Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2005-06

186 van 186 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

BC Utrecht Cangeroes werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2005-06. Mosquito's werd tweede. Er deden 14 teams mee, die samen 182 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2005-06
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Cangeroes UtrechtCangeroes262241.6381.427+21144
2Landslake Lions 2Landslake 2262151.7851.314+47140
3Mosquito'sMosquito's261791.6371.473+16434
4EBV The JugglersJugglers261791.6021.540+6234
5BV HoofddorpHoofddorp2616101.6121.496+11632
6VBC AkridesVBC Akridesa2615111.5761.523+5330
7CBV Binnenland 2Binnenland 2a2615111.5821.489+9330
8WSCWSC2612141.3701.521-15124
9BarosBarosb2611151.6151.672-5722
10BC ShootersBC Shootersb2611151.4871.518-3122
11HBV The JumpersThe Jumpers267191.3701.547-17714
12Barons Breda BasketballBarons267191.2051.432-22714
13Batouwe BasketballBatouwe267191.3281.569-24114
14JRCJRC264221.5031.789-2868
  1. aAkrides: Gelijk met CBV Binnenland 2. Onderling 2–0, saldo +34. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bBaros: Gelijk met BC Shooters. Onderling 2–0, saldo +28. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 30 sep 2005
    BarosJugglers
    6269
  • 30 sep 2005
    Binnenland 2VBC Akrides
    3966
  • 30 sep 2005
    Landslake 2Barons
    5834
  • 30 sep 2005
    HoofddorpBC Shooters
    4541
  • 1 okt 2005
    The JumpersJRC
    6942
  • 1 okt 2005
    Mosquito'sBatouwe
    5956
  • 2 okt 2005
    CangeroesWSC
    7357
  • 8 okt 2005
    JugglersCangeroes
    6560
  • 8 okt 2005
    VBC AkridesThe Jumpers
    5047
  • 8 okt 2005
    BaronsBinnenland 2
    2646
  • 8 okt 2005
    BatouweLandslake 2
    4358
  • 8 okt 2005
    BC ShootersMosquito's
    4063
  • 9 okt 2005
    JRCBaros
    5864
  • 9 okt 2005
    WSCHoofddorp
    5062
  • 14 okt 2005
    BarosVBC Akrides
    5971
  • 14 okt 2005
    Binnenland 2Batouwe
    5952
  • 14 okt 2005
    Landslake 2BC Shooters
    7136
  • 15 okt 2005
    JugglersWSC
    7441
  • 15 okt 2005
    The JumpersBarons
    6348
  • 15 okt 2005
    Mosquito'sHoofddorp
    6165
  • 16 okt 2005
    CangeroesJRC
    7557
  • 21 okt 2005
    BC ShootersCangeroes
    5255
  • 28 okt 2005
    BC ShootersBinnenland 2
    5648
  • 29 okt 2005
    VBC AkridesCangeroes
    7681
  • 29 okt 2005
    BaronsBaros
    3953
  • 29 okt 2005
    BatouweThe Jumpers
    6943
  • 29 okt 2005
    HoofddorpLandslake 2
    8277
  • 30 okt 2005
    JRCJugglers
    6934
  • 30 okt 2005
    WSCMosquito's
    6149
  • 4 nov 2005
    BarosBatouwe
    5958
  • 4 nov 2005
    Binnenland 2Hoofddorp
    5848
  • 5 nov 2005
    JugglersVBC Akrides
    7257
  • 5 nov 2005
    The JumpersBC Shooters
    4957
  • 5 nov 2005
    Landslake 2Mosquito's
    7245
  • 6 nov 2005
    JRCWSC
    6366
  • 6 nov 2005
    CangeroesBarons
    6853
  • 19 nov 2005
    VBC AkridesJRC
    7041
  • 19 nov 2005
    BaronsJugglers
    4554
  • 19 nov 2005
    BatouweCangeroes
    5376
  • 19 nov 2005
    BC ShootersBaros
    5577
  • 19 nov 2005
    HoofddorpThe Jumpers
    5138
  • 19 nov 2005
    Mosquito'sBinnenland 2
    4558
  • 20 nov 2005
    WSCLandslake 2
    5466
  • 25 nov 2005
    BarosHoofddorp
    6971
  • 25 nov 2005
    Binnenland 2Landslake 2
