Eredivisie

Eredivisie 1970-71

133 van 133 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1970-71 →

Levi’s Flamingo’s Haarlem werd kampioen van de Eredivisie 1970-71. Er deden 12 teams mee, die samen 133 wedstrijden speelden. SVE Utrecht en FAC Den Helder degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 1970-71
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Levi’s Flamingo’s HaarlemLevi’s222202.3221.589+73344
2Rotterdam ZuidRotterdam Zuid221931.8191.489+33038
3Bona Stars LeidenBona Stars221661.7801.469+31132
4Punch DelftPunch Delft221661.8411.577+26432
5Fiat Stars DiemenFiat221571.9541.632+32230
6Suvrikri Den HaagSuvrikri229131.4671.626-15918
7DonarDonar229131.7061.779-7318
8Landlust AmsterdamLandlust228141.4731.658-18516
9DED AmsterdamDED Amsterdam227151.6931.721-2814
10(Racing) Agon Amsterdam(Racing) Agon236171.6402.013-37312
Degradeert11FAC Den HelderFAC Den Helder235181.6331.927-29410
Degradeert12SVE UtrechtSVE Utrecht221211.4292.277-8482

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

  • Degradeert

Reguliere competitie

  • 2 okt 1970
    Punch DelftBona Stars
    6459
  • 3 okt 1970
    SuvrikriDonar
    6463
  • 3 okt 1970
    Fiat(Racing) Agon
    7756
  • 3 okt 1970
    Levi’sDED Amsterdam
    9288
  • 3 okt 1970
    Rotterdam ZuidLandlust
    9846
  • 3 okt 1970
    SVE UtrechtFAC Den Helder
    5774
  • 9 okt 1970
    Punch DelftSVE Utrecht
    12242
  • 9 okt 1970
    FAC Den HelderRotterdam Zuid
    4570
  • 10 okt 1970
    DED AmsterdamLandlust
    7367
  • 10 okt 1970
    (Racing) AgonLevi’s
    61123
  • 10 okt 1970
    DonarFiat
    7080
  • 10 okt 1970
    Bona StarsSuvrikri
    6143
  • 17 okt 1970
    LandlustFAC Den Helder
    6458
  • 17 okt 1970
    Suvrikri(Racing) Agon
    7748
  • 17 okt 1970
    FiatSVE Utrecht
    10859
  • 17 okt 1970
    DonarDED Amsterdam
    6867
  • 17 okt 1970
    Levi’sPunch Delft
    10193
  • 17 okt 1970
    Rotterdam ZuidBona Stars
    9368
  • 31 okt 1970
    LandlustPunch Delft
    6780
  • 31 okt 1970
    DED AmsterdamBona Stars
    5960
  • 31 okt 1970
    (Racing) AgonDonar
    7767
  • 31 okt 1970
    SuvrikriLevi’s
    6061
  • 31 okt 1970
    FAC Den HelderFiat
    81100
  • 31 okt 1970
    SVE UtrechtRotterdam Zuid
    63100
  • 6 nov 1970
    Punch Delft(Racing) Agon
    9649
  • 7 nov 1970
    SuvrikriDED Amsterdam
    8976
  • 7 nov 1970
    FiatLandlust
    9862
  • 7 nov 1970
    DonarRotterdam Zuid
    7483
  • 7 nov 1970
    Levi’sFAC Den Helder
    10765
  • 7 nov 1970
    Bona StarsSVE Utrecht
    9549
  • 13 nov 1970
    Punch DelftSuvrikri
    8266
  • 14 nov 1970
    LandlustBona Stars
    5264
  • 14 nov 1970
    DED AmsterdamFiat
    6691
  • 14 nov 1970
    DonarFAC Den Helder
    8294
  • 14 nov 1970
    Rotterdam Zuid(Racing) Agon
    8271
  • 14 nov 1970
    SVE UtrechtLevi’s
    59123
  • 21 nov 1970
    FiatBona Stars
    7164
  • 21 nov 1970
    DonarSVE Utrecht
    9368
  • 21 nov 1970
    Rotterdam ZuidFAC Den Helder
    8038
  • 28 nov 1970
    DED AmsterdamPunch Delft
    5681
  • 28 nov 1970
    SuvrikriRotterdam Zuid
    6581
  • 28 nov 1970
    FAC Den Helder(Racing) Agon
    8568
  • 28 nov 1970
    Levi’sLandlust
    9460
  • 12 dec 1970
    LandlustDonar
    6665
  • 12 dec 1970
    (Racing) AgonSVE Utrecht
    10899
  • 12 dec 1970
    SuvrikriFAC Den Helder
    8572
  • 12 dec 1970
    FiatPunch Delft
    6979
  • 12 dec 1970
    Bona StarsLevi’s
    7695
  • 12 dec 1970
    Rotterdam ZuidDED Amsterdam
    8662
  • 18 dec 1970
    Punch DelftDonar
    9476
  • 19 dec 1970
    LandlustSVE Utrecht
    10256
  • 19 dec 1970
    (Racing) AgonDED Amsterdam
    7185
  • 19 dec 1970
    FiatSuvrikri
    6974
  • 19 dec 1970
    Levi’sRotterdam Zuid
    10569
  • 9 jan 1971
    DED AmsterdamSVE Utrecht
    11373
  • 9 jan 1971
    SuvrikriLandlust
