Eerste Divisie

Eerste Divisie 1960-61

116 van 160 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 1960-61 →

Typhoons Haarlem (poule A) en (Racing) Agon Amsterdam (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 1960-61. Er deden 20 teams mee in 2 poules, die samen 160 wedstrijden speelden. Van 116 daarvan staat de uitslag in het archief. Typhoons Haarlem en (Racing) Agon Amsterdam promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 1960-61, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Typhoons HaarlemTyphoons181621.142737+40532
2AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam181621.053740+31332
3Te WerveTe Werve18126991728+26324
4MaasvogelsMaasvogels17107866857+920
5EBBC Den BoschEBBC18108766722+4420
6R.O.V.SR.O.V.S1899779790-1118
7U.V.V.U.V.V.18711942965-2314
8Rotterdam ZuidRotterdam Zuid17413723972-2498
9American ClubAmerican Club18315693962-2696
10PSV EindhovenPSV Eindhoven182166091.091-4824

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 1960-61, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon181621.312880+43232
2THOR AmsterdamTHOR Amsterdam181531.346804+54230
3ASVU AmstelveenASVU181531.119854+26530
4Antilopen HaarlemAntilopen18117878818+6022
5AzimmaAzimma18108899915-1620
6White StarsWhite Stars188109891.020-3116
7Zeemacht Den HelderZeemacht187117901.132-34214
8Pink Stars '59Pink Stars '5918414733978-2458
9K.V.H.K.V.H.182167271.006-2794
10H.A.V.H.A.V.182167681.154-3864

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.