Eerste Divisie

Eerste Divisie 2004-05

182 van 182 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 1 uitslag is betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 3 · de piramide van 2004-05 →

GOBA Gorinchem werd kampioen van de Eerste Divisie 2004-05. Er deden 14 teams mee, die samen 182 wedstrijden speelden. BS Leiden en Akrides promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie 2004-05
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GOBA GorinchemGOBA Gorinchem262422.1411.710+43148
Promoveert2BS LeidenBS Leiden262332.2151.608+60746
3High FiveHigh Five261791.9501.789+16134
Promoveert4AkridesAkrides2616101.9801.801+17932
5De HoppersDe Hoppersa2615112.0141.997+1730
6Racing BeverwijkRacinga2615111.8091.791+1830
7The Black EaglesBlack Eaglesb2613132.0352.054-1926
8Dunckers HilversumDunckersb2614121.9281.864+6426
9BC ShootersBC Shooters2612141.8601.977-11724
10ZoebasZoebas268181.8102.022-21216
11Orca’s UrkOrca’s Urk267191.7271.987-26014
12Rowic DordrechtRowicc266201.6921.997-30512
13Tonego HaaksbergenTonegoc267191.7691.992-22312
14BV HoofddorpHoofddorp265211.6682.009-34110
  1. aDe Hoppers: Gelijk met Racing Beverwijk. Onderling 2–0, saldo +7. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bThe Black Eagles: Gelijk met Dunckers Hilversum. Onderling 1–1, saldo +5. Beslist op het onderlinge saldo.
  3. cRowic Dordrecht: Gelijk met Tonego Haaksbergen. Onderling 1–1, saldo +4. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Promoveert

