Eerste Divisie

Eerste Divisie 2025-26

260 van 264 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2025-26 →

BV Amsterdam (poule A) en Utrecht Bull's (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2025-26. Er deden 24 teams mee in 2 poules, die samen 264 wedstrijden speelden. Van 260 daarvan staat de uitslag in het archief. BV Amsterdam, BC Triple Threat en Utrecht Bull's promoveerden. CBV Binnenland, BC Apollo Amsterdam 2 en Harlemlakers speelden het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2025-26, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BV AmsterdamBV Amsterdam222021.8421.490+35240
Promoveert2BC Triple ThreatBC Triple Threat221931.8511.553+29838
3Lions LandsmeerLions221751.7541.345+40934
4GrasshoppersGrasshoppers201461.5841.462+12228
5U.S. BasketballU.S.221391.6631.537+12624
6BV HoofddorpHoofddorp2211111.6191.564+5522
7AkridesAkrides229131.5511.671-12018
8Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 2218131.4561.549-9316
9Hot Pepper Heat 2Hot Pepper 2217141.5231.651-12814
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)10HarlemlakersHarlemlakers206141.4391.692-25312
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)11BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2223191.3481.745-3976
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)12CBV BinnenlandBinnenland222201.4911.862-3714

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2025-26, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Utrecht Bull'sUtrecht Bull's221931.7721.436+33638
2TantalusTantalus221571.8741.617+25730
3Achilles '71Achilles '71221571.8641.654+21030
4TSBV PendragonPendragon221391.6891.677+1226
5Quick LionsQuick Lions2212101.6961.771-7524
6Fryslân BasketballFryslân2111101.6121.660-4822
7TrajanumTrajanum2110111.6091.554+5520
8Virtus WerkendamVirtus2211111.5331.520+1320
9WYBAWYBA229131.7891.856-6718
10High FiveHigh Five228141.5711.692-12116
11Landstede Hammers 2Landstede 2226161.6831.895-21212
12Heroes Den Bosch 2Heroes 2222201.5051.865-3604

