Eredivisie

Eredivisie 1980-81

187 van 187 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1980-81 →

Nashua EBBC Den Bosch werd kampioen van de Eredivisie 1980-81. Parker Leiden werd tweede. Parker Leiden won de reguliere competitie. Er deden 10 teams mee, die samen 180 wedstrijden speelden. BOB Oud Beijerland degradeerde.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 1980-81
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Parker LeidenParker Leiden363153.5642.697+86762
2Nashua EBBC Den BoschNashua363153.5032.739+76462
3BV AmstelveenBV Amstelveen3623133.1482.859+28946
4Delta Loyd AmsterdamAmsterdam3622142.8992.719+18044
5Nationale Nederlanden DonarGroningen3622143.2382.898+34044
6Frisol Rowic DordrechtFrisol3619172.8342.736+9838
7Eve & Adam Stars HaarlemHaarlem3616202.9862.974+1232
8Punch DelftPunch Delft369273.1723.454-28218
9Hatrans Tonego HaaksbergenHatrans367292.8963.345-44914
Degradeert10B.O.B.B.O.B.360362.5434.362-1.819-4

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

  • Degradeert
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 6 sep 1980
    BV AmstelveenB.O.B.
    9857
  • 6 sep 1980
    Punch DelftFrisol
    6769
  • 6 sep 1980
    NashuaAmsterdam
    8475
  • 6 sep 1980
    Parker LeidenHatrans
    10763
  • 12 sep 1980
    FrisolGroningen
    7465
  • 13 sep 1980
    AmsterdamBV Amstelveen
    7868
  • 13 sep 1980
    HatransHaarlem
    7088
  • 13 sep 1980
    Parker LeidenNashua
    7774
  • 13 sep 1980
    B.O.B.Punch Delft
    75126
  • 14 sep 1980
    BV AmstelveenParker Leiden
    73103
  • 17 sep 1980
    BV AmstelveenGroningen
    8690
  • 17 sep 1980
    AmsterdamB.O.B.
    6751
  • 17 sep 1980
    NashuaHaarlem
    10284
  • 17 sep 1980
    HatransPunch Delft
    8471
  • 18 sep 1980
    Parker LeidenFrisol
    10267
  • 20 sep 1980
    Punch DelftAmsterdam
    8692
  • 20 sep 1980
    NashuaHatrans
    11361
  • 20 sep 1980
    GroningenB.O.B.
    15858
  • 20 sep 1980
    HaarlemFrisol
    7071
  • 23 sep 1980
    Punch DelftBV Amstelveen
    8290
  • 23 sep 1980
    HaarlemParker Leiden
    76110
  • 23 sep 1980
    B.O.B.Hatrans
    79102
  • 24 sep 1980
    FrisolAmsterdam
    6871
  • 24 sep 1980
    GroningenNashua
    9081
  • 27 sep 1980
    AmsterdamGroningen
    6670
  • 27 sep 1980
    NashuaBV Amstelveen
    8971
  • 27 sep 1980
    HatransFrisol
    5579
  • 27 sep 1980
    Parker LeidenPunch Delft
    10266
  • 27 sep 1980
    B.O.B.Haarlem
    84126
  • 28 sep 1980
    GroningenHaarlem
    8477
  • 30 sep 1980
    B.O.B.Frisol
    76103
  • 1 okt 1980
    AmsterdamHaarlem
    7069
  • 1 okt 1980
    NashuaPunch Delft
    9988
  • 1 okt 1980
    HatransBV Amstelveen
    92102
  • 1 okt 1980
    Parker LeidenGroningen
    9270
  • 3 okt 1980
    FrisolB.O.B.
    11660
  • 4 okt 1980
    BV AmstelveenHatrans
    9673
  • 4 okt 1980
    Punch DelftNashua
    82111
  • 4 okt 1980
    HaarlemAmsterdam
    8190
  • 7 okt 1980
    HaarlemBV Amstelveen
    8071
  • 8 okt 1980
    AmsterdamHatrans
    7366
  • 11 okt 1980
    BV AmstelveenPunch Delft
    10072
  • 11 okt 1980
    AmsterdamFrisol
    6858
  • 11 okt 1980
    NashuaGroningen
    10181
  • 11 okt 1980
    HatransB.O.B.
    9479
  • 11 okt 1980
    Parker LeidenHaarlem
    10175
  • 13 okt 1980
    AmsterdamB.O.B.
    13667
  • 15 okt 1980
    GroningenB.O.B.
