BNXT League

BNXT League 2024-25

357 van 357 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 2024-25 →

Heroes Den Bosch werd Nederlands kampioen. Er deden 19 teams mee, die samen 342 wedstrijden speelden. QSTA United speelde het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand BNXT League 2024-25
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Kangoeroes Basket MechelenMechelen3626102.9362.707+22952
2House of Talents Kortrijk SpursKortrijk Spurs3626103.3492.792+55752
3Filou OostendeFilou Oostende3626103.0992.712+38752
4Hubo Limburg UnitedHubo3625112.9232.727+19650
5Brussels BasketballBrussels3625112.8272.705+12250
6Windrose Giants AntwerpWindrose3623133.0282.915+11346
7Stella Artois Leuven BearsLeuven Bears3622142.8842.645+23944
8Heroes Den BoschHeroes3621153.0042.877+12742
9Union Mons-HainautMons-Hainaut3620162.8912.825+6640
10LWD BasketLWD Basket3620162.9712.998-2740
11Spirou BasketSpirou3619172.8622.701+16138
12ZZ LeidenZZ Leiden3617192.7502.879-12934
13Okapi AalstAalst3616202.8892.904-1532
14DonarDonar3613232.7852.992-20726
15Landstede HammersLandstede3612242.9323.076-14424
16Den Helder SunsDH Suns3612242.6302.989-35924
17Zeeuw & Zeeuw Feyenoord BasketballFeyenoord369272.7993.143-34418
18PrismaWorx BALPrismaWorx BAL366302.5293.058-52912
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)19QSTA UnitedQSTA United364322.7473.190-4438

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Door naar: halve finale
  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 13 sep 2024
    HeroesBrussels
    7681
  • 13 sep 2024
    WindroseDH Suns
    6475
  • 14 sep 2024
    Filou OostendeSpirou
    8371
  • 14 sep 2024
    LWD BasketDonar
    6473
  • 14 sep 2024
    AalstLeuven Bears
    5164
  • 14 sep 2024
    PrismaWorx BALLandstede
    8089
  • 14 sep 2024
    Mons-HainautHubo
    7883
  • 14 sep 2024
    FeyenoordQSTA United
    7677
  • 14 sep 2024
    ZZ LeidenKortrijk Spurs
    8486
  • 18 sep 2024
    BrusselsFilou Oostende
    7282
  • 20 sep 2024
    Kortrijk SpursPrismaWorx BAL
    11575
  • 20 sep 2024
    HuboMechelen
    7465
  • 20 sep 2024
    SpirouFeyenoord
    10660
  • 21 sep 2024
    DH SunsZZ Leiden
    7980
  • 21 sep 2024
    DonarMons-Hainaut
    7992
  • 22 sep 2024
    LandstedeAalst
    9082
  • 22 sep 2024
    QSTA UnitedFilou Oostende
    61102
  • 25 sep 2024
    BrusselsWindrose
    6765
  • 27 sep 2024
    HuboDH Suns
    8444
  • 28 sep 2024
    DonarKortrijk Spurs
    7099
  • 28 sep 2024
    Filou OostendeMechelen
    7579
  • 28 sep 2024
    HeroesLWD Basket
    9799
  • 28 sep 2024
    Mons-HainautAalst
    7669
  • 28 sep 2024
    WindroseQSTA United
    8276
  • 28 sep 2024
    ZZ LeidenLeuven Bears
    7877
  • 29 sep 2024
    LandstedeBrussels
    8481
  • 2 okt 2024
    SpirouPrismaWorx BAL
    7889
  • 2 okt 2024
    WindroseLeuven Bears
    7883
  • 3 okt 2024
    HeroesKortrijk Spurs
    8087
  • 5 okt 2024
    MechelenLandstede
    9269
  • 5 okt 2024
    LWD BasketFilou Oostende
    8692
  • 5 okt 2024
    AalstDonar
    9391
  • 5 okt 2024
    PrismaWorx BALDH Suns
    8074
