Eerste Divisie

Eerste Divisie 2019-20

208 van 209 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2019-20 →

De Eerste Divisie 2019-20 werd afgebroken vanwege de coronapandemie; er is geen kampioen aangewezen. Er deden 24 teams mee in 2 poules, die samen 209 wedstrijden speelden. Van 208 daarvan staat de uitslag in het archief. BV Groningen 2 speelde het seizoen erna een niveau lager.

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2019-20, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1SBU UtrechtSBU Utrecht161331.2451.080+16526
2AkridesAkrides161241.2881.020+26824
3Celeritas-DonarCeleritas161241.2721.195+7724
4ZAC LandstedeZAC171251.3621.312+5024
5BV AmsterdamBV Amsterdam161061.1831.076+10720
6Onze GezellenOnze Gezellen15961.1151.024+9118
7Grasshoppers 2Grasshoppers 2166101.1841.328-14412
8Racing BeverwijkRacing186121.2771.397-12012
9BV HoofddorpHoofddorp175121.2331.216+1710
10Red StarsRed Stars174131.1841.343-1598
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)11BV Groningen 2BV Groningen 2140148701.222-3520

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2019-20, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Speelde volgend seizoen een niveau hoger (afgeleid)1AttacusAttacus181801.5991.156+44336
2River TrottersRiver Trotters181351.3761.198+17826
3WYBAWYBA181351.2911.141+15026
4DAS DelftDAS Delft181261.3351.248+8724
5The Black EaglesBlack Eagles181171.4201.301+11922
6CBV BinnenlandBinnenland18991.3041.323-1918
7EVBV OctopusEVBV Octopus188101.3421.456-11416
8TSBV PendragonPendragon187111.3591.487-12814
9Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 2186121.2901.430-14012
10TantalusTantalus185131.2991.380-8110
11WBB GiantsWBB Giants185131.2381.370-13210
12Amsterdam WarriorsAmsterdam Warriors181171.0371.400-3630

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Speelde volgend seizoen een niveau hoger (afgeleid)

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.