Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2024-25

145 van 145 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Helpside CobraNova werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2024-25. CBV Binnenland 2 2 werd tweede. CBV Binnenland 2 2 won de reguliere competitie. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2024-25
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1CBV Binnenland 2Binnenland 2222201.8011.111+69044
2Helpside CobraNovaHelpside221931.5841.161+42338
3BC Apollo AmsterdamApollo221751.4101.233+17734
4EBBCEBBC2212101.3331.288+4524
5U.S. BasketballU.S.a2211111.2291.314-8522
6Orca’s UrkOrca’s Urka2211111.4611.362+9922
7UitsmijtersUitsmijtersa2211111.3781.349+2922
8Landslake Lions 2Landslake 22210121.4071.455-4820
9ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2228141.3961.552-15616
10GSBV De Groene UilenGroene Uilen224181.1151.387-2728
11BV HoofddorpHoofddorp224181.2031.584-3818
12Cangeroes UtrechtCangeroes223191.1851.706-5216
  1. aU.S. Basketball: Gelijk met Orca’s Urk en Uitsmijters. Onderling 2–2, saldo +19. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 14 sep 2024
    Landslake 2Cangeroes
    6383
  • 14 sep 2024
    ZZ Leiden 2Apollo
    5975
  • 14 sep 2024
    HelpsideEBBC
    6839
  • 14 sep 2024
    Groene UilenBinnenland 2
    3265
  • 20 sep 2024
    Binnenland 2ZZ Leiden 2
    6844
  • 20 sep 2024
    HoofddorpLandslake 2
    4768
  • 21 sep 2024
    EBBCU.S.
    6144
  • 21 sep 2024
    ApolloHelpside
    4858
  • 21 sep 2024
    CangeroesGroene Uilen
    7051
  • 21 sep 2024
    Orca’s UrkUitsmijters
    5848
  • 5 okt 2024
    Landslake 2Orca’s Urk
    6257
  • 5 okt 2024
    ZZ Leiden 2Cangeroes
    7264
  • 5 okt 2024
    Groene UilenHoofddorp
    8051
  • 5 okt 2024
    EBBCApollo
    6373
  • 5 okt 2024
    UitsmijtersU.S.
    4759
  • 5 okt 2024
    HelpsideBinnenland 2
    5671
  • 11 okt 2024
    Binnenland 2EBBC
    8051
  • 11 okt 2024
    HoofddorpZZ Leiden 2
    7769
  • 12 okt 2024
    UitsmijtersLandslake 2
    6748
  • 12 okt 2024
    Orca’s UrkGroene Uilen
    6250
  • 13 okt 2024
    U.S.Apollo
    6159
  • 19 okt 2024
    Landslake 2U.S.
    8265
  • 19 okt 2024
    HelpsideHoofddorp
    8049
  • 19 okt 2024
    Groene UilenUitsmijters
    6753
  • 19 okt 2024
    ZZ Leiden 2Orca’s Urk
    5983
  • 19 okt 2024
    ApolloBinnenland 2
    5881
  • 8 nov 2024
    HoofddorpEBBC
    5481
  • 9 nov 2024
    Landslake 2Groene Uilen
    7560
  • 9 nov 2024
    UitsmijtersZZ Leiden 2
    8856
  • 9 nov 2024
    CangeroesApollo
    5373
  • 9 nov 2024
    Orca’s UrkHelpside
    5571
  • 10 nov 2024
    UitsmijtersHoofddorp
    8955
  • 15 nov 2024
    Binnenland 2Cangeroes
