Eerste Divisie

Eerste Divisie 1975-76

317 van 421 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 1975-76 →

Windmills Zaandam (poule A) en BC Utrecht (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 1975-76. Er deden 30 teams mee in 2 poules, die samen 421 wedstrijden speelden. Van 317 daarvan staat de uitslag in het archief. BC Utrecht promoveerde.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 1975-76, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Windmills ZaandamWindmills28——1.8991.666+23346
2The Arrows RotterdamThe Arrows28——1.9191.614+30544
3Argus Den HaagArgus Den Haag28——2.0291.787+24242
4DSS / EpibratosDSS / Epibratos28——1.9741.881+9336
5High FiveHigh Five28——1.8431.903-6030
6Cangeroes UtrechtCangeroes28——1.9651.930+3528
7JRCJRC28——1.9961.967+2928
8Wilskracht AmsterdamWilskracht28——1.9251.993-6826
9Rowic DordrechtRowic28——1.9571.886+7124
10Rotterdam City BasketballRotterdam City28——1.9981.979+1924
11U.S. BasketballU.S.28——1.8561.866-1024
12E.N.O.S.E.N.O.S.28——1.6851.762-772
13TreffersTreffers28——1.7221.895-17322
14Orca’s UrkOrca’s Urk28——1.8192.011-19222
15UitsmijtersUitsmijters28——1.6422.089-4476

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 1975-76, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BC UtrechtBC Utrecht282622.5901.936+65452
2B.O.B.B.O.B.282442.5952.112+48348
3BC EindhovenBC Eindhoven282442.6082.041+56748
4Mosquito'sMosquito's2817111.9811.894+8734
5AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam2816122.1612.032+12932
6BS WeertBS Weert2815132.3912.366+2530
7HBV The JumpersThe Jumpers2814142.1822.085+9728
8ASVU AmstelveenASVU2814142.0221.991+3128
9BC KimbriaBC Kimbria2812162.2862.349-6324
10AkridesAkrides2811172.0802.190-11022
11Flash '82Flash '822811171.9722.122-15022
12DED AmsterdamDED Amsterdam2811171.9782.158-18022
13D.B.V. ArribaArriba288201.9162.161-24516
14PSV EindhovenPSV Eindhoven284241.7352.412-6778
15EBV The JugglersJugglersa28——1.6242.222-5986
  1. aEBV The Jugglers: de bond geeft 6 punten (3 zeges), maar in het archief won de ploeg al 4 van de 25 bekende wedstrijden (van 28). De oude eindstanden van de bond zijn achteraf overgetypt, dus vermoedelijk klopt de stand niet. W–V blijven open tot de ontbrekende uitslag bekend is.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule A

  • 20 sep 1975
    Rotterdam CityU.S.
    7778
  • 20 sep 1975
    Orca’s UrkCangeroes
    8568
  • 20 sep 1975
    E.N.O.S.Rowic
    7573
  • 20 sep 1975
    High FiveThe Arrows
    4861
  • 20 sep 1975
    WilskrachtWindmills
    7178
  • 23 sep 1975
    Rotterdam CityJRC
    8860
  • 23 sep 1975
    Orca’s UrkThe Arrows
    51114
  • 27 sep 1975
    Argus Den HaagRotterdam City
    7360
  • 27 sep 1975
    Orca’s UrkRowic
    68101
  • 27 sep 1975
    DSS / EpibratosWilskracht
    8876
  • 27 sep 1975
    High FiveU.S.
    7776
  • 27 sep 1975
    UitsmijtersCangeroes
    7190
  • 4 okt 1975
    CangeroesDSS / Epibratos
    6765
  • 4 okt 1975
    E.N.O.S.Argus Den Haag
    5468
  • 4 okt 1975
    RowicWindmills
    4958
  • 4 okt 1975
    The ArrowsUitsmijters
    7356
  • 4 okt 1975
    WilskrachtTreffers
    7566
  • 11 okt 1975
    Rotterdam CityE.N.O.S.
    8169
  • 11 okt 1975
    Argus Den HaagRowic
    8569
  • 11 okt 1975
    Orca’s UrkJRC
    6773
  • 11 okt 1975
    DSS / EpibratosThe Arrows
    5769
  • 11 okt 1975
    High FiveWilskracht
    8355
  • 11 okt 1975
    WindmillsU.S.
