Eredivisie

Eredivisie 1994-95

123 van 123 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 1994-95 →

Mustang Jeans Den Helder werd kampioen van de Eredivisie 1994-95. Den Braven GOBA Gorinchem werd tweede. Er deden 8 teams mee, die samen 112 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie 1994-95, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Mustang Jeans Den HelderDen Helder282262.3972.003+39444
2Den Braven GOBA GorinchemGorinchem282082.4582.140+31840
3Big Boss Akrides IJmuidenIJmuiden2816122.1142.057+5732
4RZG Celeritas/DonarGroningen2816122.0402.065-2532
5Laneche BS WeertLaneche2813152.1232.123026
6Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch2813152.1272.203-7626
7Byte Giants MeppelByte289192.2052.414-20918
8De Schiestreek RotterdamSchiestreek283252.0282.487-4596

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

Noord

Eindstand Eredivisie 1994-95, Noord
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Mustang Jeans Den HelderDen Helder660520402+11812
2Big Boss Akrides IJmuidenIJmuiden633436441-56
3RZG Celeritas/DonarGroningen624448479-314
4Byte Giants MeppelByte615407489-822

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

Zuid

Eindstand Eredivisie 1994-95, Zuid
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Den Braven GOBA GorinchemGorinchem651602493+10910
2Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch642510485+258
3Laneche BS WeertLaneche633474477-36
4De Schiestreek RotterdamSchiestreek606442573-1310

