Eerste Divisie

Eerste Divisie 2003-04

240 van 240 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2003-04 →

EBBC 2 2 werd kampioen van de Eerste Divisie 2003-04. Er deden 16 teams mee, die samen 240 wedstrijden speelden. EBBC 2 2 en Quo Vadis VHG promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie 2003-04
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1EBBC Den Bosch 2EBBC 2302462.4892.087+40248
2Eastwood TigersEastwood Tigers302282.4422.085+35744
Promoveert3Quo Vadis VHGQuo Vadis VHG302192.4792.133+34642
4Arnhem EaglesArnhem Eaglesa3020102.4902.252+23840
5Dunckers HilversumDunckersa3020102.3942.127+26740
6CobraNovaCobraNovab3019112.3412.194+14738
7ZoebasZoebasb3019112.0861.871+21538
8BS LeidenBS Leiden3016142.2562.231+2532
9Tonego HaaksbergenTonego3015152.3022.346-4430
10BV HoofddorpHoofddorp3014162.0912.039+5228
11The Black EaglesBlack Eagles3014162.4742.448+2628
12Racing BeverwijkRacing3013172.2442.262-1826
13Prisma College UtrechtPrisma Collegec309212.0322.333-30118
14U.S. BasketballU.S.c309212.0162.271-25518
15Rowic DordrechtRowic303271.8912.485-5946
16WSVWSV302282.0762.939-8634
  1. aArnhem Eagles: Gelijk met Dunckers Hilversum. Onderling 1–1, saldo +5. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bCobraNova: Gelijk met Zoebas. Onderling 2–0, saldo +8. Beslist op het onderlinge resultaat.
  3. cPrisma College Utrecht: Gelijk met U.S. Basketball. Onderling 1–1, saldo +6. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Promoveert

Reguliere competitie

  • 13 sep 2003
    BS LeidenWSV
    10363
  • 13 sep 2003
    RowicQuo Vadis VHG
    6269
  • 13 sep 2003
    Eastwood TigersRacing
    7369
  • 13 sep 2003
    CobraNovaZoebas
    6862
  • 13 sep 2003
    Arnhem EaglesDunckers
    6974
  • 13 sep 2003
    Black EaglesPrisma College
    5570
  • 14 sep 2003
    U.S.Hoofddorp
    7871
  • 14 sep 2003
    EBBC 2Tonego
    10371
  • 19 sep 2003
    HoofddorpRowic
    7342
  • 20 sep 2003
    Prisma CollegeEBBC 2
    5989
  • 20 sep 2003
    ZoebasArnhem Eagles
    6869
  • 20 sep 2003
    WSVBlack Eagles
    6193
  • 20 sep 2003
    RacingCobraNova
    8472
  • 20 sep 2003
    TonegoEastwood Tigers
    8575
  • 21 sep 2003
    Quo Vadis VHGBS Leiden
    10081
  • 26 sep 2003
    RowicDunckers
    4786
  • 27 sep 2003
    BS LeidenHoofddorp
    5466
  • 27 sep 2003
    EBBC 2WSV
    10951
  • 27 sep 2003
    Eastwood TigersPrisma College
    6563
  • 27 sep 2003
    CobraNovaTonego
    93110
  • 27 sep 2003
    Black EaglesQuo Vadis VHG
    7490
  • 28 sep 2003
    U.S.Zoebas
    6561
  • 28 sep 2003
    Arnhem EaglesRacing
    10182
  • 3 okt 2003
    HoofddorpBlack Eagles
    7151
  • 4 okt 2003
    Prisma CollegeCobraNova
    7377
  • 4 okt 2003
    ZoebasRowic
    6550
  • 4 okt 2003
    WSVEastwood Tigers
    77111
  • 4 okt 2003
    DunckersBS Leiden
    9862
  • 4 okt 2003
    TonegoArnhem Eagles
    90101
  • 5 okt 2003
    Quo Vadis VHGEBBC 2
    7271
  • 5 okt 2003
    RacingU.S.
    8863
  • 10 okt 2003
    RowicRacing
    5186
  • 11 okt 2003
    BS LeidenZoebas
    7055
  • 11 okt 2003
    Eastwood TigersQuo Vadis VHG
    6759
  • 11 okt 2003
    CobraNovaWSV
    12183
  • 11 okt 2003
    Black EaglesDunckers
    8473
  • 12 okt 2003
    U.S.Tonego
    7874
  • 12 okt 2003
    EBBC 2Hoofddorp
    9368
  • 12 okt 2003
    Arnhem EaglesPrisma College
    9282
  • 24 okt 2003
    HoofddorpEastwood Tigers
    6078
  • 25 okt 2003
    Prisma CollegeU.S.
