Carla de Liefde Trofee

64 seizoenen in het archief. Klik een seizoen voor eindstand en uitslagen.

Seizoenen en kampioenen

Wie won de Carla de Liefde Trofee het vaakst? Blue Stars Diemen (17), Grasshoppers (7), BV Den Helder (7).

All-time ranglijst

Welke clubs wonnen de Carla de Liefde Trofee het vaakst?

Alle edities. Van de meeste kent het archief alleen de winnaar, nog geen wedstrijden.

All-time ranglijst
#ClubSeiz.GWVW%Ptn voorPtn tegenSaldoTitels
1Blue Stars DiemenBlue Stars2330100.0%220130+9017
2BV Den HelderBV Den Helder2664432167.2%4.8133.879+9347
2GrasshoppersGrasshoppers3183582569.9%6.2994.898+1.4017
4Lions LandsmeerLions2782631976.8%6.1444.672+1.4726
5Westerkwartier AmsterdamWesterkwartier0000————4
5Rotterdam ZuidRotterdam Zuid242250.0%246249-34
7Jolly JumpersJolly Jumpers2463422166.7%4.6663.808+8583
7BV HoofddorpHoofddorp2335142140.0%2.2492.290-413
7Batouwe BasketballBatouwe1844291565.9%3.0732.893+1803
7CBV BinnenlandBinnenland2573522171.2%5.6744.410+1.2643
11BV Lely AmsterdamBV Lely1133221166.7%2.3381.950+3881
11Celeritudo GroningenCeleritudo72115671.4%1.5671.254+3131
11BV LeiderdorpBV Leiderdorp91911857.9%1.2491.217+321
11Landlust AmsterdamLandlust231233.3%14214201
11B.O.B.B.O.B.464266.7%347280+671
11AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam232166.7%198158+401
17PeatminersPeatminers11010.0%4173-320
17GSBV MoestasjGSBV Moestasj11010.0%17107-900
17VidoVido121150.0%107142-350
17Virtus WerkendamVirtus22020.0%94123-290
17ZZ Leiden 3ZZ Leiden 322020.0%82170-880
17D.B.V. ArribaArriba11010.0%43106-630
17ZoebasZoebas44040.0%155394-2390
17Flying RedFlying Red11010.0%5093-430
17BV OegstgeestBV Oegstgeest11010.0%5667-110
17HarlemlakersHarlemlakers22020.0%64173-1090
17Barons Breda Basketball 2Barons 211010.0%2456-320
17Alkmaar GuardiansAlkmaar Guardians121150.0%80165-850
17ScyllaScylla231233.3%152197-450
17BV The ShadowsBV The Shadows11010.0%4773-260
17Dunckers HilversumDunckers22020.0%60153-930
17BV Hoofddorp U22Hoofddorp U2211010.0%6073-130
17ZevenaarZevenaar22020.0%70256-1860
17BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2242250.0%264207+570
17HAV Den HelderHAV Den Helder121150.0%7976+30
17AlmonteAlmonte11010.0%3556-210
17EBBCEBBC363350.0%399404-50
17SharkletsSharklets22020.0%81163-820
17Almere PioneersPioneers22020.0%70122-520
17United Basketball 2United 211010.0%5965-60
17TrajanumTrajanum8102820.0%451758-3070
17Cady '73Cady '7355050.0%187400-2130
17BV Biks ShotsBiks Shots132166.7%196235-390
17ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2341325.0%232304-720
17Yellow SoxYellow Sox33030.0%125220-950
17Baros 2Baros 211010.0%4168-270
17River TrottersRiver Trotters352340.0%236352-1160
17TSBV PendragonPendragon242250.0%207334-1270
17Quo Vadis VHGQuo Vadis VHG231233.3%156195-390
17U.S. Basketball 2U.S. 2121150.0%109145-360
17BC VlissingenBC Vlissingen341325.0%222308-860
17SpringfieldSpringfield562433.3%353382-290
17Utrecht Bull'sUtrecht Bull's231233.3%176219-430
17Red StarsRed Stars22020.0%103169-660
17Jolly Jumpers 2Jolly Jumpers 2363350.0%374423-490
17Celeritudo Groningen 2Celeritudo 211010.0%4260-180
17Batouwe Basketball 2Batouwe 2572528.6%374422-480
17BC KimbriaBC Kimbria231233.3%162178-160
17Twente BuzzardsTwente Buzzards11010.0%4997-480
17BV AmsterdamBV Amsterdam452340.0%264300-360
17GSBV De Groene Uilen 2Groene Uilen 211010.0%5477-230