Reguliere competitie

  • 10 sep 2004
    HoofddorpRacing
    4865
  • 11 sep 2004
    BS LeidenGOBA Gorinchem
    8671
  • 11 sep 2004
    ZoebasOrca’s Urk
    7667
  • 11 sep 2004
    BC ShootersRowic
    7859
  • 11 sep 2004
    TonegoDe Hoppers
    9279
  • 11 sep 2004
    High FiveDunckers
    7966
  • 12 sep 2004
    Black EaglesAkrides
    7376
  • 17 sep 2004
    RowicHigh Five
    6777
  • 18 sep 2004
    AkridesZoebas
    6359
  • 18 sep 2004
    DunckersBS Leiden
    6287
  • 18 sep 2004
    RacingTonego
    6862
  • 18 sep 2004
    Orca’s UrkHoofddorp
    7254
  • 19 sep 2004
    GOBA GorinchemBlack Eagles
    5977
  • 24 sep 2004
    HoofddorpAkrides
    6545
  • 25 sep 2004
    BS LeidenRowic
    11669
  • 25 sep 2004
    BC ShootersTonego
    7765
  • 25 sep 2004
    ZoebasGOBA Gorinchem
    5184
  • 25 sep 2004
    Orca’s UrkRacing
    7471
  • 25 sep 2004
    High FiveDe Hoppers
    6365
  • 26 sep 2004
    Black EaglesDunckers
    7281
  • 1 okt 2004
    RowicBlack Eagles
    5860
  • 2 okt 2004
    De HoppersBS Leiden
    56100
  • 2 okt 2004
    AkridesOrca’s Urk
    10158
  • 2 okt 2004
    DunckersZoebas
    7559
  • 2 okt 2004
    RacingBC Shooters
    6955
  • 2 okt 2004
    TonegoHigh Five
    7079
  • 3 okt 2004
    GOBA GorinchemHoofddorp
    7355
  • 8 okt 2004
    HoofddorpDunckers
    5469
  • 9 okt 2004
    BS LeidenTonego
    8970
  • 9 okt 2004
    AkridesRacing
    6466
  • 9 okt 2004
    ZoebasRowic
    5965
  • 9 okt 2004
    Orca’s UrkGOBA Gorinchem
    66100
  • 9 okt 2004
    Black EaglesDe Hoppers
    9985
  • 9 okt 2004
    High FiveBC Shooters
    6952
  • 16 okt 2004
    De HoppersZoebas
    9972
  • 16 okt 2004
    RowicHoofddorp
    8170
  • 16 okt 2004a
    DunckersOrca’s Urk
    9453
  • 16 okt 2004
    BC ShootersBS Leiden
    6696
  • 16 okt 2004
    TonegoBlack Eagles
    8376
  • 17 okt 2004
    GOBA GorinchemAkrides
    8675
  • 17 okt 2004
    RacingHigh Five
    7672
  • 29 okt 2004
    HoofddorpDe Hoppers
    5488
  • 30 okt 2004
    BS LeidenHigh Five
    7761
  • 30 okt 2004
    AkridesDunckers
    7363
  • 30 okt 2004
    ZoebasTonego
    8057
  • 30 okt 2004
    Orca’s UrkRowic
    8465
  • 30 okt 2004
    Black EaglesBC Shooters
    9078
  • 31 okt 2004
    GOBA GorinchemRacing
    6952
  • 5 nov 2004
    RowicAkrides
    5791
  • 6 nov 2004
    DunckersGOBA Gorinchem
    6071
  • 6 nov 2004
    RacingBS Leiden
    4798
  • 6 nov 2004
    BC ShootersZoebas
    8174
  • 6 nov 2004
    TonegoHoofddorp
    8267
  • 6 nov 2004
    High FiveBlack Eagles
    8864
  • 13 nov 2004
    De HoppersBC Shooters
    7877
  • 13 nov 2004
    RacingOrca’s Urk
    7459
  • 19 nov 2004
    HoofddorpBC Shooters
    6678
  • 20 nov 2004
    AkridesDe Hoppers
    6364
  • 20 nov 2004
    ZoebasHigh Five
    5680
  • 20 nov 2004
    DunckersRacing
    6576
  • 20 nov 2004
    Orca’s UrkTonego
    7557
  • 20 nov 2004
    Black EaglesBS Leiden
    6782
  • 21 nov 2004
    GOBA GorinchemRowic
    11081
  • 27 nov 2004
    De HoppersGOBA Gorinchem
    7489
  • 27 nov 2004
    BS LeidenZoebas
    10674
  • 27 nov 2004
    RowicDunckers
    6985
  • 27 nov 2004
    RacingBlack Eagles
    8272
  • 27 nov 2004
    BC ShootersOrca’s Urk
    7368
  • 27 nov 2004
    TonegoAkrides
    8287
  • 27 nov 2004
    High FiveHoofddorp
    7463
  • 3 dec 2004
    RowicRacing
    5860
  • 3 dec 2004
    HoofddorpBS Leiden
    4976
  • 4 dec 2004
    AkridesBC Shooters
    9265
  • 4 dec 2004
    ZoebasBlack Eagles
    8064
  • 4 dec 2004
    DunckersDe Hoppers
    8880
  • 4 dec 2004
    Orca’s UrkHigh Five
    9099
  • 5 dec 2004
    GOBA GorinchemTonego
    8371
  • 11 dec 2004
    De HoppersRowic
    9585
  • 11 dec 2004
    BS LeidenOrca’s Urk
    9377
  • 11 dec 2004
    RacingZoebas
    7069
  • 11 dec 2004
    BC ShootersGOBA Gorinchem
    58102
  • 11 dec 2004
    Black EaglesHoofddorp
    9366
  • 11 dec 2004
    TonegoDunckers
    9089
  • 11 dec 2004
    High FiveAkrides
    6983
  • 17 dec 2004
    HoofddorpZoebas
    5769
  • 18 dec 2004
    RowicTonego
    6964
  • 18 dec 2004
    AkridesBS Leiden
    10493
  • 18 dec 2004
    DunckersBC Shooters
    8261
  • 18 dec 2004
    Orca’s UrkBlack Eagles
    7781
  • 19 dec 2004
    GOBA GorinchemHigh Five
    9759
  • 19 dec 2004
    RacingDe Hoppers
    7477
  • 7 jan 2005
    RowicBC Shooters
    6478
  • 8 jan 2005
    De HoppersTonego
    8363
  • 8 jan 2005
    AkridesBlack Eagles
    7659
  • 8 jan 2005
    DunckersHigh Five
    7885
  • 8 jan 2005
    RacingHoofddorp
    6447
  • 8 jan 2005
    Orca’s UrkZoebas
    8073
  • 9 jan 2005
    GOBA GorinchemBS Leiden
    7067
  • 14 jan 2005
    HoofddorpOrca’s Urk
    8376
  • 14 jan 2005
    BC ShootersDe Hoppers
    7081
  • 15 jan 2005
    BS LeidenDunckers
    8374
  • 15 jan 2005
    ZoebasAkrides
    8780
  • 15 jan 2005
    Black EaglesGOBA Gorinchem
    8395
  • 15 jan 2005
    High FiveRowic
    6351
  • 21 jan 2005
    RowicBS Leiden
    2576
  • 22 jan 2005
    De HoppersHigh Five
    8375
  • 22 jan 2005
    AkridesHoofddorp
    7443
  • 22 jan 2005
    DunckersBlack Eagles
    6680
  • 22 jan 2005
    TonegoBC Shooters
    5372
  • 23 jan 2005
    GOBA GorinchemZoebas
    10179
  • 28 jan 2005
    HoofddorpGOBA Gorinchem
    5777
  • 29 jan 2005
    BS LeidenDe Hoppers
    7253
  • 29 jan 2005
    ZoebasDunckers
    7061
  • 29 jan 2005
    Orca’s UrkAkrides
    7596
  • 29 jan 2005
    BC ShootersRacing
    5868
  • 29 jan 2005
    Black EaglesRowic
    7270
  • 29 jan 2005
    High FiveTonego
    8369
  • 4 feb 2005
    RowicZoebas
    8675
  • 5 feb 2005
    De HoppersBlack Eagles
    7380
  • 5 feb 2005
    GOBA GorinchemOrca’s Urk
    7363
  • 5 feb 2005
    DunckersHoofddorp
    7572
  • 5 feb 2005
    RacingAkrides
    7760
  • 5 feb 2005
    BC ShootersHigh Five
    7161
  • 5 feb 2005
    TonegoBS Leiden
    4576
  • 11 feb 2005
    HoofddorpRowic
    6781
  • 12 feb 2005
    BS LeidenBC Shooters
    10665
  • 12 feb 2005
    AkridesGOBA Gorinchem
    5973
  • 12 feb 2005
    ZoebasDe Hoppers
    7166
  • 12 feb 2005
    Orca’s UrkDunckers
    7478
  • 12 feb 2005
    Black EaglesTonego
    6171
  • 12 feb 2005
    High FiveRacing
    6560
  • 19 feb 2005
    TonegoRacing
    6858
  • 26 feb 2005
    De HoppersHoofddorp
    9778
  • 26 feb 2005
    RowicOrca’s Urk
    020