    7478
  • 25 okt 2003
    ZoebasBlack Eagles
    7652
  • 25 okt 2003
    RacingBS Leiden
    7184
  • 25 okt 2003
    TonegoRowic
    9576
  • 26 okt 2003
    DunckersEBBC 2
    7688
  • 31 okt 2003
    RowicPrisma College
    6369
  • 1 nov 2003
    BS LeidenTonego
    91100
  • 1 nov 2003
    CobraNovaHoofddorp
    6063
  • 1 nov 2003
    DunckersEastwood Tigers
    7876
  • 1 nov 2003
    Black EaglesRacing
    6483
  • 2 nov 2003
    EBBC 2Zoebas
    6263
  • 2 nov 2003
    Arnhem EaglesQuo Vadis VHG
    7278
  • 7 nov 2003
    HoofddorpArnhem Eagles
    6973
  • 8 nov 2003
    WSVRowic
    10294
  • 8 nov 2003
    Prisma CollegeBS Leiden
    8373
  • 8 nov 2003
    ZoebasEastwood Tigers
    6987
  • 8 nov 2003
    DunckersCobraNova
    9780
  • 8 nov 2003
    RacingEBBC 2
    7779
  • 8 nov 2003
    TonegoBlack Eagles
    6786
  • 9 nov 2003
    Quo Vadis VHGU.S.
    8266
  • 15 nov 2003
    U.S.WSV
    10270
  • 21 nov 2003
    RowicU.S.
    6661
  • 21 nov 2003
    HoofddorpQuo Vadis VHG
    7078
  • 22 nov 2003
    BS LeidenArnhem Eagles
    9477
  • 22 nov 2003
    ZoebasPrisma College
    7465
  • 22 nov 2003
    DunckersWSV
    10361
  • 22 nov 2003
    Black EaglesCobraNova
    9084
  • 23 nov 2003
    RacingTonego
    7081
  • 23 nov 2003
    EBBC 2Eastwood Tigers
    7690
  • 29 nov 2003
    Prisma CollegeRacing
    8969
  • 29 nov 2003
    Eastwood TigersRowic
    9375
  • 29 nov 2003
    WSVZoebas
    7792
  • 29 nov 2003
    TonegoHoofddorp
    7989
  • 30 nov 2003
    Quo Vadis VHGDunckers
    7689
  • 30 nov 2003
    U.S.BS Leiden
    6170
  • 30 nov 2003
    Arnhem EaglesBlack Eagles
    9290
  • 5 dec 2003
    RowicCobraNova
    3557
  • 6 dec 2003
    BS LeidenEastwood Tigers
    7259
  • 6 dec 2003
    HoofddorpPrisma College
    8267
  • 6 dec 2003
    DunckersTonego
    8275
  • 6 dec 2003
    RacingWSV
    9571
  • 6 dec 2003
    ZoebasQuo Vadis VHG
    6745
  • 6 dec 2003
    Black EaglesU.S.
    8884
  • 7 dec 2003
    EBBC 2Arnhem Eagles
    6051
  • 13 dec 2003
    WSVHoofddorp
    6291
  • 13 dec 2003
    Prisma CollegeDunckers
    6088
  • 13 dec 2003
    Eastwood TigersBlack Eagles
    10091
  • 13 dec 2003
    TonegoZoebas
    6870
  • 14 dec 2003
    Quo Vadis VHGRacing
    7461
  • 14 dec 2003
    U.S.EBBC 2
    4174
  • 14 dec 2003
    CobraNovaBS Leiden
    8470
  • 14 dec 2003
    Arnhem EaglesRowic
    11161
  • 20 dec 2003
    WSVPrisma College
    10695
  • 20 dec 2003
    ZoebasDunckers
    5961
  • 20 dec 2003
    Black EaglesBS Leiden
    9485
  • 21 dec 2003
    U.S.Eastwood Tigers
    90111
  • 21 dec 2003
    RacingHoofddorp
    8370
  • 21 dec 2003
    EBBC 2Rowic
    11980
  • 21 dec 2003
    Arnhem EaglesCobraNova
    8469
  • 9 jan 2004
    RowicBlack Eagles
    5974
  • 9 jan 2004
    HoofddorpZoebas
    6271
  • 10 jan 2004
    BS LeidenEBBC 2
    8678
  • 10 jan 2004
    Prisma CollegeQuo Vadis VHG
    6174
  • 10 jan 2004
    Eastwood TigersArnhem Eagles
    6168
  • 10 jan 2004
    CobraNovaU.S.
