Eredivisie

Eredivisie 1987-88

192 van 192 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1987-88 →

Nashua EBBC Den Bosch werd kampioen van de Eredivisie 1987-88. Miniware BS Weert werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 180 wedstrijden speelden. Hatrans Haaksbergen speelde het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 1987-88
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Nashua EBBC Den BoschNashua363243.6373.039+59864
2Miniware BS WeertMiniware362792.9582.736+22254
3Direktbank Den HelderDirektbank3622142.9142.733+18144
4Sportlife Canadians AmsterdamAmsterdam3620163.0913.081+1040
5Kolf & Molijn Orca’s UrkUrk3618182.7452.789-4436
6Red Giants MeppelRed Giants3614222.8383.022-18428
7Ahrend DonarAhrend Donar3613232.9733.155-18226
8De Boo DAS DelftDe Boo DAS Delft3612242.7742.988-21424
9ESTS Akrides IJmuidenESTS3611252.7573.037-28022
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)10Hatrans HaaksbergenHatrans3611252.8812.988-10722

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 26 sep 1987
    AmsterdamDirektbank
    7392
  • 26 sep 1987
    HatransAhrend Donar
    8791
  • 26 sep 1987
    ESTSRed Giants
    8071
  • 26 sep 1987
    UrkDe Boo DAS Delft
    7262
  • 26 sep 1987
    MiniwareNashua
    99100
  • 3 okt 1987
    DirektbankUrk
    10073
  • 3 okt 1987
    ESTSDe Boo DAS Delft
    9183
  • 3 okt 1987
    Red GiantsHatrans
    85116
  • 4 okt 1987
    NashuaAmsterdam
    9979
  • 6 okt 1987
    MiniwareRed Giants
    9875
  • 7 okt 1987
    AmsterdamAhrend Donar
    7776
  • 7 okt 1987
    DirektbankNashua
    8381
  • 7 okt 1987
    HatransDe Boo DAS Delft
    9183
  • 7 okt 1987
    UrkESTS
    7655
  • 10 okt 1987
    De Boo DAS DelftMiniware
    5463
  • 10 okt 1987
    NashuaUrk
    6961
  • 10 okt 1987
    ESTSHatrans
    8884
  • 10 okt 1987
    Red GiantsAmsterdam
    7386
  • 11 okt 1987
    Ahrend DonarDirektbank
    9499
  • 13 okt 1987
    DirektbankRed Giants
    9172
  • 13 okt 1987
    MiniwareESTS
    10283
  • 14 okt 1987
    AmsterdamDe Boo DAS Delft
    9078
  • 14 okt 1987
    UrkHatrans
    8970
  • 17 okt 1987
    De Boo DAS DelftRed Giants
    6675
  • 17 okt 1987
    HatransNashua
    88100
  • 17 okt 1987
    ESTSAhrend Donar
    8577
  • 17 okt 1987
    UrkAmsterdam
    7663
  • 17 okt 1987
    MiniwareDirektbank
    7187
  • 7 nov 1987
    De Boo DAS DelftDirektbank
    74100
  • 7 nov 1987
    Ahrend DonarUrk
    9978
  • 7 nov 1987
    HatransMiniware
    6768
  • 7 nov 1987
    ESTSAmsterdam
    8981
  • 7 nov 1987
    Red GiantsNashua
    87100
  • 10 nov 1987
    DirektbankESTS
    9673
  • 11 nov 1987
    AmsterdamHatrans
    6688
  • 11 nov 1987
    NashuaDe Boo DAS Delft
    11571
  • 11 nov 1987
    UrkMiniware
    6870
  • 12 nov 1987
    NashuaAhrend Donar
    10788
  • 14 nov 1987
    De Boo DAS DelftAhrend Donar
    9678
  • 14 nov 1987
    HatransDirektbank
    8359
  • 14 nov 1987
    ESTSNashua
    9098
  • 14 nov 1987
    UrkRed Giants
    7473
  • 14 nov 1987
    MiniwareAmsterdam
    9476
  • 18 nov 1987
    AmsterdamUrk
    7975
  • 18 nov 1987
    NashuaHatrans
    11791
  • 18 nov 1987
    Ahrend DonarRed Giants
    8275
  • 21 nov 1987
    DirektbankMiniware
    5968
  • 21 nov 1987
    Ahrend DonarESTS
    9693
  • 21 nov 1987
    Red GiantsDe Boo DAS Delft
    8769
  • 28 nov 1987
