Eredivisie

Eredivisie 1969-70

184 van 184 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 3 uitslagen zijn betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 1969-70 →

Blue Stars werd kampioen van de Eredivisie 1969-70. Er deden 12 teams mee in 2 poules, die samen 184 wedstrijden speelden. Wilskracht en Haarlem Cardinals degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie · Poule A

Eindstand Eredivisie 1969-70, Reguliere competitie · Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Rotterdam ZuidRotterdam Zuid1082781641+14016
2Punch DelftPunch Delft1073873650+22314
3SVE UtrechtSVE Utrecht1073826706+12014
4Landlust AmsterdamLandlust1055646642+410
Degradeert5Haarlem CardinalsHaarlem1037679795-1166
Degradeert6Wilskracht AmsterdamWilskracht10010622993-3710

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

Plaatsingsronde · Bona Stars Leiden – Landlust Amsterdam

Eindstand Eredivisie 1969-70, Plaatsingsronde · Bona Stars Leiden – Landlust Amsterdam
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Bona Stars LeidenBona Stars220117100+174
2Landlust AmsterdamLandlust202100117-170

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

Plaatsingsronde · SVE Utrecht – Suvrikri Den Haag

Eindstand Eredivisie 1969-70, Plaatsingsronde · SVE Utrecht – Suvrikri Den Haag
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1SVE UtrechtSVE Utrecht211149139+102
2Suvrikri Den HaagSuvrikri211139149-102

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

Elite B · Poule B

Eindstand Eredivisie 1969-70, Elite B · Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Flamingo’s HaarlemFlamingo’s1091———18
2Blue Stars DiemenBlue Stars1082———16
3Bona Stars LeidenBona Stars1055———10
4Suvrikri Den HaagSuvrikri1046———8
5DED AmsterdamDED Amsterdam1037———6
6(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon1019———2

Bron: Delpher (KB) — krantenarchief Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

Kampioenspoule · Eredivisie A

Eindstand Eredivisie 1969-70, Kampioenspoule · Eredivisie A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Blue Stars DiemenBlue Stars201731.6171.427+19034
2Rotterdam ZuidRotterdam Zuid201461.4571.379+7828
3Flamingo’s HaarlemFlamingo’s201191.6391.583+5622
4Punch DelftPunch Delft208121.6071.575+3216
5Bona Stars LeidenBona Stars207131.3321.371-3914
6SVE UtrechtSVE Utrecht203171.4751.792-3176

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

Degradatiepoule · Poule D

Eindstand Eredivisie 1969-70, Degradatiepoule · Poule D
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Landlust AmsterdamLandlust201731.5961.285+31134
2Suvrikri Den HaagSuvrikri201371.4071.339+6826
3DED AmsterdamDED Amsterdam201371.5381.502+3626
4(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon208121.4591.495-3616
Degradeert5Haarlem CardinalsHaarlem206141.4251.480-5512
Degradeert6Wilskracht AmsterdamWilskracht203171.4311.755-3246

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

  • Degradeert

Reguliere competitie

Elite A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Plaatsingsronde

Thuis (rij) tegen uit (kolom)LANSVE
Bona StarsBONBona Stars57–56u60–44
SuvrikriSUVSuvrikri65–7874–71u

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Elke ploeg in de rij tegen elke ploeg in de kolom, beide duels in één vak, met de score van de ploeg in de rij eerst; u: uitwedstrijd. Groen: winst voor de ploeg in de rij, rood: verlies, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Kampioenspoule · Eredivisie A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Degradatiepoule · Eredivisie B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.