Eerste Divisie vrouwen

Eerste Divisie vrouwen 2023-24

132 van 132 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

BV Orca's werd kampioen van de Eerste Divisie vrouwen 2023-24. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie vrouwen 2023-24
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Orca’s UrkOrca’s Urk222201.6241.022+60244
2DAS DelftDAS Delfta221661.3411.184+15730
3Utrecht Bull'sUtrecht Bull'sa221571.3761.126+25030
4BV Biks ShotsBiks Shotsb221391.3361.311+2526
5River TrottersRiver Trottersb221391.4221.286+13626
6BV GroningenBV Groningenb221391.3721.255+11726
7Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2229131.4101.434-2418
8High FiveHigh Five228141.2351.382-14716
9BV AmsterdamBV Amsterdam228141.1651.341-17616
10SpringfieldSpringfield228141.3341.354-2014
11BC ShootersBC Shooters226161.3281.440-11212
12BV Hoofddorp 2Hoofddorp 2221219271.735-8080
  1. aDAS Delft: Gelijk met Utrecht Bull's. Onderling 2–0, saldo +26. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bBV Biks Shots: Gelijk met River Trotters en BV Groningen. Onderling 2–2, saldo +9. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Reguliere competitie