Eerste Divisie vrouwen

Eerste Divisie vrouwen 1974-75

103 van 103 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Jolly Jumpers werd kampioen van de Eerste Divisie vrouwen 1974-75. Er deden 12 teams mee, die samen 103 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie vrouwen 1974-75
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Jolly JumpersJolly Jumpers222021.400949+45140
2SBV JuventusSBV Juventus221751.013817+19634
3U.S. BasketballU.S.221751.043893+15034
4JRCJRC221661.5701.145+42532
5BV OlympiaBV Olympia221571.015921+9430
6BS LeidenBS Leiden221391.1621.046+11626
7Idem JumpersIdem Jumpers2212101.036965+7124
8Red StarsRed Stars226169931.128-13512
9GSBV De Groene UilenGroene Uilen225178511.112-26110
10Smirnoff Stud.Smirnoff Stud.225178121.114-30210
11(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon225179021.226-32410
12Frisol RFrisol R221217851.266-4812

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Reguliere competitie

  • 21 sep 1974
    Red StarsBS Leiden
    4943
  • 21 sep 1974
    Smirnoff Stud.Jolly Jumpers
    2558
  • 21 sep 1974
    Groene UilenSBV Juventus
    3229
  • 28 sep 1974
    (Racing) AgonRed Stars
    5150
  • 28 sep 1974
    SBV JuventusFrisol R
    5127
  • 28 sep 1974
    Jolly JumpersGroene Uilen
    8224
  • 28 sep 1974
    Idem JumpersSmirnoff Stud.
    4230
  • 5 okt 1974
    Red StarsJRC
    4184
  • 5 okt 1974
    BV OlympiaBS Leiden
    3353
  • 5 okt 1974
    Smirnoff Stud.U.S.
    4449
  • 5 okt 1974
    Groene UilenIdem Jumpers
    3744
  • 5 okt 1974
    Frisol RJolly Jumpers
    4075
  • 5 okt 1974
    (Racing) AgonSBV Juventus
    2744
  • 12 okt 1974
    SBV JuventusRed Stars
    5827
  • 12 okt 1974
    Jolly Jumpers(Racing) Agon
    10448
  • 12 okt 1974
    Idem JumpersFrisol R
    4625
  • 12 okt 1974
    U.S.Groene Uilen
    5134
  • 19 okt 1974
    Red StarsBV Olympia
    3739
  • 19 okt 1974
    Groene UilenBS Leiden
    4456
  • 19 okt 1974
    Frisol RU.S.
    3252
  • 19 okt 1974
    (Racing) AgonIdem Jumpers
    3756
  • 19 okt 1974
    SBV JuventusJolly Jumpers
    3263
  • 2 nov 1974
    Red StarsFrisol R
    4335
  • 2 nov 1974
    Groene Uilen(Racing) Agon
    3344
  • 2 nov 1974
    Smirnoff Stud.SBV Juventus
    3966
  • 3 nov 1974
    BS LeidenU.S.
    3944
  • 9 nov 1974
    BS LeidenRed Stars
    6653
  • 9 nov 1974
    U.S.JRC
    2454
  • 9 nov 1974
    Idem JumpersBV Olympia
    3645
  • 9 nov 1974
    Jolly JumpersSmirnoff Stud.
    7344
  • 9 nov 1974
    SBV JuventusGroene Uilen
    5018
  • 9 nov 1974
    (Racing) AgonFrisol R
    5538
  • 16 nov 1974
    Red Stars(Racing) Agon
    6055
  • 16 nov 1974
    Frisol RSBV Juventus
    2839
  • 16 nov 1974
    Groene UilenJolly Jumpers
    4564
  • 16 nov 1974
    Smirnoff Stud.Idem Jumpers
    2646
  • 16 nov 1974
    BV OlympiaU.S.
    3738
  • 23 nov 1974
    BS LeidenBV Olympia
    4252
  • 23 nov 1974
    Idem JumpersGroene Uilen
    6649
  • 23 nov 1974
    Jolly JumpersFrisol R
    6731
  • 23 nov 1974
    SBV Juventus(Racing) Agon
    4823
  • 30 nov 1974