    9637
  • 16 nov 2024
    EBBCOrca’s Urk
    7249
  • 16 nov 2024
    HelpsideUitsmijters
    6474
  • 16 nov 2024
    Groene UilenU.S.
    4352
  • 16 nov 2024
    ApolloHoofddorp
    6250
  • 17 nov 2024
    ZZ Leiden 2Landslake 2
    7159
  • 20 nov 2024
    EBBCCangeroes
    9550
  • 22 nov 2024
    HoofddorpBinnenland 2
    5193
  • 23 nov 2024
    Landslake 2Helpside
    4477
  • 23 nov 2024
    UitsmijtersEBBC
    7340
  • 23 nov 2024
    Groene UilenZZ Leiden 2
    5958
  • 23 nov 2024
    Orca’s UrkApollo
    5367
  • 24 nov 2024
    U.S.Cangeroes
    6048
  • 29 nov 2024
    ZZ Leiden 2U.S.
    7556
  • 29 nov 2024
    Binnenland 2Orca’s Urk
    7455
  • 30 nov 2024
    EBBCLandslake 2
    6655
  • 30 nov 2024
    HelpsideGroene Uilen
    5332
  • 30 nov 2024
    ApolloUitsmijters
    6550
  • 30 nov 2024
    CangeroesHoofddorp
    7550
  • 7 dec 2024
    Landslake 2Apollo
    5776
  • 7 dec 2024
    ZZ Leiden 2Helpside
    6175
  • 7 dec 2024
    UitsmijtersBinnenland 2
    6069
  • 7 dec 2024
    Orca’s UrkCangeroes
    10654
  • 8 dec 2024
    U.S.Hoofddorp
    7858
  • 13 dec 2024
    Binnenland 2Landslake 2
    7853
  • 13 dec 2024
    HoofddorpOrca’s Urk
    5181
  • 14 dec 2024
    HelpsideU.S.
    8346
  • 14 dec 2024
    CangeroesUitsmijters
    4962
  • 14 dec 2024
    ApolloGroene Uilen
    8844
  • 18 dec 2024
    EBBCZZ Leiden 2
    7763
  • 10 jan 2025
    Binnenland 2Groene Uilen
    8538
  • 10 jan 2025
    HoofddorpUitsmijters
    5371
  • 11 jan 2025
    EBBCHelpside
    4853
  • 11 jan 2025
    CangeroesLandslake 2
    7894
  • 11 jan 2025
    ApolloZZ Leiden 2
    7965
  • 11 jan 2025
    Orca’s UrkU.S.
    7066
  • 17 jan 2025
    ZZ Leiden 2Binnenland 2
    68100
  • 18 jan 2025
    Landslake 2Hoofddorp
    6959
  • 18 jan 2025
    HelpsideApollo
    6360
  • 18 jan 2025
    Groene UilenCangeroes
    4537
  • 19 jan 2025
    U.S.EBBC
    4942
  • 24 jan 2025
    Binnenland 2Helpside
    7943
  • 24 jan 2025
    HoofddorpGroene Uilen
    6257
  • 25 jan 2025
    ApolloEBBC
    5549
  • 25 jan 2025
    Orca’s UrkLandslake 2
    5467
  • 25 jan 2025
    CangeroesZZ Leiden 2
    5295
  • 26 jan 2025
    U.S.Uitsmijters
    5657
  • 1 feb 2025
    Landslake 2Uitsmijters
    7157
  • 1 feb 2025
    EBBCBinnenland 2
    5879
  • 1 feb 2025
    HelpsideCangeroes
    9953
  • 1 feb 2025
    Groene UilenOrca’s Urk
    5669
  • 1 feb 2025
    ApolloU.S.
    6846
  • 2 feb 2025
    ZZ Leiden 2Hoofddorp
    6458
  • 7 feb 2025
    Binnenland 2Apollo
    8549
  • 7 feb 2025
    HoofddorpHelpside
    6381
  • 8 feb 2025
    UitsmijtersGroene Uilen
    6258
  • 8 feb 2025
    Orca’s UrkZZ Leiden 2
    8257
  • 9 feb 2025
