Eerste Divisie

Eerste Divisie 2014-15

206 van 206 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2014-15 →

Lokomotief Rijswijk (poule A) en Grasshoppers (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2014-15. Er deden 21 teams mee in 2 poules, die samen 201 wedstrijden speelden. Grasshoppers promoveerde.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2014-15, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Lokomotief RijswijkLokomotief181531.4301.208+22230
2AttacusAttacus181351.4621.290+17226
3New StarsNew Stars181261.2801.188+9224
4TSBV PendragonPendragon181261.3931.312+8124
5Virtus WerkendamVirtus188101.3021.346-4416
6BC VlissingenBC Vlissingen187111.2321.317-8514
7Rowic DordrechtRowic18——1.2281.351-12314
8River TrottersRiver Trotters186121.1951.279-8412
9HBV The JumpersThe Jumpers185131.2911.400-10910
10WYBAWYBA18——1.2101.332-12210

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2014-15, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1GrasshoppersGrasshoppers202001.7421.403+33940
2AkridesAkrides201551.5961.291+30530
3BV GroningenBV Groningen201461.5921.400+19228
4BV HoofddorpHoofddorp201281.4051.391+1424
5BV PlutoBV Pluto201191.5361.442+9422
6Red StarsRed Stars201191.4801.417+6322
7G.S. StarsG.S. Stars2010101.4631.476-1320
8Arnhem EaglesArnhem Eagles208121.3861.415-2916
9BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2a203171.3001.538-2386
10PigeonsPigeonsa203171.2171.621-4046
11Almere PioneersPioneersa203171.1681.491-3236
  1. aPigeons: Gelijk met BC Apollo Amsterdam 2 en Almere Pioneers. Onderling 2–2, saldo −23. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Promoveert
  • Door naar: Final Four
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

