Eerste Divisie

Eerste Divisie 2009-10

216 van 216 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2009-10 →

Cangeroes Utrecht (poule A) en De Hoppers (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2009-10. Er deden 21 teams mee in 2 poules, die samen 200 wedstrijden speelden. Cangeroes Utrecht, De Hoppers, The Black Eagles en Wildcats promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2009-10, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Cangeroes UtrechtCangeroes201641.6111.274+33732
Promoveert2The Black EaglesBlack Eagles201551.6331.341+29230
3Rotterdam City Basketball 2Rotterdam City 2201461.5551.396+15928
4TSBV PendragonPendragon201461.3951.304+9128
5New StarsNew Stars19——1.4011.235+16626
6BC VlissingenBC Vlissingen19——1.4121.418-620
7CobraNovaCobraNova209111.3351.377-4218
8B.O.B.B.O.B.207131.3121.439-12714
9Rowic DordrechtRowic205151.2871.557-27010
10Barons Breda BasketballBarons204161.2191.453-2348
11Vlijmscherp SVHVlijmscherp SVH202181.2111.577-3662

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2009-10, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1De HoppersDe Hoppers181621.6741.288+38632
Promoveert2WildcatsWildcats181261.5021.324+17824
3EBV The JugglersJugglers181261.4641.292+17224
4Orca’s UrkOrca’s Urk181081.3611.322+3920
5BV PentaBV Penta181081.3211.313+820
6Arnhem EaglesArnhem Eagles18991.4051.362+4318
7BC ShootersBC Shooters188101.3841.400-1616
8Almere PioneersPioneers186121.2821.349-6712
9Celeritas-DonarCeleritas185131.1931.518-32510
10H.S.V. BasketballH.S.V.182161.1741.592-4184

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert
  • Door naar: Final Four
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

  • 17 apr 2010
    De HoppersOrca’s Urk
    10782
  • 17 apr 2010
    CangeroesRotterdam City 2
    7758
  • 17 apr 2010
    WildcatsJugglers
    9471
  • 18 apr 2010
    Black EaglesPendragon
    8963
  • 21 apr 2010
    PendragonBlack Eagles
    7989
  • 22 apr 2010
    Orca’s UrkDe Hoppers
    8576
  • 22 apr 2010
    JugglersWildcats
    5668
  • 22 apr 2010
    Rotterdam City 2Cangeroes
    6562
  • 24 apr 2010
    De HoppersOrca’s Urk
    8261
  • 24 apr 2010
    CangeroesRotterdam City 2
    8880
  • 28 apr 2010
    De HoppersWildcats
    97108
  • 28 apr 2010
    CangeroesBlack Eagles
    7766
  • 1 mei 2010
    WildcatsDe Hoppers
    8879
  • 1 mei 2010
    Black EaglesCangeroes
    7767
  • 6 mei 2010
    CangeroesBlack Eagles
    6859
  • 8 mei 2010
    WildcatsCangeroes
    7387