17DAS Delft 2DAS Delft 211010.0%6174-130
17The Black EaglesBlack Eagles792722.2%452796-3440
17Onze GezellenOnze Gezellen11010.0%5963-40
17ZAC LandstedeZAC11010.0%33101-680
17Arnhem EaglesArnhem Eagles22020.0%79119-400
17SBU UtrechtSBU Utrecht55050.0%197457-2600
17BV Hoofddorp 2Hoofddorp 211010.0%5276-240
17Rowic DordrechtRowic22020.0%82224-1420
17Cangeroes Utrecht 3Cangeroes 322020.0%94178-840
17ASVU AmstelveenASVU11010.0%4091-510
17Green EaglesGreen Eagles8103730.0%619704-850
17Royal Eagles ApeldoornRoyal Eagles242250.0%249261-120
17Amazone UtrechtAmazone7114736.4%668718-500
17Herly AmsterdamHerly2330100.0%198112+860
17BC Triple ThreatBC Triple Threat5116554.5%813673+1400
17Landstede HammersLandstede231233.3%189208-190
17ZZ LeidenZZ Leiden9123925.0%641792-1510
17White StarsWhite Stars1220100.0%10467+370
17High FiveHigh Five352340.0%322376-540
17BV LisseBV Lisse562433.3%382388-60
17Barons Breda BasketballBarons561516.7%250455-2050
17H.S.V. BasketballH.S.V.473442.9%483484-10
17WYBAWYBA693633.3%484589-1050
17MSV BasketbalMSV Basketbal22020.0%113151-380
17JRCJRC8146842.9%839945-1060
17Rotterdam City BasketballRotterdam City451420.0%231346-1150
17Basketbal Academie LimburgBAL473442.9%401451-500
17Giants A'damGiants A'dam12020.0%87175-880
17MagixxMagixx143175.0%326265+610
17Wilskracht AmsterdamWilskracht1220100.0%8467+170
17DED AmsterdamDED Amsterdam12020.0%82161-790
17BV GroningenBV Groningen582625.0%420596-1760
17The Sea DevilsThe Sea Devils1110100.0%7567+80
17Celeritas-DonarCeleritas5115645.5%639671-320
17Mosquito'sMosquito's253260.0%310284+260
17LUSVLUSV341325.0%199294-950
17HBV The JumpersThe Jumpers693633.3%429608-1790
17BarosBaros182791833.3%1.4951.841-3460
17U.S. BasketballU.S.1931121938.7%1.8321.970-1380
17WildcatsWildcats572528.6%385433-480
17SBV JuventusSBV Juventus11010.0%47106-590
17UitsmijtersUitsmijters6104640.0%603577+260
17BV The ChallengersBV The Challengers1110100.0%6847+210
17Lions Landsmeer 2Lions 21731151648.4%1.8772.019-1420
17GSBV De Groene UilenGroene Uilen1932131940.6%1.9712.020-490
17Orca’s UrkOrca’s Urk121541126.7%8611.051-1900
17EBV The JugglersJugglers131961331.6%1.0791.442-3630
17BC ShootersBC Shooters122081240.0%1.3051.210+950
17Zeemacht Den HelderZeemacht11010.0%6374-110
17Grasshoppers 2Grasshoppers 2102011955.0%1.2041.351-1470
17CobraNovaCobraNova7126650.0%835662+1730
17Lokomotief RijswijkLokomotief81810855.6%1.1401.209-690
17Prisma College UtrechtPrisma College253260.0%365279+860
17AlmonteAlmonte111761135.3%1.0231.271-2480
17(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon12020.0%76131-550
17CBV Binnenland 2Binnenland 28168850.0%1.0661.006+600
17Cangeroes UtrechtCangeroes2539172243.6%2.2612.573-3120
17Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2495455.6%577593-160
17BV Lely Amsterdam 2BV Lely 211010.0%4849-10
17Aris LeeuwardenAris11010.0%3773-360
17AkridesAkrides101221016.7%563828-2650
17BC Apollo AmsterdamApollo1022121054.5%1.2861.327-410
17CTO AmsterdamCTO Amsterdam7136746.2%955785+1700
17Amazone Leidsche RijnAmazone Leidsche Rijn61610662.5%1.253895+3580
17United BasketballUnited374357.1%534539-50
17WSCWSC792722.2%482610-1280
17BC LieshoutBC Lieshout6138561.5%959778+1810
17DAS DelftDAS Delft2238162242.1%2.1602.451-2910
17Tonego HaaksbergenTonego11010.0%4958-90
17BV AmstelveenBV Amstelveen12020.0%67104-370