Eredivisie

Eredivisie 2009-10

202 van 202 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 2 uitslagen zijn betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 2009-10 →

GasTerra Flames werd kampioen van de Eredivisie 2009-10. WCAA Giants Bergen op Zoom werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 180 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 2009-10
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GasTerra FlamesGroningen363333.1262.580+54666
2WCAA Giants Bergen op ZoomWCAA3624122.9152.619+29648
3EiffelTowers EBBC Den BoschEiffelTowers3624122.9632.751+21248
4Matrixx MagixxMatrixx Magixx3623132.8932.677+21646
5ZZ LeidenZZ Leiden3622142.8362.685+15144
6De Friesland ArisFriesland3619172.8872.901-1438
7ABC AmsterdamABC Amsterdam3614222.5712.658-8728
8Upstairs WeertUpstairs Weert3612242.6872.977-29024
9Landstede HammersLandstede365312.5382.955-41710
10Rotterdam ChallengersChallengers364322.2912.904-6138

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 30 sep 2009
    GroningenLandstede
    11368
  • 3 okt 2009
    ABC AmsterdamUpstairs Weert
    7654
  • 3 okt 2009
    FrieslandZZ Leiden
    7678
  • 3 okt 2009
    ChallengersMatrixx Magixx
    6476
  • 4 okt 2009
    WCAAEiffelTowers
    8160
  • 6 okt 2009
    Upstairs WeertChallengers
    8063
  • 8 okt 2009
    EiffelTowersABC Amsterdam
    9268
  • 8 okt 2009
    FrieslandGroningen
    6676
  • 8 okt 2009
    Matrixx MagixxZZ Leiden
    6263
  • 8 okt 2009
    LandstedeWCAA
    6596
  • 10 okt 2009
    ABC AmsterdamWCAA
    7480
  • 10 okt 2009
    GroningenMatrixx Magixx
    8968
  • 10 okt 2009
    FrieslandLandstede
    7668
  • 10 okt 2009
    ZZ LeidenUpstairs Weert
    9781
  • 10 okt 2009
    ChallengersEiffelTowers
    4474
  • 13 okt 2009
    Upstairs WeertGroningen
    6877
  • 14 okt 2009
    WCAAChallengers
    9765
  • 15 okt 2009
    Matrixx MagixxFriesland
    6777
  • 15 okt 2009
    LandstedeABC Amsterdam
    5068
  • 17 okt 2009
    GroningenEiffelTowers
    9382
  • 17 okt 2009
    FrieslandUpstairs Weert
    8294
  • 17 okt 2009
    ZZ LeidenWCAA
    6164
  • 17 okt 2009
    Matrixx MagixxLandstede
    7774
  • 18 okt 2009
    ChallengersABC Amsterdam
    7882
  • 20 okt 2009
    Upstairs WeertMatrixx Magixx
    7381
  • 22 okt 2009
    WCAAGroningen
    6971
  • 22 okt 2009
    LandstedeChallengers
    7262
  • 24 okt 2009
    GroningenABC Amsterdam
    9459
  • 24 okt 2009
    FrieslandWCAA
    61100
  • 24 okt 2009
    ZZ LeidenChallengers
    8856
  • 24 okt 2009
    Matrixx MagixxEiffelTowers
    5874
  • 24 okt 2009
    Upstairs WeertLandstede
    8579
  • 31 okt 2009
    ABC AmsterdamFriesland
    9488
  • 31 okt 2009
    EiffelTowersUpstairs Weert
    9865
  • 31 okt 2009
    ZZ LeidenLandstede
    7961
  • 3 nov 2009
    WCAAMatrixx Magixx
    7064
  • 3 nov 2009
    EiffelTowersZZ Leiden