    5255
  • 26 nov 2005
    CangeroesBC Shooters
    7260
  • 26 nov 2005
    The JumpersMosquito's
    5972
  • 27 nov 2005
    JRCBarons
    6167
  • 3 dec 2005
    BaronsVBC Akrides
    5057
  • 3 dec 2005
    BatouweJRC
    4760
  • 3 dec 2005
    BC ShootersJugglers
    7058
  • 3 dec 2005
    HoofddorpCangeroes
    5473
  • 3 dec 2005
    Mosquito'sBaros
    8956
  • 3 dec 2005
    Landslake 2The Jumpers
    8449
  • 3 dec 2005
    WSCBinnenland 2
    4762
  • 9 dec 2005
    JRCBC Shooters
    6566
  • 9 dec 2005
    BarosLandslake 2
    6366
  • 10 dec 2005
    VBC AkridesBatouwe
    5649
  • 10 dec 2005
    JugglersHoofddorp
    7059
  • 10 dec 2005
    The JumpersBinnenland 2
    4357
  • 11 dec 2005
    CangeroesMosquito's
    6860
  • 16 dec 2005
    BC ShootersVBC Akrides
    6743
  • 17 dec 2005
    BatouweBarons
    4667
  • 17 dec 2005
    HoofddorpJRC
    7748
  • 17 dec 2005
    Mosquito'sJugglers
    7046
  • 17 dec 2005
    Landslake 2Cangeroes
    4962
  • 17 dec 2005
    Binnenland 2Baros
    7263
  • 18 dec 2005
    WSCThe Jumpers
    6665
  • 6 jan 2006
    BarosThe Jumpers
    5951
  • 7 jan 2006
    BatouweWSC
    6137
  • 7 jan 2006
    BaronsBC Shooters
    5140
  • 7 jan 2006
    VBC AkridesHoofddorp
    6052
  • 7 jan 2006
    CangeroesBinnenland 2
    7160
  • 8 jan 2006
    JRCMosquito's
    6574
  • 13 jan 2006
    HoofddorpBarons
    5038
  • 13 jan 2006
    Binnenland 2Jugglers
    5962
  • 14 jan 2006
    BC ShootersBatouwe
    5253
  • 14 jan 2006
    Mosquito'sVBC Akrides
    7470
  • 14 jan 2006
    Landslake 2JRC
    8442
  • 14 jan 2006
    The JumpersCangeroes
    4841
  • 15 jan 2006
    WSCBaros
    6145
  • 21 jan 2006
    WSCBC Shooters
    4861
  • 21 jan 2006
    BatouweHoofddorp
    6349
  • 21 jan 2006
    BaronsMosquito's
    6050
  • 21 jan 2006
    VBC AkridesLandslake 2
    6173
  • 21 jan 2006
    JRCBinnenland 2
    7379
  • 21 jan 2006
    CangeroesBaros
    8886
  • 22 jan 2006
    JugglersThe Jumpers
    6549
  • 28 jan 2006
    JugglersBaros
    6074
  • 28 jan 2006
    VBC AkridesBinnenland 2
    6457
  • 28 jan 2006
    BaronsLandslake 2
    4359
  • 28 jan 2006
    BatouweMosquito's
    5267
  • 28 jan 2006
    BC ShootersHoofddorp
    5950
  • 29 jan 2006
    WSCCangeroes
    3743
  • 29 jan 2006
    JRCThe Jumpers
    5075
  • 3 feb 2006
    BarosJRC
    7046
  • 3 feb 2006
    Binnenland 2Barons
    5448
  • 3 feb 2006
    Landslake 2Batouwe
    7633
  • 3 feb 2006
    HoofddorpWSC
    6248
  • 4 feb 2006
    CangeroesJugglers
    4635
  • 4 feb 2006
    The JumpersVBC Akrides
    4574
  • 4 feb 2006
    Mosquito'sBC Shooters
    6252
  • 10 feb 2006
    BC ShootersLandslake 2
    5166
  • 11 feb 2006
    VBC AkridesBaros
    6490
  • 11 feb 2006
    BaronsThe Jumpers
    4739
  • 11 feb 2006
    BatouweBinnenland 2
    6765
  • 11 feb 2006
    HoofddorpMosquito's
    6063
  • 12 feb 2006
    WSCJugglers
    7574
  • 12 feb 2006
    JRCCangeroes
    6471
  • 17 feb 2006
    BarosBarons
    5868
  • 17 feb 2006
    Binnenland 2BC Shooters
    8454
  • 18 feb 2006
    CangeroesVBC Akrides
    7054
  • 18 feb 2006
    The JumpersBatouwe
    7737
  • 18 feb 2006
    Landslake 2Hoofddorp
    5665
  • 18 feb 2006
    Mosquito'sWSC
    7042
  • 19 feb 2006
    JugglersJRC
    7659