  • 19 sep 2014
    PendragonRiver Trotters
    9368
  • 20 sep 2014
    VirtusNew Stars
    7781
  • 20 sep 2014
    The JumpersWYBA
    6861
  • 27 sep 2014
    WYBAVirtus
    6667
  • 27 sep 2014
    River TrottersRowic
    5965
  • 28 sep 2014
    LokomotiefPendragon
    6560
  • 28 sep 2014
    BC VlissingenAttacus
    5694
  • 3 okt 2014
    PendragonBC Vlissingen
    8359
  • 4 okt 2014
    AttacusNew Stars
    7975
  • 4 okt 2014
    RowicLokomotief
    5850
  • 4 okt 2014
    The JumpersRiver Trotters
    5955
  • 11 okt 2014
    River TrottersWYBA
    7662
  • 12 okt 2014
    LokomotiefThe Jumpers
    10194
  • 12 okt 2014
    New StarsPendragon
    8073
  • 12 okt 2014
    BC VlissingenRowic
    7372
  • 25 okt 2014
    AttacusVirtus
    10784
  • 25 okt 2014
    WYBALokomotief
    6259
  • 25 okt 2014
    RowicNew Stars
    5670
  • 25 okt 2014
    The JumpersBC Vlissingen
    7857
  • 1 nov 2014
    AttacusPendragon
    6479
  • 1 nov 2014
    VirtusRiver Trotters
    7464
  • 2 nov 2014
    New StarsThe Jumpers
    6766
  • 2 nov 2014
    BC VlissingenWYBA
    6874
  • 7 nov 2014
    PendragonVirtus
    8388
  • 8 nov 2014
    WYBANew Stars
    5482
  • 8 nov 2014
    RowicAttacus
    7480
  • 8 nov 2014
    River TrottersLokomotief
    6075
  • 21 nov 2014
    PendragonRowic
    7588
  • 22 nov 2014
    AttacusThe Jumpers
    9677
  • 22 nov 2014
    BC VlissingenRiver Trotters
    6846
  • 22 nov 2014
    VirtusLokomotief
    4268
  • 29 nov 2014
    LokomotiefBC Vlissingen
    9283
  • 29 nov 2014
    WYBAAttacus
    6881
  • 29 nov 2014
    RowicVirtus
    7964
  • 29 nov 2014
    River TrottersNew Stars
    6760
  • 29 nov 2014
    The JumpersPendragon
    8182
  • 5 dec 2014
    PendragonWYBA
    8475
  • 6 dec 2014
    New StarsLokomotief
    7967
  • 6 dec 2014
    RowicThe Jumpers
    7965
  • 6 dec 2014
    VirtusBC Vlissingen
    7978
  • 13 dec 2014
    WYBARowic
    7885
  • 13 dec 2014
    River TrottersAttacus
    6678
  • 13 dec 2014
    The JumpersVirtus
    7092
  • 14 dec 2014
    BC VlissingenNew Stars
    9695
  • 10 jan 2015
    LokomotiefAttacus
    10675
  • 10 jan 2015
    New StarsVirtus
    8066
  • 10 jan 2015
    WYBAThe Jumpers
    8769
  • 10 jan 2015
    River TrottersPendragon
    6677
  • 16 jan 2015
    PendragonLokomotief
    8090
  • 17 jan 2015
    AttacusBC Vlissingen
    7374
  • 17 jan 2015
    RowicRiver Trotters
    6374
  • 17 jan 2015
    VirtusWYBA
    7760
  • 24 jan 2015
    New StarsAttacus
    6059
  • 24 jan 2015
    River TrottersThe Jumpers
    5756
  • 25 jan 2015
    LokomotiefRowic
    9168
  • 25 jan 2015
    BC VlissingenPendragon
    7277
  • 30 jan 2015
    PendragonNew Stars
    6560
  • 31 jan 2015
    WYBARiver Trotters
    7284
  • 31 jan 2015
    RowicBC Vlissingen
    6347
  • 31 jan 2015
    The JumpersLokomotief
    5785
  • 7 feb 2015
    New StarsRowic
    6743
  • 7 feb 2015
    VirtusAttacus
    5969
  • 8 feb 2015
    LokomotiefWYBA
    10465
  • 8 feb 2015
    BC VlissingenThe Jumpers
    8360
  • 27 feb 2015
    PendragonAttacus
    8487
  • 28 feb 2015
    WYBABC Vlissingen
    6458
  • 28 feb 2015
    River TrottersVirtus
    8269
  • 28 feb 2015
    The JumpersNew Stars
    7972
  • 7 mrt 2015
    AttacusRowic
    10753
  • 7 mrt 2015
    LokomotiefRiver Trotters
    8764
  • 7 mrt 2015
    VirtusPendragon
    6670
  • 8 mrt 2015
    New StarsWYBA
    6862
  • 14 mrt 2015
    LokomotiefVirtus
    7565
  • 14 mrt 2015
    RowicPendragon
    6674
  • 14 mrt 2015
    River TrottersBC Vlissingen
    6773
  • 14 mrt 2015
    The JumpersAttacus
    6287
  • 20 mrt 2015
    PendragonThe Jumpers
    8677
  • 21 mrt 2015
    AttacusWYBA
    7561
  • 21 mrt 2015
    New StarsRiver Trotters
    6762
  • 21 mrt 2015
    VirtusRowic
    9482
  • 22 mrt 2015
    BC VlissingenLokomotief
    7078
  • 28 mrt 2015
    AttacusLokomotief
    7074
  • 10 apr 2015
    BC VlissingenVirtus
    6361
  • 11 apr 2015
    WYBAPendragon
    6068
  • 11 apr 2015
    The JumpersRowic
    10475
  • 12 apr 2015
    LokomotiefNew Stars
    6356
  • 18 apr 2015
    AttacusRiver Trotters
    8178
  • 18 apr 2015
    New StarsBC Vlissingen
    6154
  • 18 apr 2015
    RowicWYBA
    5979
  • 18 apr 2015
    VirtusThe Jumpers
    7869
  • datum onbekend
    RowicWYBA
    7376

