Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 2010-11

105 van 105 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Wereldtickets.nl Leiderdorp werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 2010-11. Challenge Sports / Binnenland Rotterdam werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 90 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 2010-11
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Probuild LionsProbuild Lions181801.5081.168+34036
2HLB AccountantsDen Helder181261.3541.263+9124
3Challenge Sports / Binnenland RotterdamBinnenland181171.4051.280+12522
4Wereldtickets.nl LeiderdorpWereldtickets.nl181171.3661.268+9822
5Orange Lions AcademyAmsterdam181171.2421.236+620
6UBALLUBALL188101.4911.516-2516
7STOL-GrasshoppersSTOL-Grasshoppersa187111.4351.521-8614
8Eurosped TwenteJumpersa187111.4781.546-6814
9Lekdetec.nlLekdetec.nl184141.3041.422-1188
10Celeritas-DonarCeleritas181171.0491.412-3632
  1. aGrasshoppers: Gelijk met Jolly Jumpers. Onderling 2–0, saldo +13. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 15 feb 2011
    Wereldtickets.nlSTOL-Grasshoppers
    9563
  • 15 feb 2011
    Den HelderJumpers
    8280
  • 16 feb 2011
    BinnenlandUBALL
    9239
  • 16 feb 2011
    Probuild LionsLekdetec.nl
    8956
  • 19 feb 2011
    JumpersDen Helder
    8485
  • 19 feb 2011
    STOL-GrasshoppersWereldtickets.nl
    5771
  • 19 feb 2011
    UBALLBinnenland
    7680
  • 19 feb 2011
    Lekdetec.nlProbuild Lions
    6193

Halve finale

  • 26 feb 2011
    Den HelderWereldtickets.nl
    5562
  • 26 feb 2011
    Probuild LionsBinnenland
    5869
  • 1 mrt 2011
    Wereldtickets.nlDen Helder
    7972
  • 2 mrt 2011
    BinnenlandProbuild Lions
    7468

Finale

  • 8 mrt 2011
    Wereldtickets.nlBinnenland
    8560
  • 12 mrt 2011
    BinnenlandWereldtickets.nl
    4958
  • 15 mrt 2011
    Wereldtickets.nlBinnenland
    7365