    7669
  • 9 jan 1971
    FAC Den HelderPunch Delft
    6775
  • 9 jan 1971
    DonarLevi’s
    83132
  • 9 jan 1971
    Bona Stars(Racing) Agon
    9468
  • 9 jan 1971
    Rotterdam ZuidFiat
    8066
  • 15 jan 1971
    Punch DelftRotterdam Zuid
    6273
  • 15 jan 1971
    FAC Den HelderDED Amsterdam
    89105
  • 17 jan 1971
    Landlust(Racing) Agon
    7657
  • 17 jan 1971
    FiatLevi’s
    98118
  • 17 jan 1971
    DonarBona Stars
    64100
  • 17 jan 1971
    SVE UtrechtSuvrikri
    6282
  • 23 jan 1971
    LandlustRotterdam Zuid
    7483
  • 23 jan 1971
    DED AmsterdamLevi’s
    7798
  • 23 jan 1971
    (Racing) AgonFiat
    96141
  • 23 jan 1971
    FAC Den HelderSVE Utrecht
    9956
  • 23 jan 1971
    Bona StarsPunch Delft
    8375
  • 30 jan 1971
    LandlustDED Amsterdam
    6563
  • 30 jan 1971
    SuvrikriBona Stars
    5071
  • 30 jan 1971
    FiatDonar
    10566
  • 30 jan 1971
    Levi’s(Racing) Agon
    11658
  • 30 jan 1971
    SVE UtrechtPunch Delft
    5075
  • 12 feb 1971
    Punch DelftLevi’s
    89102
  • 12 feb 1971
    FAC Den HelderLandlust
    6667
  • 13 feb 1971
    DED AmsterdamDonar
    7276
  • 13 feb 1971
    (Racing) AgonSuvrikri
    7173
  • 13 feb 1971
    SVE UtrechtFiat
    7693
  • 19 feb 1971
    Punch DelftLandlust
    6958
  • 20 feb 1971
    FiatFAC Den Helder
    11771
  • 20 feb 1971
    Donar(Racing) Agon
    9354
  • 20 feb 1971
    Levi’sSuvrikri
    10069
  • 20 feb 1971
    Bona StarsDED Amsterdam
    8669
  • 26 feb 1971
    FAC Den HelderLevi’s
    64111
  • 27 feb 1971
    LandlustFiat
    4491
  • 27 feb 1971
    DED AmsterdamSuvrikri
    7451
  • 27 feb 1971
    (Racing) AgonPunch Delft
    69103
  • 27 feb 1971
    Rotterdam ZuidDonar
    6765
  • 27 feb 1971
    SVE UtrechtBona Stars
    70120
  • 6 mrt 1971
    SuvrikriFiat
    5680
  • 6 mrt 1971
    FAC Den HelderBona Stars
    8393
  • 6 mrt 1971
    Rotterdam ZuidSVE Utrecht
    12477
  • 12 mrt 1971
    Punch DelftDED Amsterdam
    8779
  • 13 mrt 1971
    LandlustLevi’s
    4182
  • 13 mrt 1971
    (Racing) AgonFAC Den Helder
    8873
  • 13 mrt 1971
    Bona StarsFiat
    10187
  • 13 mrt 1971
    Rotterdam ZuidSuvrikri
    9159
  • 13 mrt 1971
    SVE UtrechtDonar
    7597
  • 20 mrt 1971
    (Racing) AgonRotterdam Zuid
    8182
  • 20 mrt 1971
    SuvrikriPunch Delft
    6286
  • 20 mrt 1971
    FAC Den HelderDonar
    6886
  • 20 mrt 1971
    FiatDED Amsterdam
    8579
  • 20 mrt 1971
    Levi’sSVE Utrecht
    19160
  • 20 mrt 1971
    Bona StarsLandlust
    9557
  • 27 mrt 1971
    DED AmsterdamRotterdam Zuid
    7988
  • 27 mrt 1971
    Punch DelftFiat
    7968
  • 27 mrt 1971
    FAC Den HelderSuvrikri
    7760
  • 27 mrt 1971
    DonarLandlust
    9482
  • 27 mrt 1971
    Levi’sBona Stars
    9070
  • 27 mrt 1971
    SVE Utrecht(Racing) Agon
    7167
  • 31 mrt 1971
    Bona StarsRotterdam Zuid
    5662
  • 2 apr 1971
    DED AmsterdamFAC Den Helder
    7769
  • 2 apr 1971
    (Racing) AgonLandlust
    9283
  • 2 apr 1971
    SuvrikriSVE Utrecht
    8777
  • 10 apr 1971
    Levi’sFiat
    9792
  • 10 apr 1971
    Bona StarsDonar
    8252
  • 10 apr 1971
    Rotterdam ZuidPunch Delft
    9472
  • 10 apr 1971
    SVE UtrechtLandlust
    5498
  • 16 apr 1971
    Bona StarsFAC Den Helder
    9851
  • 17 apr 1971
    DED Amsterdam(Racing) Agon
    6873
  • 17 apr 1971
    DonarPunch Delft
    10889
  • 17 apr 1971
    Rotterdam ZuidLevi’s
    7593
  • 23 apr 1971
    Punch DelftFAC Den Helder
    8979
  • 24 apr 1971
    LandlustSuvrikri
    7350
  • 24 apr 1971
    SVE UtrechtDED Amsterdam
    76106
  • 1 mei 1971
    (Racing) AgonBona Stars
    6584
  • 1 mei 1971
    FiatRotterdam Zuid
    6858
  • 1 mei 1971
    Levi’sDonar
    9182
  • 8 mei 1971
    (Racing) AgonFAC Den Helder
    9265
  • 8 mei 1971
    DonarSuvrikri
    8269