  • 5 okt 2024
    FeyenoordMons-Hainaut
    7184
  • 5 okt 2024
    ZZ LeidenHubo
    6686
  • 11 okt 2024
    Kortrijk SpursMechelen
    10885
  • 12 okt 2024
    DH SunsBrussels
    7393
  • 12 okt 2024
    DonarPrismaWorx BAL
    7262
  • 12 okt 2024
    Leuven BearsLWD Basket
    8548
  • 12 okt 2024
    Mons-HainautHeroes
    7884
  • 12 okt 2024
    ZZ LeidenAalst
    7967
  • 13 okt 2024
    QSTA UnitedSpirou
    7787
  • 17 okt 2024
    DH SunsDonar
    7968
  • 17 okt 2024
    HeroesFeyenoord
    8192
  • 18 okt 2024
    BrusselsLeuven Bears
    7876
  • 18 okt 2024
    Filou OostendeKortrijk Spurs
    8680
  • 18 okt 2024
    HuboPrismaWorx BAL
    7365
  • 18 okt 2024
    MechelenWindrose
    7679
  • 18 okt 2024
    LWD BasketQSTA United
    10076
  • 18 okt 2024
    SpirouMons-Hainaut
    6050
  • 18 okt 2024
    ZZ LeidenLandstede
    8794
  • 20 okt 2024
    Kortrijk SpursBrussels
    7980
  • 20 okt 2024
    MechelenSpirou
    7772
  • 20 okt 2024
    LandstedeLWD Basket
    7091
  • 20 okt 2024
    AalstFilou Oostende
    9082
  • 20 okt 2024
    QSTA UnitedZZ Leiden
    7176
  • 20 okt 2024
    Leuven BearsHubo
    8568
  • 20 okt 2024
    Mons-HainautWindrose
    7973
  • 20 okt 2024
    FeyenoordDH Suns
    7379
  • 24 okt 2024
    Leuven BearsDH Suns
    9167
  • 25 okt 2024
    Kortrijk SpursHubo
    9284
  • 26 okt 2024
    Filou OostendeDonar
    9568
  • 26 okt 2024
    AalstHeroes
    9361
  • 26 okt 2024
    ZZ LeidenSpirou
    5073
  • 27 okt 2024
    BrusselsFeyenoord
    7361
  • 27 okt 2024
    LWD BasketMechelen
    8985
  • 27 okt 2024
    LandstedePrismaWorx BAL
    10477
  • 27 okt 2024
    QSTA UnitedMons-Hainaut
    111113
  • 2 nov 2024
    DH SunsWindrose
    6899
  • 2 nov 2024
    Filou OostendeLandstede
    10881
  • 2 nov 2024
    HuboHeroes
    9261
  • 2 nov 2024
    MechelenLeuven Bears
    7267
  • 2 nov 2024
    PrismaWorx BALQSTA United
    80101
  • 2 nov 2024
    Mons-HainautKortrijk Spurs
    8291
  • 2 nov 2024
    ZZ LeidenFeyenoord
    9286
  • 3 nov 2024
    BrusselsLWD Basket
    6682
  • 3 nov 2024
    SpirouAalst
    7281
  • 8 nov 2024
    Kortrijk SpursZZ Leiden
    10874
  • 8 nov 2024
    HuboLandstede
    8573
  • 9 nov 2024
    DH SunsAalst
    6496
  • 9 nov 2024
    MechelenMons-Hainaut
    7968
  • 9 nov 2024
    LWD BasketPrismaWorx BAL
    7973
  • 9 nov 2024
    Leuven BearsFilou Oostende
    7791
  • 9 nov 2024
    FeyenoordSpirou
    10292
  • 11 nov 2024
    WindroseBrussels
    8976
  • 13 nov 2024
    DonarQSTA United
    7672
  • 13 nov 2024
    HeroesLeuven Bears
    8276
  • 16 nov 2024
    Filou OostendeHubo
    8472
  • 16 nov 2024
    LWD BasketLeuven Bears
    9781
  • 16 nov 2024
    AalstFeyenoord
    8790
  • 16 nov 2024
    PrismaWorx BALZZ Leiden
    6588
  • 16 nov 2024
    Mons-HainautDH Suns
    9177
  • 17 nov 2024
    BrusselsHeroes
    7473
  • 17 nov 2024
    LandstedeWindrose
    7781
  • 17 nov 2024
    QSTA UnitedMechelen
    7082
  • 17 nov 2024
    SpirouDonar
    8068
  • 28 nov 2024
    LandstedeQSTA United
    8375
  • 28 nov 2024
    WindroseAalst
