Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 2006-07

133 van 133 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Probuild Lions werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 2006-07. Yellow Bike werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 110 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie vrouwen 2006-07, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Probuild LionsProbuild Lions181621.4411.029+41232
2Yellow BikeYellow Bike181441.4331.179+25428
3Renes BinnenlandRenes181351.3941.234+16026
4Autocad Amazone Leidsche RijnAutocad181351.2991.164+13526
5Matrixx MagixxMatrixx Magixx181171.2801.281-122
6Perik JumpersPerik Jumpers188101.2451.336-9116
7Celeritudo GroningenCeleritudo187111.2961.451-15514
8GrasshoppersGrasshoppers184141.0911.287-1968
9BV Lely AmsterdamBV Lely183151.1131.373-2606
10Staedion DASStaedion DAS181171.2071.465-2582

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Elite B

Eindstand Eredivisie vrouwen 2006-07, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Perik JumpersPerik Jumpers440310251+598
2BV Lely AmsterdamBV Lely431293259+346
3Celeritudo GroningenCeleritudo422268277-94
4Staedion DASStaedion DAS413256278-222
5GrasshoppersGrasshoppers404213275-620

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Elite A

Eindstand Eredivisie vrouwen 2006-07, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Probuild LionsProbuild Lions440274231+438
2Yellow BikeYellow Bike431345258+876
3Autocad Amazone Leidsche RijnAutocad422255270-154
4Matrixx MagixxMatrixx Magixx413263314-512
5Renes BinnenlandRenes404251315-640

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

  • 14 okt 2006
    Probuild LionsBV Lely
    8240
  • 14 okt 2006
    Staedion DASRenes
    7283
  • 14 okt 2006
    AutocadMatrixx Magixx
    7558
  • 14 okt 2006
    GrasshoppersYellow Bike
    4586
  • 14 okt 2006
    CeleritudoPerik Jumpers
    5574
  • 21 okt 2006
    BV LelyStaedion DAS
    8372
  • 21 okt 2006
    RenesAutocad
    8794
  • 21 okt 2006
    Matrixx MagixxGrasshoppers
    7959
  • 21 okt 2006
    Yellow BikeCeleritudo
    10758
  • 21 okt 2006
    Perik JumpersProbuild Lions
    62100
  • 28 okt 2006
    Perik JumpersBV Lely
    7767
  • 28 okt 2006
    AutocadStaedion DAS
    7662
  • 28 okt 2006
    GrasshoppersRenes
    6179
  • 28 okt 2006
    CeleritudoMatrixx Magixx
    8691
  • 28 okt 2006
    Probuild LionsYellow Bike
    6457
  • 4 nov 2006
    BV LelyAutocad
    6875
  • 4 nov 2006
    Yellow BikePerik Jumpers
    6863
  • 4 nov 2006
    Staedion DASGrasshoppers
    6581
  • 4 nov 2006
    RenesCeleritudo
    8760
  • 4 nov 2006
    Matrixx MagixxProbuild Lions
    6160
  • 18 nov 2006
    Yellow BikeBV Lely
    11261
  • 18 nov 2006
    AutocadGrasshoppers
    7555
  • 18 nov 2006
    Perik JumpersMatrixx Magixx
    8795
  • 18 nov 2006
    CeleritudoStaedion DAS
    10797
  • 18 nov 2006
    Probuild LionsRenes
    9778
  • 25 nov 2006
    BV LelyGrasshoppers
    6362
  • 25 nov 2006
    RenesPerik Jumpers
    7362
  • 25 nov 2006
    AutocadCeleritudo
    8059
  • 25 nov 2006
    Staedion DASProbuild Lions
    4385
  • 26 nov 2006
    Matrixx MagixxYellow Bike
    6776
  • 30 nov 2006
    Yellow BikeRenes
    7476
  • 2 dec 2006
    Matrixx MagixxBV Lely
    6958
  • 2 dec 2006
    Perik JumpersStaedion DAS
    7667
  • 2 dec 2006
    CeleritudoGrasshoppers
    6359
  • 2 dec 2006
    Probuild LionsAutocad
    7846
  • 9 dec 2006
    CeleritudoBV Lely
    10181
  • 9 dec 2006
    RenesMatrixx Magixx
    9664
  • 9 dec 2006
    Staedion DASYellow Bike
    80100
  • 9 dec 2006
    AutocadPerik Jumpers
    6048
  • 9 dec 2006
    GrasshoppersProbuild Lions
    6696
  • 16 dec 2006
    BV LelyRenes
    7158
  • 16 dec 2006
    Matrixx MagixxStaedion DAS
    8966
  • 16 dec 2006
    Yellow BikeAutocad
    7571
  • 16 dec 2006
    Perik JumpersGrasshoppers
    7263
  • 16 dec 2006
    Probuild LionsCeleritudo
    9358
  • 6 jan 2007
    BV LelyProbuild Lions
    4066
  • 6 jan 2007
    RenesStaedion DAS
    8864
  • 6 jan 2007
    Matrixx MagixxAutocad
    7372
  • 6 jan 2007
    Yellow BikeGrasshoppers
    6438
  • 6 jan 2007
    Perik JumpersCeleritudo
    7663
  • 13 jan 2007
    Staedion DASBV Lely
    8864
  • 13 jan 2007
    AutocadRenes
    6075
  • 13 jan 2007
    GrasshoppersMatrixx Magixx
    6167
  • 13 jan 2007
    CeleritudoYellow Bike
    8393
  • 13 jan 2007
    Probuild LionsPerik Jumpers
    9659
  • 20 jan 2007
    BV LelyPerik Jumpers
    6572
  • 20 jan 2007
    Staedion DASAutocad
    6062
  • 20 jan 2007
    RenesGrasshoppers
    6244
  • 20 jan 2007
    Yellow BikeProbuild Lions
    5670
  • 21 jan 2007
    Matrixx MagixxCeleritudo
    5962
  • 27 jan 2007
    AutocadBV Lely
    8746
  • 27 jan 2007
    Perik JumpersYellow Bike
    6594
  • 27 jan 2007
    GrasshoppersStaedion DAS
    8559
  • 27 jan 2007
    CeleritudoRenes
    7293
  • 27 jan 2007
    Probuild LionsMatrixx Magixx
    8552
  • 3 feb 2007
    BV LelyYellow Bike
    5877
  • 3 feb 2007
    Staedion DASCeleritudo
    5667
  • 3 feb 2007
    RenesProbuild Lions
    6074
  • 3 feb 2007
    GrasshoppersAutocad
    5381
  • 4 feb 2007
    Matrixx MagixxPerik Jumpers
    7455
  • 10 feb 2007
    GrasshoppersBV Lely
    6156
  • 10 feb 2007
    Yellow BikeMatrixx Magixx
    8571
  • 10 feb 2007
    Perik JumpersRenes
    7791
  • 10 feb 2007
    CeleritudoAutocad
    8182
  • 10 feb 2007
    Probuild LionsStaedion DAS
    8262
  • 17 feb 2007
    BV LelyMatrixx Magixx
    6570
  • 17 feb 2007
    RenesYellow Bike
    7071
  • 17 feb 2007
    Staedion DASPerik Jumpers
    6074
  • 17 feb 2007
    GrasshoppersCeleritudo
    6876
  • 17 feb 2007
    AutocadProbuild Lions
    6759
  • 24 feb 2007
    BV LelyCeleritudo
    7274
  • 24 feb 2007
    Matrixx MagixxRenes
    6268
  • 24 feb 2007
    Yellow BikeStaedion DAS
    8469
  • 24 feb 2007
    Perik JumpersAutocad
    7366
  • 24 feb 2007
    Probuild LionsGrasshoppers
    7151
  • 3 mrt 2007
    RenesBV Lely
    7055
  • 3 mrt 2007
    Staedion DASMatrixx Magixx
    6579
  • 3 mrt 2007
    AutocadYellow Bike
    7054
  • 3 mrt 2007
    GrasshoppersPerik Jumpers
    7973
  • 3 mrt 2007
    CeleritudoProbuild Lions
    7183