    6552
  • 18 okt 1975
    CangeroesHigh Five
    7763
  • 18 okt 1975
    RowicRotterdam City
    6375
  • 18 okt 1975
    The ArrowsTreffers
    5647
  • 18 okt 1975
    U.S.Argus Den Haag
    5663
  • 18 okt 1975
    WilskrachtOrca’s Urk
    8072
  • 1 nov 1975
    Rotterdam CityCangeroes
    7679
  • 1 nov 1975
    Orca’s UrkDSS / Epibratos
    6366
  • 1 nov 1975
    E.N.O.S.Wilskracht
    6164
  • 1 nov 1975
    RowicJRC
    6673
  • 1 nov 1975
    High FiveTreffers
    7253
  • 8 nov 1975
    CangeroesE.N.O.S.
    6867
  • 8 nov 1975
    DSS / EpibratosWindmills
    6955
  • 8 nov 1975
    The ArrowsRotterdam City
    6846
  • 8 nov 1975
    UitsmijtersArgus Den Haag
    7581
  • 8 nov 1975
    WilskrachtRowic
    6256
  • 15 nov 1975
    Rotterdam CityUitsmijters
    8371
  • 15 nov 1975
    Argus Den HaagDSS / Epibratos
    9063
  • 15 nov 1975
    Orca’s UrkHigh Five
    6870
  • 15 nov 1975
    E.N.O.S.The Arrows
    5658
  • 15 nov 1975
    RowicCangeroes
    6867
  • 15 nov 1975
    U.S.Wilskracht
    5262
  • 22 nov 1975
    CangeroesU.S.
    4964
  • 22 nov 1975
    DSS / EpibratosRotterdam City
    7774
  • 22 nov 1975
    High FiveWindmills
    6660
  • 22 nov 1975
    The ArrowsRowic
    5448
  • 22 nov 1975
    WilskrachtJRC
    6049
  • 29 nov 1975
    Rotterdam CityTreffers
    7056
  • 29 nov 1975
    Argus Den HaagHigh Five
    7460
  • 29 nov 1975
    E.N.O.S.DSS / Epibratos
    5762
  • 29 nov 1975
    RowicUitsmijters
    9148
  • 29 nov 1975
    U.S.The Arrows
    5756
  • 29 nov 1975
    WindmillsOrca’s Urk
    6857
  • 6 dec 1975
    CangeroesUitsmijters
    7282
  • 6 dec 1975
    Orca’s UrkArgus Den Haag
    6355
  • 6 dec 1975
    DSS / EpibratosRowic
    7565
  • 6 dec 1975
    High FiveRotterdam City
    7870
  • 6 dec 1975
    The ArrowsJRC
    8470
  • 6 dec 1975
    UitsmijtersU.S.
    5581
  • 13 dec 1975
    Rotterdam CityOrca’s Urk
    6466
  • 13 dec 1975
    Argus Den HaagWindmills
    6056
  • 13 dec 1975
    E.N.O.S.High Five
    7581
  • 13 dec 1975
    RowicTreffers
    10361
  • 13 dec 1975
    JRCUitsmijters
    8254
  • 13 dec 1975
    U.S.DSS / Epibratos
    6673
  • 13 dec 1975
    WilskrachtThe Arrows
    7371
  • 20 dec 1975
    Orca’s UrkE.N.O.S.
    6954
  • 20 dec 1975
    DSS / EpibratosJRC
    7170
  • 20 dec 1975
    High FiveRowic
    7163
  • 20 dec 1975
    The ArrowsCangeroes
    6452
  • 20 dec 1975
    UitsmijtersWilskracht
    6973
  • 20 dec 1975
    WindmillsRotterdam City
    8272
  • 3 jan 1976
    U.S.High Five
    7684
  • 3 jan 1976
    WilskrachtDSS / Epibratos
    7374
  • 10 jan 1976
    Rotterdam CityArgus Den Haag
    6359
  • 10 jan 1976
    Argus Den HaagE.N.O.S.