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule A

  • 12 sep 2025
    BV AmsterdamLokomotief 2
    8375
  • 12 sep 2025
    HoofddorpBC Triple Threat
    5184
  • 13 sep 2025
    AkridesHarlemlakers
    7872
  • 13 sep 2025
    GrasshoppersHot Pepper 2
    9269
  • 13 sep 2025
    Apollo 2Lions
    5692
  • 19 sep 2025
    BinnenlandAkrides
    5977
  • 20 sep 2025
    BC Triple ThreatGrasshoppers
    8261
  • 20 sep 2025
    LionsBV Amsterdam
    6373
  • 20 sep 2025
    Hot Pepper 2U.S.
    6670
  • 20 sep 2025
    Lokomotief 2Hoofddorp
    7469
  • 20 sep 2025
    HarlemlakersApollo 2
    7456
  • 27 sep 2025
    BV AmsterdamHarlemlakers
    9769
  • 27 sep 2025
    AkridesHot Pepper 2
    8164
  • 27 sep 2025
    HoofddorpLions
    7767
  • 27 sep 2025
    BC Triple ThreatLokomotief 2
    8171
  • 27 sep 2025
    U.S.Grasshoppers
    9854
  • 3 okt 2025
    BinnenlandBV Amsterdam
    7880
  • 4 okt 2025
    LionsBC Triple Threat
    5074
  • 4 okt 2025
    Hot Pepper 2Apollo 2
    6054
  • 4 okt 2025
    GrasshoppersLokomotief 2
    8065
  • 4 okt 2025
    HarlemlakersHoofddorp
    6875
  • 5 okt 2025
    U.S.Akrides
    6665
  • 10 okt 2025
    HoofddorpBinnenland
    8266
  • 11 okt 2025
    BV AmsterdamHot Pepper 2
    7845
  • 11 okt 2025
    AkridesGrasshoppers
    6374
  • 11 okt 2025
    BC Triple ThreatHarlemlakers
    9866
  • 11 okt 2025
    Lokomotief 2Lions
    7472
  • 11 okt 2025
    Apollo 2U.S.
    6586
  • 17 okt 2025
    Apollo 2Binnenland
    7457
  • 1 nov 2025
    AkridesApollo 2
    8354
  • 1 nov 2025
    Hot Pepper 2Hoofddorp
    5166
  • 1 nov 2025
    BinnenlandBC Triple Threat
    78106
  • 1 nov 2025
    GrasshoppersLions
    6372
  • 2 nov 2025
    U.S.BV Amsterdam
    6479
  • 7 nov 2025
    BV AmsterdamAkrides
    8263
  • 7 nov 2025
    HoofddorpU.S.
    7661
  • 7 nov 2025
    Lokomotief 2Binnenland
    9259
  • 8 nov 2025
    BC Triple ThreatHot Pepper 2
    9886
  • 8 nov 2025
    LionsHarlemlakers
    10565
  • 8 nov 2025
    Apollo 2Grasshoppers
    6381
  • 15 nov 2025
    AkridesHoofddorp
    8179
  • 15 nov 2025
    Hot Pepper 2Lokomotief 2
    5364
  • 15 nov 2025
    GrasshoppersHarlemlakers
    9265
  • 16 nov 2025
    Apollo 2BV Amsterdam
    6188
  • 16 nov 2025
    U.S.BC Triple Threat
    8468
  • 28 nov 2025
    BV AmsterdamGrasshoppers
    8481
  • 29 nov 2025
    HoofddorpApollo 2
    10638
  • 29 nov 2025
    BC Triple ThreatAkrides
    9057
  • 29 nov 2025
    LionsHot Pepper 2
    8952
  • 29 nov 2025
    Lokomotief 2U.S.
    6877
  • 29 nov 2025
    HarlemlakersBinnenland
    9486
  • 6 dec 2025
    BV AmsterdamHoofddorp
    8853
  • 6 dec 2025
    AkridesLokomotief 2
    7280
  • 6 dec 2025
    Hot Pepper 2Harlemlakers
    9181
  • 6 dec 2025
    GrasshoppersBinnenland
    9189
  • 6 dec 2025
    Apollo 2BC Triple Threat
    5387
  • 7 dec 2025
    U.S.Lions
    6271
  • 12 dec 2025
    HoofddorpGrasshoppers
    7071
  • 12 dec 2025
    BinnenlandHot Pepper 2