    reglementair

  • 26 feb 2005
    DunckersAkrides
    7963
  • 26 feb 2005
    RacingGOBA Gorinchem
    5974
  • 26 feb 2005
    BC ShootersBlack Eagles
    89109
  • 26 feb 2005
    TonegoZoebas
    7580
  • 26 feb 2005
    High FiveBS Leiden
    5554
  • 4 mrt 2005
    HoofddorpTonego
    8374
  • 5 mrt 2005
    BS LeidenRacing
    7462
  • 5 mrt 2005
    AkridesRowic
    9978
  • 5 mrt 2005
    ZoebasBC Shooters
    5476
  • 5 mrt 2005
    Orca’s UrkDe Hoppers
    6676
  • 5 mrt 2005
    Black EaglesHigh Five
    8582
  • 6 mrt 2005
    GOBA GorinchemDunckers
    7867
  • 12 mrt 2005
    De HoppersOrca’s Urk
    8257
  • 18 mrt 2005
    RowicGOBA Gorinchem
    7086
  • 19 mrt 2005
    De HoppersAkrides
    7180
  • 19 mrt 2005
    BS LeidenBlack Eagles
    10569
  • 19 mrt 2005
    RacingDunckers
    4855
  • 19 mrt 2005
    BC ShootersHoofddorp
    9585
  • 19 mrt 2005
    TonegoOrca’s Urk
    6266
  • 20 mrt 2005
    High FiveZoebas
    7250
  • 26 mrt 2005
    RacingRowic
    8089
  • 1 apr 2005
    HoofddorpHigh Five
    6398
  • 2 apr 2005
    AkridesTonego
    7843
  • 2 apr 2005
    ZoebasBS Leiden
    6494
  • 2 apr 2005
    DunckersRowic
    8866
  • 2 apr 2005
    Orca’s UrkBC Shooters
    6375
  • 2 apr 2005
    Black EaglesRacing
    8291
  • 3 apr 2005
    GOBA GorinchemDe Hoppers
    8557
  • 9 apr 2005
    De HoppersDunckers
    7787
  • 9 apr 2005
    BS LeidenHoofddorp
    7858
  • 9 apr 2005
    BC ShootersAkrides
    6880
  • 9 apr 2005
    Black EaglesZoebas
    9789
  • 9 apr 2005
    TonegoGOBA Gorinchem
    6295
  • 9 apr 2005
    High FiveOrca’s Urk
    10153
  • 15 apr 2005
    HoofddorpBlack Eagles
    8987
  • 15 apr 2005
    DunckersTonego
    6665
  • 16 apr 2005
    RowicDe Hoppers
    5670
  • 16 apr 2005
    AkridesHigh Five
    7484
  • 16 apr 2005
    GOBA GorinchemBC Shooters
    6865
  • 16 apr 2005
    Orca’s UrkBS Leiden
    5167
  • 17 apr 2005
    ZoebasRacing
    7291
  • 23 apr 2005
    De HoppersRacing
    105101
  • 23 apr 2005
    BS LeidenAkrides
    6444
  • 23 apr 2005
    ZoebasHoofddorp
    6875
  • 23 apr 2005
    BC ShootersDunckers
    7975
  • 23 apr 2005
    Black EaglesOrca’s Urk
    8363
  • 23 apr 2005
    TonegoRowic
    7473
  • 23 apr 2005
    High FiveGOBA Gorinchem
    5772
1 betwiste uitslag
  1. aDunckers Hilversum – Orca’s Urk: De bond noemt 94–53, maar een artikel in Omroep Flevoland van 17 oktober 2004 noemt 94–54.