Dutch Basketball League

Dutch Basketball League 2012-13

203 van 203 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 2012-13 →

ZZ Leiden werd kampioen van de Dutch Basketball League 2012-13. Aris Leeuwarden werd tweede. EiffelTowers EBBC Den Bosch won de reguliere competitie. Er deden 10 teams mee, die samen 180 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Dutch Basketball League 2012-13
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers EBBC Den BoschEiffelTowers363063.0762.503+57360
2ZZ LeidenZZ Leiden362792.8122.381+43154
3GasTerra FlamesGroningen3626102.8322.623+20952
4Aris LeeuwardenAris3620163.0082.862+14640
5Landstede HammersLandstede3619172.9002.819+8138
6Den Helder KingsDen Helder Kings3618182.5772.625-4836
7Matrixx MagixxMatrixx Magixx3617192.9022.984-8234
8Stepco BS WeertStepco3616202.7432.924-18132
9BC Apollo AmsterdamApollo364322.5413.064-5238
10Rotterdam Basketbal CollegeCollege363332.5893.195-6066

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 6 okt 2012
    Den Helder KingsZZ Leiden
    4483
  • 6 okt 2012
    GroningenStepco
    9753
  • 6 okt 2012
    ArisCollege
    12064
  • 7 okt 2012
    Matrixx MagixxApollo
    9070
  • 7 okt 2012
    LandstedeEiffelTowers
    6271
  • 9 okt 2012
    StepcoCollege
    6569
  • 13 okt 2012
    ZZ LeidenLandstede
    6656
  • 13 okt 2012
    CollegeDen Helder Kings
    7283
  • 13 okt 2012
    StepcoEiffelTowers
    8695
  • 13 okt 2012
    Matrixx MagixxAris
    104100
  • 14 okt 2012
    ApolloGroningen
    6989
  • 18 okt 2012
    EiffelTowersAris
    7975
  • 20 okt 2012
    Den Helder KingsMatrixx Magixx
    9571
  • 20 okt 2012
    GroningenCollege
    7368
  • 20 okt 2012
    ZZ LeidenApollo
    8464
  • 21 okt 2012
    LandstedeStepco
    10477
  • 23 okt 2012
    ArisDen Helder Kings
    9960
  • 24 okt 2012
    Matrixx MagixxEiffelTowers
    6877
  • 25 okt 2012
    ApolloLandstede
    7183
  • 25 okt 2012
    GroningenZZ Leiden
    6967
  • 27 okt 2012
    CollegeZZ Leiden
    4986
  • 27 okt 2012
    StepcoApollo
    8267
  • 28 okt 2012
    Matrixx MagixxGroningen
    8364
  • 28 okt 2012
    LandstedeAris
    9269
  • 1 nov 2012
    EiffelTowersDen Helder Kings
    7354
  • 3 nov 2012
    Den Helder KingsGroningen
    6855
  • 3 nov 2012
    ArisMatrixx Magixx
    9096
  • 3 nov 2012
    ZZ LeidenStepco
    7664
  • 3 nov 2012
    CollegeLandstede
    6789
  • 4 nov 2012
    ApolloEiffelTowers
    6382
  • 6 nov 2012
    StepcoAris
    9277
  • 7 nov 2012
    Matrixx MagixxZZ Leiden
    8185
  • 8 nov 2012
    EiffelTowersCollege
    11164
  • 8 nov 2012
    LandstedeDen Helder Kings
    7770
  • 10 nov 2012
    ArisZZ Leiden
    7369
  • 10 nov 2012
    CollegeMatrixx Magixx
    7080
  • 11 nov 2012
    ApolloDen Helder Kings
    5966
  • 11 nov 2012
    EiffelTowersStepco
    8866
  • 11 nov 2012
    GroningenLandstede
    8583
  • 15 nov 2012
    GroningenApollo
    9167
  • 17 nov 2012
    Den Helder KingsAris
    5380
  • 17 nov 2012
    ZZ LeidenEiffelTowers
    6459
  • 17 nov 2012
    CollegeApollo
    7986
  • 17 nov 2012
    StepcoGroningen
    8377
  • 17 nov 2012
    LandstedeMatrixx Magixx