    U.S.Landslake 2
    5749
  • 9 feb 2025
    CangeroesEBBC
    5672
  • 14 feb 2025
    Binnenland 2U.S.
    7935
  • 15 feb 2025
    ZZ Leiden 2Uitsmijters
    9578
  • 15 feb 2025
    EBBCHoofddorp
    5243
  • 15 feb 2025
    HelpsideOrca’s Urk
    7956
  • 15 feb 2025
    Groene UilenLandslake 2
    5667
  • 15 feb 2025
    ApolloCangeroes
    6248
  • 22 feb 2025
    U.S.Binnenland 2
    5584
  • 1 mrt 2025
    U.S.Orca’s Urk
    5038
  • 7 mrt 2025
    HoofddorpApollo
    5460
  • 9 mrt 2025
    CangeroesHelpside
    4296
  • 15 mrt 2025
    Landslake 2ZZ Leiden 2
    7453
  • 15 mrt 2025
    CangeroesBinnenland 2
    50111
  • 16 mrt 2025
    U.S.Groene Uilen
    7452
  • 16 mrt 2025
    UitsmijtersHelpside
    3374
  • 21 mrt 2025
    Binnenland 2Hoofddorp
    7442
  • 22 mrt 2025
    EBBCUitsmijters
    6867
  • 22 mrt 2025
    HelpsideLandslake 2
    8780
  • 22 mrt 2025
    ApolloOrca’s Urk
    6453
  • 23 mrt 2025
    ZZ Leiden 2Groene Uilen
    6558
  • 23 mrt 2025
    CangeroesU.S.
    4273
  • 28 mrt 2025
    HoofddorpCangeroes
    7455
  • 29 mrt 2025
    Landslake 2EBBC
    6570
  • 29 mrt 2025
    UitsmijtersApollo
    4651
  • 29 mrt 2025
    Orca’s UrkBinnenland 2
    6386
  • 30 mrt 2025
    U.S.ZZ Leiden 2
    5250
  • 4 apr 2025
    Binnenland 2Uitsmijters
    8956
  • 4 apr 2025
    HoofddorpU.S.
    5957
  • 4 apr 2025
    ApolloLandslake 2
    6248
  • 5 apr 2025
    EBBCGroene Uilen
    6147
  • 5 apr 2025
    HelpsideZZ Leiden 2
    8341
  • 5 apr 2025
    CangeroesOrca’s Urk
    5188
  • 6 apr 2025
    Groene UilenEBBC
    3449
  • 10 apr 2025
    Orca’s UrkEBBC
    7564
  • 12 apr 2025
    Landslake 2Binnenland 2
    5775
  • 12 apr 2025
    Groene UilenApollo
    4756
  • 12 apr 2025
    Orca’s UrkHoofddorp
    8843
  • 13 apr 2025
    UitsmijtersCangeroes
    6938
  • 13 apr 2025
    U.S.Helpside
    3868
  • 13 apr 2025
    ZZ Leiden 2EBBC
    5655
  • 19 apr 2025
    UitsmijtersOrca’s Urk
    7166
  • 19 apr 2025
    Groene UilenHelpside
    4973

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 3 mei 2025
    Landslake 2Binnenland 2
    6197
  • 3 mei 2025
    UitsmijtersHelpside
    4661
  • 3 mei 2025
    Orca’s UrkApollo
    4767
  • 3 mei 2025
    U.S.EBBC
    3748
  • 10 mei 2025
    Binnenland 2Landslake 2
    8372
  • 10 mei 2025
    ApolloOrca’s Urk
    7446
  • 10 mei 2025
    EBBCU.S.
    4845
  • 11 mei 2025
    HelpsideUitsmijters
    7039

Halve finale

  • 15 mei 2025
    ApolloHelpside
    6555
  • 15 mei 2025
    EBBCBinnenland 2
    5373
  • 17 mei 2025
    HelpsideApollo
    7962
  • 17 mei 2025
    Binnenland 2EBBC
    200

    reglementair

Finale

  • 24 mei 2025
    Binnenland 2Helpside
    5771