    13755
  • 17 okt 1980
    FrisolParker Leiden
    7083
  • 18 okt 1980
    Punch DelftHatrans
    11081
  • 18 okt 1980
    Punch DelftHaarlem
    7781
  • 18 okt 1980
    GroningenBV Amstelveen
    7279
  • 18 okt 1980
    HaarlemNashua
    7067
  • 18 okt 1980
    B.O.B.Amsterdam
    6999
  • 22 okt 1980
    BV AmstelveenFrisol
    7076
  • 22 okt 1980
    NashuaB.O.B.
    13373
  • 22 okt 1980
    GroningenHatrans
    7760
  • 22 okt 1980
    Parker LeidenAmsterdam
    7870
  • 25 okt 1980
    BV AmstelveenHaarlem
    7892
  • 25 okt 1980
    Punch DelftGroningen
    7283
  • 25 okt 1980
    NashuaFrisol
    9875
  • 25 okt 1980
    HatransAmsterdam
    7491
  • 25 okt 1980
    Parker LeidenB.O.B.
    12370
  • 26 okt 1980
    GroningenParker Leiden
    70105
  • 28 okt 1980
    B.O.B.Parker Leiden
    73115
  • 29 okt 1980
    HatransParker Leiden
    91117
  • 1 nov 1980
    AmsterdamParker Leiden
    7892
  • 1 nov 1980
    HatransGroningen
    7583
  • 1 nov 1980
    HaarlemPunch Delft
    11191
  • 1 nov 1980
    B.O.B.Nashua
    52131
  • 4 nov 1980
    HaarlemGroningen
    6168
  • 4 nov 1980
    B.O.B.BV Amstelveen
    77123
  • 5 nov 1980
    FrisolPunch Delft
    9383
  • 8 nov 1980
    BV AmstelveenAmsterdam
    8471
  • 8 nov 1980
    Punch DelftB.O.B.
    12763
  • 8 nov 1980
    NashuaParker Leiden
    7977
  • 8 nov 1980
    GroningenFrisol
    6678
  • 8 nov 1980
    HaarlemHatrans
    8075
  • 14 nov 1980
    FrisolHaarlem
    9172
  • 15 nov 1980
    AmsterdamPunch Delft
    7384
  • 15 nov 1980
    HatransNashua
    85113
  • 15 nov 1980
    Parker LeidenBV Amstelveen
    10178
  • 15 nov 1980
    B.O.B.Groningen
    70111
  • 18 nov 1980
    BV AmstelveenAmsterdam
    7876
  • 18 nov 1980
    Punch DelftB.O.B.
    9887
  • 18 nov 1980
    GroningenFrisol
    7464
  • 18 nov 1980
    HaarlemHatrans
    9683
  • 21 nov 1980
    FrisolHatrans
    9368
  • 22 nov 1980
    BV AmstelveenNashua
    7973
  • 22 nov 1980
    Punch DelftParker Leiden
    10495
  • 22 nov 1980
    GroningenAmsterdam
    8677
  • 22 nov 1980
    HaarlemB.O.B.
    14063
  • 26 nov 1980
    AmsterdamNashua
    74101
  • 29 nov 1980
    AmsterdamHaarlem
    7170
  • 29 nov 1980
    NashuaPunch Delft
    11174
  • 29 nov 1980
    HatransBV Amstelveen
    7982
  • 29 nov 1980
    Parker LeidenGroningen
    9375
  • 29 nov 1980
    B.O.B.Frisol
    67114
  • 2 dec 1980
    B.O.B.Groningen
    82158
  • 3 dec 1980
    AmsterdamPunch Delft
    9470
  • 3 dec 1980
    FrisolHaarlem
    8353
  • 3 dec 1980
    HatransNashua
    81127
  • 3 dec 1980
    Parker LeidenBV Amstelveen
    9883
  • 6 dec 1980
    Punch DelftBV Amstelveen
    74111
  • 6 dec 1980
    GroningenNashua
    8699
  • 6 dec 1980
    HaarlemParker Leiden
    8987
  • 6 dec 1980
    B.O.B.Hatrans
    74140
  • 10 dec 1980
    FrisolAmsterdam
    8485
  • 13 dec 1980
    BV AmstelveenGroningen
    9582
  • 13 dec 1980
    NashuaHaarlem
    9772
  • 13 dec 1980
    HatransPunch Delft
    10988
  • 13 dec 1980
    Parker LeidenFrisol
    8872
  • 17 dec 1980
    GroningenAmsterdam
    7785
  • 19 dec 1980
    FrisolNashua
    6583
  • 20 dec 1980
    AmsterdamHatrans
    10087
  • 20 dec 1980
    HaarlemBV Amstelveen
    7987
  • 20 dec 1980
    B.O.B.Parker Leiden
    68137
  • 22 dec 1980
    BV AmstelveenNashua
    78102
  • 23 dec 1980
