All-time ranglijsten: Eredivisie / BNXT

Welke clubs wonnen de meeste wedstrijden in de Eredivisie / BNXT?

Heroes Den Bosch staat bovenaan met 1.516 zeges uit 2.151 wedstrijden in 56 seizoenen.

Eredivisie en BNXT League samen, met alle tegenstanders. Alleen Nederlandse clubs krijgen een rij.

Eredivisie / BNXT
#ClubSeiz.GWVW%Play-offsPtn voorPtn tegenSaldoTitels
1Heroes Den BoschHeroes562.1511.51663470.5%47186.108167.706+18.40218
2DonarDonar552.0141.22179260.6%41164.825155.854+8.9717
3ZZ LeidenZZ Leiden401.46389357061.0%27118.937111.083+7.8546
4Den HelderDen Helder2798456042456.9%1980.38177.098+3.2836
5BS WeertBS Weert351.23254069243.8%2397.934101.291-3.3571
6Landstede HammersLandstede311.08753755049.4%2484.28883.895+3932
7Landlust AmsterdamLandlust331.00252547752.4%781.60679.291+2.3152
8Amsterdam BasketballAmsterdam1665642922765.4%1550.20346.118+4.0857
9Flamingo’s HaarlemFlamingo’s2265239725560.9%056.13151.458+4.6734
10Rotterdam City BasketballRotterdam City371.18138679532.7%1987.57395.546-7.9730
11Punch DelftPunch Delft2265838327558.2%155.93652.579+3.3572
12Rotterdam ZuidRotterdam Zuid1446325620755.3%140.13038.744+1.3861
13Blue Stars DiemenBlue Stars1741523817657.3%033.50931.616+1.8932
14Aris LeeuwardenAris1964822542334.7%1150.07154.225-4.1540
15MagixxMagixx936220216055.8%928.93828.343+5950
16BV AmstelveenBV Amstelveen829716213554.5%326.71426.460+2542
17Giants Bergen op ZoomGiants BoZ831915116847.3%625.15825.066+920
18Tonego HaaksbergenTonego828813515346.9%424.83524.724+1110
19Red Giants MeppelRed Giants929113116045.0%524.29124.515-2240
20EiffelTowers NijmegenEiffelTowers51861285868.8%515.83514.397+1.4381
21DED AmsterdamDED Amsterdam1532212619639.1%023.09925.071-1.9728
22Almere PioneersPioneers930012317741.0%522.57323.373-8000
23Herly AmsterdamHerly101911197262.3%013.61412.520+1.0941
24AkridesAkrides928811817041.0%522.87623.497-6210
25(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon1328111616541.3%019.06821.586-2.5180
26Virtus WerkendamVirtus827211415841.9%321.52122.495-9740
27Orca’s UrkOrca’s Urk930710919835.5%124.85627.112-2.2560
28The Wolves AmsterdamThe Wolves81461014569.2%011.2329.541+1.6915
29DAS DelftDAS Delft62118312839.3%116.47717.301-8240
30The Lions ZandvoortThe Lions4138815758.7%012.60711.716+8910
31Den Helder SunsDH Suns92788019828.8%620.56223.502-2.9400
32Rowic DordrechtRowic62207914135.9%019.30720.381-1.0740
33BC Apollo AmsterdamApollo113357725823.0%623.35727.546-4.1890
34Basketbal Academie LimburgBAL92767020525.4%419.34122.567-3.2260
35SVE UtrechtSVE Utrecht6136647247.1%09.75510.134-3791
36BV Voorburg/Den HaagBV Voorburg/Den Haag92886122721.2%120.49024.102-3.6120
37GOBA GorinchemGOBA Gorinchem4121606149.6%210.52910.336+1930
38Suvrikri Den HaagSuvrikri6150549536.0%09.61910.858-1.2390
39United BasketballUnited51535110133.3%411.85612.698-8420
40B.O.B.B.O.B.4148499933.1%012.94415.227-2.2830
41Den Helder KingsDen Helder Kings280443655.0%25.9565.853+1030
42LWD BasketLWD Basket3108416738.0%38.7869.467-6810
43Argus Den HaagArgus Den Haag6124408432.3%07.4348.312-8780
44ASVU AmstelveenASVU51443910527.1%010.75012.830-2.0800
45Haarlem CardinalsHaarlem4133389528.6%010.07411.900-1.8260
46Wilskracht AmsterdamWilskracht6136379927.2%08.85210.540-1.6880
47U.S. BasketballU.S.6118368230.5%07.0437.921-8780
48BC EindhovenBC Eindhoven3102356734.3%18.5579.169-6120
49Drenthe AssenDrenthe Assen4130339725.4%19.56011.079-1.5190
50Monark AmsterdamMonark482325039.0%05.0385.651-6130
51NAC BredaNAC Breda267303744.8%15.4205.470-500
52Stars EnschedeStars Enschede3107297827.1%08.9899.907-9180
53BC UtrechtBC Utrecht41422811419.7%012.13614.487-2.3510
53The Arrows RotterdamThe Arrows486285832.6%04.8635.838-9750
55Prisma College UtrechtPrisma College396257126.0%06.5777.791-1.2140
56Dunckers HilversumDunckers392187419.6%05.7347.219-1.4850
57Dutch WindmillsDutch Windmills129171258.6%02.1382.089+490
58BV HaarlemBV Haarlem123131056.5%11.8191.778+410
58Greyhounds EnschedeGreyhounds136132336.1%03.0213.211-1900
58FAC Den HelderFAC Den Helder261134821.3%04.5735.557-9840
61ZevenaarZevenaar132102231.3%02.4162.768-3520
62AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam22481633.3%01.5151.751-2363
63The Hague RoyalsHague Royals25174413.7%03.2884.300-1.0120
64Holland Daggers UtrechtHolland Daggers12241818.2%01.3051.636-3310
65Almere SailorsAlmere Sailors12131814.3%01.5031.960-4570
65Windmills ZaandamWindmills1363338.3%02.7193.388-6690
65Zeemacht Den HelderZeemacht1330100.0%0159133+260
65ZBVS HaarlemZBVS Haarlem22031715.0%01.0361.412-3760
65Typhoons HaarlemTyphoons22332013.0%01.0171.708-6910
70BC Verkerk ZwijndrechtBC Verkerk11821611.1%01.3401.571-2310
70BV GroningenBV Groningen1402385.0%03.3044.765-1.4610
72Sabres SoesterbergSabres1110100.0%06156+50
72Antilopen HaarlemAntilopen121150.0%012996+330
74A.P.G.S.A.P.G.S.0000—0———1
74HAV Den HelderHAV Den Helder12020.0%0101113-120