All-time ranglijsten: Promotiedivisie

Welke clubs wonnen de meeste wedstrijden in de Promotiedivisie?

GSBV De Groene Uilen staat bovenaan met 432 zeges uit 779 wedstrijden in 33 seizoenen.

Alle seizoenen Promotiedivisie.

Promotiedivisie
#ClubSeiz.GWVW%Play-offsPtn voorPtn tegenSaldoTitels
1GSBV De Groene UilenGroene Uilen3377943234655.5%657.89655.919+1.9772
2MSV BasketbalMSV Basketbal1645230314967.0%435.24432.052+3.1922
3Red Giants MeppelRed Giants1847326820556.7%437.24535.951+1.2941
4AkridesAkrides1746626620057.1%134.81433.248+1.5664
5Amsterdam Basketball 2Amsterdam 21438824614263.4%429.37927.105+2.2742
6Lokomotief RijswijkLokomotief143012178472.1%825.42421.994+3.4304
7BV Early BirdBV Early Bird1438421417055.7%029.37828.808+5703
8GOBA GorinchemGOBA Gorinchem1334720714059.7%128.18927.000+1.1892
9ZZ Leiden 2ZZ Leiden 22145320325044.8%432.37632.661-2850
10ASVU AmstelveenASVU1131017713357.1%122.77421.908+8660
11Punch DelftPunch Delft1639316922443.0%026.22627.308-1.0820
12CobraNovaCobraNova1530916114852.1%423.19622.810+3860
13CBV BinnenlandBinnenland71871474078.6%714.48112.335+2.1461
14Prisma College UtrechtPrisma College1130014615448.7%022.10322.740-6371
15Landstede Hammers 2Landstede 21025412912550.8%319.33019.158+1721
16BV Voorburg/Den HaagBV Voorburg/Den Haag71831226166.7%014.61613.360+1.2563
17Orca’s UrkOrca’s Urk924512112449.4%119.04319.080-373
18Cangeroes UtrechtCangeroes82021188458.4%414.80814.153+6550
18BC Apollo AmsterdamApollo81811186365.2%414.38713.352+1.0351
20WYBAWYBA1025311314044.7%019.21219.280-680
20GrasshoppersGrasshoppers91881137560.1%414.77413.974+8000
20Virtus WerkendamVirtus923211311948.7%018.32218.887-5650
23Heroes Den Bosch 2Heroes 2922711211549.3%117.34717.764-4170
24ZZ LeidenZZ Leiden924011013045.8%117.56618.169-6030
25BV GroningenBV Groningen1026010715341.2%019.98620.543-5570
26Aris LeeuwardenAris61821057757.7%014.16413.960+2041
27UBALL Basketball UtrechtUBALL1121110310748.8%316.04716.274-2270
28PSV EindhovenPSV Eindhoven822510112444.9%016.29716.766-4690
29ZevenaarZevenaar7195999650.8%015.15115.155-41
30DAS DelftDAS Delft6157926558.6%011.50410.850+6540
31AttacusAttacus9174918352.3%413.59713.630-331
32Racing BeverwijkRacing82128312939.2%015.97817.019-1.0410
33Donar 2Donar 27171779445.0%012.45912.782-3230
34De HoppersDe Hoppers7171769544.4%212.15612.673-5170
35Rotterdam City Basketball 2Rotterdam City 282097413535.4%114.01015.317-1.3070
36UitsmijtersUitsmijters8135736254.1%210.1809.877+3030
37BC EindhovenBC Eindhoven5134676750.0%010.92110.962-410
38Windmills ZaandamWindmills5135637246.7%010.83311.135-3021
39Zeemacht Den HelderZeemacht6125616448.8%09.85610.099-2430
40BV The ChallengersBV The Challengers4120606050.0%09.3049.326-220
41BV AmsterdamBV Amsterdam6124556944.4%08.8819.320-4390
42Almere Pioneers 2Pioneers 2482542865.9%16.5286.177+3510
43BC UtrechtBC Utrecht377532468.8%06.2805.736+5442
43Rotterdam City BasketballRotterdam City379532667.1%07.2436.709+5341
45WSCWSC4105515448.6%07.2577.589-3320
46BS Weert 2BS Weert 25131508138.2%09.0669.781-7150
47BV AmstelveenBV Amstelveen4106495746.2%07.9598.075-1160
48SpringfieldSpringfield4117486941.0%08.3438.699-3560
48Drenthe AssenDrenthe Assen25648885.7%05.0844.176+9081
50Dunckers HilversumDunckers382463656.1%06.2395.981+2580
51HBV The JumpersThe Jumpers390454550.0%06.7836.805-220