    9587
  • 29 nov 2024
    DonarLWD Basket
    7172
  • 29 nov 2024
    Filou OostendeMons-Hainaut
    9177
  • 29 nov 2024
    HeroesMechelen
    9584
  • 29 nov 2024
    HuboBrussels
    9489
  • 29 nov 2024
    PrismaWorx BALFeyenoord
    6779
  • 29 nov 2024
    SpirouKortrijk Spurs
    9275
  • 29 nov 2024
    ZZ LeidenDH Suns
    6675
  • 1 dec 2024
    DH SunsLandstede
    9179
  • 1 dec 2024
    Kortrijk SpursWindrose
    11367
  • 1 dec 2024
    MechelenPrismaWorx BAL
    8765
  • 1 dec 2024
    LWD BasketZZ Leiden
    9295
  • 1 dec 2024
    AalstHubo
    7680
  • 1 dec 2024
    QSTA UnitedHeroes
    6884
  • 1 dec 2024
    Leuven BearsSpirou
    7369
  • 1 dec 2024
    FeyenoordDonar
    8880
  • 7 dec 2024
    Filou OostendeDH Suns
    9483
  • 7 dec 2024
    Kortrijk SpursFeyenoord
    13995
  • 7 dec 2024
    LWD BasketSpirou
    85101
  • 7 dec 2024
    PrismaWorx BALWindrose
    6188
  • 7 dec 2024
    Leuven BearsMons-Hainaut
    6070
  • 7 dec 2024
    ZZ LeidenMechelen
    6981
  • 8 dec 2024
    DonarBrussels
    7173
  • 8 dec 2024
    HeroesLandstede
    9694
  • 8 dec 2024
    QSTA UnitedAalst
    7480
  • 13 dec 2024
    HuboQSTA United
    11282
  • 13 dec 2024
    WindroseMons-Hainaut
    7570
  • 14 dec 2024
    DH SunsMechelen
    4875
  • 14 dec 2024
    Filou OostendeZZ Leiden
    9183
  • 14 dec 2024
    AalstLWD Basket
    6482
  • 14 dec 2024
    SpirouHeroes
    7885
  • 15 dec 2024
    BrusselsPrismaWorx BAL
    7961
  • 15 dec 2024
    LandstedeKortrijk Spurs
    7189
  • 15 dec 2024
    FeyenoordLeuven Bears
    8593
  • 17 dec 2024
    SpirouHubo
    8573
  • 20 dec 2024
    Kortrijk SpursDH Suns
    9271
  • 20 dec 2024
    Leuven BearsQSTA United
    9085
  • 20 dec 2024
    Mons-HainautLWD Basket
    10172
  • 21 dec 2024
    MechelenFeyenoord
    10093
  • 21 dec 2024
    PrismaWorx BALAalst
    6166
  • 21 dec 2024
    ZZ LeidenBrussels
    6671
  • 22 dec 2024
    HeroesFilou Oostende
    7889
  • 22 dec 2024
    LandstedeDonar
    6583
  • 26 dec 2024
    BrusselsSpirou
    5971
  • 26 dec 2024
    Filou OostendeWindrose
    10074
  • 26 dec 2024
    HeroesZZ Leiden
    6973
  • 26 dec 2024
    MechelenHubo
    7665
  • 26 dec 2024
    AalstKortrijk Spurs
    8483
  • 26 dec 2024
    Leuven BearsPrismaWorx BAL
    7457
  • 27 dec 2024
    LandstedeFeyenoord
    9884
  • 27 dec 2024
    QSTA UnitedDonar
    7477
  • 10 jan 2025
    HuboLWD Basket
    7557
  • 11 jan 2025
    DH SunsLeuven Bears
    6591
  • 11 jan 2025
    DonarFilou Oostende
    78112
  • 11 jan 2025
    AalstMons-Hainaut
    9380
  • 11 jan 2025
    PrismaWorx BALHeroes
    5172
  • 11 jan 2025
    WindroseZZ Leiden
    8169
  • 11 jan 2025
    FeyenoordBrussels
    6374
  • 12 jan 2025
    LandstedeMechelen
    6975
  • 12 jan 2025
    QSTA UnitedKortrijk Spurs
    6493
  • 14 jan 2025
    LWD BasketDH Suns
    9570
  • 17 jan 2025
    BrusselsAalst
    9098
  • 17 jan 2025
    Kortrijk SpursDonar
    12479
  • 17 jan 2025
    FeyenoordHubo
    7994
  • 18 jan 2025
    Filou OostendeQSTA United
    9876
  • 18 jan 2025
    MechelenHeroes