    De Boo DAS DelftUrk
    6465
  • 28 nov 1987
    Ahrend DonarHatrans
    8681
  • 28 nov 1987
    Red GiantsESTS
    8570
  • 29 nov 1987
    NashuaMiniware
    10276
  • 29 nov 1987
    DirektbankAmsterdam
    9776
  • 4 dec 1987
    De Boo DAS DelftESTS
    7370
  • 5 dec 1987
    HatransRed Giants
    7892
  • 5 dec 1987
    UrkDirektbank
    6673
  • 6 dec 1987
    AmsterdamNashua
    110113
  • 6 dec 1987
    Ahrend DonarMiniware
    8588
  • 9 dec 1987
    Ahrend DonarAmsterdam
    8488
  • 9 dec 1987
    ESTSUrk
    6669
  • 9 dec 1987
    Red GiantsMiniware
    10191
  • 10 dec 1987
    De Boo DAS DelftHatrans
    7165
  • 12 dec 1987
    AmsterdamRed Giants
    9783
  • 12 dec 1987
    DirektbankAhrend Donar
    6973
  • 12 dec 1987
    HatransESTS
    9282
  • 12 dec 1987
    UrkNashua
    8774
  • 12 dec 1987
    MiniwareDe Boo DAS Delft
    7374
  • 16 dec 1987
    HatransUrk
    6867
  • 16 dec 1987
    ESTSMiniware
    6391
  • 16 dec 1987
    Red GiantsDirektbank
    5878
  • 17 dec 1987
    De Boo DAS DelftAmsterdam
    8491
  • 17 dec 1987
    Ahrend DonarNashua
    107120
  • 19 dec 1987
    AmsterdamMiniware
    8189
  • 19 dec 1987
    NashuaESTS
    9677
  • 19 dec 1987
    DirektbankHatrans
    8583
  • 19 dec 1987
    Ahrend DonarDe Boo DAS Delft
    9186
  • 19 dec 1987
    Red GiantsUrk
    8386
  • 22 dec 1987
    MiniwareAhrend Donar
    7264
  • 23 dec 1987
    NashuaDirektbank
    9855
  • 9 jan 1988
    AmsterdamESTS
    7469
  • 9 jan 1988
    NashuaRed Giants
    8371
  • 9 jan 1988
    DirektbankDe Boo DAS Delft
    7964
  • 9 jan 1988
    UrkDe Boo DAS Delft
    6960
  • 9 jan 1988
    UrkAhrend Donar
    7573
  • 9 jan 1988
    MiniwareHatrans
    7268
  • 12 jan 1988
    HatransAmsterdam
    9092
  • 12 jan 1988
    MiniwareUrk
    9083
  • 13 jan 1988
    ESTSDirektbank
    6960
  • 13 jan 1988
    Red GiantsAhrend Donar
    9784
  • 16 jan 1988
    AmsterdamDirektbank
    96107
  • 16 jan 1988
    Ahrend DonarHatrans
    8291
  • 16 jan 1988
    ESTSRed Giants
    6891
  • 16 jan 1988
    MiniwareNashua
    9878
  • 6 feb 1988
    De Boo DAS DelftESTS
    8165
  • 6 feb 1988
    NashuaAmsterdam
    12085
  • 6 feb 1988
    DirektbankUrk
    5673
  • 6 feb 1988
    Ahrend DonarMiniware
    8788
  • 6 feb 1988
    Red GiantsHatrans
    8480
  • 8 feb 1988
    HatransDe Boo DAS Delft
    8077
  • 8 feb 1988
    UrkESTS
    9588
  • 8 feb 1988
    MiniwareRed Giants
    8371
  • 10 feb 1988
    AmsterdamAhrend Donar
    10779
  • 13 feb 1988
    De Boo DAS DelftMiniware
    7288
  • 13 feb 1988
    NashuaUrk
    11879
  • 13 feb 1988
    Ahrend DonarDirektbank
    8276
  • 13 feb 1988
    ESTSHatrans
    7461
  • 13 feb 1988
    Red GiantsAmsterdam
    8279
  • 16 feb 1988
    AmsterdamDe Boo DAS Delft
    10972
  • 16 feb 1988
    DirektbankRed Giants
    7659
  • 16 feb 1988
    UrkHatrans
    6870
  • 16 feb 1988
    MiniwareESTS
    8067
  • 20 feb 1988
    De Boo DAS DelftDirektbank
    7672
  • 20 feb 1988
    HatransMiniware
    7376
  • 20 feb 1988
    ESTSAmsterdam
    7480
  • 20 feb 1988
    Red GiantsNashua
    9993
  • 21 feb 1988
    NashuaAhrend Donar
    9574
  • 24 feb 1988
    Ahrend DonarUrk
    7269
  • 27 feb 1988
    AmsterdamHatrans
    8778
  • 27 feb 1988
    DirektbankESTS
    6567
  • 27 feb 1988
    Ahrend DonarRed Giants
    7578
  • 27 feb 1988
