Eredivisie

Eredivisie 1989-90

193 van 193 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1989-90 →

Commodore Den Helder werd kampioen van de Eredivisie 1989-90. Nashua EBBC Den Bosch werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 180 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 1989-90
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Commodore Den HelderCommodore363333.2242.683+54166
2Nashua EBBC Den BoschNashua3626103.3112.905+40652
3VGNN DonarVGNN Donar3621152.9742.893+8142
4Miniware BS WeertMiniware3620163.1032.958+14540
5Sportlife Canadians AmsterdamAmsterdam3620163.2353.093+14240
6Kolf & Molijn Orca’s UrkUrk3619172.9073.002-9538
7Computerij MeppelComputerij3615212.9022.912-1030
8DAS DelftDAS Delft3612242.7332.928-19524
9Expand EindhovenExpand368282.8483.268-42016
10Festo BV VoorburgFesto366302.7423.337-59512

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 16 sep 1989
    DAS DelftComputerij
    6463
  • 16 sep 1989
    NashuaVGNN Donar
    9279
  • 16 sep 1989
    ExpandCommodore
    6587
  • 16 sep 1989
    UrkMiniware
    7968
  • 17 sep 1989
    FestoAmsterdam
    8186
  • 23 sep 1989
    AmsterdamExpand
    11885
  • 23 sep 1989
    CommodoreNashua
    8364
  • 23 sep 1989
    VGNN DonarUrk
    8174
  • 23 sep 1989
    ComputerijFesto
    9587
  • 23 sep 1989
    MiniwareDAS Delft
    9367
  • 26 sep 1989
    VGNN DonarCommodore
    5867
  • 27 sep 1989
    ExpandComputerij
    6671
  • 27 sep 1989
    UrkDAS Delft
    6958
  • 28 sep 1989
    FestoMiniware
    8192
  • 30 sep 1989
    AmsterdamVGNN Donar
    7573
  • 30 sep 1989
    DAS DelftFesto
    6973
  • 30 sep 1989
    CommodoreUrk
    8064
  • 30 sep 1989
    ComputerijNashua
    9495
  • 30 sep 1989
    MiniwareExpand
    9280
  • 4 okt 1989
    ExpandDAS Delft
    8486
  • 4 okt 1989
    VGNN DonarComputerij
    8059
  • 4 okt 1989
    UrkFesto
    8175
  • 7 okt 1989
    UrkNashua
    7974
  • 7 okt 1989
    MiniwareComputerij
    8069
  • 8 okt 1989
    ExpandVGNN Donar
    5772
  • 8 okt 1989
    FestoCommodore
    74110
  • 11 okt 1989
    NashuaAmsterdam
    8580
  • 14 okt 1989
    AmsterdamUrk
    10864
  • 14 okt 1989
    DAS DelftNashua
    6180
  • 14 okt 1989
    ComputerijCommodore
    6373
  • 14 okt 1989
    MiniwareVGNN Donar
    6871
  • 15 okt 1989
    FestoExpand
    7975
  • 17 okt 1989
    VGNN DonarDAS Delft
    6094
  • 18 okt 1989
    AmsterdamComputerij
    5962
  • 18 okt 1989
    NashuaFesto
    11066
  • 18 okt 1989
    UrkExpand
    8967
  • 19 okt 1989
    CommodoreMiniware
    9776
  • 21 okt 1989
    DAS DelftCommodore
    67114
  • 21 okt 1989
    UrkComputerij
    6964
  • 21 okt 1989
    MiniwareAmsterdam
    8988
  • 22 okt 1989
    ExpandNashua
    6879
  • 22 okt 1989
    FestoVGNN Donar
    7182
  • 28 okt 1989
    NashuaUrk
    8086
  • 28 okt 1989
    CommodoreFesto
    13462
  • 28 okt 1989
    VGNN DonarExpand
    7869
  • 28 okt 1989
    ComputerijMiniware
    71107
  • 29 okt 1989
    AmsterdamDAS Delft
    8375
  • 4 nov 1989
    AmsterdamFesto
    11269
  • 4 nov 1989
    CommodoreExpand
    10473
  • 4 nov 1989
    VGNN DonarNashua
    95110
  • 4 nov 1989
    MiniwareUrk
    115122
  • 11 nov 1989
    VGNN DonarFesto