    7269
  • 18 jan 2025
    LWD BasketWindrose
    9076
  • 18 jan 2025
    Leuven BearsLandstede
    10477
  • 18 jan 2025
    ZZ LeidenMons-Hainaut
    8570
  • 19 jan 2025
    DH SunsSpirou
    6168
  • 22 jan 2025
    Mons-HainautSpirou
    8876
  • 22 jan 2025
    WindroseHubo
    6973
  • 23 jan 2025
    DonarHeroes
    98102
  • 24 jan 2025
    FeyenoordKortrijk Spurs
    7894
  • 25 jan 2025
    LWD BasketBrussels
    7483
  • 25 jan 2025
    AalstDH Suns
    11062
  • 25 jan 2025
    PrismaWorx BALMechelen
    7077
  • 25 jan 2025
    SpirouFilou Oostende
    7780
  • 25 jan 2025
    Mons-HainautLandstede
    9085
  • 26 jan 2025
    DonarLeuven Bears
    8276
  • 26 jan 2025
    HeroesHubo
    8557
  • 26 jan 2025
    QSTA UnitedWindrose
    7085
  • 31 jan 2025
    FeyenoordHeroes
    7394
  • 1 feb 2025
    DH SunsMons-Hainaut
    7168
  • 1 feb 2025
    Filou OostendePrismaWorx BAL
    11252
  • 1 feb 2025
    MechelenLWD Basket
    8969
  • 1 feb 2025
    AalstQSTA United
    10390
  • 1 feb 2025
    Leuven BearsBrussels
    8672
  • 2 feb 2025
    LandstedeZZ Leiden
    7578
  • 2 feb 2025
    WindroseSpirou
    7294
  • 7 feb 2025
    HeroesWindrose
    9184
  • 7 feb 2025
    AalstZZ Leiden
    8071
  • 8 feb 2025
    DH SunsHubo
    7769
  • 8 feb 2025
    DonarMechelen
    7585
  • 8 feb 2025
    SpirouLandstede
    7167
  • 8 feb 2025
    Leuven BearsKortrijk Spurs
    7486
  • 8 feb 2025
    Mons-HainautPrismaWorx BAL
    8871
  • 9 feb 2025
    BrusselsQSTA United
    10267
  • 11 feb 2025
    HeroesPrismaWorx BAL
    8480
  • 11 feb 2025
    LWD BasketFeyenoord
    93107
  • 15 feb 2025
    MechelenBrussels
    8689
  • 15 feb 2025
    PrismaWorx BALSpirou
    7679
  • 15 feb 2025
    Mons-HainautLeuven Bears
    8571
  • 15 feb 2025
    FeyenoordWindrose
    8790
  • 15 feb 2025
    ZZ LeidenHeroes
    9581
  • 16 feb 2025
    DonarAalst
    9184
  • 16 feb 2025
    Kortrijk SpursLWD Basket
    10952
  • 16 feb 2025
    LandstedeFilou Oostende
    7960
  • 16 feb 2025
    QSTA UnitedHubo
    85107
  • 1 mrt 2025
    DH SunsKortrijk Spurs
    7888
  • 1 mrt 2025
    Filou OostendeFeyenoord
    10262
  • 1 mrt 2025
    LWD BasketMons-Hainaut
    8677
  • 1 mrt 2025
    AalstMechelen
    6579
  • 1 mrt 2025
    Leuven BearsHeroes
    8091
  • 1 mrt 2025
    WindroseDonar
    11371
  • 2 mrt 2025
    BrusselsLandstede
    8078
  • 2 mrt 2025
    QSTA UnitedPrismaWorx BAL
    7785
  • 2 mrt 2025
    SpirouZZ Leiden
    9862
  • 4 mrt 2025
    FeyenoordFilou Oostende
    7576
  • 7 mrt 2025
    HuboDonar
    8366
  • 8 mrt 2025
    LWD BasketHeroes
    8092
  • 8 mrt 2025
    QSTA UnitedFeyenoord
    8565
  • 12 mrt 2025
    BrusselsMons-Hainaut
    6780
  • 12 mrt 2025
    DonarZZ Leiden
    6574
  • 12 mrt 2025
    Kortrijk SpursAalst
    9163
  • 12 mrt 2025
    HuboSpirou
    8887
  • 12 mrt 2025
    PrismaWorx BALLWD Basket
    9485
  • 12 mrt 2025
    Leuven BearsMechelen
    9093
  • 12 mrt 2025
    WindroseFilou Oostende
    7472
  • 12 mrt 2025
    FeyenoordLandstede
    7567
  • 13 mrt 2025
    DH SunsHeroes
    8193
