Eerste Divisie

Eerste Divisie 2022-23

246 van 246 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2022-23 →

BV Amsterdam (poule A) en River Trotters (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2022-23. Er deden 23 teams mee in 2 poules, die samen 241 wedstrijden speelden. BV Hoofddorp, BV Amsterdam, River Trotters, Basketbal Academie Limburg 2 en BV Biks Shots promoveerden. Virtus Werkendam, BV Lisse en Tantalus degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2022-23, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BV AmsterdamBV Amsterdam201641.5731.364+20932
Promoveert2BV HoofddorpHoofddorp201641.5531.372+18132
3Racing BeverwijkRacing191271.4371.347+9024
4AkridesAkrides191181.3751.275+10022
5SBU UtrechtSBU Utrecht201191.4791.420+5922
6U.S. BasketballU.S.2010101.3871.420-3320
7Utrecht Bull'sUtrecht Bull's209111.4721.463+918
8MBCA AmstelveenMBCA208121.5361.566-3016
9HarlemlakersHarlemlakers207131.4661.669-20314
Degradeert10TantalusTantalus206141.5811.703-12212
Degradeert11BV LisseBV Lisse203171.3081.568-2606

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2022-23, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1River TrottersRiver Trotters221841.7011.414+28736
2WYBAWYBA221661.6341.479+15532
3CBV BinnenlandBinnenland221571.6671.475+19230
Promoveert4BV Biks ShotsBiks Shots221571.6961.601+9530
5Arnhem EaglesArnhem Eagles2211111.7101.628+8222
6Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 22211111.5831.574+922
Promoveert7Basketbal Academie Limburg 2BAL 22210121.6461.777-13120
8High FiveHigh Five229131.7351.757-2218
9The Black EaglesBlack Eagles2210121.4061.434-2818
10BC VlissingenBC Vlissingen228141.5061.692-18616
11DAS DelftDAS Delft227151.6491.747-9814
Degradeert12Virtus WerkendamVirtus222201.2981.653-3554

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Degradeert
  • Promoveert
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Halve finale

  • 29 apr 2023
    HoofddorpRiver Trotters
    5986
  • 29 apr 2023
    WYBABV Amsterdam
    4763
  • 6 mei 2023
    BV AmsterdamWYBA
    6752
  • 6 mei 2023
    River TrottersHoofddorp
    7268

Finale

  • 13 mei 2023
    BV AmsterdamRiver Trotters
    6982