    8572
  • 13 dec 2025
    LionsAkrides
    9746
  • 13 dec 2025
    HarlemlakersU.S.
    7774
  • 14 dec 2025
    BC Triple ThreatBV Amsterdam
    8981
  • 20 dec 2025
    U.S.Binnenland
    9892
  • 16 jan 2026
    HoofddorpLokomotief 2
    8857
  • 17 jan 2026
    AkridesBinnenland
    6556
  • 17 jan 2026
    GrasshoppersBC Triple Threat
    8378
  • 17 jan 2026
    Apollo 2Harlemlakers
    7174
  • 18 jan 2026
    U.S.Hot Pepper 2
    8578
  • 24 jan 2026
    LionsHoofddorp
    8165
  • 24 jan 2026
    Hot Pepper 2Akrides
    7470
  • 24 jan 2026
    BinnenlandApollo 2
    7357
  • 24 jan 2026
    Lokomotief 2BC Triple Threat
    7179
  • 24 jan 2026
    GrasshoppersU.S.
    8983
  • 24 jan 2026
    HarlemlakersBV Amsterdam
    7289
  • 30 jan 2026
    HoofddorpHarlemlakers
    9461
  • 31 jan 2026
    BV AmsterdamBinnenland
    10444
  • 31 jan 2026
    Apollo 2Hot Pepper 2
    7881
  • 31 jan 2026
    AkridesU.S.
    6878
  • 31 jan 2026
    Lokomotief 2Grasshoppers
    5865
  • 1 feb 2026
    BC Triple ThreatLions
    9493
  • 6 feb 2026
    BinnenlandHoofddorp
    5066
  • 7 feb 2026
    LionsLokomotief 2
    8359
  • 7 feb 2026
    Hot Pepper 2BV Amsterdam
    8493
  • 7 feb 2026
    GrasshoppersAkrides
    10177
  • 7 feb 2026
    HarlemlakersBC Triple Threat
    7485
  • 8 feb 2026
    U.S.Apollo 2
    10468
  • 11 feb 2026
    BC Triple ThreatHoofddorp
    9675
  • 13 feb 2026
    HoofddorpHot Pepper 2
    9795
  • 14 feb 2026
    BV AmsterdamLions
    6784
  • 14 feb 2026
    Apollo 2Akrides
    6883
  • 21 feb 2026
    BinnenlandLions
    50100
  • 21 feb 2026
    HarlemlakersLokomotief 2
    afgelast
  • 28 feb 2026
    BV AmsterdamU.S.
    8371
  • 28 feb 2026
    BC Triple ThreatBinnenland
    8571
  • 28 feb 2026
    LionsGrasshoppers
    8979
  • 1 mrt 2026
    Lokomotief 2Harlemlakers
    6776
  • 7 mrt 2026
    AkridesBV Amsterdam
    6790
  • 7 mrt 2026
    Hot Pepper 2BC Triple Threat
    7475
  • 7 mrt 2026
    BinnenlandLokomotief 2
    6777
  • 7 mrt 2026
    GrasshoppersApollo 2
    7843
  • 7 mrt 2026
    HarlemlakersLions
    6389
  • 8 mrt 2026
    U.S.Hoofddorp
    7975
  • 11 mrt 2026
    LionsApollo 2
    8542
  • 14 mrt 2026
    BV AmsterdamApollo 2
    7761
  • 14 mrt 2026
    BC Triple ThreatU.S.
    7561
  • 14 mrt 2026
    LionsBinnenland
    9250
  • 14 mrt 2026
    HarlemlakersGrasshoppers
    afgelast
  • 15 mrt 2026
    Lokomotief 2Hot Pepper 2
    6593
  • 20 mrt 2026
    HoofddorpAkrides
    8350
  • 20 mrt 2026
    Lokomotief 2Apollo 2
    6763
  • 28 mrt 2026
    AkridesBC Triple Threat
    7986
  • 28 mrt 2026
    BinnenlandHarlemlakers
    7183
  • 28 mrt 2026
    GrasshoppersBV Amsterdam
    8889
  • 28 mrt 2026
    Apollo 2Hoofddorp
    9072
  • 29 mrt 2026
    Hot Pepper 2Lions
    7288
  • 29 mrt 2026
    U.S.Lokomotief 2
    5574
  • 3 apr 2026
    HoofddorpBV Amsterdam
    5182
  • 4 apr 2026
    BC Triple ThreatApollo 2
    7462
  • 4 apr 2026
    LionsU.S.
    200

