Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2003-04

210 van 210 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

DAS werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2003-04. Er deden 16 teams mee, die samen 210 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2003-04
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Speelde volgend seizoen een niveau hoger (afgeleid)1DAS DelftDAS Delft282441.8931.373+52048
2HBV The JumpersThe Jumpersa282351.9081.514+39446
3Cangeroes UtrechtCangeroesa282352.0031.445+55846
4ProBuild Lions 2ProBuild Lions 2281991.6441.395+24938
5BV HoofddorpHoofddorp281991.8001.563+23738
6PerikJumpers 2PerikJumpers 22817111.8401.715+12532
7VBC AkridesVBC Akrides2816121.7261.630+9632
8WSCWSC2814141.6411.681-4028
9JRCJRC2814141.7231.769-4628
10BarosBaros2813151.6801.749-6926
11The Black EaglesBlack Eagles287211.5601.891-33114
12BC VlissingenBC Vlissingen286221.3201.841-52112
13Rotterdam City BasketballRotterdam Cityb285231.4561.831-37510
14EBV The JugglersJugglersb285231.7112.002-29110
15Orca’s UrkOrca’s Urkb285231.3421.848-50610
16BV Lely Amsterdam 2BV Lely 20000000
  1. aHBV The Jumpers: Gelijk met Cangeroes Utrecht. Onderling 1–1, saldo +10. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bRotterdam City Basketball: Gelijk met EBV The Jugglers en Orca’s Urk. Onderling 2–2, saldo +16. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Speelde volgend seizoen een niveau hoger (afgeleid)

Reguliere competitie

  • 11 sep 2003
    CangeroesHoofddorp
    5663
  • 12 sep 2003
    BarosVBC Akrides
    7082
  • 13 sep 2003
    DAS DelftJugglers
    8055
  • 13 sep 2003
    BC VlissingenBlack Eagles
    5653
  • 13 sep 2003
    Orca’s UrkProBuild Lions 2
    4676
  • 13 sep 2003
    PerikJumpers 2The Jumpers
    5674
  • 14 sep 2003
    JRCRotterdam City
    6550
  • 20 sep 2003
    JugglersJRC
    6672
  • 20 sep 2003
    Black EaglesPerikJumpers 2
    6280
  • 20 sep 2003
    ProBuild Lions 2Baros
    6769
  • 20 sep 2003
    HoofddorpOrca’s Urk
    8931
  • 20 sep 2003
    The JumpersDAS Delft
    8258
  • 20 sep 2003
    Rotterdam CityWSC
    5262
  • 21 sep 2003
    VBC AkridesBC Vlissingen
    4757
  • 26 sep 2003
    DAS DelftBlack Eagles
    6248
  • 26 sep 2003
    BarosHoofddorp
    3666
  • 27 sep 2003
    BC VlissingenProBuild Lions 2
    4046
  • 28 sep 2003
    JRCThe Jumpers
    6176
  • 28 sep 2003
    PerikJumpers 2VBC Akrides
    7556
  • 28 sep 2003
    CangeroesRotterdam City
    7854
  • 28 sep 2003
    WSCJugglers
    7364
  • 4 okt 2003
    Black EaglesJRC
    6970
  • 4 okt 2003
    VBC AkridesDAS Delft
    6154
  • 4 okt 2003
    ProBuild Lions 2PerikJumpers 2
    5164
  • 4 okt 2003
    HoofddorpBC Vlissingen
    8739
  • 4 okt 2003
    JugglersCangeroes
    6599
  • 4 okt 2003
    Rotterdam CityOrca’s Urk
    7465
  • 4 okt 2003
    The JumpersWSC
    6352
  • 10 okt 2003
    BarosRotterdam City
    8176
  • 11 okt 2003
    DAS DelftProBuild Lions 2