    5453
  • 10 jan 1976
    Orca’s UrkU.S.
    5960
  • 10 jan 1976
    DSS / EpibratosCangeroes
    8874
  • 10 jan 1976
    WindmillsRowic
    7975
  • 17 jan 1976
    CangeroesTreffers
    9767
  • 17 jan 1976
    E.N.O.S.Rotterdam City
    6361
  • 17 jan 1976
    RowicArgus Den Haag
    6282
  • 17 jan 1976
    JRCOrca’s Urk
    7573
  • 17 jan 1976
    The ArrowsDSS / Epibratos
    7559
  • 17 jan 1976
    U.S.Windmills
    5462
  • 17 jan 1976
    WilskrachtHigh Five
    7446
  • 24 jan 1976
    Rotterdam CityRowic
    7175
  • 24 jan 1976
    Argus Den HaagU.S.
    8670
  • 24 jan 1976
    Orca’s UrkWilskracht
    7251
  • 24 jan 1976
    DSS / EpibratosUitsmijters
    8855
  • 24 jan 1976
    High FiveCangeroes
    6762
  • 24 jan 1976
    TreffersThe Arrows
    4970
  • 31 jan 1976
    DSS / EpibratosOrca’s Urk
    9256
  • 31 jan 1976
    JRCRowic
    6555
  • 31 jan 1976
    The ArrowsArgus Den Haag
    5952
  • 31 jan 1976
    UitsmijtersWindmills
    5575
  • 31 jan 1976
    WilskrachtE.N.O.S.
    6676
  • 14 feb 1976
    CangeroesRowic
    7563
  • 14 feb 1976
    DSS / EpibratosArgus Den Haag
    7476
  • 14 feb 1976
    High FiveOrca’s Urk
    6072
  • 14 feb 1976
    The ArrowsE.N.O.S.
    6149
  • 14 feb 1976
    WilskrachtU.S.
    6061
  • 15 feb 1976
    High FiveJRC
    7869
  • 21 feb 1976
    Rotterdam CityDSS / Epibratos
    8572
  • 21 feb 1976
    Argus Den HaagTreffers
    6162
  • 21 feb 1976
    E.N.O.S.Uitsmijters
    6256
  • 21 feb 1976
    RowicThe Arrows
    6558
  • 21 feb 1976
    U.S.Cangeroes
    7172
  • 21 feb 1976
    WindmillsHigh Five
    7353
  • 28 feb 1976
    CangeroesJRC
    8378
  • 28 feb 1976
    Orca’s UrkWindmills
    5661
  • 28 feb 1976
    DSS / EpibratosE.N.O.S.
    7260
  • 28 feb 1976
    High FiveArgus Den Haag
    7182
  • 28 feb 1976
    The ArrowsU.S.
    8466
  • 28 feb 1976
    UitsmijtersRowic
    6861
  • 6 mrt 1976
    Argus Den HaagOrca’s Urk
    7160
  • 6 mrt 1976
    E.N.O.S.Treffers
    6737
  • 6 mrt 1976
    RowicDSS / Epibratos
    8369
  • 6 mrt 1976
    JRCThe Arrows
    7377
  • 6 mrt 1976
    U.S.Uitsmijters
    7867
  • 6 mrt 1976
    WilskrachtCangeroes
    6975
  • 13 mrt 1976
    Orca’s UrkRotterdam City
    6864
  • 13 mrt 1976
    High FiveE.N.O.S.
    5556
  • 13 mrt 1976
    The ArrowsWilskracht
    7363
  • 13 mrt 1976
    TreffersRowic
    7052
  • 13 mrt 1976
    WindmillsArgus Den Haag
    7163
  • 20 mrt 1976
    Rotterdam CityWilskracht
    8885
  • 20 mrt 1976
    Argus Den HaagThe Arrows
    7857
  • 20 mrt 1976
    E.N.O.S.JRC
    7166
  • 20 mrt 1976
    RowicU.S.
    5351
  • 20 mrt 1976
    High FiveDSS / Epibratos
    5472
  • 20 mrt 1976
    TreffersOrca’s Urk
    7953
  • 20 mrt 1976
    WindmillsCangeroes
    6155
  • 21 mrt 1976
    Orca’s UrkUitsmijters
    7649
  • 21 mrt 1976
    JRCWilskracht
    10287
  • 3 apr 1976
    CangeroesOrca’s Urk
    7965
  • 3 apr 1976
    RowicE.N.O.S.