    reglementair

  • 4 apr 2026
    BinnenlandGrasshoppers
    7687
  • 4 apr 2026
    HarlemlakersHot Pepper 2
    7585
  • 5 apr 2026
    Lokomotief 2Akrides
    7580
  • 10 apr 2026
    BV AmsterdamBC Triple Threat
    7267
  • 10 apr 2026
    Apollo 2Lokomotief 2
    7163
  • 11 apr 2026
    AkridesLions
    6272
  • 11 apr 2026
    Hot Pepper 2Binnenland
    7867
  • 11 apr 2026
    GrasshoppersHoofddorp
    7449
  • 16 apr 2026
    HarlemlakersAkrides
    7184
  • 18 apr 2026
    Lokomotief 2BV Amsterdam
    6083
  • 19 apr 2026
    U.S.Harlemlakers
    10559
  • 25 apr 2026
    BinnenlandU.S.
    67102
  • 2 mei 2026
    Hot Pepper 2Grasshoppers
    afgelast

Poule B

  • 12 sep 2025
    Landstede 2Trajanum
    9175
  • 12 sep 2025
    PendragonQuick Lions
    8769
  • 13 sep 2025
    Utrecht Bull'sWYBA
    7359
  • 13 sep 2025
    High FiveAchilles '71
    6884
  • 20 sep 2025
    FryslânHigh Five
    8557
  • 20 sep 2025
    WYBATantalus
    9897
  • 21 sep 2025
    Heroes 2Utrecht Bull's
    6897
  • 21 sep 2025
    Quick LionsLandstede 2
    9474
  • 21 sep 2025
    Achilles '71Pendragon
    8975
  • 26 sep 2025
    Landstede 2Achilles '71
    8092
  • 26 sep 2025
    PendragonFryslân
    7179
  • 27 sep 2025
    Utrecht Bull'sTrajanum
    9071
  • 27 sep 2025
    High FiveTantalus
    6285
  • 27 sep 2025
    VirtusQuick Lions
    8094
  • 4 okt 2025
    TantalusHeroes 2
    8451
  • 4 okt 2025
    High FivePendragon
    5464
  • 5 okt 2025
    Quick LionsUtrecht Bull's
    9492
  • 5 okt 2025
    TrajanumWYBA
    8679
  • 10 okt 2025
    Landstede 2High Five
    6974
  • 10 okt 2025
    PendragonTantalus
    7892
  • 11 okt 2025
    WYBAQuick Lions
    8696
  • 11 okt 2025
    Utrecht Bull'sAchilles '71
    6367
  • 11 okt 2025
    VirtusFryslân
    7165
  • 13 okt 2025
    Heroes 2Trajanum
    7183
  • 17 okt 2025
    VirtusHeroes 2
    6859
  • 25 okt 2025
    WYBATrajanum
    9284
  • 31 okt 2025
    PendragonLandstede 2
    9896
  • 1 nov 2025
    FryslânUtrecht Bull's
    7167
  • 1 nov 2025
    TantalusTrajanum
    8455
  • 1 nov 2025
    High FiveVirtus
    6673
  • 2 nov 2025
    Quick LionsHeroes 2
    8578
  • 2 nov 2025
    Achilles '71WYBA
    7389
  • 7 nov 2025
    Landstede 2Tantalus
    8797
  • 8 nov 2025
    WYBAFryslân
    7987
  • 8 nov 2025
    TrajanumQuick Lions
    8847
  • 8 nov 2025
    Utrecht Bull'sHigh Five
    9156
  • 8 nov 2025
    VirtusPendragon
    5654
  • 9 nov 2025
    Heroes 2Achilles '71
    62128
  • 14 nov 2025
    Landstede 2Virtus
    6094
  • 14 nov 2025
    PendragonUtrecht Bull's
    4881
  • 15 nov 2025
    FryslânHeroes 2
    7068
  • 15 nov 2025
    High FiveWYBA
    8486
  • 16 nov 2025
    TantalusQuick Lions
    9570
  • 16 nov 2025
    Achilles '71Trajanum
    8871
  • 22 nov 2025
    VirtusUtrecht Bull's
    5066
  • 29 nov 2025
    WYBAPendragon
    9560
  • 29 nov 2025
    TrajanumFryslân
    6672
  • 29 nov 2025
    Utrecht Bull'sLandstede 2
    8948
  • 29 nov 2025
    VirtusTantalus
    7880
  • 30 nov 2025
    Heroes 2High Five
    6779
  • 30 nov 2025
    Quick LionsAchilles '71
    93105
  • 5 dec 2025
    Landstede 2WYBA
    10396
  • 5 dec 2025
    PendragonHeroes 2
    9469
  • 6 dec 2025
    FryslânQuick Lions
    6761
  • 6 dec 2025
    High FiveTrajanum
    7562
  • 7 dec 2025
    TantalusAchilles '71
    8689
  • 13 dec 2025
    WYBAVirtus
    8574
  • 13 dec 2025
    TrajanumPendragon
    6271
  • 13 dec 2025
    Utrecht Bull'sTantalus
    7268
  • 14 dec 2025
    Heroes 2Landstede 2
    9182
  • 14 dec 2025
    Quick LionsHigh Five
    8073
  • 18 dec 2025
    WYBAHeroes 2
    9679
  • 16 jan 2026
    PendragonAchilles '71
    8170
  • 16 jan 2026
    Landstede 2Quick Lions
    9766
  • 17 jan 2026
    TantalusWYBA
    8469
  • 17 jan 2026
    Utrecht Bull'sHeroes 2
    7757
  • 17 jan 2026
    High FiveFryslân
    7166
  • 17 jan 2026
    VirtusTrajanum
    6463
  • 24 jan 2026
    FryslânPendragon
    7381
  • 24 jan 2026
    TrajanumUtrecht Bull's
    6170
  • 24 jan 2026
    Quick LionsVirtus
    200

