Eredivisie

Eredivisie 1993-94

105 van 105 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1993-94 →

Laneche BS Weert werd kampioen van de Eredivisie 1993-94. Canoe Jeans EBBC Den Bosch werd tweede. Mustang Jeans Den Helder won de reguliere competitie. Er deden 10 teams mee, die samen 90 wedstrijden speelden. BC Verkerk Zwijndrecht degradeerde.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie 1993-94, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Mustang Jeans Den HelderDen Helder181531.5211.363+15830
2Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch181261.5131.374+13924
3BV HaarlemBV Haarlem181171.4581.392+6622
4Laneche BS WeertLaneche181081.4781.346+13220
5RZG DonarRZG Donar181081.3591.305+5420
6Den Braven GOBA GorinchemGorinchem188101.4621.555-9316
7Red Giants MeppelRed Giants188101.4381.428+1016
8Holiday Inn Akrides IJmuidenIJmuiden187111.3611.436-7514
9De Schiestreek RotterdamSchiestreek187111.3521.512-16014
Degradeert10BC Verkerk ZwijndrechtBC Verkerk182161.3401.571-2314

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

  • Degradeert
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 20 nov 1993
    GorinchemBV Haarlem
    75110
  • 20 nov 1993
    RZG DonarDen Bosch
    6673
  • 20 nov 1993
    IJmuidenLaneche
    6474
  • 20 nov 1993
    Red GiantsDen Helder
    8488
  • 20 nov 1993
    BC VerkerkSchiestreek
    7691
  • 27 nov 1993
    Den HelderGorinchem
    9059
  • 27 nov 1993
    BV HaarlemBC Verkerk
    10060
  • 27 nov 1993
    LanecheRed Giants
    8167
  • 28 nov 1993
    Den BoschIJmuiden
    9778
  • 28 nov 1993
    SchiestreekRZG Donar
    9083
  • 3 dec 1993
    IJmuidenSchiestreek
    8770
  • 4 dec 1993
    Den HelderBV Haarlem
    7972
  • 4 dec 1993
    GorinchemLaneche
    7578
  • 4 dec 1993
    RZG DonarBC Verkerk
    8662
  • 4 dec 1993
    Red GiantsDen Bosch
    9069
  • 11 dec 1993
    Den BoschGorinchem
    9884
  • 11 dec 1993
    BV HaarlemRZG Donar
    8296
  • 11 dec 1993
    LanecheDen Helder
    8693
  • 11 dec 1993
    BC VerkerkIJmuiden
    8975
  • 14 dec 1993
    SchiestreekRed Giants
    7875
  • 18 dec 1993
    Den HelderDen Bosch
    8175
  • 18 dec 1993
    GorinchemSchiestreek
    6364
  • 18 dec 1993
    IJmuidenRZG Donar
    8869
  • 18 dec 1993
    Red GiantsBC Verkerk
    8071
  • 18 dec 1993
    LanecheBV Haarlem
    6872
  • 8 jan 1994
    Den BoschBV Haarlem
    7686
  • 8 jan 1994
    IJmuidenRed Giants
    7972
  • 8 jan 1994
    BC VerkerkDen Helder
    8986
  • 9 jan 1994
    RZG DonarGorinchem
    7769
  • 9 jan 1994
    SchiestreekLaneche
    7574
  • 12 jan 1994
    IJmuidenBV Haarlem
    6678
  • 15 jan 1994
    Den BoschSchiestreek
    10177
  • 15 jan 1994
    Den HelderRZG Donar
    7372
  • 15 jan 1994
    GorinchemIJmuiden
    9290
  • 15 jan 1994
    BV HaarlemRed Giants
    8683
  • 18 jan 1994
    Den BoschLaneche
    7960
  • 18 jan 1994
    BC VerkerkGorinchem
    7790
  • 19 jan 1994
    RZG DonarRed Giants
    6563
  • 21 jan 1994
    BC VerkerkDen Bosch
    6685
  • 22 jan 1994
    RZG DonarLaneche
    7165
  • 22 jan 1994
    IJmuidenDen Helder
    8284
  • 22 jan 1994
