Eredivisie

Eredivisie 1966-67

133 van 133 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1966-67 →

SVE Utrecht werd kampioen van de Eredivisie 1966-67. Er deden 12 teams mee, die samen 133 wedstrijden speelden. AMVJ Amsterdam en US Amstelveen degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 1966-67
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1SVE UtrechtSVE Utrecht232031.7111.312+39940
2Landlust AmsterdamLandlust231941.7761.402+37438
3Flamingo’s HaarlemFlamingo’s221751.7231.427+29634
4Herly AmsterdamHerly221571.8021.553+24930
5Blue Stars DiemenBlue Stars2211111.5011.489+1222
6Punch DelftPunch Delft2210121.5421.497+4520
7(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon2210121.3951.541-14620
8Suvrikri Den HaagSuvrikri229131.3991.487-8818
9DED AmsterdamDED Amsterdam229131.4111.566-15518
10Wilskracht AmsterdamWilskracht227151.4171.678-26114
Degradeert11AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam226161.3721.658-28612
Degradeert12US AmstelveenUS Amstelveen220221.2311.670-4390

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

  • Degradeert

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.