    5965
  • 10 jan 2004
    DunckersRacing
    8067
  • 10 jan 2004
    TonegoWSV
    9667
  • 11 jan 2004
    RacingEastwood Tigers
    6090
  • 17 jan 2004
    Quo Vadis VHGWSV
    13580
  • 17 jan 2004
    Prisma CollegeTonego
    6561
  • 17 jan 2004
    CobraNovaEastwood Tigers
    7672
  • 17 jan 2004
    DunckersHoofddorp
    7958
  • 18 jan 2004
    BS LeidenRowic
    8761
  • 18 jan 2004
    U.S.Arnhem Eagles
    7781
  • 18 jan 2004
    RacingZoebas
    5753
  • 18 jan 2004
    EBBC 2Black Eagles
    8475
  • 23 jan 2004
    HoofddorpU.S.
    6743
  • 24 jan 2004
    Prisma CollegeBlack Eagles
    7977
  • 24 jan 2004
    ZoebasCobraNova
    5759
  • 24 jan 2004
    WSVBS Leiden
    6588
  • 24 jan 2004
    DunckersArnhem Eagles
    7383
  • 24 jan 2004
    TonegoEBBC 2
    77108
  • 25 jan 2004
    Quo Vadis VHGRowic
    9357
  • 30 jan 2004
    RowicHoofddorp
    6564
  • 31 jan 2004
    BS LeidenQuo Vadis VHG
    7073
  • 31 jan 2004
    U.S.Dunckers
    6071
  • 31 jan 2004
    Eastwood TigersTonego
    6054
  • 31 jan 2004
    CobraNovaRacing
    7065
  • 31 jan 2004
    Black EaglesWSV
    12483
  • 1 feb 2004
    EBBC 2Prisma College
    10666
  • 1 feb 2004
    Arnhem EaglesZoebas
    4454
  • 6 feb 2004
    HoofddorpBS Leiden
    7361
  • 7 feb 2004
    Prisma CollegeEastwood Tigers
    6392
  • 7 feb 2004
    ZoebasU.S.
    7745
  • 7 feb 2004
    WSVEBBC 2
    6586
  • 7 feb 2004
    DunckersRowic
    9366
  • 7 feb 2004
    RacingArnhem Eagles
    7279
  • 7 feb 2004
    TonegoCobraNova
    6575
  • 8 feb 2004
    Quo Vadis VHGBlack Eagles
    10770
  • 13 feb 2004
    RowicZoebas
    5862
  • 14 feb 2004
    BS LeidenDunckers
    7673
  • 14 feb 2004
    U.S.Racing
    8777
  • 14 feb 2004
    Eastwood TigersWSV
    10170
  • 14 feb 2004
    CobraNovaPrisma College
    8164
  • 14 feb 2004
    Black EaglesHoofddorp
    8788
  • 15 feb 2004
    EBBC 2Quo Vadis VHG
    6965
  • 15 feb 2004
    Arnhem EaglesTonego
    10370
  • 21 feb 2004
    WSVArnhem Eagles
    76117
  • 27 feb 2004
    HoofddorpEBBC 2
    5385
  • 28 feb 2004
    Prisma CollegeArnhem Eagles
    7286
  • 28 feb 2004
    ZoebasBS Leiden
    6561
  • 28 feb 2004
    WSVCobraNova
    5780
  • 28 feb 2004
    DunckersBlack Eagles
    7675
  • 28 feb 2004
    RacingRowic
    9365
  • 28 feb 2004
    TonegoU.S.
    6764
  • 29 feb 2004
    Quo Vadis VHGEastwood Tigers
    9179
  • 6 mrt 2004
    BS LeidenRacing
    7761
  • 6 mrt 2004
    RowicTonego
    6769
  • 6 mrt 2004
    U.S.Prisma College
    7383
  • 6 mrt 2004
    Eastwood TigersHoofddorp
    7758
  • 6 mrt 2004
    CobraNovaQuo Vadis VHG
    91101
  • 6 mrt 2004
    Arnhem EaglesWSV
    12568
  • 6 mrt 2004
    Black EaglesZoebas
    9085
  • 7 mrt 2004
    EBBC 2Dunckers
    8467
  • 12 mrt 2004
    HoofddorpCobraNova
    5765
  • 13 mrt 2004
    Prisma CollegeRowic
    8375
  • 13 mrt 2004
    Eastwood TigersDunckers
    9583
  • 13 mrt 2004
    ZoebasEBBC 2
    8151
  • 13 mrt 2004
    WSVU.S.
