Promotiedivisie

45 seizoenen in het archief. Klik een seizoen voor eindstand en uitslagen.

Seizoenen en kampioenen

Wie won de Promotiedivisie het vaakst? Lokomotief Rijswijk (4), Akrides (4), Orca’s Urk (3), BV Early Bird (3), BV Voorburg/Den Haag (3).

All-time ranglijst

Welke clubs wonnen de meeste wedstrijden in de Promotiedivisie?

Alle seizoenen Promotiedivisie.

All-time ranglijst
#ClubSeiz.GWVW%Play-offsPtn voorPtn tegenSaldoTitels
1GSBV De Groene UilenGroene Uilen3377943234655.5%657.89655.919+1.9772
2MSV BasketbalMSV Basketbal1645230314967.0%435.24432.052+3.1922
3Red Giants MeppelRed Giants1847326820556.7%437.24535.951+1.2941
4AkridesAkrides1746626620057.1%134.81433.248+1.5664
5Amsterdam Basketball 2Amsterdam 21438824614263.4%429.37927.105+2.2742
6Lokomotief RijswijkLokomotief143012178472.1%825.42421.994+3.4304
7BV Early BirdBV Early Bird1438421417055.7%029.37828.808+5703
8GOBA GorinchemGOBA Gorinchem1334720714059.7%128.18927.000+1.1892
9ZZ Leiden 2ZZ Leiden 22145320325044.8%432.37632.661-2850
10ASVU AmstelveenASVU1131017713357.1%122.77421.908+8660
11Punch DelftPunch Delft1639316922443.0%026.22627.308-1.0820
12CobraNovaCobraNova1530916114852.1%423.19622.810+3860
13CBV BinnenlandBinnenland71871474078.6%714.48112.335+2.1461
14Prisma College UtrechtPrisma College1130014615448.7%022.10322.740-6371
15Landstede Hammers 2Landstede 21025412912550.8%319.33019.158+1721
16BV Voorburg/Den HaagBV Voorburg/Den Haag71831226166.7%014.61613.360+1.2563
17Orca’s UrkOrca’s Urk924512112449.4%119.04319.080-373
18Cangeroes UtrechtCangeroes82021188458.4%414.80814.153+6550
18BC Apollo AmsterdamApollo81811186365.2%414.38713.352+1.0351
20WYBAWYBA1025311314044.7%019.21219.280-680
20GrasshoppersGrasshoppers91881137560.1%414.77413.974+8000
20Virtus WerkendamVirtus923211311948.7%018.32218.887-5650
23Heroes Den Bosch 2Heroes 2922711211549.3%117.34717.764-4170
24ZZ LeidenZZ Leiden924011013045.8%117.56618.169-6030
25BV GroningenBV Groningen1026010715341.2%019.98620.543-5570
26Aris LeeuwardenAris61821057757.7%014.16413.960+2041
27UBALL Basketball UtrechtUBALL1121110310748.8%316.04716.274-2270
28PSV EindhovenPSV Eindhoven822510112444.9%016.29716.766-4690
29ZevenaarZevenaar7195999650.8%015.15115.155-41
30DAS DelftDAS Delft6157926558.6%011.50410.850+6540
31AttacusAttacus9174918352.3%413.59713.630-331
32Racing BeverwijkRacing82128312939.2%015.97817.019-1.0410
33Donar 2Donar 27171779445.0%012.45912.782-3230
34De HoppersDe Hoppers7171769544.4%212.15612.673-5170
35Rotterdam City Basketball 2Rotterdam City 282097413535.4%114.01015.317-1.3070
36UitsmijtersUitsmijters8135736254.1%210.1809.877+3030
37BC EindhovenBC Eindhoven5134676750.0%010.92110.962-410
38Windmills ZaandamWindmills5135637246.7%010.83311.135-3021
39Zeemacht Den HelderZeemacht6125616448.8%09.85610.099-2430
40BV The ChallengersBV The Challengers4120606050.0%09.3049.326-220
41BV AmsterdamBV Amsterdam6124556944.4%08.8819.320-4390
42Almere Pioneers 2Pioneers 2482542865.9%16.5286.177+3510
43BC UtrechtBC Utrecht377532468.8%06.2805.736+5442
43Rotterdam City BasketballRotterdam City379532667.1%07.2436.709+5341
45WSCWSC4105515448.6%07.2577.589-3320
46BS Weert 2BS Weert 25131508138.2%09.0669.781-7150
47BV AmstelveenBV Amstelveen4106495746.2%07.9598.075-1160
48SpringfieldSpringfield4117486941.0%08.3438.699-3560
48Drenthe AssenDrenthe Assen25648885.7%05.0844.176+9081
50Dunckers HilversumDunckers382463656.1%06.2395.981+2580