    6744
  • 11 okt 2003
    Orca’s UrkJugglers
    5262
  • 11 okt 2003
    PerikJumpers 2Hoofddorp
    6774
  • 12 okt 2003
    JRCVBC Akrides
    6354
  • 12 okt 2003
    CangeroesThe Jumpers
    7268
  • 12 okt 2003
    WSCBlack Eagles
    6457
  • 25 okt 2003
    ProBuild Lions 2JRC
    4635
  • 25 okt 2003
    HoofddorpDAS Delft
    5849
  • 25 okt 2003
    JugglersBaros
    7475
  • 25 okt 2003
    Black EaglesCangeroes
    5897
  • 25 okt 2003
    VBC AkridesWSC
    6041
  • 25 okt 2003
    The JumpersOrca’s Urk
    5549
  • 26 okt 2003
    Rotterdam CityBC Vlissingen
    5241
  • 31 okt 2003
    BarosThe Jumpers
    5461
  • 1 nov 2003
    Orca’s UrkBlack Eagles
    7366
  • 1 nov 2003
    PerikJumpers 2Rotterdam City
    6866
  • 2 nov 2003
    BC VlissingenJugglers
    9278
  • 2 nov 2003
    JRCHoofddorp
    6554
  • 2 nov 2003
    CangeroesVBC Akrides
    5561
  • 2 nov 2003
    WSCProBuild Lions 2
    4666
  • 8 nov 2003
    JugglersPerikJumpers 2
    7868
  • 8 nov 2003
    Black EaglesBaros
    3359
  • 8 nov 2003
    VBC AkridesOrca’s Urk
    8243
  • 8 nov 2003
    ProBuild Lions 2Cangeroes
    4750
  • 8 nov 2003
    HoofddorpWSC
    5655
  • 8 nov 2003
    The JumpersBC Vlissingen
    6734
  • 9 nov 2003
    Rotterdam CityDAS Delft
    4565
  • 21 nov 2003
    DAS DelftCangeroes
    5443
  • 22 nov 2003
    HoofddorpJugglers
    6152
  • 22 nov 2003
    ProBuild Lions 2The Jumpers
    7251
  • 22 nov 2003
    VBC AkridesBlack Eagles
    6963
  • 22 nov 2003
    PerikJumpers 2Orca’s Urk
    9550
  • 23 nov 2003
    BC VlissingenBaros
    6861
  • 23 nov 2003
    JRCWSC
    5755
  • 28 nov 2003
    Orca’s UrkDAS Delft
    2671
  • 28 nov 2003
    BarosPerikJumpers 2
    7876
  • 29 nov 2003
    The JumpersHoofddorp
    6541
  • 30 nov 2003
    Black EaglesProBuild Lions 2
    3972
  • 30 nov 2003
    CangeroesJRC
    6347
  • 30 nov 2003
    WSCBC Vlissingen
    6865
  • 30 nov 2003
    Rotterdam CityVBC Akrides
    2948
  • 5 dec 2003
    DAS DelftBaros
    5244
  • 6 dec 2003
    HoofddorpBlack Eagles
    6739
  • 6 dec 2003
    ProBuild Lions 2Rotterdam City
    6029
  • 6 dec 2003
    VBC AkridesJugglers
    6346
  • 6 dec 2003
    JRCOrca’s Urk
    8754
  • 6 dec 2003
    PerikJumpers 2WSC
    6559
  • 7 dec 2003
    BC VlissingenCangeroes
    4084
  • 13 dec 2003
    BarosJRC
    6169
  • 13 dec 2003
    Orca’s UrkBC Vlissingen
    6334
  • 13 dec 2003
    JugglersProBuild Lions 2
    6981
  • 13 dec 2003
    CangeroesPerikJumpers 2
    7045
  • 13 dec 2003
    The JumpersVBC Akrides
    6858
  • 14 dec 2003
    WSCDAS Delft
    5563
  • 14 dec 2003
    Rotterdam CityHoofddorp
    5658
  • 19 dec 2003
    BarosWSC
    4558
  • 19 dec 2003
    HoofddorpProBuild Lions 2
    4764
  • 20 dec 2003
    DAS DelftPerikJumpers 2
    5646
  • 20 dec 2003
    Orca’s UrkCangeroes
    4081
  • 20 dec 2003
    Black EaglesRotterdam City
    5269
  • 20 dec 2003
    JRCBC Vlissingen
    7263
