Eerste Divisie

Eerste Divisie 2018-19

247 van 247 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2018-19 →

Uitsmijters (poule A) en Virtus Werkendam (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2018-19. Er deden 23 teams mee in 2 poules, die samen 242 wedstrijden speelden. Virtus Werkendam en Uitsmijters promoveerden. Blauw-Wit en BC Vlissingen degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2018-19, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1UitsmijtersUitsmijters201641.5091.138+37132
2BV AmsterdamBV Amsterdam201461.3251.210+11528
3WYBAWYBA201281.4361.254+18224
4Onze GezellenOnze Gezellen201281.4191.319+10024
5DAS DelftDAS Delfta209111.3001.324-2418
6BV HoofddorpHoofddorpa209111.2141.300-8618
7Celeritas-DonarCeleritasa209111.4821.567-8518
8De HoppersDe Hoppersa209111.1561.250-9418
9AkridesAkrides208121.1511.292-14116
10Red StarsRed Starsb206141.2781.449-17112
11ZAC LandstedeZACb206141.2711.438-16712
  1. aBV Hoofddorp: Gelijk met DAS Delft, Celeritas-Donar en De Hoppers. Onderling 4–2, saldo +18. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bRed Stars: Gelijk met ZAC Landstede. Onderling 2–0, saldo +22. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2018-19, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Virtus WerkendamVirtus222111.7271.358+36942
2The Black EaglesBlack Eagles221751.8981.569+32934
3River TrottersRiver Trotters221661.6001.408+19232
4Basketbal Academie Limburg 2BAL 2221391.6171.427+19026
5AttacusAttacus221391.6811.539+14226
6EVBV OctopusEVBV Octopus2212101.6121.636-2424
7Den DungkDen Dungka229131.6281.726-9818
8TSBV PendragonPendragona229131.6371.676-3918
9CBV BinnenlandBinnenlandb,c226161.4151.709-29412
10WBB GiantsWBB Giantsb,c226161.5561.897-34112
Degradeert11Blauw-WitBlauw-Witb,c226161.4591.678-21912
Degradeert12BC VlissingenBC Vlissingen224181.5961.803-2078
  1. aDen Dungk: Gelijk met TSBV Pendragon. Onderling 1–1, saldo +3. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bCBV Binnenland: Gelijk met Blauw-Wit en WBB Giants. Onderling 2–2, saldo +32. Beslist op het onderlinge saldo.
  3. cWBB Giants: Gelijk met CBV Binnenland en Blauw-Wit. Onderling 2–2, saldo −16. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Degradeert
  • Promoveert
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Halve finale

  • 4 mei 2019
    BV AmsterdamVirtus
    5859
  • 4 mei 2019
    Black EaglesUitsmijters
    91102
  • 11 mei 2019
    UitsmijtersBlack Eagles
    8281
  • 11 mei 2019
    VirtusBV Amsterdam
    6559

Finale

  • 18 mei 2019
    UitsmijtersVirtus
    7764