Dutch Basketball League

Dutch Basketball League 2020-21

143 van 143 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 2020-21 →

ZZ Leiden werd kampioen van de Dutch Basketball League 2020-21. Heroes Den Bosch werd tweede. Er deden 12 teams mee, die samen 126 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Dutch Basketball League 2020-21
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1ZZ LeidenZZ Leiden11921.022838+18418
2DonarDonar1192924736+18818
3Landstede HammersLandstede1192956783+17318
4Heroes Den BoschHeroes1183951836+11516
5Den Helder SunsDH Suns1174939866+7314
6Zeeuw & Zeeuw FeyenoordFeyenoord1174890760+13014
7Yoast UnitedYoast United1165898876+2212
8Basketbal Academie LimburgBAL1156854886-3210
9BC Apollo AmsterdamApollo1129777941-1644
10Aris LeeuwardenAris1129709852-1434
11The Hague RoyalsHague Royals11110663912-2492
12Almere SailorsAlmere Sailors111107551.052-2972

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 8 mei 2021
    DH SunsDonar
    7583
  • 8 mei 2021
    Yoast UnitedHeroes
    9189
  • 8 mei 2021
    FeyenoordLandstede
    7697
  • 8 mei 2021
    BALZZ Leiden
    7786
  • 11 mei 2021
    DonarDH Suns
    10579
  • 11 mei 2021
    LandstedeFeyenoord
    8382
  • 11 mei 2021
    HeroesYoast United
    8570
  • 11 mei 2021
    ZZ LeidenBAL
    9771

Halve finale

  • 15 mei 2021
    ZZ LeidenLandstede
    9787
  • 16 mei 2021
    HeroesDonar
    9776
  • 18 mei 2021
    DonarHeroes
    7971
  • 18 mei 2021
    LandstedeZZ Leiden
    9085
  • 20 mei 2021
    HeroesDonar
    8274
  • 20 mei 2021
    ZZ LeidenLandstede
    9174

Finale

  • 23 mei 2021
    ZZ LeidenHeroes
    11287
  • 25 mei 2021
    HeroesZZ Leiden
    8289
  • 27 mei 2021
    ZZ LeidenHeroes
    9074