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 11 okt 1994
    Den BoschByte
    8682
  • 11 okt 1994
    SchiestreekDen Helder
    6795
  • 13 okt 1994
    GorinchemIJmuiden
    9681
  • 15 okt 1994
    GorinchemDen Bosch
    8668
  • 15 okt 1994
    IJmuidenGroningen
    6176
  • 15 okt 1994
    ByteSchiestreek
    9982
  • 15 okt 1994
    LanecheDen Helder
    9382
  • 19 okt 1994
    GroningenLaneche
    7266
  • 22 okt 1994
    Den HelderGroningen
    9466
  • 22 okt 1994
    ByteIJmuiden
    8690
  • 23 okt 1994
    Den BoschLaneche
    5880
  • 23 okt 1994
    SchiestreekGorinchem
    6697
  • 29 okt 1994
    GorinchemByte
    9586
  • 29 okt 1994
    IJmuidenDen Helder
    7881
  • 29 okt 1994
    LanecheSchiestreek
    8684
  • 30 okt 1994
    GroningenDen Bosch
    8471
  • 5 nov 1994
    Den BoschSchiestreek
    7466
  • 5 nov 1994
    Den HelderGorinchem
    8291
  • 5 nov 1994
    IJmuidenLaneche
    6657
  • 5 nov 1994
    ByteGroningen
    7590
  • 6 nov 1994
    IJmuidenDen Bosch
    5754
  • 12 nov 1994
    IJmuidenSchiestreek
    9165
  • 19 nov 1994
    IJmuidenByte
    9481
  • 25 nov 1994
    GroningenByte
    8582
  • 26 nov 1994
    GorinchemDen Helder
    9482
  • 26 nov 1994
    LanecheIJmuiden
    8065
  • 27 nov 1994
    SchiestreekDen Bosch
    7071
  • 29 nov 1994
    SchiestreekGroningen
    6970
  • 1 dec 1994
    GorinchemLaneche
    8187
  • 1 dec 1994
    ByteDen Helder
    7372
  • 3 dec 1994
    Den BoschGorinchem
    8790
  • 3 dec 1994
    Den HelderLaneche
    8083
  • 3 dec 1994
    GroningenIJmuiden
    5569
  • 3 dec 1994
    SchiestreekByte
    103100
  • 4 dec 1994
    IJmuidenGroningen
    6748
  • 10 dec 1994
    GorinchemSchiestreek
    11563
  • 10 dec 1994
    IJmuidenByte
    8269
  • 10 dec 1994
    LanecheDen Bosch
    7985
  • 11 dec 1994
    GroningenDen Helder
    7569
  • 17 dec 1994
    Den HelderIJmuiden
    7963
  • 17 dec 1994
    ByteGorinchem
    80109
  • 17 dec 1994
    SchiestreekLaneche
    8077
  • 20 dec 1994
    Den BoschGroningen
    7772
  • 20 dec 1994
    Den HelderDen Bosch
    9784
  • 20 dec 1994
    LanecheByte
    7980
  • 7 jan 1995
    Den HelderSchiestreek
    9878
  • 7 jan 1995
    IJmuidenGorinchem
    6784
  • 7 jan 1995
    ByteDen Bosch
    9597
  • 7 jan 1995
    LanecheGroningen
    6875
  • 14 jan 1995
    GorinchemGroningen
    7384
  • 14 jan 1995
    ByteLaneche
    7886
  • 15 jan 1995
    Den BoschDen Helder
    6586
  • 15 jan 1995
    SchiestreekIJmuiden
    7093
  • 18 jan 1995
    GroningenGorinchem
    7290
  • 21 jan 1995
    Den BoschIJmuiden
    7782
  • 21 jan 1995
    Den HelderByte
    8773
  • 21 jan 1995
    GroningenSchiestreek
    9062
  • 21 jan 1995
    LanecheGorinchem
    7674
  • 28 jan 1995
    Den BoschIJmuiden
    7782
  • 28 jan 1995
    GorinchemLaneche
    10460
  • 28 jan 1995
    ByteDen Helder
    66100
  • 29 jan 1995
    SchiestreekGroningen
    7668
  • 4 feb 1995
    Den HelderGorinchem
    7367
  • 4 feb 1995
    GroningenByte
    6866
  • 4 feb 1995
    IJmuidenLaneche
    8173
  • 6 feb 1995
    Den BoschSchiestreek
    9584
  • 7 feb 1995
    LanecheDen Helder
    7076
  • 8 feb 1995
    GroningenIJmuiden
    8473
  • 9 feb 1995
    ByteSchiestreek
    8772
  • 11 feb 1995
    GorinchemIJmuiden
    7974
  • 11 feb 1995
    ByteDen Bosch
    7081
  • 11 feb 1995
    LanecheGroningen
    8160
  • 12 feb 1995
    SchiestreekDen Helder
    6779
  • 14 feb 1995
    Den BoschLaneche
    6966
  • 14 feb 1995
    SchiestreekGorinchem
    6581
  • 16 feb 1995
    Den HelderGroningen
    6959
  • 18 feb 1995
    Den HelderDen Bosch
    9180
  • 18 feb 1995
    GroningenGorinchem
    8577
  • 18 feb 1995
    IJmuidenSchiestreek
    9368
  • 18 feb 1995
    LanecheByte
    8184
  • 20 feb 1995
    IJmuidenDen Helder
    5762
  • 21 feb 1995
    LanecheSchiestreek
    7863
  • 22 feb 1995
    GroningenDen Bosch
    7375
  • 23 feb 1995
    GorinchemByte
    8083
  • 25 feb 1995
    Den BoschDen Helder
    6676
  • 25 feb 1995
    GorinchemGroningen
    8778
  • 25 feb 1995
    ByteLaneche
    7370
  • 26 feb 1995
    SchiestreekIJmuiden
    5771
  • 2 mrt 1995
    Den HelderLaneche
    10556
  • 2 mrt 1995
    GorinchemDen Bosch
    9272
  • 6 mrt 1995
    SchiestreekByte
    93100
  • 7 mrt 1995
    Den BoschGorinchem
    8689
  • 11 mrt 1995
    Den HelderByte
    12065
  • 11 mrt 1995
    GroningenSchiestreek
    8473
  • 11 mrt 1995
    LanecheGorinchem
    8387
  • 12 mrt 1995
    IJmuidenDen Bosch
    8281
  • 14 mrt 1995
    LanecheDen Bosch
    5966
  • 15 mrt 1995
    GroningenDen Helder
    5287
  • 16 mrt 1995
    GorinchemSchiestreek
    11079
  • 16 mrt 1995
    ByteIJmuiden
    8573
  • 18 mrt 1995
    GorinchemDen Helder
    7885
  • 18 mrt 1995
    ByteGroningen
    6287
  • 18 mrt 1995
    LanecheIJmuiden
    8675
  • 19 mrt 1995
    SchiestreekDen Bosch
    7579
  • 21 mrt 1995
    Den BoschGroningen
    7173
  • 21 mrt 1995
    SchiestreekLaneche
    6588
  • 23 mrt 1995
    Den HelderIJmuiden
    7271
  • 23 mrt 1995
    ByteGorinchem
    6077
  • 25 mrt 1995
    Den HelderSchiestreek
    11866
  • 25 mrt 1995
    GroningenLaneche
    5575
  • 25 mrt 1995
    IJmuidenGorinchem
    7675
  • 27 mrt 1995
    Den BoschByte
    7565

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 28 mrt 1995
    Den HelderGroningen
    9070
  • 28 mrt 1995
    GorinchemIJmuiden
    10274
  • 30 mrt 1995
    GroningenDen Helder
    6389
  • 30 mrt 1995
    IJmuidenGorinchem
    6274
  • 1 apr 1995
    Den HelderGroningen
    8974
  • 1 apr 1995
    GorinchemIJmuiden
    9286

Finale

  • 8 apr 1995
    Den HelderGorinchem
    8481
  • 11 apr 1995
    GorinchemDen Helder
    8895
  • 13 apr 1995
    Den HelderGorinchem
    9580
  • 15 apr 1995
    GorinchemDen Helder
    9379
  • 18 apr 1995
    Den HelderGorinchem
    8885