    6885
  • 13 mrt 2004
    RacingBlack Eagles
    8269
  • 13 mrt 2004
    TonegoBS Leiden
    8668
  • 14 mrt 2004
    Quo Vadis VHGArnhem Eagles
    9477
  • 19 mrt 2004
    Quo Vadis VHGCobraNova
    5568
  • 20 mrt 2004
    CobraNovaEBBC 2
    8487
  • 21 mrt 2004
    Quo Vadis VHGTonego
    9094
  • 26 mrt 2004
    RowicWSV
    7667
  • 27 mrt 2004
    BS LeidenPrisma College
    7370
  • 27 mrt 2004
    Eastwood TigersZoebas
    8068
  • 27 mrt 2004
    Black EaglesTonego
    10384
  • 28 mrt 2004
    U.S.Quo Vadis VHG
    52101
  • 28 mrt 2004
    CobraNovaDunckers
    8264
  • 28 mrt 2004
    EBBC 2Racing
    9078
  • 28 mrt 2004
    Arnhem EaglesHoofddorp
    8767
  • 3 apr 2004
    Prisma CollegeZoebas
    4465
  • 3 apr 2004
    WSVDunckers
    6499
  • 3 apr 2004
    CobraNovaBlack Eagles
    9886
  • 3 apr 2004
    TonegoRacing
    7767
  • 4 apr 2004
    Quo Vadis VHGHoofddorp
    7366
  • 4 apr 2004
    U.S.Rowic
    8360
  • 4 apr 2004
    Arnhem EaglesBS Leiden
    7072
  • 10 apr 2004
    DunckersU.S.
    8552
  • 16 apr 2004
    BS LeidenU.S.
    5952
  • 16 apr 2004
    RowicEastwood Tigers
    5184
  • 16 apr 2004
    HoofddorpTonego
    5455
  • 17 apr 2004
    ZoebasWSV
    8651
  • 17 apr 2004
    DunckersQuo Vadis VHG
    8777
  • 17 apr 2004
    RacingPrisma College
    7460
  • 17 apr 2004
    Black EaglesArnhem Eagles
    8497
  • 18 apr 2004
    EBBC 2CobraNova
    8478
  • 24 apr 2004
    Prisma CollegeHoofddorp
    5264
  • 24 apr 2004
    Eastwood TigersBS Leiden
    9353
  • 24 apr 2004
    WSVRacing
    7998
  • 24 apr 2004
    CobraNovaRowic
    8264
  • 24 apr 2004
    Arnhem EaglesEBBC 2
    6566
  • 24 apr 2004
    TonegoDunckers
    7955
  • 25 apr 2004
    Quo Vadis VHGZoebas
    8190
  • 25 apr 2004
    U.S.Black Eagles
    7291
  • 1 mei 2004
    BS LeidenCobraNova
    7785
  • 1 mei 2004
    RowicArnhem Eagles
    7388
  • 1 mei 2004
    ZoebasTonego
    6748
  • 1 mei 2004
    HoofddorpWSV
    8643
  • 1 mei 2004
    DunckersPrisma College
    8943
  • 1 mei 2004
    RacingQuo Vadis VHG
    7774
  • 1 mei 2004
    Black EaglesEastwood Tigers
    8078
  • 2 mei 2004
    EBBC 2U.S.
    7765
  • 7 mei 2004
    RowicEBBC 2
    6487
  • 7 mei 2004
    HoofddorpRacing
    9166
  • 8 mei 2004
    BS LeidenBlack Eagles
    8779
  • 8 mei 2004
    Prisma CollegeWSV
    6662
  • 8 mei 2004
    Eastwood TigersU.S.
    6839
  • 8 mei 2004
    CobraNovaArnhem Eagles
    9878
  • 8 mei 2004
    DunckersZoebas
    8078
  • 8 mei 2004
    TonegoQuo Vadis VHG
    6184
  • 15 mei 2004
    U.S.CobraNova
    5558
  • 15 mei 2004
    ZoebasHoofddorp
    7369
  • 15 mei 2004
    WSVTonego
    6891
  • 15 mei 2004
    RacingDunckers
    8076
  • 15 mei 2004
    Arnhem EaglesEastwood Tigers
    5778
  • 15 mei 2004
    Black EaglesRowic
    11072
  • 16 mei 2004
    Quo Vadis VHGPrisma College
    9745
  • 16 mei 2004
    EBBC 2BS Leiden
    8072
  • 19 mei 2004
    Eastwood TigersEBBC 2
    5963
  • 21 mei 2004
    RowicBS Leiden
    5680
  • 21 mei 2004
    HoofddorpDunckers
    7159
  • 22 mei 2004
    Eastwood TigersCobraNova
    9087
  • 22 mei 2004
    ZoebasRacing
    7352
  • 22 mei 2004
    WSVQuo Vadis VHG
    5991
  • 22 mei 2004
    Arnhem EaglesU.S.
    9380
  • 22 mei 2004
    Black EaglesEBBC 2
    8881
  • 22 mei 2004
    TonegoPrisma College
    7367