    5955
  • 3 apr 1976
    The ArrowsHigh Five
    8251
  • 3 apr 1976
    U.S.Rotterdam City
    8076
  • 3 apr 1976
    UitsmijtersTreffers
    7284
  • 10 apr 1976
    Argus Den HaagCangeroes
    7668
  • 10 apr 1976
    RowicOrca’s Urk
    10792
  • datum onbekend
    JRCHigh Five
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsWilskracht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    DSS / EpibratosHigh Five
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersOrca’s Urk
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    CangeroesArgus Den Haag
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Rotterdam CityHigh Five
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JRCCangeroes
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    CangeroesRotterdam City
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersUitsmijters
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersJRC
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WilskrachtRotterdam City
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Orca’s UrkTreffers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    CangeroesWilskracht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsUitsmijters
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    DSS / EpibratosU.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Rotterdam CityThe Arrows
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    E.N.O.S.Cangeroes
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    U.S.Orca’s Urk
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersRotterdam City
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersDSS / Epibratos
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Argus Den HaagUitsmijters
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    RowicWilskracht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersCangeroes
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersE.N.O.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    CangeroesThe Arrows
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersArgus Den Haag
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WilskrachtUitsmijters
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersRotterdam City
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsDSS / Epibratos
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    E.N.O.S.Orca’s Urk
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    CangeroesWindmills
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
  • datum onbekend
    JRCE.N.O.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    RowicHigh Five
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersThe Arrows
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JRCDSS / Epibratos
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersHigh Five
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    The ArrowsOrca’s Urk
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Rotterdam CityWindmills
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersWilskracht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JRCRotterdam City
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersE.N.O.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JRCWindmills
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    UitsmijtersHigh Five
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JRCArgus Den Haag
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Argus Den HaagWilskracht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    The ArrowsWindmills
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersDSS / Epibratos
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsTreffers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
  • datum onbekend
    TreffersJRC
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    E.N.O.S.Windmills
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    DSS / EpibratosTreffers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JRCTreffers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsE.N.O.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersU.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WilskrachtArgus Den Haag
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsThe Arrows
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
  • datum onbekend
    U.S.E.N.O.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    E.N.O.S.U.S.
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    TreffersWindmills
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    High FiveUitsmijters
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    WindmillsJRC
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    U.S.Treffers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Argus Den HaagJRC
    uitslag onbekend

Poule B

  • 20 sep 1975
    AMVJ AmsterdamBC Eindhoven
    7174
  • 20 sep 1975
    ASVUFlash '82
    7884
  • 20 sep 1975
    BC UtrechtB.O.B.
    7776
  • 20 sep 1975
    PSV EindhovenThe Jumpers
    6092
  • 20 sep 1975
    ArribaDED Amsterdam
    6062
  • 20 sep 1975
    JugglersAkrides
    6965
  • 26 sep 1975
    AMVJ AmsterdamB.O.B.
    8476
  • 26 sep 1975
    ASVUBS Weert
    6878
  • 26 sep 1975
    BC KimbriaFlash '82
    8159
  • 26 sep 1975
    BC UtrechtArriba
    8559
  • 26 sep 1975
    DED AmsterdamThe Jumpers
    6977
  • 26 sep 1975
    JugglersPSV Eindhoven
    5387
  • 27 sep 1975
    ASVUB.O.B.
