Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2014-15

113 van 113 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

U.S. werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2014-15. Almonte werd tweede. Er deden 9 teams mee, die samen 108 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2014-15
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1U.S. BasketballU.S.242221.5921.211+38144
2AlmonteAlmonte241861.4851.348+13736
3EBV The JugglersJugglers241591.4231.310+11330
4GSBV De Groene UilenGroene Uilen2413111.5811.433+14826
5BarosBaros2410141.4381.488-5020
6Cangeroes UtrechtCangeroes2410141.2781.341-6320
7DAS DelftDAS Delft249151.2331.302-6918
8Green EaglesGreen Eagles247171.3531.581-22814
9BV HoofddorpHoofddorp244201.1931.562-3698

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 20 sep 2014
    CangeroesJugglers
    4845
  • 20 sep 2014
    Green EaglesGroene Uilen
    200

    reglementair

  • 20 sep 2014
    HoofddorpDAS Delft
    5648
  • 20 sep 2014
    BarosU.S.
    5068
  • 27 sep 2014
    JugglersAlmonte
    5163
  • 27 sep 2014
    Groene UilenCangeroes
    5361
  • 27 sep 2014
    DAS DelftGreen Eagles
    6469
  • 28 sep 2014
    U.S.Hoofddorp
    6633
  • 4 okt 2014
    AlmonteGroene Uilen
    6763
  • 4 okt 2014
    CangeroesDAS Delft
    3755
  • 4 okt 2014
    Green EaglesU.S.
    6178
  • 4 okt 2014
    HoofddorpBaros
    4369
  • 11 okt 2014
    DAS DelftAlmonte
    5138
  • 11 okt 2014
    BarosGreen Eagles
    7658
  • 11 okt 2014
    Groene UilenJugglers
    5064
  • 12 okt 2014
    U.S.Cangeroes
    4941
  • 25 okt 2014
    AlmonteU.S.
    5257
  • 25 okt 2014
    CangeroesBaros
    6157
  • 25 okt 2014
    Green EaglesHoofddorp
    5655
  • 25 okt 2014
    JugglersDAS Delft
    6352
  • 1 nov 2014
    BarosAlmonte
    5466
  • 1 nov 2014
    HoofddorpCangeroes
    4266
  • 1 nov 2014
    U.S.Jugglers
    6449
  • 1 nov 2014
    DAS DelftGroene Uilen
    4952
  • 8 nov 2014
    AlmonteHoofddorp
    6349
  • 8 nov 2014
    CangeroesGreen Eagles
    6248
  • 8 nov 2014
    JugglersBaros
    6759
  • 8 nov 2014
    Groene UilenU.S.
    6961
  • 22 nov 2014
    Green EaglesAlmonte
    5777
  • 22 nov 2014
    HoofddorpJugglers
    3951
  • 22 nov 2014
    BarosGroene Uilen
    5474
  • 23 nov 2014
    U.S.DAS Delft
    5647
  • 29 nov 2014
    AlmonteCangeroes
    6359
  • 29 nov 2014
    JugglersGreen Eagles
    7657
  • 29 nov 2014
    Groene UilenHoofddorp
    8750
  • 29 nov 2014
    DAS DelftBaros
    3948
  • 2 dec 2014
    JugglersCangeroes
    6842
  • 2 dec 2014
    Groene UilenGreen Eagles
    9853
  • 4 dec 2014
    DAS DelftHoofddorp
    5742
  • 4 dec 2014
    U.S.Baros
    6857
  • 6 dec 2014
    AlmonteJugglers
    4259
  • 6 dec 2014
    CangeroesGroene Uilen
    6072
  • 6 dec 2014
    Green EaglesDAS Delft
    6059
  • 6 dec 2014
    HoofddorpU.S.
    4657
  • 13 dec 2014
    DAS DelftCangeroes
    4745
  • 13 dec 2014
    BarosHoofddorp
    7158
  • 14 dec 2014
    U.S.Green Eagles
    7449
  • 20 dec 2014
    AlmonteDAS Delft
    6054