    8372
  • 7 nov 2009
    FrieslandChallengers
    7668
  • 7 nov 2009
    Matrixx MagixxABC Amsterdam
    8956
  • 7 nov 2009
    Upstairs WeertWCAA
    8798
  • 7 nov 2009
    LandstedeEiffelTowers
    6775
  • 8 nov 2009
    GroningenZZ Leiden
    8287
  • 10 nov 2009
    ABC AmsterdamZZ Leiden
    7879
  • 10 nov 2009
    EiffelTowersChallengers
    9457
  • 12 nov 2009
    EiffelTowersFriesland
    7478
  • 14 nov 2009
    ZZ LeidenFriesland
    9699
  • 14 nov 2009
    Matrixx MagixxChallengers
    9856
  • 14 nov 2009
    Upstairs WeertABC Amsterdam
    6966
  • 14 nov 2009
    LandstedeGroningen
    7684
  • 15 nov 2009
    EiffelTowersWCAA
    9478
  • 21 nov 2009
    ABC AmsterdamEiffelTowers
    5677
  • 21 nov 2009
    GroningenFriesland
    9570
  • 21 nov 2009
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    8665
  • 21 nov 2009
    ChallengersUpstairs Weert
    8274
  • 22 nov 2009
    WCAALandstede
    10869
  • 24 nov 2009a
    FrieslandLandstede
    8976
  • 24 nov 2009
    Upstairs WeertZZ Leiden
    7484
  • 26 nov 2009
    Matrixx MagixxGroningen
    8776
  • 28 nov 2009
    ABC AmsterdamLandstede
    7173
  • 28 nov 2009
    FrieslandMatrixx Magixx
    8180
  • 28 nov 2009
    ZZ LeidenEiffelTowers
    7589
  • 28 nov 2009
    Upstairs WeertGroningen
    7489
  • 29 nov 2009
    ChallengersWCAA
    6188
  • 3 dec 2009
    WCAAABC Amsterdam
    7073
  • 3 dec 2009
    ChallengersLandstede
    8487
  • 5 dec 2009
    Upstairs WeertFriesland
    5980
  • 6 dec 2009
    ABC AmsterdamChallengers
    6852
  • 6 dec 2009
    WCAAZZ Leiden
    7967
  • 6 dec 2009
    LandstedeMatrixx Magixx
    6881
  • 12 dec 2009
    GroningenWCAA
    10283
  • 12 dec 2009
    FrieslandEiffelTowers
    7690
  • 12 dec 2009
    ZZ LeidenABC Amsterdam
    8070
  • 12 dec 2009
    Matrixx MagixxUpstairs Weert
    8668
  • 16 dec 2009
    WCAAFriesland
    8070
  • 17 dec 2009
    EiffelTowersMatrixx Magixx
    7477
  • 17 dec 2009
    ChallengersZZ Leiden
    5664
  • 17 dec 2009
    LandstedeUpstairs Weert
    6671
  • 19 dec 2009
    FrieslandABC Amsterdam
    9377
  • 19 dec 2009
    Matrixx MagixxWCAA
    6775
  • 19 dec 2009
    ChallengersGroningen
    4977
  • 19 dec 2009
    Upstairs WeertEiffelTowers
    6170
  • 19 dec 2009
    LandstedeZZ Leiden
    6467
  • 2 jan 2010
    GroningenChallengers
    10163
  • 5 jan 2010
    WCAAUpstairs Weert
    8061
  • 7 jan 2010
    ZZ LeidenGroningen
    6783
  • 7 jan 2010
    ChallengersFriesland
    8272
  • 9 jan 2010
    GroningenLandstede
    8375
  • 9 jan 2010
    ABC AmsterdamUpstairs Weert
    6872
  • 9 jan 2010
    WCAAEiffelTowers
    9668
  • 9 jan 2010
    ZZ LeidenFriesland
    8372
  • 9 jan 2010
    ChallengersMatrixx Magixx
    50101
  • 16 jan 2010
    Matrixx MagixxZZ Leiden
    8370
  • 16 jan 2010
    Upstairs WeertChallengers
    8758
  • 16 jan 2010
