Eerste Divisie

Eerste Divisie 2025-26

260 van 264 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2025-26 →

BV Amsterdam (poule A) en Utrecht Bull's (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2025-26. Er deden 24 teams mee in 2 poules, die samen 264 wedstrijden speelden. Van 260 daarvan staat de uitslag in het archief. BV Amsterdam, BC Triple Threat en Utrecht Bull's promoveerden. CBV Binnenland, BC Apollo Amsterdam 2 en Harlemlakers speelden het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2025-26, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BV AmsterdamBV Amsterdam222021.8421.490+35240
Promoveert2BC Triple ThreatBC Triple Threat221931.8511.553+29838
3Lions LandsmeerLions221751.7541.345+40934
4GrasshoppersGrasshoppers201461.5841.462+12228
5U.S. BasketballU.S.221391.6631.537+12624
6BV HoofddorpHoofddorp2211111.6191.564+5522
7AkridesAkrides229131.5511.671-12018
8Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 2218131.4561.549-9316
9Hot Pepper Heat 2Hot Pepper 2217141.5231.651-12814
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)10HarlemlakersHarlemlakers206141.4391.692-25312
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)11BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2223191.3481.745-3976
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)12CBV BinnenlandBinnenland222201.4911.862-3714

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2025-26, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Utrecht Bull'sUtrecht Bull's221931.7721.436+33638
2TantalusTantalus221571.8741.617+25730
3Achilles '71Achilles '71221571.8641.654+21030
4TSBV PendragonPendragon221391.6891.677+1226
5Quick LionsQuick Lions2212101.6961.771-7524
6Fryslân BasketballFryslân2111101.6121.660-4822
7TrajanumTrajanum2110111.6091.554+5520
8Virtus WerkendamVirtus2211111.5331.520+1320
9WYBAWYBA229131.7891.856-6718
10High FiveHigh Five228141.5711.692-12116
11Landstede Hammers 2Landstede 2226161.6831.895-21212
12Heroes Den Bosch 2Heroes 2222201.5051.865-3604

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.