  • 20 dec 2014
    Green EaglesBaros
    5957
  • 10 jan 2015
    BarosCangeroes
    7035
  • 10 jan 2015
    HoofddorpGreen Eagles
    6660
  • 10 jan 2015
    DAS DelftJugglers
    5647
  • 11 jan 2015
    U.S.Almonte
    7566
  • 17 jan 2015
    AlmonteBaros
    6746
  • 17 jan 2015
    CangeroesHoofddorp
    5935
  • 17 jan 2015
    JugglersU.S.
    4959
  • 17 jan 2015
    Groene UilenDAS Delft
    6457
  • 24 jan 2015
    HoofddorpAlmonte
    4865
  • 24 jan 2015
    Green EaglesCangeroes
    5450
  • 24 jan 2015
    BarosJugglers
    7063
  • 25 jan 2015
    U.S.Groene Uilen
    5553
  • 31 jan 2015
    AlmonteGreen Eagles
    7673
  • 31 jan 2015
    JugglersHoofddorp
    5544
  • 31 jan 2015
    Groene UilenBaros
    7360
  • 31 jan 2015
    DAS DelftU.S.
    6061
  • 7 feb 2015
    CangeroesAlmonte
    5155
  • 7 feb 2015
    Green EaglesJugglers
    4762
  • 7 feb 2015
    HoofddorpGroene Uilen
    7983
  • 7 feb 2015
    BarosDAS Delft
    4451
  • 10 feb 2015
    Green EaglesGroene Uilen
    6469
  • 11 feb 2015
    CangeroesJugglers
    7261
  • 14 feb 2015
    JugglersAlmonte
    5347
  • 14 feb 2015
    Groene UilenCangeroes
    5361
  • 14 feb 2015
    DAS DelftGreen Eagles
    6354
  • 15 feb 2015
    U.S.Hoofddorp
    8047
  • 20 feb 2015
    BarosU.S.
    5473
  • 28 feb 2015
    AlmonteGroene Uilen
    7058
  • 28 feb 2015
    CangeroesDAS Delft
    4452
  • 28 feb 2015
    HoofddorpBaros
    5664
  • 1 mrt 2015
    Green EaglesU.S.
    5494
  • 7 mrt 2015
    DAS DelftAlmonte
    5062
  • 7 mrt 2015
    U.S.Cangeroes
    7952
  • 7 mrt 2015
    BarosGreen Eagles
    6857
  • 7 mrt 2015
    Groene UilenJugglers
    7672
  • 14 mrt 2015
    AlmonteU.S.
    5448
  • 14 mrt 2015
    Green EaglesHoofddorp
    8258
  • 14 mrt 2015
    JugglersDAS Delft
    6547
  • 15 mrt 2015
    JugglersGroene Uilen
    7463
  • 21 mrt 2015
    BarosAlmonte
    6074
  • 21 mrt 2015
    HoofddorpCangeroes
    5141
  • 21 mrt 2015
    DAS DelftGroene Uilen
    4643
  • 22 mrt 2015
    U.S.Jugglers
    5635
  • 28 mrt 2015
    Groene UilenAlmonte
    7374
  • 28 mrt 2015
    CangeroesBaros
    6170
  • 11 apr 2015
    AlmonteHoofddorp
    6659
  • 11 apr 2015
    JugglersBaros
    7651
  • 11 apr 2015
    Groene UilenU.S.
    5675
  • 12 apr 2015
    CangeroesGreen Eagles
    6456
  • 18 apr 2015
    Green EaglesAlmonte
    4572
  • 18 apr 2015
    BarosGroene Uilen
    6479
  • 19 apr 2015
    HoofddorpJugglers
    4655
  • 19 apr 2015
    U.S.DAS Delft
    7926
  • 23 apr 2015
    HoofddorpDAS Delft
    4841
  • 25 apr 2015
    AlmonteCangeroes
    4655
  • 25 apr 2015
    JugglersGreen Eagles
    6360
  • 25 apr 2015
    Groene UilenHoofddorp
    12043
  • 25 apr 2015
    DAS DelftBaros
    6265
  • 26 apr 2015
    CangeroesU.S.
    5160

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 2 mei 2015
    JugglersAlmonte
    5360
  • 2 mei 2015
    Groene UilenU.S.
    4171
  • 9 mei 2015
    AlmonteJugglers
    5440
  • 9 mei 2015
    U.S.Groene Uilen
    4858

Finale

  • 16 mei 2015
    U.S.Almonte
    6139