51HBV The JumpersThe Jumpers390454550.0%06.7836.805-220
52BV HoofddorpHoofddorp5126448234.9%09.3619.932-5710
52Lions LandsmeerLions491444748.4%16.6476.792-1451
54BC ShootersBC Shooters4114437137.7%08.2498.864-6150
54BV NoordkopBV Noordkop488434548.9%26.4626.732-2701
56EiffelTowers Nijmegen 2EiffelTowers 2260421870.0%05.1674.526+6410
57Hot Pepper HeatHot Pepper472413156.9%35.4465.460-140
57High FiveHigh Five4100415941.0%06.7497.217-4680
59Celeritas-DonarCeleritas380404050.0%06.3376.222+1150
60AlmonteAlmonte4102386437.3%06.9007.567-6670
60BV RooiBV Rooi374383651.4%05.6785.738-600
62NAC BredaNAC Breda4113377632.7%07.9808.681-7010
63Almere PioneersPioneers5115367931.3%07.5568.469-9130
63River TrottersRiver Trotters466363054.5%15.1724.923+2490
63Batouwe BasketballBatouwe246361078.3%13.6103.038+5720
66WGW Den HelderWGW Den Helder390345637.8%06.5956.925-3300
66BV Biks ShotsBiks Shots467343350.7%25.4835.120+3630
68Blue HeronsBlue Herons4103337032.0%07.1547.460-3060
69BC KimbriaBC Kimbria250321864.0%04.6024.377+2250
70Den Helder 2Den Helder 2379314839.2%05.4845.828-3440
71BC Verkerk ZwijndrechtBC Verkerk250302060.0%04.0253.938+870
72HarlemlakersHarlemlakers591286330.8%06.4207.313-8930
72Batouwe Basketball 2Batouwe 2347281959.6%13.5133.187+3260
72Arnhem EaglesArnhem Eagles488286031.8%06.6177.256-6390
72United BasketballUnited23028293.3%12.6881.907+7811
76UnlimitedUnlimited379265332.9%05.5686.249-6810
77SBV JuventusSBV Juventus380245630.0%05.3745.964-5900
77Orange Lions AcademyOL Academy457243342.1%04.2044.416-2120
77The Black EaglesBlack Eagles489246527.0%06.1907.004-8140
80Akrides 2Akrides 212623388.5%02.2321.761+4711
81EBV The JugglersJugglers4100227822.0%06.5707.630-1.0600
82BlitzBlitz260213935.0%04.3714.610-2390
82Greyhounds EnschedeGreyhounds12621580.8%02.2361.941+2950
84ScyllaScylla243192444.2%03.1303.366-2360
84Basketbal Academie Limburg 2BAL 2360194131.7%14.1774.629-4520
84Rotterdam ZuidRotterdam Zuid380196123.8%05.8986.724-8260
87MBCA AmstelveenMBCA343172639.5%03.3023.646-3440
88Rotterdam UnitedRotterdam United126151157.7%01.8811.826+550
88New StarsNew Stars371155621.1%04.7485.461-7130
90Celeritas-Donar 2Celeritas 2128121642.9%01.9662.079-1130
90Quo Vadis VHGQuo Vadis VHG124121250.0%01.8211.963-1420
90Den Helder Suns 2DH Suns 2122121054.5%01.5001.501-10
93BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2248113722.9%03.2603.794-5340
93BV Alphia TigersBV Alphia Tigers127111640.7%01.9962.094-980
95PigeonsPigeons250104020.0%03.8514.328-4770
96Green EaglesGreen Eagles25594616.4%04.2964.936-6400
96JBC/NoorderhavenJBC/Noorderhaven12491537.5%01.7431.871-1280
96BC Triple ThreatBC Triple Threat22691734.6%01.7662.084-3180
99United Basketball 2United 212171433.3%01.4991.561-620
100Tonego HaaksbergenTonego25564910.9%03.7304.529-7990
101BV Jahn IIBV Jahn II13052516.7%01.9072.250-3430
101WildcatsWildcats12652119.2%01.7952.239-4440
101Den Helder SunsDH Suns1550100.0%0484344+1400
101Rowic DordrechtRowic12952417.2%02.1402.502-3620
105Rotterdam BasketbalRotterdam BV12131814.3%01.4491.710-2610
106Red Giants Meppel 2Red Giants 21242228.3%01.4361.730-2940
106BC VlissingenBC Vlissingen1242228.3%01.5732.016-4430
106WSVWSV1302286.7%02.0542.729-6750
109Utrecht Bull'sUtrecht Bull's141325.0%0285293-80
109Basketbal Academie LimburgBAL151420.0%0360392-320
111Emmen EaglesEmmen Eagles18080.0%0508734-2260
111ZoebasZoebas1260260.0%01.6072.228-6210