    reglementair

  • 25 jan 2026
    Heroes 2WYBA
    7379
  • 25 jan 2026
    Achilles '71Landstede 2
    10870
  • 30 jan 2026
    Landstede 2Fryslân
    8477
  • 30 jan 2026
    PendragonHigh Five
    7465
  • 30 jan 2026
    VirtusAchilles '71
    5974
  • 31 jan 2026
    Utrecht Bull'sQuick Lions
    8846
  • 1 feb 2026
    Heroes 2Tantalus
    6771
  • 7 feb 2026
    FryslânVirtus
    7784
  • 7 feb 2026
    High FiveLandstede 2
    6268
  • 8 feb 2026
    TrajanumHeroes 2
    9765
  • 8 feb 2026
    Quick LionsWYBA
    10258
  • 8 feb 2026
    Achilles '71Utrecht Bull's
    8593
  • 14 feb 2026
    TrajanumVirtus
    8267
  • 21 feb 2026
    FryslânLandstede 2
    7870
  • 21 feb 2026
    Heroes 2Virtus
    6174
  • 27 feb 2026
    Landstede 2Pendragon
    7384
  • 28 feb 2026
    WYBAAchilles '71
    8092
  • 28 feb 2026
    Utrecht Bull'sFryslân
    8564
  • 28 feb 2026
    VirtusHigh Five
    10862
  • 1 mrt 2026
    Heroes 2Quick Lions
    7288
  • 3 mrt 2026
    TantalusPendragon
    9297
  • 6 mrt 2026
    PendragonVirtus
    8170
  • 7 mrt 2026
    FryslânWYBA
    9686
  • 7 mrt 2026
    TantalusLandstede 2
    9556
  • 7 mrt 2026
    High FiveUtrecht Bull's
    7081
  • 8 mrt 2026
    Achilles '71Heroes 2
    7950
  • 13 mrt 2026
    Heroes 2Fryslân
    8474
  • 14 mrt 2026
    WYBAHigh Five
    7386
  • 14 mrt 2026
    TrajanumAchilles '71
    7675
  • 14 mrt 2026
    VirtusLandstede 2
    8372
  • 15 mrt 2026
    Utrecht Bull'sPendragon
    8171
  • 15 mrt 2026
    Quick LionsTantalus
    7875
  • 20 mrt 2026
    WYBAUtrecht Bull's
    7086
  • 21 mrt 2026
    TantalusFryslân
    9471
  • 21 mrt 2026
    Achilles '71Virtus
    7467
  • 22 mrt 2026
    Achilles '71High Five
    5770
  • 27 mrt 2026
    Landstede 2Utrecht Bull's
    7585
  • 27 mrt 2026
    PendragonWYBA
    7864
  • 28 mrt 2026
    FryslânTrajanum
    afgelast
  • 28 mrt 2026
    TantalusVirtus
    8270
  • 28 mrt 2026
    High FiveHeroes 2
    8463
  • 29 mrt 2026
    Achilles '71Quick Lions
    9673
  • 3 apr 2026
    Quick LionsFryslân
    11886
  • 4 apr 2026
    WYBALandstede 2
    9685
  • 4 apr 2026
    TrajanumHigh Five
    8477
  • 5 apr 2026
    Achilles '71Tantalus
    6083
  • 10 apr 2026
    Landstede 2Heroes 2
    9276
  • 10 apr 2026
    PendragonTrajanum
    8193
  • 11 apr 2026
    FryslânAchilles '71
    74102
  • 11 apr 2026
    TantalusUtrecht Bull's
    7276
  • 11 apr 2026
    VirtusWYBA
    7874
  • 12 apr 2026
    High FiveQuick Lions
    10877
  • 13 apr 2026
    Heroes 2Pendragon
    7484
  • 14 apr 2026
    TantalusHigh Five
    9568
  • 18 apr 2026
    Utrecht Bull'sVirtus
    6965
  • 18 apr 2026
    Achilles '71Fryslân
    7791
  • 19 apr 2026
    TrajanumLandstede 2
    8551
  • 19 apr 2026
    Quick LionsPendragon
    8077
  • 21 apr 2026
    TrajanumTantalus
    7679
  • 25 apr 2026
    FryslânTantalus
    8984
  • 26 apr 2026
    Quick LionsTrajanum
    6589