    Red GiantsGorinchem
    9489
  • 23 jan 1994
    SchiestreekBV Haarlem
    7577
  • 25 jan 1994
    SchiestreekDen Helder
    7591
  • 25 jan 1994
    LanecheBC Verkerk
    8554
  • 29 jan 1994
    Den BoschRZG Donar
    8168
  • 29 jan 1994
    Den HelderRed Giants
    8072
  • 29 jan 1994
    BV HaarlemGorinchem
    7880
  • 29 jan 1994
    SchiestreekBC Verkerk
    8988
  • 29 jan 1994
    LanecheIJmuiden
    10171
  • 4 feb 1994
    BC VerkerkBV Haarlem
    6977
  • 5 feb 1994
    GorinchemDen Helder
    76114
  • 5 feb 1994
    RZG DonarSchiestreek
    8362
  • 5 feb 1994
    IJmuidenDen Bosch
    6865
  • 5 feb 1994
    Red GiantsLaneche
    9589
  • 8 feb 1994
    Den HelderSchiestreek
    9157
  • 11 feb 1994
    Red GiantsRZG Donar
    6062
  • 12 feb 1994
    Den BoschRed Giants
    9954
  • 12 feb 1994
    BV HaarlemDen Helder
    8086
  • 12 feb 1994
    LanecheGorinchem
    9483
  • 12 feb 1994
    BC VerkerkRZG Donar
    7499
  • 13 feb 1994
    SchiestreekIJmuiden
    8994
  • 19 feb 1994
    Den HelderLaneche
    7876
  • 19 feb 1994
    GorinchemDen Bosch
    10995
  • 19 feb 1994
    RZG DonarBV Haarlem
    6971
  • 19 feb 1994
    IJmuidenBC Verkerk
    8575
  • 19 feb 1994
    Red GiantsSchiestreek
    10474
  • 23 feb 1994
    BV HaarlemIJmuiden
    6772
  • 25 feb 1994
    Den BoschDen Helder
    9385
  • 26 feb 1994
    RZG DonarIJmuiden
    6959
  • 26 feb 1994
    BV HaarlemLaneche
    9188
  • 26 feb 1994
    BC VerkerkRed Giants
    7379
  • 27 feb 1994
    SchiestreekGorinchem
    8174
  • 1 mrt 1994
    LanecheDen Bosch
    7867
  • 3 mrt 1994
    GorinchemBC Verkerk
    9291
  • 12 mrt 1994
    Den HelderBC Verkerk
    8676
  • 12 mrt 1994
    GorinchemRZG Donar
    9386
  • 12 mrt 1994
    BV HaarlemDen Bosch
    7796
  • 12 mrt 1994
    Red GiantsIJmuiden
    9578
  • 12 mrt 1994
    LanecheSchiestreek
    9368
  • 19 mrt 1994
    RZG DonarDen Helder
    7354
  • 19 mrt 1994
    IJmuidenGorinchem
    5968
  • 19 mrt 1994
    Red GiantsBV Haarlem
    9276
  • 19 mrt 1994
    BC VerkerkLaneche
    78102
  • 20 mrt 1994
    SchiestreekDen Bosch
    7580
  • 25 mrt 1994
    Den BoschBC Verkerk
    8472
  • 26 mrt 1994
    Den HelderIJmuiden
    8266
  • 26 mrt 1994
    GorinchemRed Giants
    9179
  • 26 mrt 1994
    BV HaarlemSchiestreek
    7862
  • 26 mrt 1994
    LanecheRZG Donar
    8665

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 29 mrt 1994
    Den BoschBV Haarlem
    6061
  • 29 mrt 1994
    Den HelderLaneche
    7475
  • 31 mrt 1994
    BV HaarlemDen Bosch
    7780
  • 31 mrt 1994
    LanecheDen Helder
    8073
  • 2 apr 1994
    Den BoschBV Haarlem
    9380
  • 2 apr 1994
    Den HelderLaneche
    9269
  • 6 apr 1994
    BV HaarlemDen Bosch
    6867
  • 6 apr 1994
    LanecheDen Helder
    9790
  • 8 apr 1994
    Den BoschBV Haarlem
    8675

Finale

  • 10 apr 1994
    Den BoschLaneche
    9199
  • 12 apr 1994
    LanecheDen Bosch
    9693
  • 14 apr 1994
    Den BoschLaneche
    9972
  • 16 apr 1994
    LanecheDen Bosch
    8070
  • 18 apr 1994
    Den BoschLaneche
    8152
  • 20 apr 1994
    LanecheDen Bosch
    7675