Promotiedivisie vrouwen

Promotiedivisie vrouwen 2011-12

161 van 161 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

De Groene Uilen werd kampioen van de Promotiedivisie vrouwen 2011-12. GBI van Dijk Grasshoppers 2 2 werd tweede. Er deden 13 teams mee, die samen 156 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie vrouwen 2011-12
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GSBV De Groene UilenGroene Uilen242041.4821.305+17740
2GBI van Dijk Grasshoppers 2Katwijk 2241861.7051.460+24536
3Cangeroes UtrechtCangeroes241591.5291.268+26130
4Amazone UtrechtAmazone241591.5051.374+13130
5U.S. BasketballU.S.241591.4401.364+7630
6BC Apollo AmsterdamApollo241591.4941.291+20330
7DAS DelftDAS Delft241591.4801.345+13530
8AlmonteAlmonte2412121.5291.581-5224
9EBV The JugglersJugglers2411131.4131.484-7122
10The Black EaglesBlack Eagles248161.3881.581-19316
11BarosBaros247171.3871.537-15014
12VBC AkridesVBC Akrides244201.2471.504-2578
13Yellow SoxYellow Sox241231.1441.649-5052

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 17 sep 2011
    Yellow SoxJugglers
    5962
  • 17 sep 2011
    AlmonteU.S.
    6259
  • 17 sep 2011
    ApolloCangeroes
    4366
  • 17 sep 2011
    DAS DelftVBC Akrides
    5538
  • 17 sep 2011
    Groene UilenBlack Eagles
    6244
  • 17 sep 2011
    BarosAmazone
    5362
  • 24 sep 2011
    Yellow SoxGroene Uilen
    4562
  • 24 sep 2011
    Black EaglesKatwijk 2
    6580
  • 24 sep 2011
    AlmonteVBC Akrides
    7372
  • 24 sep 2011
    JugglersDAS Delft
    6160
  • 25 sep 2011
    CangeroesBaros
    5458
  • 25 sep 2011
    U.S.Amazone
    6773
  • 30 sep 2011
    Katwijk 2Yellow Sox
    10157
  • 1 okt 2011
    VBC AkridesJugglers
    4963
  • 1 okt 2011
    DAS DelftU.S.
    5950
  • 1 okt 2011
    Groene UilenApollo
    4859
  • 1 okt 2011
    AmazoneCangeroes
    5260
  • 8 okt 2011
    Groene UilenAlmonte
    7867
  • 8 okt 2011
    Katwijk 2DAS Delft
    7950
  • 8 okt 2011
    AmazoneJugglers
    5448
  • 9 okt 2011
    VBC AkridesBlack Eagles
    5956
  • 9 okt 2011
    ApolloBaros
    6133
  • 9 okt 2011
    U.S.Cangeroes
    3976
  • 14 okt 2011
    DAS DelftAlmonte
    6858
  • 15 okt 2011
    VBC AkridesYellow Sox
    6557
  • 15 okt 2011
    Groene UilenCangeroes
    5753
  • 15 okt 2011
    AmazoneKatwijk 2
    7659
  • 16 okt 2011
    U.S.Apollo
    6356
  • 16 okt 2011
    BarosBlack Eagles
    4058
  • 21 okt 2011
    Katwijk 2Jugglers
    7955
  • 22 okt 2011
    Yellow SoxBlack Eagles
    6075
  • 22 okt 2011
    CangeroesDAS Delft
    7249
  • 22 okt 2011
    ApolloVBC Akrides
    6454
  • 22 okt 2011
    AlmonteAmazone
    7570
  • 23 okt 2011
    U.S.Baros
    6654
  • 4 nov 2011
    Katwijk 2VBC Akrides
    7457
  • 5 nov 2011
    Yellow SoxBaros
    4657
  • 5 nov 2011
    AlmonteApollo
    6384
  • 5 nov 2011
    CangeroesJugglers
    5749
  • 5 nov 2011
