Promotiedivisie vrouwen

30 seizoenen in het archief. Klik een seizoen voor eindstand en uitslagen.

Seizoenen en kampioenen

Wie won de Promotiedivisie vrouwen het vaakst? CobraNova (4), Cangeroes Utrecht (4), CBV Binnenland (2), GSBV De Groene Uilen (2), BC Apollo Amsterdam (2).

All-time ranglijst

Welke clubs wonnen de meeste wedstrijden in de Promotiedivisie vrouwen?

Alle seizoenen Promotiedivisie vrouwen.

All-time ranglijst
#ClubSeiz.GWVW%Play-offsPtn voorPtn tegenSaldoTitels
1Cangeroes UtrechtCangeroes2047729917862.7%930.09627.552+2.5444
2U.S. BasketballU.S.2042922520352.4%1225.18024.831+3491
3Lions Landsmeer 2Lions 21638122215958.3%824.14222.651+1.4911
4GSBV De Groene UilenGroene Uilen2144820124544.9%1126.95227.881-9292
5BarosBaros1636416719745.9%522.08322.757-6740
6BV HoofddorpHoofddorp1632415417047.5%319.77419.952-1780
7CBV Binnenland 2Binnenland 2102161526470.4%514.56812.132+2.4362
8DAS DelftDAS Delft1428214214050.4%316.69316.537+1561
9EBV The JugglersJugglers1229813416445.0%617.88918.536-6470
9CobraNovaCobraNova81651343181.2%511.7979.481+2.3164
11AlmonteAlmonte1224312511851.4%514.92414.991-670
12BC Apollo AmsterdamApollo71611055665.2%59.9658.957+1.0082
13AkridesAkrides1023510013542.6%013.54314.149-6060
14WSCWSC7173888550.9%310.1589.929+2290
15Grasshoppers 2Grasshoppers 291938011341.5%312.05412.656-6020
16BC ShootersBC Shooters6144796454.9%38.8848.247+6371
17Jolly JumpersJolly Jumpers5106772972.6%37.0376.108+9291
18Green EaglesGreen Eagles101807410641.1%111.13611.956-8200
19HBV The JumpersThe Jumpers6150698146.0%08.6358.900-2650
19Lokomotief RijswijkLokomotief7135696651.1%38.9268.823+1031
21Orca’s UrkOrca’s Urk71686410438.1%19.73610.290-5540
22JRCJRC61565610035.9%28.8579.813-9560
23Batouwe BasketballBatouwe4102554753.9%26.0645.969+951
24WildcatsWildcats363461773.0%03.9273.194+7331
25The Black EaglesBlack Eagles71734512826.0%29.94711.642-1.6950
26Rotterdam Zuid 2Rotterdam Zuid 2364432167.2%04.1583.714+4440
27MSV BasketbalMSV Basketbal253421179.2%03.5013.189+3120
28Amazone UtrechtAmazone368412660.3%24.1643.956+2081
29SharkletsSharklets255401572.7%03.2402.712+5280
30EBBCEBBC251331764.7%23.3332.985+3480
31UitsmijtersUitsmijters368323647.1%14.2114.313-1020
31Lions LandsmeerLions364323250.0%03.7523.810-580
33Quo Vadis VHGQuo Vadis VHG255233241.8%03.1703.287-1170
34PSV EindhovenPSV Eindhoven251213041.2%03.0583.199-1410
34Rotterdam City BasketballRotterdam City370214930.0%03.8274.516-6890
34Prisma College UtrechtPrisma College234211361.8%02.1601.912+2480
37ZZ LeidenZZ Leiden346202643.5%02.8693.009-1400
38WSVWSV242192345.2%02.4022.389+130
39Barons Breda BasketballBarons252183434.6%02.4742.784-3100
39Mosquito'sMosquito's128181064.3%11.7561.592+1640
41Jolly Jumpers 2Jolly Jumpers 2127171063.0%01.8401.695+1450
41Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2341172441.5%02.4802.743-2630
43BV Lely Amsterdam 2BV Lely 2128161257.1%01.5911.561+300
44Batouwe Basketball 2Batouwe 2345153033.3%02.5972.813-2160
44BV LeiderdorpBV Leiderdorp11615193.8%01.096854+2420
44Rotterdam ZuidRotterdam Zuid11915478.9%01.2171.079+1380
47BC VlissingenBC Vlissingen255134223.6%02.9793.667-6880
47Cheetah NijmegenCheetah248133527.1%02.6582.999-3410
47Landlust AmsterdamLandlust11513286.7%01.038781+2570
50ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2244103422.7%02.5963.378-7820
50DAS Delft 2DAS Delft 2125101540.0%11.4071.576-1690
50BV Den Helder 2BV Den Helder 211410471.4%0775649+1260
53Onze GezellenOnze Gezellen12491537.5%11.3711.520-1490
54Almere PioneersPioneers24483618.2%22.0083.141-1.1330
54SpringfieldSpringfield12281436.4%01.2391.379-1400
54Flash '82Flash '821158753.3%0968861+1070
57The DragonsThe Dragons12371630.4%01.4551.647-1920
57Tonego Haaksbergen 2Tonego 211771041.2%09881.091-1030
59BC Verkerk ZwijndrechtBC Verkerk11861233.3%01.1131.187-740
60TSBV PendragonPendragon12351821.7%11.1261.664-5380
61KSH Second DribbleKSH Second Dribble11431121.4%0810926-1160
61United Basketball 2United 212231913.6%01.1631.660-4970
61BC KimbriaBC Kimbria12432112.5%01.1891.554-3650
61Blue Stars DiemenBlue Stars11531220.0%0866989-1230
65Yellow SoxYellow Sox1241234.2%01.1441.649-5050
65WYBAWYBA1211204.8%01.1171.509-3920