    6061
  • 27 sep 1975
    BC UtrechtAMVJ Amsterdam
    9073
  • 27 sep 1975
    DED AmsterdamJugglers
    7354
  • 27 sep 1975
    Flash '82The Jumpers
    5850
  • 27 sep 1975
    BS WeertArriba
    9269
  • 27 sep 1975
    PSV EindhovenAkrides
    7796
  • 28 sep 1975
    BC KimbriaPSV Eindhoven
    7880
  • 4 okt 1975
    The JumpersBS Weert
    7689
  • 4 okt 1975
    ArribaASVU
    7976
  • 4 okt 1975
    JugglersBC Utrecht
    7399
  • 4 okt 1975
    Mosquito'sFlash '82
    8354
  • 4 okt 1975
    AkridesDED Amsterdam
    9693
  • 4 okt 1975
    B.O.B.BC Kimbria
    113101
  • 4 okt 1975
    BC EindhovenPSV Eindhoven
    12058
  • 11 okt 1975
    AMVJ AmsterdamJugglers
    6264
  • 11 okt 1975
    ASVUThe Jumpers
    7586
  • 11 okt 1975
    BC UtrechtAkrides
    10175
  • 11 okt 1975
    DED AmsterdamBC Eindhoven
    6374
  • 11 okt 1975
    BS WeertMosquito's
    9672
  • 11 okt 1975
    PSV EindhovenB.O.B.
    42118
  • 18 okt 1975
    Flash '82BS Weert
    7692
  • 18 okt 1975
    The JumpersBC Kimbria
    10486
  • 18 okt 1975
    BC EindhovenBC Utrecht
    9674
  • 18 okt 1975
    ArribaPSV Eindhoven
    8772
  • 18 okt 1975
    Mosquito'sASVU
    6046
  • 18 okt 1975
    B.O.B.DED Amsterdam
    10087
  • 25 okt 1975
    BC KimbriaThe Jumpers
    9481
  • 25 okt 1975
    Flash '82PSV Eindhoven
    7444
  • 25 okt 1975
    The JumpersBC Utrecht
    101105
  • 25 okt 1975
    BC EindhovenAkrides
    8773
  • 1 nov 1975
    AMVJ AmsterdamThe Jumpers
    6477
  • 1 nov 1975
    BC KimbriaASVU
    6663
  • 1 nov 1975
    DED AmsterdamFlash '82
    7060
  • 1 nov 1975
    PSV EindhovenBS Weert
    6891
  • 1 nov 1975
    JugglersArriba
    4781
  • 1 nov 1975
    AkridesB.O.B.
    8092
  • 8 nov 1975
    ASVUPSV Eindhoven
    7969
  • 8 nov 1975
    Flash '82BC Utrecht
    7798
  • 8 nov 1975
    BS WeertDED Amsterdam
    11979
  • 8 nov 1975
    ArribaAkrides
    5864
  • 8 nov 1975
    Mosquito'sAMVJ Amsterdam
    7062
  • 8 nov 1975
    B.O.B.BC Eindhoven
    8388
  • 15 nov 1975
    AMVJ AmsterdamFlash '82
    9870
  • 15 nov 1975
    BC UtrechtBS Weert
    9880
  • 15 nov 1975
    DED AmsterdamASVU
    7382
  • 15 nov 1975
    BC EindhovenArriba
    8562
  • 15 nov 1975
    PSV EindhovenBC Kimbria
    7895
  • 15 nov 1975
    JugglersMosquito's
    4543
  • 15 nov 1975
    AkridesThe Jumpers
    7064
  • 22 nov 1975
    ASVUBC Utrecht
    5187
  • 22 nov 1975
    Flash '82Jugglers
    7657
  • 22 nov 1975
    The JumpersBC Eindhoven
    6876
  • 22 nov 1975
    BS WeertAMVJ Amsterdam
    9885
  • 22 nov 1975
    ArribaB.O.B.
    7299
  • 22 nov 1975
    Mosquito'sAkrides
    6468
  • 29 nov 1975
    BC UtrechtBC Kimbria
    10668
  • 29 nov 1975
    DED AmsterdamPSV Eindhoven
    7553
  • 29 nov 1975
    BC EindhovenMosquito's
    8840
  • 29 nov 1975
    JugglersBS Weert
    6790
  • 29 nov 1975
    AkridesFlash '82
    7288
  • 29 nov 1975
    B.O.B.The Jumpers
    10678
  • 6 dec 1975
    ASVUJugglers
    7969
  • 6 dec 1975
    Flash '82BC Eindhoven
    6279
  • 6 dec 1975
    BS WeertAkrides
    8873
  • 6 dec 1975
    PSV EindhovenBC Utrecht
    6190
  • 6 dec 1975
    Mosquito'sB.O.B.