52BV HoofddorpHoofddorp5126448234.9%09.3619.932-5710
52Lions LandsmeerLions491444748.4%16.6476.792-1451
54BC ShootersBC Shooters4114437137.7%08.2498.864-6150
54BV NoordkopBV Noordkop488434548.9%26.4626.732-2701
56EiffelTowers Nijmegen 2EiffelTowers 2260421870.0%05.1674.526+6410
57Hot Pepper HeatHot Pepper472413156.9%35.4465.460-140
57High FiveHigh Five4100415941.0%06.7497.217-4680
59Celeritas-DonarCeleritas380404050.0%06.3376.222+1150
60AlmonteAlmonte4102386437.3%06.9007.567-6670
60BV RooiBV Rooi374383651.4%05.6785.738-600
62NAC BredaNAC Breda4113377632.7%07.9808.681-7010
63Almere PioneersPioneers5115367931.3%07.5568.469-9130
63River TrottersRiver Trotters466363054.5%15.1724.923+2490
63Batouwe BasketballBatouwe246361078.3%13.6103.038+5720
66WGW Den HelderWGW Den Helder390345637.8%06.5956.925-3300
66BV Biks ShotsBiks Shots467343350.7%25.4835.120+3630
68Blue HeronsBlue Herons4103337032.0%07.1547.460-3060
69BC KimbriaBC Kimbria250321864.0%04.6024.377+2250
70Den Helder 2Den Helder 2379314839.2%05.4845.828-3440
71BC Verkerk ZwijndrechtBC Verkerk250302060.0%04.0253.938+870
72HarlemlakersHarlemlakers591286330.8%06.4207.313-8930
72Batouwe Basketball 2Batouwe 2347281959.6%13.5133.187+3260
72Arnhem EaglesArnhem Eagles488286031.8%06.6177.256-6390
72United BasketballUnited23028293.3%12.6881.907+7811
76UnlimitedUnlimited379265332.9%05.5686.249-6810
77SBV JuventusSBV Juventus380245630.0%05.3745.964-5900
77Orange Lions AcademyOL Academy457243342.1%04.2044.416-2120
77The Black EaglesBlack Eagles489246527.0%06.1907.004-8140
80Akrides 2Akrides 212623388.5%02.2321.761+4711
81EBV The JugglersJugglers4100227822.0%06.5707.630-1.0600
82BlitzBlitz260213935.0%04.3714.610-2390
82Greyhounds EnschedeGreyhounds12621580.8%02.2361.941+2950
84ScyllaScylla243192444.2%03.1303.366-2360
84Basketbal Academie Limburg 2BAL 2360194131.7%14.1774.629-4520
84Rotterdam ZuidRotterdam Zuid380196123.8%05.8986.724-8260
87MBCA AmstelveenMBCA343172639.5%03.3023.646-3440
88Rotterdam UnitedRotterdam United126151157.7%01.8811.826+550
88New StarsNew Stars371155621.1%04.7485.461-7130
90Celeritas-Donar 2Celeritas 2128121642.9%01.9662.079-1130
90Quo Vadis VHGQuo Vadis VHG124121250.0%01.8211.963-1420
90Den Helder Suns 2DH Suns 2122121054.5%01.5001.501-10
93BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2248113722.9%03.2603.794-5340
93BV Alphia TigersBV Alphia Tigers127111640.7%01.9962.094-980
95PigeonsPigeons250104020.0%03.8514.328-4770
96Green EaglesGreen Eagles25594616.4%04.2964.936-6400
96JBC/NoorderhavenJBC/Noorderhaven12491537.5%01.7431.871-1280
96BC Triple ThreatBC Triple Threat22691734.6%01.7662.084-3180
99United Basketball 2United 212171433.3%01.4991.561-620
100Tonego HaaksbergenTonego25564910.9%03.7304.529-7990
101BV Jahn IIBV Jahn II13052516.7%01.9072.250-3430
101WildcatsWildcats12652119.2%01.7952.239-4440
101Den Helder SunsDH Suns1550100.0%0484344+1400
101Rowic DordrechtRowic12952417.2%02.1402.502-3620
105Rotterdam BasketbalRotterdam BV12131814.3%01.4491.710-2610
106Red Giants Meppel 2Red Giants 21242228.3%01.4361.730-2940
106BC VlissingenBC Vlissingen1242228.3%01.5732.016-4430
106WSVWSV1302286.7%02.0542.729-6750
109Utrecht Bull'sUtrecht Bull's141325.0%0285293-80
109Basketbal Academie LimburgBAL151420.0%0360392-320
111Emmen EaglesEmmen Eagles18080.0%0508734-2260
111ZoebasZoebas1260260.0%01.6072.228-6210