    Groene UilenDAS Delft
    5465
  • 5 nov 2011
    Black EaglesU.S.
    7574
  • 11 nov 2011
    Katwijk 2Cangeroes
    7067
  • 12 nov 2011
    ApolloYellow Sox
    7143
  • 12 nov 2011
    AlmonteBlack Eagles
    6366
  • 12 nov 2011
    AmazoneVBC Akrides
    4254
  • 13 nov 2011
    U.S.Groene Uilen
    5451
  • 13 nov 2011
    JugglersBaros
    6861
  • 18 nov 2011
    Katwijk 2Baros
    7862
  • 19 nov 2011
    JugglersBlack Eagles
    6251
  • 19 nov 2011
    AmazoneGroene Uilen
    6264
  • 20 nov 2011
    U.S.Yellow Sox
    7640
  • 20 nov 2011
    AlmonteCangeroes
    6964
  • 20 nov 2011
    DAS DelftApollo
    5144
  • 26 nov 2011
    Yellow SoxAlmonte
    5255
  • 26 nov 2011
    Black EaglesApollo
    4984
  • 26 nov 2011
    U.S.Katwijk 2
    7268
  • 26 nov 2011
    VBC AkridesCangeroes
    4165
  • 26 nov 2011
    Groene UilenJugglers
    6841
  • 26 nov 2011
    AmazoneDAS Delft
    6576
  • 27 nov 2011
    BarosAlmonte
    6773
  • 3 dec 2011
    DAS DelftBlack Eagles
    6737
  • 3 dec 2011
    JugglersAlmonte
    6869
  • 3 dec 2011
    BarosVBC Akrides
    7357
  • 3 dec 2011
    CangeroesYellow Sox
    8740
  • 3 dec 2011
    Katwijk 2Groene Uilen
    7276
  • 3 dec 2011
    ApolloAmazone
    5561
  • 10 dec 2011
    Katwijk 2Apollo
    7970
  • 10 dec 2011
    VBC AkridesGroene Uilen
    4152
  • 10 dec 2011
    CangeroesBlack Eagles
    5749
  • 10 dec 2011
    JugglersU.S.
    5355
  • 10 dec 2011
    Yellow SoxAmazone
    5865
  • 17 dec 2011
    AlmonteKatwijk 2
    7170
  • 17 dec 2011
    JugglersApollo
    5048
  • 17 dec 2011
    U.S.VBC Akrides
    5856
  • 17 dec 2011
    BarosGroene Uilen
    7072
  • 17 dec 2011
    Black EaglesAmazone
    5569
  • 18 dec 2011
    Yellow SoxDAS Delft
    5071
  • 7 jan 2012
    VBC AkridesDAS Delft
    4984
  • 7 jan 2012
    Black EaglesGroene Uilen
    5461
  • 8 jan 2012
    JugglersYellow Sox
    8046
  • 8 jan 2012
    U.S.Almonte
    7661
  • 8 jan 2012
    CangeroesApollo
    5259
  • 8 jan 2012
    AmazoneBaros
    6756
  • 14 jan 2012
    Groene UilenYellow Sox
    7137
  • 14 jan 2012
    Katwijk 2Black Eagles
    6751
  • 14 jan 2012
    VBC AkridesAlmonte
    6343
  • 14 jan 2012
    BarosCangeroes
    4784
  • 14 jan 2012
    DAS DelftJugglers
    6648
  • 14 jan 2012
    AmazoneU.S.
    5662
  • 21 jan 2012
    Yellow SoxKatwijk 2
    5765
  • 21 jan 2012
    AlmonteBaros
    5754
  • 21 jan 2012
    U.S.DAS Delft
    5955
  • 21 jan 2012
    ApolloGroene Uilen
    5462
  • 21 jan 2012
    CangeroesAmazone
    5153
  • 22 jan 2012
    JugglersVBC Akrides
    6953
  • 28 jan 2012
    Black EaglesVBC Akrides
    5750
  • 28 jan 2012
    BarosApollo
    5078
  • 28 jan 2012
    AlmonteGroene Uilen
    6768
  • 28 jan 2012
    DAS DelftKatwijk 2
    5459
  • 28 jan 2012
    CangeroesU.S.
    5845
  • 28 jan 2012
    JugglersAmazone