Poule B

  • 19 sep 2014
    HoofddorpPigeons
    6368
  • 20 sep 2014
    AkridesApollo 2
    8544
  • 20 sep 2014
    BV GroningenBV Pluto
    9264
  • 20 sep 2014
    GrasshoppersArnhem Eagles
    9072
  • 20 sep 2014
    PioneersRed Stars
    5670
  • 27 sep 2014
    Apollo 2G.S. Stars
    6587
  • 27 sep 2014
    PigeonsAkrides
    6887
  • 27 sep 2014
    BV PlutoHoofddorp
    5366
  • 27 sep 2014
    Red StarsBV Groningen
    6863
  • 3 okt 2014
    HoofddorpBV Groningen
    6264
  • 3 okt 2014
    G.S. StarsPigeons
    8164
  • 4 okt 2014
    AkridesBV Pluto
    9844
  • 4 okt 2014
    GrasshoppersApollo 2
    9060
  • 4 okt 2014
    Red StarsArnhem Eagles
    8547
  • 10 okt 2014
    HoofddorpAkrides
    5467
  • 11 okt 2014
    PigeonsGrasshoppers
    82105
  • 11 okt 2014
    BV PlutoG.S. Stars
    5370
  • 11 okt 2014
    BV GroningenArnhem Eagles
    8469
  • 12 okt 2014
    Apollo 2Pioneers
    7640
  • 25 okt 2014
    AkridesBV Groningen
    8373
  • 25 okt 2014
    GrasshoppersBV Pluto
    6861
  • 25 okt 2014
    Red StarsApollo 2
    8259
  • 25 okt 2014
    PioneersPigeons
    5260
  • 25 okt 2014
    G.S. StarsHoofddorp
    6970
  • 31 okt 2014
    HoofddorpGrasshoppers
    5588
  • 1 nov 2014
    PigeonsRed Stars
    6783
  • 1 nov 2014
    BV PlutoPioneers
    8856
  • 1 nov 2014
    AkridesG.S. Stars
    7146
  • 1 nov 2014
    Apollo 2Arnhem Eagles
    8373
  • 8 nov 2014
    GrasshoppersAkrides
    8070
  • 8 nov 2014
    Red StarsBV Pluto
    8183
  • 8 nov 2014
    PioneersHoofddorp
    5768
  • 9 nov 2014
    Arnhem EaglesPigeons
    7560
  • 21 nov 2014
    HoofddorpRed Stars
    8477
  • 21 nov 2014
    G.S. StarsGrasshoppers
    6996
  • 22 nov 2014
    BV PlutoArnhem Eagles
    7459
  • 22 nov 2014
    AkridesPioneers
    8542
  • 22 nov 2014
    BV GroningenApollo 2
    8463
  • 29 nov 2014
    Arnhem EaglesHoofddorp
    8161
  • 29 nov 2014
    GrasshoppersBV Groningen
    8577
  • 29 nov 2014
    Red StarsAkrides
    5171
  • 29 nov 2014
    PioneersG.S. Stars
    7958
  • 30 nov 2014
    Apollo 2Pigeons
    5769
  • 6 dec 2014
    BV PlutoApollo 2
    10650
  • 6 dec 2014
    AkridesArnhem Eagles
    7860
  • 6 dec 2014
    BV GroningenPigeons
    9767
  • 6 dec 2014
    GrasshoppersPioneers
    6960
  • 13 dec 2014
    PigeonsBV Pluto
    5790
  • 13 dec 2014
    Arnhem EaglesG.S. Stars
    7468
  • 13 dec 2014
    Red StarsGrasshoppers
    9598
  • 13 dec 2014
    PioneersBV Groningen
    6977
  • 14 dec 2014
    Apollo 2Hoofddorp
    5767
  • 10 jan 2015
    PigeonsHoofddorp
    6985
  • 10 jan 2015
    BV PlutoBV Groningen
    8699
  • 10 jan 2015
    Arnhem EaglesGrasshoppers
    7989
  • 10 jan 2015
    Red StarsPioneers
    6552
  • 10 jan 2015
    Apollo 2Akrides
    7183
  • 16 jan 2015
    HoofddorpBV Pluto
    7265
  • 17 jan 2015
    AkridesPigeons
    9059
  • 17 jan 2015
    BV GroningenRed Stars
    6578
  • 17 jan 2015
    PioneersArnhem Eagles
    5275
  • 24 jan 2015
    PigeonsG.S. Stars
    7381
  • 24 jan 2015
    BV PlutoAkrides
    8399
  • 24 jan 2015
    BV GroningenHoofddorp
    7261
  • 24 jan 2015
    Arnhem EaglesRed Stars
    6057
  • 24 jan 2015
    Apollo 2Grasshoppers
    7080
  • 30 jan 2015
    G.S. StarsBV Pluto
    9095
  • 31 jan 2015
    AkridesHoofddorp
    6466
  • 31 jan 2015
    GrasshoppersPigeons
    10059
  • 31 jan 2015
    PioneersApollo 2
    7565
  • 1 feb 2015
    Arnhem EaglesBV Groningen
    7584
  • 6 feb 2015
    HoofddorpG.S. Stars
    7366
  • 7 feb 2015
    PigeonsPioneers
    6473
  • 7 feb 2015
    BV PlutoGrasshoppers
    7587
  • 7 feb 2015
    BV GroningenAkrides
    8473
  • 7 feb 2015
    Apollo 2Red Stars
    6576
  • 13 feb 2015
    G.S. StarsRed Stars
    6859
  • 21 feb 2015
    G.S. StarsBV Groningen
    6178
  • 27 feb 2015
    G.S. StarsAkrides
    7488
  • 28 feb 2015
    Arnhem EaglesApollo 2
    7462
  • 28 feb 2015
    GrasshoppersHoofddorp
    8775
  • 28 feb 2015
    Red StarsPigeons
    8561
  • 1 mrt 2015
    PioneersBV Pluto
    5671
  • 6 mrt 2015
    HoofddorpPioneers
    8656
  • 7 mrt 2015
    PigeonsArnhem Eagles
    020