Elite B

  • 8 mrt 2007
    GrasshoppersBV Lely
    6075
  • 11 mrt 2007
    CeleritudoStaedion DAS
    7265
  • 17 mrt 2007
    BV LelyCeleritudo
    6761
  • 18 mrt 2007
    Staedion DASPerik Jumpers
    6573
  • 31 mrt 2007
    CeleritudoGrasshoppers
    6456
  • 1 apr 2007
    Perik JumpersBV Lely
    7168
  • 7 apr 2007
    GrasshoppersPerik Jumpers
    4777
  • 7 apr 2007
    BV LelyStaedion DAS
    8367
  • 14 apr 2007
    Staedion DASGrasshoppers
    5950
  • 15 apr 2007
    Perik JumpersCeleritudo
    8971

Elite A

  • 9 mrt 2007
    RenesAutocad
    5267
  • 10 mrt 2007
    Yellow BikeMatrixx Magixx
    9368
  • 17 mrt 2007
    AutocadYellow Bike
    4877
  • 17 mrt 2007
    Matrixx MagixxProbuild Lions
    4973
  • 31 mrt 2007
    Yellow BikeRenes
    11371
  • 31 mrt 2007
    Probuild LionsAutocad
    6761
  • 7 apr 2007
    AutocadMatrixx Magixx
    7974
  • 9 apr 2007
    RenesProbuild Lions
    5963
  • 14 apr 2007
    Probuild LionsYellow Bike
    7162
  • 14 apr 2007
    Matrixx MagixxRenes
    7269

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 23 apr 2007
    Probuild LionsBV Lely
    8361
  • 24 apr 2007
    RenesMatrixx Magixx
    8362
  • 24 apr 2007
    Yellow BikeCeleritudo
    8766
  • 24 apr 2007
    AutocadPerik Jumpers
    6561
  • 26 apr 2007
    Matrixx MagixxRenes
    7871
  • 26 apr 2007
    BV LelyProbuild Lions
    4074
  • 27 apr 2007
    Perik JumpersAutocad
    8170
  • 27 apr 2007
    CeleritudoYellow Bike
    6882
  • 28 apr 2007
    AutocadPerik Jumpers
    6450
  • 28 apr 2007
    RenesMatrixx Magixx
    6563

Halve finale

  • 1 mei 2007
    Yellow BikeAutocad
    7266
  • 1 mei 2007
    Probuild LionsRenes
    8961
  • 3 mei 2007
    AutocadYellow Bike
    4956
  • 3 mei 2007
    RenesProbuild Lions
    5879
  • 5 mei 2007
    Yellow BikeAutocad
    7462
  • 5 mei 2007
    Probuild LionsRenes
    7245

Finale

  • 12 mei 2007
    Probuild LionsYellow Bike
    8469
  • 15 mei 2007
    Yellow BikeProbuild Lions
    7263
  • 17 mei 2007
    Probuild LionsYellow Bike
    7543
  • 20 mei 2007
    Yellow BikeProbuild Lions
    7370
  • 22 mei 2007
    Probuild LionsYellow Bike
    5452
  • 26 mei 2007
    Yellow BikeProbuild Lions
    7668
  • 27 mei 2007
    Probuild LionsYellow Bike
    7362