Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2005-06

186 van 186 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

BC Utrecht Cangeroes werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2005-06. Mosquito's werd tweede. Er deden 14 teams mee, die samen 182 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2005-06
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Cangeroes UtrechtCangeroes262241.6381.427+21144
2Landslake Lions 2Landslake 2262151.7851.314+47140
3Mosquito'sMosquito's261791.6371.473+16434
4EBV The JugglersJugglers261791.6021.540+6234
5BV HoofddorpHoofddorp2616101.6121.496+11632
6VBC AkridesVBC Akridesa2615111.5761.523+5330
7CBV Binnenland 2Binnenland 2a2615111.5821.489+9330
8WSCWSC2612141.3701.521-15124
9BarosBarosb2611151.6151.672-5722
10BC ShootersBC Shootersb2611151.4871.518-3122
11HBV The JumpersThe Jumpers267191.3701.547-17714
12Barons Breda BasketballBarons267191.2051.432-22714
13Batouwe BasketballBatouwe267191.3281.569-24114
14JRCJRC264221.5031.789-2868
  1. aAkrides: Gelijk met CBV Binnenland 2. Onderling 2–0, saldo +34. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bBaros: Gelijk met BC Shooters. Onderling 2–0, saldo +28. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BVBBARBCSBVHCBVEBVHBVJRCLANMOSTHEUTRVBCWSC
BatouweBVBB.V. Batouwe46–6754–6263–4967–6566–6569–4347–6043–5852–6739–6953–7646–6661–37
BaronsBARBarons Breda Basketball41–5051–4060–7926–4639–5347–3949–3843–5960–5045–5435–4250–5732–45
BC ShootersBCSBC Shooters52–5382–3859–5056–4855–7758–7984–6851–6640–6370–5852–5567–4365–38
HoofddorpBVHBV Hoofddorp73–4550–3845–4165–5670–5651–3877–4882–7760–6351–5354–7367–5462–48
Binnenland 2CBVCBV Binnenland 259–5254–4884–5458–4872–6363–5578–5952–5580–4959–6262–5639–6659–63
BarosEBVEBV Baros59–5858–6864–5869–7152–6759–5170–4663–6666–7062–6935–7559–7164–47
The JumpersHBVHBV The Jumpers77–3763–4849–5765–6043–5746–6369–4231–7759–7239–6448–4145–7439–61
JRCJRCJRC65–5161–6765–6672–8373–7958–6450–7559–5165–7469–3464–7156–7363–66
Landslake 2LANLandslake Lions 276–3358–3471–3656–6581–6587–4384–4984–4272–4571–5449–6276–5776–33
Mosquito'sMOSMosquito's59–5665–3462–5261–6545–5889–5672–6086–5854–3370–4652–5374–7070–42
JugglersTHEThe Jugglers62–5567–5765–5970–5969–4360–7465–4976–5959–9174–6665–6072–5774–41
CangeroesUTRBC Utrecht Cangeroes52–4268–5372–6063–6271–6088–8660–4775–5744–7268–6046–3570–5473–57
VBC AkridesVBCVBC Akrides56–4959–4052–5060–5264–5764–9050–4770–4161–7333–5074–5276–8163–60
WSCWSCWSC54–4149–3548–6150–6247–6261–4566–6570–6554–6661–4975–7437–4360–52

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 12 mei 2006
    CangeroesJugglers
    5853
  • 12 mei 2006
    Landslake 2Mosquito's
    6164

Om de derde plaats

  • 13 mei 2006
    Landslake 2Jugglers
    9158

Finale

  • 13 mei 2006
    CangeroesMosquito's
    5855