    7068
  • 4 feb 2012
    Black EaglesBaros
    7574
  • 4 feb 2012
    Yellow SoxVBC Akrides
    5953
  • 4 feb 2012
    ApolloU.S.
    5864
  • 4 feb 2012
    AlmonteDAS Delft
    6473
  • 4 feb 2012
    CangeroesGroene Uilen
    5262
  • 11 feb 2012
    BarosYellow Sox
    6036
  • 11 feb 2012
    ApolloAlmonte
    5352
  • 11 feb 2012
    VBC AkridesKatwijk 2
    5770
  • 11 feb 2012
    JugglersCangeroes
    6660
  • 11 feb 2012
    DAS DelftGroene Uilen
    6973
  • 12 feb 2012
    U.S.Black Eagles
    6451
  • 18 feb 2012
    Yellow SoxApollo
    3668
  • 18 feb 2012
    Black EaglesAlmonte
    5380
  • 18 feb 2012
    Groene UilenU.S.
    4542
  • 18 feb 2012
    CangeroesKatwijk 2
    6172
  • 18 feb 2012
    BarosJugglers
    7785
  • 18 feb 2012
    VBC AkridesAmazone
    4065
  • 3 mrt 2012
    Black EaglesYellow Sox
    7556
  • 3 mrt 2012
    DAS DelftCangeroes
    4566
  • 3 mrt 2012
    JugglersKatwijk 2
    4878
  • 3 mrt 2012
    VBC AkridesApollo
    4861
  • 3 mrt 2012
    BarosU.S.
    6560
  • 3 mrt 2012
    AmazoneAlmonte
    6659
  • 10 mrt 2012
    CangeroesAlmonte
    6950
  • 10 mrt 2012
    ApolloDAS Delft
    7350
  • 10 mrt 2012
    BarosKatwijk 2
    5958
  • 10 mrt 2012
    Black EaglesJugglers
    7358
  • 10 mrt 2012
    Groene UilenAmazone
    4252
  • 11 mrt 2012
    Yellow SoxU.S.
    3661
  • 17 mrt 2012
    AlmonteYellow Sox
    6338
  • 17 mrt 2012
    ApolloBlack Eagles
    7647
  • 17 mrt 2012
    Katwijk 2U.S.
    5553
  • 17 mrt 2012
    CangeroesVBC Akrides
    7540
  • 17 mrt 2012
    DAS DelftAmazone
    5361
  • 18 mrt 2012
    JugglersGroene Uilen
    4960
  • 20 mrt 2012
    Katwijk 2Amazone
    6462
  • 23 mrt 2012
    Yellow SoxCangeroes
    5253
  • 31 mrt 2012
    Groene UilenKatwijk 2
    4944
  • 1 apr 2012
    DAS DelftBaros
    6850
  • 1 apr 2012
    AlmonteJugglers
    7459
  • 1 apr 2012
    AmazoneApollo
    4951
  • 14 apr 2012
    ApolloKatwijk 2
    7073
  • 14 apr 2012
    Groene UilenVBC Akrides
    7347
  • 14 apr 2012
    BarosDAS Delft
    4246
  • 14 apr 2012
    Black EaglesCangeroes
    6170
  • 14 apr 2012
    AmazoneYellow Sox
    7850
  • 15 apr 2012
    U.S.Jugglers
    6553
  • 20 apr 2012
    Black EaglesDAS Delft
    5971
  • 21 apr 2012
    DAS DelftYellow Sox
    7534
  • 21 apr 2012
    Katwijk 2Almonte
    9161
  • 21 apr 2012
    ApolloJugglers
    5448
  • 21 apr 2012
    VBC AkridesU.S.
    4856
  • 21 apr 2012
    Groene UilenBaros
    7265
  • 21 apr 2012
    AmazoneBlack Eagles
    7752
  • 22 apr 2012
    VBC AkridesBaros
    5660

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 25 apr 2012
    AmazoneGroene Uilen
    5470
  • 26 apr 2012
    CangeroesKatwijk 2
    5847
  • 27 apr 2012
    Katwijk 2Cangeroes
    9471
  • 28 apr 2012
    Groene UilenAmazone
    5945

Finale

  • 5 mei 2012
    Groene UilenKatwijk 2
    7153