  • 20 dec 2003
    The JumpersJugglers
    6045
  • 10 jan 2004
    VBC AkridesHoofddorp
    6746
  • 10 jan 2004
    JugglersBlack Eagles
    7861
  • 10 jan 2004
    PerikJumpers 2JRC
    7669
  • 10 jan 2004
    WSCOrca’s Urk
    6356
  • 10 jan 2004
    Rotterdam CityThe Jumpers
    3673
  • 11 jan 2004
    BC VlissingenDAS Delft
    4478
  • 11 jan 2004
    CangeroesBaros
    6760
  • 16 jan 2004
    BarosOrca’s Urk
    5248
  • 17 jan 2004
    ProBuild Lions 2VBC Akrides
    5354
  • 17 jan 2004
    Black EaglesThe Jumpers
    5766
  • 17 jan 2004
    JugglersRotterdam City
    8985
  • 17 jan 2004
    PerikJumpers 2BC Vlissingen
    6348
  • 17 jan 2004
    CangeroesWSC
    6849
  • 18 jan 2004
    JRCDAS Delft
    5977
  • 24 jan 2004
    JugglersDAS Delft
    5395
  • 24 jan 2004
    Black EaglesBC Vlissingen
    6345
  • 24 jan 2004
    VBC AkridesBaros
    6550
  • 24 jan 2004
    ProBuild Lions 2Orca’s Urk
    4524
  • 24 jan 2004
    HoofddorpCangeroes
    4872
  • 24 jan 2004
    The JumpersPerikJumpers 2
    6684
  • 25 jan 2004
    Rotterdam CityJRC
    4270
  • 30 jan 2004
    DAS DelftThe Jumpers
    6051
  • 30 jan 2004
    Orca’s UrkHoofddorp
    2774
  • 31 jan 2004
    PerikJumpers 2Black Eagles
    10256
  • 1 feb 2004
    BC VlissingenVBC Akrides
    5282
  • 1 feb 2004
    BarosProBuild Lions 2
    4358
  • 1 feb 2004
    JRCJugglers
    7653
  • 1 feb 2004
    WSCRotterdam City
    5949
  • 7 feb 2004
    Black EaglesDAS Delft
    4872
  • 7 feb 2004
    VBC AkridesPerikJumpers 2
    5161
  • 7 feb 2004
    ProBuild Lions 2BC Vlissingen
    7032
  • 7 feb 2004
    HoofddorpBaros
    7856
  • 7 feb 2004
    JugglersWSC
    5875
  • 7 feb 2004
    The JumpersJRC
    7837
  • 8 feb 2004
    Rotterdam CityCangeroes
    3696
  • 13 feb 2004
    DAS DelftVBC Akrides
    7028
  • 14 feb 2004
    Orca’s UrkRotterdam City
    6160
  • 14 feb 2004
    PerikJumpers 2ProBuild Lions 2
    6254
  • 15 feb 2004
    BC VlissingenHoofddorp
    6781
  • 15 feb 2004
    JRCBlack Eagles
    5763
  • 15 feb 2004
    CangeroesJugglers
    8755
  • 15 feb 2004
    WSCThe Jumpers
    6791
  • 28 feb 2004
    VBC AkridesJRC
    7975
  • 28 feb 2004
    ProBuild Lions 2DAS Delft
    5563
  • 28 feb 2004
    HoofddorpPerikJumpers 2
    5267
  • 28 feb 2004
    JugglersOrca’s Urk
    6568
  • 28 feb 2004
    Black EaglesWSC
    4651
  • 28 feb 2004
    The JumpersCangeroes
    7763
  • 29 feb 2004
    Rotterdam CityBaros
    5850
  • 5 mrt 2004
    BarosJugglers
    6656
  • 6 mrt 2004
    DAS DelftHoofddorp
    5744
  • 6 mrt 2004
    Orca’s UrkThe Jumpers
    3864
  • 7 mrt 2004
    BC VlissingenRotterdam City
    5148
  • 7 mrt 2004
    JRCProBuild Lions 2
    4567
  • 7 mrt 2004
    CangeroesBlack Eagles
    8941
  • 7 mrt 2004
    WSCVBC Akrides
    6961
  • 13 mrt 2004
    HoofddorpJRC
    8258
  • 13 mrt 2004
    JugglersBC Vlissingen
    6037
  • 13 mrt 2004
    Black EaglesOrca’s Urk
    7059
  • 13 mrt 2004
