Eerste Divisie

Eerste Divisie 1968-69

28 van 29 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 1968-69 →

DED Amsterdam werd kampioen van de Eerste Divisie 1968-69. Er deden 12 teams mee, die samen 29 wedstrijden speelden. Van 28 daarvan staat de uitslag in het archief. DED Amsterdam en Haarlem Cardinals promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie 1968-69
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1DED AmsterdamDED Amsterdam222111.6661.219+44742
Promoveert2Haarlem CardinalsHaarlem221751.3511.177+17434
3FAC Den HelderFAC Den Helder221571.2751.254+2130
4Celeritas-DonarCeleritas221391.4691.350+11926
5EBBC Den BoschEBBC221391.3361.235+10126
6TreffersTreffers2212101.1761.207-3124
7U.S. BasketballU.S.2211111.3191.263+5622
8AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam229131.2481.260-1218
9The Wolves AmsterdamThe Wolves228141.3181.449-13116
10ASVU AmstelveenASVU237161.1231.333-21014
11VlubbersVlubbers236171.2331.433-20012
12Giants A'damGiants A'dam221211.1171.426-3092

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

  • Promoveert

Reguliere competitie

  • 14 sep 1968
    CeleritasFAC Den Helder
    6455
  • 21 sep 1968
    U.S.Celeritas
    7670
  • 28 sep 1968
    TreffersCeleritas
    5453
  • 5 okt 1968
    CeleritasAMVJ Amsterdam
    6350
  • 19 okt 1968
    DED AmsterdamCeleritas
    uitslag onbekend
  • 27 okt 1968
    EBBCCeleritas
    7069
  • 2 nov 1968
    CeleritasVlubbers
    8051
  • 9 nov 1968
    ASVUGiants A'dam
    5851
  • 9 nov 1968
    CeleritasThe Wolves
    8649
  • 9 nov 1968
    FAC Den HelderAMVJ Amsterdam
    5341
  • 9 nov 1968
    HaarlemEBBC
    6159
  • 9 nov 1968
    TreffersDED Amsterdam
    6170
  • 16 nov 1968
    HaarlemCeleritas
    5072
  • 23 nov 1968
    CeleritasGiants A'dam
    8651
  • 30 nov 1968
    ASVUCeleritas
    4477
  • 14 dec 1968
    AMVJ AmsterdamVlubbers
    6743
  • 14 dec 1968
    FAC Den HelderCeleritas
    6246
  • 14 dec 1968
    Giants A'damDED Amsterdam
    5374
  • 14 dec 1968
    U.S.Haarlem
    5664
  • 11 jan 1969
    CeleritasU.S.
    7976
  • 18 jan 1969
    CeleritasTreffers
    7548
  • 25 jan 1969
    AMVJ AmsterdamCeleritas
    6481
  • 8 feb 1969
    CeleritasDED Amsterdam
    6869
  • 22 feb 1969
    The WolvesCeleritas
    7060
  • 8 mrt 1969
    VlubbersCeleritas
    8054
  • 15 mrt 1969
    CeleritasHaarlem
    5074
  • 14 apr 1969
    CeleritasASVU
    5854
  • 20 apr 1969
    CeleritasEBBC
    6661
  • 27 apr 1969
    Giants A'damCeleritas
    5967