Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 2004-05

150 van 150 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

BV Den Helder werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 2004-05. CBV Binnenland werd tweede. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden. BC Shooters speelde het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 2004-05
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1BV Den HelderBV Den Heldera221931.8121.373+43938
2CBV BinnenlandBinnenlanda221931.8091.357+45238
3ProBuild LionsProBuild Lions221751.6531.276+37734
4BV Lely AmsterdamBV Lely221661.6961.408+28832
5Perik JumpersPerik Jumpers221391.8141.654+16026
6BV LeiderdorpBV Leiderdorpb2211111.5111.570-5922
7GrasshoppersGrasshoppersb2211111.6091.492+11722
8MPC CeleritudoMPC Celeritudo229131.5411.556-1518
9WildcatsWildcats227151.2251.534-30914
10BC LieshoutBC Lieshout226161.4881.843-35512
11DAS DelftDAS Delft223191.1981.718-5206
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)12BC ShootersBC Shooters221211.1621.737-5752
  1. aBV Den Helder: Gelijk met CBV Binnenland. Onderling 1–1, saldo +1. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bBV Leiderdorp: Gelijk met Grasshoppers. Onderling 1–1, saldo +1. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 20 apr 2005
    BV LelyPerik Jumpers
    8565
  • 20 apr 2005
    ProBuild LionsBV Leiderdorp
    9658
  • 20 apr 2005
    BinnenlandGrasshoppers
    10263
  • 20 apr 2005
    BV Den HelderMPC Celeritudo
    8862
  • 23 apr 2005
    Perik JumpersBV Lely
    6892
  • 23 apr 2005
    GrasshoppersBinnenland
    7592
  • 24 apr 2005
    BV LeiderdorpProBuild Lions
    6179
  • 24 apr 2005
    MPC CeleritudoBV Den Helder
    6179

Halve finale

  • 3 mei 2005
    BV Den HelderBV Lely
    8666
  • 3 mei 2005
    BinnenlandProBuild Lions
    9257
  • 5 mei 2005
    BV LelyBV Den Helder
    7076
  • 5 mei 2005
    ProBuild LionsBinnenland
    6384
  • 7 mei 2005
    BV Den HelderBV Lely
    8462
  • 7 mei 2005
    BinnenlandProBuild Lions
    5445

Finale

  • 17 mei 2005
    BV Den HelderBinnenland
    7765
  • 19 mei 2005
    BinnenlandBV Den Helder
    9487
  • 21 mei 2005
    BV Den HelderBinnenland
    9086
  • 24 mei 2005
    BinnenlandBV Den Helder
    8790