Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2011-12

161 van 161 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

De Groene Uilen werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2011-12. GBI van Dijk Grasshoppers 2 2 werd tweede. Er deden 13 teams mee, die samen 156 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2011-12
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GSBV De Groene UilenGroene Uilen242041.4821.305+17740
2GBI van Dijk Grasshoppers 2Katwijk 2241861.7051.460+24536
3Cangeroes UtrechtCangeroes241591.5291.268+26130
4Amazone UtrechtAmazone241591.5051.374+13130
5U.S. BasketballU.S.241591.4401.364+7630
6BC Apollo AmsterdamApollo241591.4941.291+20330
7DAS DelftDAS Delft241591.4801.345+13530
8AlmonteAlmonte2412121.5291.581-5224
9EBV The JugglersJugglers2411131.4131.484-7122
10The Black EaglesBlack Eagles248161.3881.581-19316
11BarosBaros247171.3871.537-15014
12VBC AkridesVBC Akrides244201.2471.504-2578
13Yellow SoxYellow Sox241231.1441.649-5052

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 25 apr 2012
    AmazoneGroene Uilen
    5470
  • 26 apr 2012
    CangeroesKatwijk 2
    5847
  • 27 apr 2012
    Katwijk 2Cangeroes
    9471
  • 28 apr 2012
    Groene UilenAmazone
    5945

Finale

  • 5 mei 2012
    Groene UilenKatwijk 2
    7153