    reglementair

  • 7 mrt 2015
    BV PlutoRed Stars
    8758
  • 7 mrt 2015
    AkridesGrasshoppers
    7585
  • 7 mrt 2015
    BV GroningenG.S. Stars
    6776
  • 14 mrt 2015
    Arnhem EaglesBV Pluto
    7682
  • 14 mrt 2015
    GrasshoppersG.S. Stars
    8248
  • 14 mrt 2015
    Red StarsHoofddorp
    7774
  • 14 mrt 2015
    Apollo 2BV Groningen
    6778
  • 15 mrt 2015
    PioneersAkrides
    6684
  • 20 mrt 2015
    HoofddorpArnhem Eagles
    9692
  • 20 mrt 2015
    G.S. StarsPioneers
    8958
  • 21 mrt 2015
    PigeonsApollo 2
    6296
  • 21 mrt 2015
    AkridesRed Stars
    8088
  • 21 mrt 2015
    BV GroningenGrasshoppers
    8489
  • 27 mrt 2015
    G.S. StarsApollo 2
    8577
  • 4 apr 2015
    Arnhem EaglesPioneers
    8953
  • 11 apr 2015
    Arnhem EaglesAkrides
    5365
  • 11 apr 2015
    Red StarsG.S. Stars
    7185
  • 11 apr 2015
    PioneersGrasshoppers
    6382
  • 12 apr 2015
    PigeonsBV Groningen
    51100
  • 12 apr 2015
    Apollo 2BV Pluto
    5175
  • 17 apr 2015
    HoofddorpApollo 2
    6762
  • 18 apr 2015
    BV PlutoPigeons
    10157
  • 18 apr 2015
    BV GroningenPioneers
    7053
  • 18 apr 2015
    GrasshoppersRed Stars
    9274
  • 18 apr 2015
    G.S. StarsArnhem Eagles
    9283

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

  • 2 mei 2015
    AttacusGrasshoppers
    5677
  • 2 mei 2015
    AkridesLokomotief
    7257
  • 9 mei 2015
    LokomotiefAkrides
    10574
  • 9 mei 2015
    GrasshoppersAttacus
    8982
  • 16 mei 2015
    GrasshoppersLokomotief
    7872