    VBC AkridesCangeroes
    3459
  • 13 mrt 2004
    ProBuild Lions 2WSC
    5649
  • 13 mrt 2004
    The JumpersBaros
    6343
  • 14 mrt 2004
    Rotterdam CityPerikJumpers 2
    4755
  • 26 mrt 2004
    DAS DelftRotterdam City
    8239
  • 26 mrt 2004
    BarosBlack Eagles
    6563
  • 26 mrt 2004
    Orca’s UrkVBC Akrides
    4966
  • 27 mrt 2004
    CangeroesProBuild Lions 2
    6745
  • 28 mrt 2004
    BC VlissingenThe Jumpers
    4669
  • 28 mrt 2004
    PerikJumpers 2Jugglers
    5552
  • 28 mrt 2004
    WSCHoofddorp
    6170
  • 2 apr 2004
    BarosBC Vlissingen
    7037
  • 3 apr 2004
    Orca’s UrkPerikJumpers 2
    5261
  • 3 apr 2004
    JugglersHoofddorp
    6780
  • 3 apr 2004
    Black EaglesVBC Akrides
    6359
  • 3 apr 2004
    The JumpersProBuild Lions 2
    6446
  • 4 apr 2004
    WSCJRC
    7765
  • 4 apr 2004
    CangeroesDAS Delft
    7657
  • 16 apr 2004
    DAS DelftOrca’s Urk
    6834
  • 17 apr 2004
    HoofddorpThe Jumpers
    5745
  • 17 apr 2004
    ProBuild Lions 2Black Eagles
    5949
  • 17 apr 2004
    VBC AkridesRotterdam City
    8250
  • 17 apr 2004
    PerikJumpers 2Baros
    7383
  • 18 apr 2004
    BC VlissingenWSC
    6066
  • 18 apr 2004
    JRCCangeroes
    4850
  • 23 apr 2004
    BarosDAS Delft
    5385
  • 24 apr 2004
    Orca’s UrkJRC
    5468
  • 24 apr 2004
    Black EaglesHoofddorp
    6663
  • 24 apr 2004
    JugglersVBC Akrides
    5472
  • 24 apr 2004
    CangeroesBC Vlissingen
    9734
  • 25 apr 2004
    WSCPerikJumpers 2
    6651
  • 25 apr 2004
    Rotterdam CityProBuild Lions 2
    3153
  • 1 mei 2004
    DAS DelftWSC
    6044
  • 1 mei 2004
    BC VlissingenOrca’s Urk
    3756
  • 1 mei 2004
    HoofddorpRotterdam City
    6045
  • 1 mei 2004
    ProBuild Lions 2Jugglers
    5642
  • 1 mei 2004
    VBC AkridesThe Jumpers
    6669
  • 1 mei 2004
    PerikJumpers 2Cangeroes
    7161
  • 2 mei 2004
    JRCBaros
    4561
  • 6 mei 2004
    CangeroesOrca’s Urk
    6941
  • 8 mei 2004
    ProBuild Lions 2Hoofddorp
    6766
  • 8 mei 2004
    JugglersThe Jumpers
    6386
  • 8 mei 2004
    PerikJumpers 2DAS Delft
    8088
  • 8 mei 2004
    Rotterdam CityBlack Eagles
    5869
  • 9 mei 2004
    BC VlissingenJRC
    5679
  • 9 mei 2004
    WSCBaros
    5576
  • 14 mei 2004
    BarosCangeroes
    5473
  • 14 mei 2004
    HoofddorpVBC Akrides
    7867
  • 15 mei 2004
    DAS DelftBC Vlissingen
    8125
  • 15 mei 2004
    Orca’s UrkWSC
    4049
  • 15 mei 2004
    Black EaglesJugglers
    5451
  • 15 mei 2004
    The JumpersRotterdam City
    7747
  • 16 mei 2004
    JRCPerikJumpers 2
    7674
  • 22 mei 2004
    DAS DelftJRC
    6933
  • 22 mei 2004
    BC VlissingenPerikJumpers 2
    200

    reglementair

  • 22 mei 2004
    Orca’s UrkBaros
    4365
  • 22 mei 2004
    VBC AkridesProBuild Lions 2
    5268
  • 22 mei 2004
    The JumpersBlack Eagles
    7952
  • 23 mei 2004
    WSCCangeroes
    5361
  • 23 mei 2004
    Rotterdam CityJugglers
    7361