  • 14 mrt 2025
    HuboFeyenoord
    7767
  • 15 mrt 2025
    AalstBrussels
    6882
  • 15 mrt 2025
    PrismaWorx BALKortrijk Spurs
    5894
  • 15 mrt 2025
    Mons-HainautDonar
    9189
  • 15 mrt 2025
    ZZ LeidenFilou Oostende
    8774
  • 16 mrt 2025
    HeroesSpirou
    8779
  • 16 mrt 2025
    LandstedeLeuven Bears
    7671
  • 16 mrt 2025
    QSTA UnitedDH Suns
    100105
  • 16 mrt 2025
    WindroseMechelen
    8479
  • 19 mrt 2025
    Kortrijk SpursMons-Hainaut
    9261
  • 20 mrt 2025
    DH SunsLWD Basket
    6786
  • 20 mrt 2025
    SpirouWindrose
    9487
  • 21 mrt 2025
    Filou OostendeAalst
    8476
  • 21 mrt 2025
    HuboLeuven Bears
    6186
  • 23 mrt 2025
    BrusselsHubo
    7372
  • 23 mrt 2025
    AalstSpirou
    7289
  • 23 mrt 2025
    Mons-HainautFilou Oostende
    7869
  • 23 mrt 2025
    WindroseKortrijk Spurs
    101100
  • 24 mrt 2025
    LandstedeDH Suns
    9690
  • 28 mrt 2025
    BrusselsMechelen
    7487
  • 28 mrt 2025
    Kortrijk SpursQSTA United
    9873
  • 28 mrt 2025
    SpirouDH Suns
    7783
  • 28 mrt 2025
    WindroseLWD Basket
    8878
  • 29 mrt 2025
    DonarHubo
    8092
  • 29 mrt 2025
    Filou OostendeHeroes
    9684
  • 29 mrt 2025
    PrismaWorx BALMons-Hainaut
    6894
  • 29 mrt 2025
    Leuven BearsZZ Leiden
    9863
  • 29 mrt 2025
    FeyenoordAalst
    7480
  • 1 apr 2025
    Filou OostendeLeuven Bears
    7354
  • 2 apr 2025
    HeroesDonar
    9659
  • 2 apr 2025
    MechelenKortrijk Spurs
    9391
  • 2 apr 2025
    AalstWindrose
    8285
  • 2 apr 2025
    QSTA UnitedLandstede
    73106
  • 2 apr 2025
    SpirouBrussels
    7983
  • 3 apr 2025
    DH SunsPrismaWorx BAL
    6568
  • 3 apr 2025
    HuboMons-Hainaut
    7861
  • 4 apr 2025
    Kortrijk SpursFilou Oostende
    9180
  • 5 apr 2025
    LWD BasketHubo
    8998
  • 5 apr 2025
    Leuven BearsFeyenoord
    7672
  • 5 apr 2025
    Mons-HainautQSTA United
    8785
  • 5 apr 2025
    ZZ LeidenPrismaWorx BAL
    8581
  • 6 apr 2025
    BrusselsDH Suns
    9772
  • 6 apr 2025
    DonarWindrose
    8882
  • 6 apr 2025
    LandstedeSpirou
    7685
  • 9 apr 2025
    FeyenoordLWD Basket
    9869
  • 9 apr 2025
    ZZ LeidenQSTA United
    7168
  • 11 apr 2025
    Kortrijk SpursHeroes
    7371
  • 11 apr 2025
    HuboFilou Oostende
    6876
  • 12 apr 2025
    MechelenDonar
    8562
  • 12 apr 2025
    AalstLandstede
    8087
  • 12 apr 2025
    PrismaWorx BALBrussels
    6761
  • 12 apr 2025
    QSTA UnitedLeuven Bears
    5586
  • 12 apr 2025
    Mons-HainautZZ Leiden
    7177
  • 12 apr 2025
    WindroseFeyenoord
    9576
  • 13 apr 2025
    SpirouLWD Basket
    6274
  • 15 apr 2025
    PrismaWorx BALDonar
    7192
  • 17 apr 2025
    DonarDH Suns
    7378
  • 17 apr 2025
    SpirouLeuven Bears
    6972
  • 18 apr 2025
    BrusselsKortrijk Spurs
    8477
  • 18 apr 2025
    HeroesQSTA United
    7879
  • 18 apr 2025
    HuboAalst
    8066
  • 18 apr 2025
    MechelenFilou Oostende
    7464
  • 18 apr 2025
    LWD BasketLandstede
    10089
  • 18 apr 2025
    WindrosePrismaWorx BAL
    8873
  • 18 apr 2025
    FeyenoordZZ Leiden