    UrkMiniware
    5469
  • 29 feb 1988
    NashuaDe Boo DAS Delft
    11078
  • 5 mrt 1988
    De Boo DAS DelftAhrend Donar
    8074
  • 5 mrt 1988
    HatransDirektbank
    7089
  • 5 mrt 1988
    ESTSNashua
    96109
  • 5 mrt 1988
    UrkRed Giants
    6563
  • 5 mrt 1988
    MiniwareAmsterdam
    7996
  • 6 mrt 1988
    DirektbankNashua
    9091
  • 12 mrt 1988
    AmsterdamUrk
    8176
  • 12 mrt 1988
    NashuaHatrans
    8873
  • 12 mrt 1988
    DirektbankMiniware
    7666
  • 12 mrt 1988
    Ahrend DonarESTS
    9790
  • 12 mrt 1988
    Red GiantsDe Boo DAS Delft
    83106
  • 18 mrt 1988
    De Boo DAS DelftUrk
    7870
  • 19 mrt 1988
    DirektbankAmsterdam
    7781
  • 19 mrt 1988
    HatransAhrend Donar
    8782
  • 19 mrt 1988
    Red GiantsESTS
    9283
  • 20 mrt 1988
    NashuaMiniware
    9787
  • 24 mrt 1988
    De Boo DAS DelftAmsterdam
    9381
  • 26 mrt 1988
    AmsterdamNashua
    108116
  • 26 mrt 1988
    HatransRed Giants
    7381
  • 26 mrt 1988
    ESTSDe Boo DAS Delft
    7669
  • 26 mrt 1988
    UrkDirektbank
    7080
  • 26 mrt 1988
    MiniwareAhrend Donar
    8267
  • 30 mrt 1988
    NashuaDirektbank
    8676
  • 30 mrt 1988
    Ahrend DonarAmsterdam
    7897
  • 30 mrt 1988
    ESTSUrk
    8886
  • 30 mrt 1988
    Red GiantsMiniware
    6884
  • 31 mrt 1988
    De Boo DAS DelftHatrans
    8880
  • 2 apr 1988
    AmsterdamRed Giants
    8565
  • 2 apr 1988
    DirektbankAhrend Donar
    10664
  • 2 apr 1988
    HatransESTS
    7367
  • 2 apr 1988
    UrkNashua
    70112
  • 2 apr 1988
    MiniwareDe Boo DAS Delft
    8480
  • 5 apr 1988
    Ahrend DonarNashua
    104114
  • 6 apr 1988
    HatransUrk
    7888
  • 6 apr 1988
    ESTSMiniware
    6198
  • 9 apr 1988
    AmsterdamESTS
    8879
  • 9 apr 1988
    NashuaRed Giants
    11362
  • 9 apr 1988
    DirektbankDe Boo DAS Delft
    9986
  • 9 apr 1988
    UrkAhrend Donar
    9379
  • 9 apr 1988
    MiniwareHatrans
    7966
  • 13 apr 1988
    Red GiantsDirektbank
    6874
  • 16 apr 1988
    De Boo DAS DelftNashua
    8088
  • 16 apr 1988
    HatransAmsterdam
    7483
  • 16 apr 1988
    ESTSDirektbank
    8477
  • 16 apr 1988
    Red GiantsAhrend Donar
    8185
  • 16 apr 1988
    MiniwareUrk
    7884
  • 21 apr 1988
    De Boo DAS DelftNashua
    8198
  • 23 apr 1988
    AmsterdamMiniware
    7579
  • 23 apr 1988
    NashuaESTS
    11975
  • 23 apr 1988
    DirektbankHatrans
    8280
  • 23 apr 1988
    Ahrend DonarDe Boo DAS Delft
    9286
  • 23 apr 1988
    Red GiantsUrk
    9492
  • 30 apr 1988
    De Boo DAS DelftRed Giants
    7974
  • 30 apr 1988
    HatransNashua
    104120
  • 30 apr 1988
    ESTSAhrend Donar
    6272
  • 30 apr 1988
    UrkAmsterdam
    10494
  • 30 apr 1988
    MiniwareDirektbank
    8574

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 3 mei 1988
    NashuaAmsterdam
    10975
  • 3 mei 1988
    MiniwareDirektbank
    9574
  • 5 mei 1988
    AmsterdamNashua
    99144
  • 5 mei 1988
    DirektbankMiniware
    8783
  • 7 mei 1988
    NashuaAmsterdam
    9278
  • 7 mei 1988
    MiniwareDirektbank
    7775
  • 8 mei 1988
    DirektbankMiniware
    7869
  • 10 mei 1988
    MiniwareDirektbank
    6664

Finale

  • 14 mei 1988
    NashuaMiniware
    9382
  • 17 mei 1988
    MiniwareNashua
    8991
  • 18 mei 1988
    NashuaMiniware
    8284
  • 21 mei 1988
    MiniwareNashua
    8491