    (Racing) AgonJolly Jumpers
    4053
  • 30 nov 1974
    Frisol RIdem Jumpers
    3941
  • 30 nov 1974
    Groene UilenU.S.
    3350
  • 30 nov 1974
    Smirnoff Stud.BS Leiden
    3742
  • 30 nov 1974
    BV OlympiaJRC
    6253
  • 7 dec 1974
    BS LeidenGroene Uilen
    7047
  • 7 dec 1974
    U.S.Frisol R
    5939
  • 7 dec 1974
    Idem Jumpers(Racing) Agon
    4827
  • 11 jan 1975
    (Racing) AgonIdem Jumpers
    3740
  • 11 jan 1975
    Jolly JumpersU.S.
    4752
  • 11 jan 1975
    SBV JuventusBS Leiden
    5537
  • 11 jan 1975
    (Racing) AgonJRC
    42112
  • 11 jan 1975
    Frisol RBV Olympia
    3543
  • 11 jan 1975
    Groene UilenSmirnoff Stud.
    4338
  • 18 jan 1975
    Frisol RRed Stars
    5431
  • 18 jan 1975
    Smirnoff Stud.Frisol R
    4241
  • 18 jan 1975
    BV Olympia(Racing) Agon
    5428
  • 18 jan 1975
    BS LeidenJolly Jumpers
    6169
  • 18 jan 1975
    U.S.Idem Jumpers
    5549
  • 25 jan 1975
    Red StarsU.S.
    4358
  • 25 jan 1975
    Idem JumpersBS Leiden
    3761
  • 25 jan 1975
    SBV JuventusBV Olympia
    2733
  • 25 jan 1975
    (Racing) AgonSmirnoff Stud.
    3437
  • 25 jan 1975
    Frisol RGroene Uilen
    3459
  • 1 feb 1975
    Jolly JumpersRed Stars
    5336
  • 1 feb 1975
    Idem JumpersSBV Juventus
    4348
  • 1 feb 1975
    U.S.(Racing) Agon
    4029
  • 1 feb 1975
    BS LeidenFrisol R
    5544
  • 1 feb 1975
    BV OlympiaSmirnoff Stud.
    6229
  • 8 feb 1975
    Groene UilenBV Olympia
    4044
  • 8 feb 1975
    Frisol RJRC
    6981
  • 8 feb 1975
    (Racing) AgonBS Leiden
    5662
  • 8 feb 1975
    SBV JuventusU.S.
    3343
  • 15 feb 1975
    Idem JumpersRed Stars
    4235
  • 15 feb 1975
    U.S.Jolly Jumpers
    4551
  • 15 feb 1975
    BV OlympiaFrisol R
    5624
  • 15 feb 1975
    Smirnoff Stud.Groene Uilen
    4125
  • 22 feb 1975
    Red StarsGroene Uilen
    5832
  • 22 feb 1975
    Frisol RSmirnoff Stud.
    2740
  • 22 feb 1975
    (Racing) AgonBV Olympia
    5355
  • 22 feb 1975
    SBV JuventusJRC
    4943
  • 22 feb 1975
    Jolly JumpersBS Leiden
    6945
  • 22 feb 1975
    Idem JumpersU.S.
    4244
  • 1 mrt 1975
    U.S.Red Stars
    4736
  • 8 mrt 1975
    Frisol RRed Stars
    3460
  • 8 mrt 1975
    (Racing) AgonGroene Uilen
    4443
  • 8 mrt 1975
    SBV JuventusSmirnoff Stud.
    5033
  • 8 mrt 1975
    Jolly JumpersBV Olympia
    6745
  • 8 mrt 1975
    Idem JumpersJRC
    7460
  • 8 mrt 1975
    U.S.BS Leiden
    4252
  • 15 mrt 1975
    Red StarsJolly Jumpers
    3777
  • 15 mrt 1975
    SBV JuventusIdem Jumpers
    3835
  • 15 mrt 1975
    (Racing) AgonU.S.
    3460
  • 15 mrt 1975
    Frisol RBS Leiden
    2869
  • 15 mrt 1975
    Groene UilenJRC
    3847
  • 15 mrt 1975
    Smirnoff Stud.BV Olympia
    5052
  • 22 mrt 1975
    Smirnoff Stud.Red Stars
    4544
  • 22 mrt 1975
    U.S.SBV Juventus
    2439
  • 22 mrt 1975
    Idem JumpersJolly Jumpers
    3244
  • datum onbekend
    BS Leiden(Racing) Agon
    4543
  • datum onbekend
    Smirnoff Stud.JRC
    3864
  • datum onbekend
    BV OlympiaJolly Jumpers
    3843