    7494
  • 20 apr 2025
    DH SunsFeyenoord
    8160
  • 20 apr 2025
    Filou OostendeBrussels
    7076
  • 20 apr 2025
    Kortrijk SpursSpirou
    8259
  • 20 apr 2025
    Mons-HainautMechelen
    8161
  • 20 apr 2025
    ZZ LeidenDonar
    7981
  • 21 apr 2025
    LandstedeHeroes
    97101
  • 21 apr 2025
    PrismaWorx BALHubo
    7890
  • 21 apr 2025
    QSTA UnitedLWD Basket
    6682
  • 21 apr 2025
    Leuven BearsWindrose
    8776
  • 23 apr 2025
    WindroseLandstede
    10493
  • 23 apr 2025
    FeyenoordMechelen
    6695
  • 25 apr 2025
    HuboZZ Leiden
    7471
  • 25 apr 2025
    SpirouQSTA United
    7860
  • 26 apr 2025
    MechelenDH Suns
    9367
  • 26 apr 2025
    Leuven BearsAalst
    9075
  • 27 apr 2025
    BrusselsDonar
    7768
  • 27 apr 2025
    HeroesMons-Hainaut
    8970
  • 27 apr 2025
    LWD BasketKortrijk Spurs
    10580
  • 27 apr 2025
    FeyenoordPrismaWorx BAL
    8068
  • 30 apr 2025
    DonarFeyenoord
    9562
  • 30 apr 2025
    Kortrijk SpursLeuven Bears
    6773
  • 30 apr 2025
    MechelenAalst
    7879
  • 30 apr 2025
    LandstedeHubo
    6984
  • 30 apr 2025
    PrismaWorx BALFilou Oostende
    6497
  • 30 apr 2025
    Mons-HainautBrussels
    8386
  • 30 apr 2025
    WindroseHeroes
    9879
  • 30 apr 2025
    ZZ LeidenLWD Basket
    8388
  • 1 mei 2025
    DH SunsQSTA United
    8167
  • 2 mei 2025
    HuboKortrijk Spurs
    9997
  • 3 mei 2025
    Filou OostendeLWD Basket
    7782
  • 3 mei 2025
    AalstPrismaWorx BAL
    10078
  • 3 mei 2025
    SpirouMechelen
    8975
  • 3 mei 2025
    Leuven BearsDonar
    7573
  • 3 mei 2025
    ZZ LeidenWindrose
    8299
  • 4 mei 2025
    HeroesDH Suns
    8356
  • 4 mei 2025
    LandstedeMons-Hainaut
    8083
  • 4 mei 2025
    QSTA UnitedBrussels
    7785
  • 7 mei 2025
    DonarLandstede
    10478
  • 7 mei 2025
    HeroesAalst
    8061
  • 7 mei 2025
    MechelenZZ Leiden
    7068
  • 10 mei 2025
    BrusselsZZ Leiden
    8050
  • 10 mei 2025
    DH SunsFilou Oostende
    7382
  • 10 mei 2025
    DonarSpirou
    6965
  • 10 mei 2025
    Kortrijk SpursLandstede
    8667
  • 10 mei 2025
    HuboWindrose
    7988
  • 10 mei 2025
    MechelenQSTA United
    9580
  • 10 mei 2025
    LWD BasketAalst
    9988
  • 10 mei 2025
    PrismaWorx BALLeuven Bears
    5892
  • 10 mei 2025
    Mons-HainautFeyenoord
    9671

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 13 mei 2025
    DonarDH Suns
    8575
  • 13 mei 2025
    ZZ LeidenLandstede
    10371
  • 15 mei 2025
    DH SunsDonar
    7278
  • 15 mei 2025
    LandstedeZZ Leiden
    8183

Halve finale

  • 20 mei 2025
    HeroesDonar
    10572
  • 20 mei 2025
    LWD BasketZZ Leiden
    8090
  • 22 mei 2025
    DonarHeroes
    7296
  • 22 mei 2025
    ZZ LeidenLWD Basket
    8967
  • 24 mei 2025
    HeroesDonar
    9668
  • 24 mei 2025
    LWD BasketZZ Leiden
    8981
  • 26 mei 2025
    ZZ LeidenLWD Basket
    8284
  • 28 mei 2025
    LWD BasketZZ Leiden
    8590

Finale

  • 1 jun 2025
    HeroesZZ Leiden
    8572
  • 3 jun 2025
    ZZ LeidenHeroes
    6390
  • 5 jun 2025
    HeroesZZ Leiden
    8667