    6066
  • 13 dec 1975
    BC UtrechtDED Amsterdam
    11273
  • 13 dec 1975
    BC EindhovenBS Weert
    9794
  • 13 dec 1975
    ArribaMosquito's
    5565
  • 13 dec 1975
    JugglersBC Kimbria
    8188
  • 13 dec 1975
    AkridesASVU
    6764
  • 13 dec 1975
    B.O.B.Flash '82
    10367
  • 20 dec 1975
    ASVUBC Eindhoven
    75104
  • 20 dec 1975
    BC KimbriaAkrides
    7776
  • 20 dec 1975
    DED AmsterdamAMVJ Amsterdam
    7075
  • 20 dec 1975
    Flash '82Arriba
    7057
  • 20 dec 1975
    BS WeertB.O.B.
    8283
  • 20 dec 1975
    PSV EindhovenJugglers
    6548
  • 20 dec 1975
    Mosquito'sThe Jumpers
    7665
  • 3 jan 1976
    AMVJ AmsterdamBC Utrecht
    7190
  • 3 jan 1976
    The JumpersFlash '82
    6480
  • 3 jan 1976
    BC EindhovenBC Kimbria
    13291
  • 3 jan 1976
    ArribaBS Weert
    8773
  • 3 jan 1976
    JugglersDED Amsterdam
    6480
  • 3 jan 1976
    AkridesPSV Eindhoven
    8284
  • 3 jan 1976
    B.O.B.ASVU
    8576
  • 10 jan 1976
    ASVUArriba
    9961
  • 10 jan 1976
    BC KimbriaB.O.B.
    7393
  • 10 jan 1976
    DED AmsterdamAkrides
    7360
  • 10 jan 1976
    Flash '82Mosquito's
    7476
  • 10 jan 1976
    BS WeertThe Jumpers
    7351
  • 17 jan 1976
    BC EindhovenDED Amsterdam
    9381
  • 17 jan 1976
    ArribaBC Kimbria
    9890
  • 17 jan 1976
    JugglersAMVJ Amsterdam
    5695
  • 17 jan 1976
    Mosquito'sBS Weert
    6459
  • 17 jan 1976
    AkridesBC Utrecht
    7287
  • 17 jan 1976
    B.O.B.PSV Eindhoven
    13664
  • 24 jan 1976
    AMVJ AmsterdamAkrides
    7160
  • 24 jan 1976
    ASVUMosquito's
    4849
  • 24 jan 1976
    BC UtrechtBC Eindhoven
    7573
  • 24 jan 1976
    DED AmsterdamB.O.B.
    5184
  • 24 jan 1976
    BS WeertFlash '82
    7469
  • 31 jan 1976
    ASVUBC Kimbria
    9381
  • 31 jan 1976
    Flash '82DED Amsterdam
    8160
  • 31 jan 1976
    The JumpersAMVJ Amsterdam
    7378
  • 31 jan 1976
    ArribaJugglers
    6353
  • 31 jan 1976
    Mosquito'sBC Utrecht
    7192
  • 31 jan 1976
    B.O.B.Akrides
    10288
  • 7 feb 1976
    AMVJ AmsterdamMosquito's
    7558
  • 7 feb 1976
    BC UtrechtFlash '82
    11368
  • 7 feb 1976
    DED AmsterdamBS Weert
    7267
  • 7 feb 1976
    PSV EindhovenASVU
    6875
  • 7 feb 1976
    BC EindhovenB.O.B.
    6768
  • 7 feb 1976
    JugglersThe Jumpers
    5173
  • 7 feb 1976
    AkridesArriba
    7566
  • 14 feb 1976
    ASVUDED Amsterdam
    7664
  • 14 feb 1976
    Flash '82AMVJ Amsterdam
    7083
  • 14 feb 1976
    The JumpersAkrides
    8671
  • 14 feb 1976
    BS WeertBC Utrecht
    68106
  • 14 feb 1976
    ArribaBC Eindhoven
    8066
  • 14 feb 1976
    Mosquito'sJugglers
    8160
  • 21 feb 1976
    BC UtrechtASVU
    9254
  • 21 feb 1976
    DED AmsterdamBC Kimbria
    7671
  • 21 feb 1976
    BC EindhovenThe Jumpers
    9075
  • 21 feb 1976
    JugglersFlash '82
    4765
  • 21 feb 1976
    Mosquito'sPSV Eindhoven
    10366
  • 21 feb 1976
    B.O.B.Arriba
    10682
  • 28 feb 1976
    ASVUAMVJ Amsterdam
    8660
  • 28 feb 1976
    BC KimbriaBC Utrecht
    82116
  • 28 feb 1976
    Flash '82Akrides
    8368
  • 28 feb 1976
    The JumpersB.O.B.