    LandstedeWCAA
    7191
  • 16 jan 2010
    FrieslandGroningen
    66101
  • 17 jan 2010
    EiffelTowersABC Amsterdam
    8784
  • 19 jan 2010
    GroningenMatrixx Magixx
    8973
  • 23 jan 2010
    ABC AmsterdamWCAA
    6971
  • 23 jan 2010
    ZZ LeidenUpstairs Weert
    9684
  • 23 jan 2010
    ChallengersEiffelTowers
    5670
  • 23 jan 2010
    LandstedeFriesland
    5585
  • 30 jan 2010
    GroningenUpstairs Weert
    11376
  • 30 jan 2010
    Matrixx MagixxFriesland
    100101
  • 30 jan 2010
    LandstedeABC Amsterdam
    6675
  • 31 jan 2010
    WCAAChallengers
    7772
  • 31 jan 2010
    EiffelTowersZZ Leiden
    8991
  • 4 feb 2010
    ChallengersABC Amsterdam
    6462
  • 6 feb 2010
    GroningenEiffelTowers
    7790
  • 6 feb 2010
    ZZ LeidenWCAA
    7375
  • 6 feb 2010
    Matrixx MagixxLandstede
    8469
  • 6 feb 2010
    FrieslandUpstairs Weert
    8492
  • 11 feb 2010
    WCAAGroningen
    7179
  • 11 feb 2010
    LandstedeChallengers
    7563
  • 13 feb 2010
    ABC AmsterdamZZ Leiden
    7962
  • 13 feb 2010
    EiffelTowersFriesland
    8392
  • 13 feb 2010
    Upstairs WeertMatrixx Magixx
    8194
  • 16 feb 2010
    ABC AmsterdamGroningen
    8184
  • 18 feb 2010
    LandstedeEiffelTowers
    6687
  • 20 feb 2010
    GroningenABC Amsterdam
    8671
  • 20 feb 2010
    FrieslandWCAA
    7167
  • 20 feb 2010
    ZZ LeidenChallengers
    8157
  • 20 feb 2010
    Matrixx MagixxEiffelTowers
    97101
  • 20 feb 2010
    Upstairs WeertLandstede
    7789
  • 24 feb 2010
    ABC AmsterdamMatrixx Magixx
    8292
  • 25 feb 2010
    GroningenUpstairs Weert
    8761
  • 27 feb 2010
    ABC AmsterdamFriesland
    7261
  • 27 feb 2010
    ZZ LeidenLandstede
    9368
  • 27 feb 2010
    ChallengersGroningen
    7387
  • 28 feb 2010
    WCAAMatrixx Magixx
    8490
  • 28 feb 2010
    EiffelTowersUpstairs Weert
    8479
  • 3 mrt 2010
    FrieslandChallengers
    8558
  • 4 mrt 2010
    EiffelTowersLandstede
    8571
  • 4 mrt 2010
    GroningenZZ Leiden
    8562
  • 4 mrt 2010
    Matrixx MagixxABC Amsterdam
    7858
  • 6 mrt 2010
    FrieslandZZ Leiden
    103106
  • 6 mrt 2010
    Matrixx MagixxChallengers
    7877
  • 6 mrt 2010
    Upstairs WeertABC Amsterdam
    5970
  • 6 mrt 2010
    LandstedeGroningen
    7483
  • 7 mrt 2010
    EiffelTowersWCAA
    9577
  • 10 mrt 2010
    WCAALandstede
    8573
  • 11 mrt 2010
    GroningenFriesland
    7871
  • 11 mrt 2010
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    7176
  • 11 mrt 2010
    ChallengersUpstairs Weert
    7375
  • 13 mrt 2010
    WCAAABC Amsterdam
    5755
  • 13 mrt 2010b
    Matrixx MagixxGroningen
    7180
  • 13 mrt 2010
    Upstairs WeertZZ Leiden
    8483
  • 13 mrt 2010
    LandstedeFriesland
    6977
  • 14 mrt 2010
    EiffelTowersChallengers
    7768
  • 16 mrt 2010
    ABC AmsterdamLandstede
    7270
  • 16 mrt 2010