    8878
  • 21 nov 2012
    ZZ LeidenCollege
    10166
  • 21 nov 2012
    Matrixx MagixxDen Helder Kings
    8267
  • 22 nov 2012
    EiffelTowersGroningen
    6468
  • 22 nov 2012
    ArisApollo
    9185
  • 24 nov 2012
    Den Helder KingsStepco
    8374
  • 24 nov 2012
    GroningenAris
    8463
  • 25 nov 2012
    ApolloMatrixx Magixx
    7792
  • 25 nov 2012
    CollegeEiffelTowers
    4695
  • 25 nov 2012
    LandstedeZZ Leiden
    7889
  • 27 nov 2012
    StepcoLandstede
    6589
  • 28 nov 2012
    ZZ LeidenDen Helder Kings
    7064
  • 29 nov 2012
    CollegeGroningen
    7377
  • 1 dec 2012
    Den Helder KingsLandstede
    8977
  • 1 dec 2012
    ArisEiffelTowers
    6098
  • 1 dec 2012
    ZZ LeidenGroningen
    7048
  • 2 dec 2012
    ApolloStepco
    7576
  • 2 dec 2012
    Matrixx MagixxCollege
    8870
  • 6 dec 2012
    EiffelTowersApollo
    8556
  • 6 dec 2012
    GroningenLandstede
    8665
  • 6 dec 2012
    CollegeAris
    86106
  • 8 dec 2012
    Den Helder KingsCollege
    8870
  • 8 dec 2012
    GroningenEiffelTowers
    7680
  • 8 dec 2012
    ArisStepco
    9891
  • 8 dec 2012
    Matrixx MagixxLandstede
    10082
  • 9 dec 2012
    ApolloZZ Leiden
    6885
  • 11 dec 2012
    StepcoMatrixx Magixx
    7887
  • 15 dec 2012
    StepcoDen Helder Kings
    7785
  • 16 dec 2012
    ApolloAris
    8084
  • 16 dec 2012
    EiffelTowersZZ Leiden
    9593
  • 16 dec 2012
    GroningenMatrixx Magixx
    9187
  • 16 dec 2012
    LandstedeCollege
    9767
  • 19 dec 2012
    Den Helder KingsApollo
    7164
  • 19 dec 2012
    ArisGroningen
    7871
  • 19 dec 2012
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    8675
  • 20 dec 2012
    EiffelTowersLandstede
    8684
  • 20 dec 2012
    CollegeStepco
    6570
  • 22 dec 2012
    Den Helder KingsEiffelTowers
    7964
  • 22 dec 2012
    ZZ LeidenAris
    7258
  • 23 dec 2012
    Matrixx MagixxStepco
    7566
  • 23 dec 2012
    LandstedeApollo
    7964
  • 5 jan 2013
    GroningenDen Helder Kings
    8375
  • 5 jan 2013
    ArisLandstede
    9185
  • 5 jan 2013
    StepcoZZ Leiden
    6563
  • 6 jan 2013
    ApolloCollege
    8060
  • 6 jan 2013
    EiffelTowersMatrixx Magixx
    9460
  • 10 jan 2013
    EiffelTowersLandstede
    9062
  • 12 jan 2013
    Den Helder KingsMatrixx Magixx
    8284
  • 12 jan 2013
    ArisCollege
    10380
  • 12 jan 2013
    ZZ LeidenApollo
    10049
  • 12 jan 2013
    StepcoEiffelTowers
    8792
  • 13 jan 2013
    LandstedeGroningen
    8986
  • 16 jan 2013
    Den Helder KingsAris
    6552
  • 16 jan 2013
    Matrixx MagixxEiffelTowers
    85104
  • 17 jan 2013
    ApolloGroningen
    6077
  • 17 jan 2013
    CollegeZZ Leiden
    7082
  • 17 jan 2013
    LandstedeStepco
    6777
  • 19 jan 2013
    ArisZZ Leiden
    7293
  • 19 jan 2013
    StepcoDen Helder Kings
    8068
  • 19 jan 2013
    Matrixx MagixxGroningen
    6881
  • 20 jan 2013
    ApolloLandstede
    6568
  • 23 jan 2013
    Den Helder KingsGroningen
    7287
  • 26 jan 2013
    Den Helder KingsApollo
    8866
  • 26 jan 2013
    ZZ LeidenEiffelTowers
    8070
  • 26 jan 2013
    CollegeMatrixx Magixx