    9857
  • 12 nov 1989
    CommodoreAmsterdam
    10086
  • 2 dec 1989
    ComputerijDAS Delft
    8664
  • 3 dec 1989
    CommodoreVGNN Donar
    7063
  • 9 dec 1989
    DAS DelftMiniware
    5366
  • 9 dec 1989
    NashuaCommodore
    8372
  • 9 dec 1989
    UrkVGNN Donar
    6871
  • 10 dec 1989
    ExpandAmsterdam
    7681
  • 10 dec 1989
    FestoComputerij
    7684
  • 12 dec 1989
    MiniwareFesto
    10387
  • 13 dec 1989
    AmsterdamNashua
    8198
  • 13 dec 1989
    ComputerijExpand
    8886
  • 14 dec 1989
    DAS DelftUrk
    6972
  • 16 dec 1989
    VGNN DonarAmsterdam
    7678
  • 16 dec 1989
    UrkCommodore
    6670
  • 17 dec 1989
    ExpandMiniware
    7788
  • 17 dec 1989
    FestoDAS Delft
    6466
  • 19 dec 1989
    MiniwareNashua
    9495
  • 20 dec 1989
    AmsterdamCommodore
    83108
  • 20 dec 1989
    ComputerijVGNN Donar
    6473
  • 21 dec 1989
    CommodoreDAS Delft
    7663
  • 21 dec 1989
    FestoUrk
    8298
  • 23 dec 1989
    AmsterdamMiniware
    8995
  • 23 dec 1989
    NashuaExpand
    11760
  • 23 dec 1989
    ComputerijUrk
    8375
  • 3 jan 1990
    NashuaMiniware
    8863
  • 6 jan 1990
    NashuaDAS Delft
    8180
  • 6 jan 1990
    VGNN DonarMiniware
    7679
  • 6 jan 1990
    UrkAmsterdam
    7584
  • 7 jan 1990
    ExpandFesto
    7067
  • 9 jan 1990
    MiniwareCommodore
    7376
  • 10 jan 1990
    ExpandUrk
    8082
  • 10 jan 1990
    ComputerijAmsterdam
    8480
  • 11 jan 1990
    DAS DelftVGNN Donar
    8482
  • 11 jan 1990
    FestoNashua
    92107
  • 13 jan 1990
    AmsterdamExpand
    10990
  • 13 jan 1990
    CommodoreNashua
    8478
  • 13 jan 1990
    VGNN DonarUrk
    115104
  • 13 jan 1990
    ComputerijFesto
    8975
  • 13 jan 1990
    MiniwareDAS Delft
    10587
  • 18 jan 1990
    DAS DelftAmsterdam
    7583
  • 20 jan 1990
    DAS DelftComputerij
    6476
  • 20 jan 1990
    NashuaVGNN Donar
    7881
  • 20 jan 1990
    UrkMiniware
    8278
  • 21 jan 1990
    ExpandCommodore
    7986
  • 21 jan 1990
    FestoAmsterdam
    8984
  • 23 jan 1990
    VGNN DonarCommodore
    94101
  • 24 jan 1990
    ExpandComputerij
    7194
  • 24 jan 1990
    UrkDAS Delft
    7080
  • 27 jan 1990
    AmsterdamVGNN Donar
    10192
  • 27 jan 1990
    DAS DelftFesto
    7655
  • 27 jan 1990
    CommodoreUrk
    8973
  • 27 jan 1990
    ComputerijNashua
    6674
  • 27 jan 1990
    MiniwareExpand
    9177
  • 31 jan 1990
    ExpandDAS Delft
    8273
  • 31 jan 1990
    UrkFesto
    7466
  • 1 feb 1990
    CommodoreAmsterdam
    8988
  • 1 feb 1990
    VGNN DonarComputerij
    8277
  • 3 feb 1990
    AmsterdamUrk
    8489
  • 3 feb 1990
    DAS DelftNashua
    7775
  • 3 feb 1990
    ComputerijCommodore
    7576
  • 3 feb 1990
    MiniwareVGNN Donar
    7984
  • 4 feb 1990
    FestoExpand
    91109
  • 8 feb 1990
    DAS DelftExpand
    7086
  • 10 feb 1990
    AmsterdamComputerij
    9186
  • 10 feb 1990
    NashuaFesto
    11463
  • 10 feb 1990
    CommodoreMiniware
    7969
  • 10 feb 1990
    VGNN DonarDAS Delft
    10087
  • 10 feb 1990
    UrkExpand
    8276
  • 14 feb 1990
    NashuaAmsterdam
    9085
  • 17 feb 1990
    DAS DelftCommodore
    7882
  • 17 feb 1990
    UrkComputerij
    5979
  • 17 feb 1990
