BNXT League

BNXT League 2023-24

205 van 205 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 2023-24 →

ZZ Leiden werd Nederlands kampioen. Er deden 20 teams mee, die samen 182 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand BNXT League 2023-24
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Heroes Den BoschHeroes161511.3231.084+23930
2ZZ LeidenZZ Leiden161241.2551.131+12424
3Landstede HammersLandstede161151.2361.082+15422
4DonarDonar16881.1331.086+4716
5Basketbal Academie LimburgBAL16881.1311.148-1716
6Feyenoord BasketballFeyenoord166101.1631.285-12212
7LWD BasketLWD Basket164121.2101.315-1058
8BV NoordkopBV Noordkop164121.0541.259-2058
9QSTA UnitedQSTA United164121.1861.301-1158

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: finale
  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Nationale fase

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Cross Border Elite Gold

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Elke ploeg in de rij tegen elke ploeg in de kolom, beide duels in één vak, met de score van de ploeg in de rij eerst; u: uitwedstrijd. Groen: winst voor de ploeg in de rij, rood: verlies, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Cross Border Elite Silver

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 8 mei 2024
    DonarBAL
    7866
  • 8 mei 2024
    HeroesQSTA United
    9459
  • 8 mei 2024
    LandstedeLWD Basket
    9061
  • 8 mei 2024
    ZZ LeidenFeyenoord
    9168
  • 10 mei 2024
    LWD BasketLandstede
    8088
  • 10 mei 2024
    BALDonar
    8571
  • 10 mei 2024
    QSTA UnitedHeroes
    5490
  • 10 mei 2024
    FeyenoordZZ Leiden
    6679
  • 12 mei 2024
    DonarBAL
    8957

Halve finale

  • 15 mei 2024
    HeroesDonar
    9079
  • 15 mei 2024
    ZZ LeidenLandstede
    6860
  • 17 mei 2024
    DonarHeroes
    8275
  • 17 mei 2024
    LandstedeZZ Leiden
    5864
  • 19 mei 2024
    HeroesDonar
    10090
  • 19 mei 2024
    ZZ LeidenLandstede
    7971
  • 22 mei 2024
    DonarHeroes
    8880
  • 24 mei 2024
    HeroesDonar
    9083

Finale

  • 28 mei 2024
    HeroesZZ Leiden
    8996
  • 30 mei 2024
    ZZ LeidenHeroes
    8365
  • 1 jun 2024
    HeroesZZ Leiden
    7965
  • 4 jun 2024
    ZZ LeidenHeroes
    9283
  • 10 jun 2024
    Filou OostendeZZ Leiden
    8558
  • 12 jun 2024
    ZZ LeidenFilou Oostende
    6679