    FrieslandMatrixx Magixx
    8673
  • 18 mrt 2010
    ZZ LeidenEiffelTowers
    9876
  • 18 mrt 2010
    ChallengersWCAA
    5383
  • 20 mrt 2010
    ABC AmsterdamChallengers
    7260
  • 20 mrt 2010
    Upstairs WeertFriesland
    7988
  • 20 mrt 2010
    LandstedeMatrixx Magixx
    6977
  • 21 mrt 2010
    WCAAZZ Leiden
    6681
  • 21 mrt 2010
    EiffelTowersGroningen
    7381
  • 30 mrt 2010
    GroningenWCAA
    9074
  • 31 mrt 2010
    ABC AmsterdamEiffelTowers
    7865
  • 3 apr 2010
    FrieslandEiffelTowers
    7989
  • 3 apr 2010
    ZZ LeidenABC Amsterdam
    6769
  • 3 apr 2010
    Matrixx MagixxUpstairs Weert
    9764
  • 3 apr 2010
    ChallengersLandstede
    7270
  • 5 apr 2010
    ABC AmsterdamGroningen
    7985
  • 5 apr 2010
    WCAAFriesland
    10180
  • 5 apr 2010
    EiffelTowersMatrixx Magixx
    84100
  • 5 apr 2010
    ChallengersZZ Leiden
    6874
  • 5 apr 2010
    LandstedeUpstairs Weert
    8293
  • 10 apr 2010
    GroningenChallengers
    9663
  • 10 apr 2010
    Matrixx MagixxWCAA
    8275
  • 10 apr 2010
    Upstairs WeertEiffelTowers
    8188
  • 10 apr 2010
    LandstedeZZ Leiden
    5494
  • 13 apr 2010
    FrieslandABC Amsterdam
    9077
  • 13 apr 2010
    Upstairs WeertWCAA
    8580
  • 15 apr 2010
    EiffelTowersGroningen
    7985
  • 17 apr 2010
    ABC AmsterdamMatrixx Magixx
    6264
  • 17 apr 2010
    WCAAUpstairs Weert
    8960
  • 17 apr 2010
    EiffelTowersLandstede
    9389
  • 17 apr 2010
    ZZ LeidenGroningen
    6175
  • 17 apr 2010
    ChallengersFriesland
    6486
2 betwiste uitslagen
  1. aDe Friesland Aris – Landstede Basketbal: De bond noemt 89–76, maar j-dus noemt 89–75.
  2. bMatrixx Magixx – GasTerra Flames: Bronnen geven een andere uitslag.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 22 apr 2010
    WCAAABC Amsterdam
    7154
  • 22 apr 2010
    EiffelTowersFriesland
    8285
  • 22 apr 2010
    GroningenUpstairs Weert
    10668
  • 22 apr 2010
    Matrixx MagixxZZ Leiden
    6267
  • 24 apr 2010
    FrieslandEiffelTowers
    8775
  • 24 apr 2010
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    9462
  • 24 apr 2010
    Upstairs WeertGroningen
    6177
  • 25 apr 2010
    ABC AmsterdamWCAA
    7478

Halve finale

  • 1 mei 2010
    WCAAFriesland
    9380
  • 1 mei 2010
    GroningenZZ Leiden
    6776
  • 6 mei 2010
    FrieslandWCAA
    7792
  • 6 mei 2010
    ZZ LeidenGroningen
    7479
  • 8 mei 2010
    WCAAFriesland
    9597
  • 8 mei 2010
    GroningenZZ Leiden
    6763
  • 11 mei 2010
    FrieslandWCAA
    7183
  • 11 mei 2010
    ZZ LeidenGroningen
    9088
  • 13 mei 2010
    GroningenZZ Leiden
    8070

Finale

  • 15 mei 2010
    GroningenWCAA
    8965
  • 18 mei 2010
    WCAAGroningen
    7680
  • 20 mei 2010
    GroningenWCAA
    8479
  • 22 mei 2010
    WCAAGroningen
    6260
  • 25 mei 2010
    GroningenWCAA
    7974