Eerste Divisie

Eerste Divisie 2021-22

278 van 278 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2021-22 →

BV Hoofddorp (poule A) en The Black Eagles (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2021-22. Er deden 25 teams mee in 2 poules, die samen 275 wedstrijden speelden. Scylla promoveerde. EVBV Octopus, Onze Gezellen, ZAC Landstede, Celeritas-Donar, Crackerjacks en Baros degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2021-22, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1BV HoofddorpHoofddorp221751.5701.431+13934
2Racing BeverwijkRacing221661.7341.605+12932
Promoveert3ScyllaScylla191541.4951.322+17330
4BV AmsterdamBV Amsterdam211561.5681.398+17030
5AkridesAkrides221391.4271.373+5426
6U.S. BasketballU.S.2211111.5041.455+4922
7MBCA AmstelveenMBCA2211111.6441.680-3622
8SBU UtrechtSBU Utrecht207131.4981.523-2514
Degradeert9Onze GezellenOnze Gezellena217141.3191.448-12912
Degradeert10CrackerjacksCrackerjacksa226161.6521.756-10412
Degradeert11Celeritas-DonarCeleritas215161.4401.635-19510
Degradeert12ZAC LandstedeZAC225171.3551.580-2254
  1. aOnze Gezellen: Gelijk met Crackerjacks. Onderling 2–0, saldo +7. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2021-22, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1The Black EaglesBlack Eagles211831.5501.282+26836
2TSBV PendragonPendragon241861.6931.537+15636
3Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 2241771.8391.673+16634
4WYBAWYBA231761.5921.340+25232
5DAS DelftDAS Delfta,b2413111.6611.586+7524
6CBV BinnenlandBinnenlanda,b201371.3331.256+7724
7River TrottersRiver Trottersa,b2312111.5341.384+15024
8BC VlissingenBC Vlissingen2311121.6671.671-422
9TantalusTantalus218131.5711.623-5216
10Virtus WerkendamVirtus238151.4381.610-17216
Degradeert11EVBV OctopusEVBV Octopus216151.3651.570-20512
Degradeert12BarosBaros243211.5361.835-2994
13BV SquirrelsSquirrels233201.4171.829-4122
  1. aDAS Delft: Gelijk met CBV Binnenland en River Trotters. Onderling 3–1, saldo +27. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bCBV Binnenland: Gelijk met River Trotters en DAS Delft. Onderling 2–2, saldo −13. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Degradeert
  • Promoveert
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Halve finale

  • 3 jun 2022
    ScyllaPendragon
    9061
  • 4 jun 2022
    Black EaglesHoofddorp
    7663

Finale

  • 6 jun 2022
    ScyllaBlack Eagles
    6352