    7186
  • 28 feb 1976
    BS WeertJugglers
    8765
  • 28 feb 1976
    Mosquito'sBC Eindhoven
    7973
  • 6 mrt 1976
    AMVJ AmsterdamBC Kimbria
    8173
  • 6 mrt 1976
    BC EindhovenFlash '82
    8269
  • 6 mrt 1976
    ArribaThe Jumpers
    6263
  • 6 mrt 1976
    JugglersASVU
    5275
  • 6 mrt 1976
    B.O.B.Mosquito's
    8583
  • 13 mrt 1976
    ASVUAkrides
    7660
  • 13 mrt 1976
    DED AmsterdamMosquito's
    78103
  • 13 mrt 1976
    Flash '82B.O.B.
    7480
  • 13 mrt 1976
    BS WeertBC Eindhoven
    79104
  • 13 mrt 1976
    PSV EindhovenAMVJ Amsterdam
    6668
  • 13 mrt 1976
    PSV EindhovenFlash '82
    6466
  • 13 mrt 1976
    JugglersB.O.B.
    78101
  • 13 mrt 1976
    Mosquito'sArriba
    7256
  • 14 mrt 1976
    BC KimbriaJugglers
    10862
  • 20 mrt 1976
    BC UtrechtJugglers
    12577
  • 20 mrt 1976
    Flash '82BC Kimbria
    8084
  • 27 mrt 1976
    AMVJ AmsterdamDED Amsterdam
    7977
  • 27 mrt 1976
    The JumpersMosquito's
    6554
  • 27 mrt 1976
    JugglersPSV Eindhoven
    6952
  • 27 mrt 1976
    AkridesBC Kimbria
    9771
  • 27 mrt 1976
    B.O.B.BS Weert
    10677
  • 3 apr 1976
    DED AmsterdamArriba
    8075
  • 3 apr 1976
    Flash '82ASVU
    6179
  • 3 apr 1976
    The JumpersPSV Eindhoven
    10473
  • 3 apr 1976
    Mosquito'sBC Kimbria
    7975
  • 3 apr 1976
    B.O.B.BC Utrecht
    95101
  • 10 apr 1976
    The JumpersDED Amsterdam
    11975
  • 10 apr 1976
    BC EindhovenJugglers
    9941
  • datum onbekend
    BC KimbriaBC Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC EindhovenAMVJ Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC KimbriaDED Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    The JumpersArriba
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AMVJ AmsterdamASVU
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    PSV EindhovenDED Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    Mosquito'sDED Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AkridesJugglers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    PSV EindhovenBC Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AkridesMosquito's
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC EindhovenASVU
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    The JumpersASVU
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC KimbriaMosquito's
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BS WeertASVU
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    ArribaFlash '82
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    JugglersBC Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    ArribaBC Utrecht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC KimbriaAMVJ Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BS WeertPSV Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AkridesBS Weert
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    PSV EindhovenArriba
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AMVJ AmsterdamPSV Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC UtrechtMosquito's
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    PSV EindhovenMosquito's
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AkridesAMVJ Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC UtrechtPSV Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AkridesBC Eindhoven
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC UtrechtThe Jumpers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    The JumpersJugglers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    B.O.B.AMVJ Amsterdam
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    DED AmsterdamBC Utrecht
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AMVJ AmsterdamBS Weert
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC KimbriaArriba
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    B.O.B.Jugglers
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BS WeertBC Kimbria
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    AMVJ AmsterdamArriba
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    BC KimbriaBS Weert
    uitslag onbekend
  • datum onbekend
    ArribaAMVJ Amsterdam
    uitslag onbekend