    MiniwareAmsterdam
    10580
  • 18 feb 1990
    ExpandNashua
    10188
  • 18 feb 1990
    FestoVGNN Donar
    7584
  • 24 feb 1990
    AmsterdamDAS Delft
    9289
  • 24 feb 1990
    NashuaUrk
    10974
  • 24 feb 1990
    CommodoreFesto
    9055
  • 24 feb 1990
    ComputerijMiniware
    10293
  • 28 feb 1990
    VGNN DonarExpand
    10978
  • 7 mrt 1990
    NashuaMiniware
    10192
  • 10 mrt 1990
    DAS DelftMiniware
    7186
  • 10 mrt 1990
    NashuaCommodore
    8283
  • 10 mrt 1990
    UrkVGNN Donar
    9994
  • 10 mrt 1990
    FestoComputerij
    74105
  • 11 mrt 1990
    ExpandAmsterdam
    90113
  • 13 mrt 1990
    MiniwareFesto
    8575
  • 14 mrt 1990
    AmsterdamNashua
    10481
  • 14 mrt 1990
    ComputerijExpand
    9899
  • 15 mrt 1990
    DAS DelftUrk
    8482
  • 17 mrt 1990
    NashuaComputerij
    10193
  • 17 mrt 1990
    VGNN DonarAmsterdam
    9187
  • 17 mrt 1990
    UrkCommodore
    76102
  • 18 mrt 1990
    ExpandMiniware
    80114
  • 18 mrt 1990
    FestoDAS Delft
    74105
  • 20 mrt 1990
    MiniwareNashua
    7069
  • 21 mrt 1990
    ComputerijVGNN Donar
    7981
  • 22 mrt 1990
    DAS DelftExpand
    7173
  • 22 mrt 1990
    FestoUrk
    89101
  • 23 mrt 1990
    VGNN DonarMiniware
    10185
  • 24 mrt 1990
    CommodoreComputerij
    8574
  • 24 mrt 1990
    UrkAmsterdam
    8584
  • 25 mrt 1990
    CommodoreVGNN Donar
    7678
  • 25 mrt 1990
    ExpandFesto
    8291
  • 29 mrt 1990
    FestoMiniware
    7868
  • 31 mrt 1990
    DAS DelftVGNN Donar
    8478
  • 31 mrt 1990
    ExpandUrk
    9687
  • 31 mrt 1990
    ComputerijAmsterdam
    9487
  • 31 mrt 1990
    MiniwareCommodore
    7072
  • 1 apr 1990
    FestoNashua
    95110
  • 4 apr 1990
    AmsterdamCommodore
    10289
  • 4 apr 1990
    NashuaDAS Delft
    10686
  • 5 apr 1990
    CommodoreComputerij
    9694
  • 7 apr 1990
    AmsterdamMiniware
    10098
  • 7 apr 1990
    NashuaExpand
    11776
  • 7 apr 1990
    CommodoreDAS Delft
    9268
  • 7 apr 1990
    VGNN DonarFesto
    7879
  • 7 apr 1990
    ComputerijUrk
    8285
  • 14 apr 1990
    DAS DelftAmsterdam
    8692
  • 14 apr 1990
    ExpandVGNN Donar
    8387
  • 14 apr 1990
    UrkNashua
    97102
  • 14 apr 1990
    FestoCommodore
    85113
  • 14 apr 1990
    MiniwareComputerij
    9078
  • 18 apr 1990
    NashuaComputerij
    9368
  • 20 apr 1990
    AmsterdamFesto
    9880
  • 20 apr 1990
    CommodoreExpand
    11982
  • 20 apr 1990
    ComputerijDAS Delft
    93102
  • 20 apr 1990
    MiniwareUrk
    8476
  • 22 apr 1990
    VGNN DonarNashua
    77105

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 24 apr 1990
    CommodoreMiniware
    7464
  • 25 apr 1990
    NashuaVGNN Donar
    9879
  • 26 apr 1990
    MiniwareCommodore
    7068
  • 27 apr 1990
    VGNN DonarNashua
    8176
  • 28 apr 1990
    CommodoreMiniware
    7465
  • 29 apr 1990
    NashuaVGNN Donar
    9268
  • 30 apr 1990
    MiniwareCommodore
    7682
  • 1 mei 1990
    VGNN DonarNashua
    9194

Finale

  • 5 mei 1990
    CommodoreNashua
    7367
  • 6 mei 1990
    NashuaCommodore
    8877
  • 8 mei 1990
    CommodoreNashua
    8976
  • 12 mei 1990
    NashuaCommodore
    8952
  • 13 mei 1990
    CommodoreNashua
    7876