  • 24 feb 2006
    HoofddorpBinnenland 2
    6556
  • 25 feb 2006
    WSCJRC
    7065
  • 25 feb 2006
    BaronsCangeroes
    3542
  • 25 feb 2006
    BatouweBaros
    6665
  • 25 feb 2006
    BC ShootersThe Jumpers
    5879
  • 25 feb 2006
    Mosquito'sLandslake 2
    5433
  • 26 feb 2006
    VBC AkridesJugglers
    7452
  • 3 mrt 2006
    BarosBC Shooters
    6458
  • 3 mrt 2006
    The JumpersHoofddorp
    6560
  • 3 mrt 2006
    Binnenland 2Mosquito's
    8049
  • 4 mrt 2006
    JugglersBarons
    6757
  • 4 mrt 2006
    CangeroesBatouwe
    5242
  • 4 mrt 2006
    Landslake 2WSC
    7633
  • 5 mrt 2006
    JRCVBC Akrides
    5673
  • 10 mrt 2006
    HoofddorpBaros
    7056
  • 10 mrt 2006
    Landslake 2Binnenland 2
    8165
  • 11 mrt 2006
    BaronsJRC
    4938
  • 11 mrt 2006
    BatouweJugglers
    3969
  • 11 mrt 2006
    Mosquito'sThe Jumpers
    7260
  • 12 mrt 2006
    WSCVBC Akrides
    6052
  • 17 mrt 2006
    Binnenland 2WSC
    5963
  • 18 mrt 2006
    VBC AkridesBarons
    5940
  • 18 mrt 2006
    The JumpersLandslake 2
    3177
  • 19 mrt 2006
    JRCBatouwe
    6551
  • 19 mrt 2006
    CangeroesHoofddorp
    6362
  • 24 mrt 2006
    HoofddorpVBC Akrides
    6754
  • 24 mrt 2006
    BarosMosquito's
    6670
  • 25 mrt 2006
    JugglersBC Shooters
    6559
  • 26 mrt 2006
    JugglersBatouwe
    6255
  • 31 mrt 2006
    HoofddorpJugglers
    5153
  • 31 mrt 2006
    Landslake 2Baros
    8743
  • 31 mrt 2006
    Binnenland 2The Jumpers
    6355
  • 1 apr 2006
    BatouweVBC Akrides
    4666
  • 1 apr 2006
    BC ShootersJRC
    8468
  • 1 apr 2006
    Mosquito'sCangeroes
    5253
  • 2 apr 2006
    JugglersLandslake 2
    5991
  • 2 apr 2006
    WSCBarons
    4935
  • 7 apr 2006
    BarosBinnenland 2
    5267
  • 8 apr 2006
    BaronsBatouwe
    4150
  • 8 apr 2006
    VBC AkridesBC Shooters
    5250
  • 8 apr 2006
    JugglersMosquito's
    7466
  • 8 apr 2006
    CangeroesLandslake 2
    4472
  • 8 apr 2006
    The JumpersWSC
    3961
  • 9 apr 2006
    JRCHoofddorp
    7283
  • 21 apr 2006
    Landslake 2Jugglers
    7154
  • 21 apr 2006
    Binnenland 2Cangeroes
    6256
  • 22 apr 2006
    VBC AkridesWSC
    6360
  • 22 apr 2006
    BC ShootersBarons
    8238
  • 22 apr 2006
    Mosquito'sJRC
    8658
  • 22 apr 2006
    The JumpersBaros
    4663
  • 23 apr 2006
    WSCBatouwe
    5441
  • 28 apr 2006
    VBC AkridesMosquito's
    3350
  • 28 apr 2006
    BarosWSC
    6447
  • 29 apr 2006
    BatouweBC Shooters
    5462
  • 29 apr 2006
    BaronsHoofddorp
    6079
  • 29 apr 2006
    JugglersBinnenland 2
    6943
  • 30 apr 2006
    CangeroesThe Jumpers
    6047
  • 3 mei 2006
    JRCLandslake 2
    5951
  • 5 mei 2006
    Landslake 2VBC Akrides
    7657
  • 6 mei 2006
    BC ShootersWSC
    6538
  • 6 mei 2006
    HoofddorpBatouwe
    7345
  • 6 mei 2006
    Mosquito'sBarons
    6534
  • 6 mei 2006
    Binnenland 2JRC
    7859
  • 6 mei 2006
    The JumpersJugglers
    3964
  • 6 mei 2006
    BarosCangeroes
    3575
  • 11 mei 2006
    BaronsWSC
    3245

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 12 mei 2006
    CangeroesJugglers
    5853
  • 12 mei 2006
    Landslake 2Mosquito's
    6164

Om de derde plaats

  • 13 mei 2006
    Landslake 2Jugglers
    9158

Finale

  • 13 mei 2006
    CangeroesMosquito's
    5855