Eerste Divisie vrouwen

Eerste Divisie vrouwen 1974-75

103 van 103 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Jolly Jumpers werd kampioen van de Eerste Divisie vrouwen 1974-75. Er deden 12 teams mee, die samen 103 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie vrouwen 1974-75
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Jolly JumpersJolly Jumpers222021.400949+45140
2SBV JuventusSBV Juventus221751.013817+19634
3U.S. BasketballU.S.221751.043893+15034
4JRCJRC221661.5701.145+42532
5BV OlympiaBV Olympia221571.015921+9430
6BS LeidenBS Leiden221391.1621.046+11626
7Idem JumpersIdem Jumpers2212101.036965+7124
8Red StarsRed Stars226169931.128-13512
9GSBV De Groene UilenGroene Uilen225178511.112-26110
10Smirnoff Stud.Smirnoff Stud.225178121.114-30210
11(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon225179021.226-32410
12Frisol RFrisol R221217851.266-4812

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Reguliere competitie