Eerste Divisie vrouwen

Eerste Divisie vrouwen 2024-25

131 van 131 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

DAS werd kampioen van de Eerste Divisie vrouwen 2024-25. Er deden 12 teams mee, die samen 131 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie vrouwen 2024-25
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1DAS DelftDAS Delft222021.6371.119+51840
2Utrecht Bull'sUtrecht Bull's221931.4701.138+33238
3Jolly Jumpers 2Jolly Jumpers 2221751.4281.219+20934
4TrajanumTrajanum221661.3461.256+9032
5BV AmsterdamBV Amsterdam2212101.3151.247+6824
6Lokomotief RijswijkLokomotiefa219121.2301.364-13418
7River TrottersRiver Trottersa229131.4001.365+3518
8BC ShootersBC Shooters228141.3781.432-5416
9High FiveHigh Fiveb227151.2021.503-30114
10Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2b227151.2871.463-17614
11BV Biks ShotsBiks Shots225171.2581.433-17510
12SpringfieldSpringfield212191.0921.504-4124
  1. aLokomotief Rijswijk: Gelijk met River Trotters. Onderling 2–0, saldo +15. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bHigh Five: Gelijk met Cangeroes Utrecht 2. Onderling 2–0, saldo +35. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Reguliere competitie