    HaarlemB.O.B.
    13980
  • 10 jan 1981
    NashuaB.O.B.
    14968
  • 10 jan 1981
    BV AmstelveenFrisol
    8259
  • 10 jan 1981
    Punch DelftHaarlem
    9695
  • 10 jan 1981
    GroningenHatrans
    10966
  • 10 jan 1981
    Parker LeidenAmsterdam
    9775
  • 16 jan 1981
    FrisolPunch Delft
    8684
  • 17 jan 1981
    AmsterdamNashua
    8182
  • 17 jan 1981
    HatransParker Leiden
    85110
  • 17 jan 1981
    HaarlemGroningen
    8093
  • 17 jan 1981
    B.O.B.BV Amstelveen
    88133
  • 24 jan 1981
    BV AmstelveenParker Leiden
    9374
  • 24 jan 1981
    Punch DelftAmsterdam
    87104
  • 24 jan 1981
    NashuaHatrans
    9973
  • 24 jan 1981
    HaarlemFrisol
    6878
  • 25 jan 1981
    GroningenPunch Delft
    11397
  • 31 jan 1981
    FrisolBV Amstelveen
    7875
  • 31 jan 1981
    AmsterdamGroningen
    7565
  • 31 jan 1981
    NashuaBV Amstelveen
    7675
  • 31 jan 1981
    HatransFrisol
    7078
  • 31 jan 1981
    B.O.B.Haarlem
    74112
  • 1 feb 1981
    Parker LeidenPunch Delft
    8879
  • 6 feb 1981
    FrisolB.O.B.
    9376
  • 7 feb 1981
    BV AmstelveenHatrans
    10487
  • 7 feb 1981
    Punch DelftNashua
    84113
  • 7 feb 1981
    GroningenParker Leiden
    8193
  • 7 feb 1981
    HaarlemAmsterdam
    6882
  • 11 feb 1981
    NashuaParker Leiden
    7572
  • 11 feb 1981
    FrisolHatrans
    8182
  • 14 feb 1981
    AmsterdamFrisol
    5849
  • 14 feb 1981
    NashuaGroningen
    8682
  • 14 feb 1981
    HatransB.O.B.
    11560
  • 15 feb 1981
    BV AmstelveenPunch Delft
    10486
  • 15 feb 1981
    Parker LeidenHaarlem
    11161
  • 20 feb 1981
    FrisolParker Leiden
    7981
  • 21 feb 1981
    Punch DelftHatrans
    9879
  • 21 feb 1981
    GroningenBV Amstelveen
    8777
  • 21 feb 1981
    HaarlemNashua
    6880
  • 21 feb 1981
    B.O.B.Amsterdam
    6582
  • 28 feb 1981
    BV AmstelveenHaarlem
    9167
  • 28 feb 1981
    Punch DelftGroningen
    101127
  • 28 feb 1981
    NashuaFrisol
    9269
  • 28 feb 1981
    HatransAmsterdam
    70102
  • 28 feb 1981
    Parker LeidenB.O.B.
    14963
  • 3 mrt 1981
    Punch DelftParker Leiden
    70129
  • 7 mrt 1981
    AmsterdamParker Leiden
    7780
  • 7 mrt 1981
    FrisolBV Amstelveen
    6978
  • 7 mrt 1981
    HatransGroningen
    100107
  • 7 mrt 1981
    HaarlemPunch Delft
    9079
  • 7 mrt 1981
    B.O.B.Nashua
    85126
  • 14 mrt 1981
    BV AmstelveenB.O.B.
    11564
  • 14 mrt 1981
    Punch DelftFrisol
    95110
  • 14 mrt 1981
    NashuaAmsterdam
    9377
  • 14 mrt 1981
    GroningenHaarlem
    7176
  • 14 mrt 1981
    HatransHaarlem
    6870
  • 14 mrt 1981
    Parker LeidenHatrans
    10953
  • 14 mrt 1981
    B.O.B.Punch Delft
    91137
  • 18 mrt 1981
    FrisolNashua
    6792
  • 20 mrt 1981
    FrisolGroningen
    7579
  • 21 mrt 1981
    AmsterdamBV Amstelveen
    5661
  • 21 mrt 1981
    Parker LeidenNashua
    8872
  • 22 mrt 1981
    GroningenPunch Delft
    11187

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 25 mrt 1981
    Parker LeidenAmsterdam
    9577
  • 26 mrt 1981
    NashuaBV Amstelveen
    8170
  • 28 mrt 1981
    AmsterdamParker Leiden
    9684
  • 29 mrt 1981
    BV AmstelveenNashua
    8289
  • 1 apr 1981
    Parker LeidenAmsterdam
    9071

Finale

  • 4 apr 1981
    Parker LeidenNashua
    8081
  • 8 apr 1981
    NashuaParker Leiden
    8978