    8272
  • 27 jan 2013
    GroningenStepco
    8867
  • 27 jan 2013
    LandstedeAris
    8777
  • 2 feb 2013
    ArisGroningen
    8474
  • 2 feb 2013
    StepcoCollege
    8379
  • 2 feb 2013
    Matrixx MagixxLandstede
    6480
  • 3 feb 2013
    ApolloZZ Leiden
    7269
  • 3 feb 2013
    EiffelTowersDen Helder Kings
    8266
  • 5 feb 2013
    StepcoAris
    8279
  • 6 feb 2013
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    7054
  • 7 feb 2013
    CollegeApollo
    7185
  • 7 feb 2013
    LandstedeDen Helder Kings
    8376
  • 9 feb 2013
    Matrixx MagixxStepco
    8487
  • 10 feb 2013
    ApolloAris
    8085
  • 10 feb 2013
    LandstedeZZ Leiden
    7278
  • 13 feb 2013
    ZZ LeidenCollege
    8159
  • 14 feb 2013
    GroningenEiffelTowers
    7583
  • 16 feb 2013
    GroningenCollege
    10583
  • 16 feb 2013
    ArisDen Helder Kings
    8660
  • 16 feb 2013
    StepcoApollo
    10178
  • 17 feb 2013
    EiffelTowersMatrixx Magixx
    9678
  • 19 feb 2013
    ArisMatrixx Magixx
    9882
  • 20 feb 2013
    ZZ LeidenGroningen
    6668
  • 21 feb 2013
    ApolloDen Helder Kings
    5985
  • 21 feb 2013
    CollegeEiffelTowers
    6484
  • 26 feb 2013
    GroningenAris
    9087
  • 27 feb 2013
    Den Helder KingsZZ Leiden
    7075
  • 27 feb 2013
    Matrixx MagixxApollo
    8679
  • 28 feb 2013
    EiffelTowersStepco
    8765
  • 28 feb 2013
    LandstedeCollege
    10591
  • 2 mrt 2013
    ArisLandstede
    9683
  • 2 mrt 2013
    CollegeDen Helder Kings
    7273
  • 2 mrt 2013
    StepcoGroningen
    8284
  • 3 mrt 2013
    EiffelTowersApollo
    10568
  • 3 mrt 2013
    Matrixx MagixxZZ Leiden
    6074
  • 5 mrt 2013
    GroningenDen Helder Kings
    6350
  • 5 mrt 2013
    StepcoLandstede
    9092
  • 6 mrt 2013
    ZZ LeidenAris
    7059
  • 9 mrt 2013
    Den Helder KingsEiffelTowers
    6760
  • 9 mrt 2013
    CollegeGroningen
    7795
  • 10 mrt 2013
    ApolloStepco
    8588
  • 13 mrt 2013
    Den Helder KingsLandstede
    7164
  • 14 mrt 2013
    ApolloCollege
    9197
  • 14 mrt 2013
    EiffelTowersAris
    7962
  • 16 mrt 2013
    ArisStepco
    8561
  • 17 mrt 2013
    Matrixx MagixxCollege
    9388
  • 17 mrt 2013
    LandstedeApollo
    8582
  • 19 mrt 2013
    EiffelTowersGroningen
    9244
  • 19 mrt 2013
    StepcoZZ Leiden
    8473
  • 20 mrt 2013
    LandstedeMatrixx Magixx
    9373
  • 27 mrt 2013
    ZZ LeidenDen Helder Kings
    7159
  • 28 mrt 2013
    GroningenMatrixx Magixx
    9574
  • 30 mrt 2013
    ApolloEiffelTowers
    44109
  • 30 mrt 2013
    ZZ LeidenLandstede
    7562
  • 30 mrt 2013
    CollegeStepco
    7074
  • 30 mrt 2013
    Matrixx MagixxAris
    9585
  • 1 apr 2013
    EiffelTowersZZ Leiden
    8885
  • 1 apr 2013
    Den Helder KingsCollege
    9373
  • 1 apr 2013
    ArisApollo
    10369
  • 1 apr 2013
    LandstedeGroningen
    6674
  • 2 apr 2013
    StepcoMatrixx Magixx
    8681
  • 6 apr 2013
    GroningenApollo
    8357
  • 6 apr 2013
    ArisEiffelTowers
    9676
  • 6 apr 2013
    ZZ LeidenStepco
    9158
  • 6 apr 2013
    CollegeLandstede
    8094
  • 7 apr 2013
    Matrixx MagixxDen Helder Kings
    7767
  • 11 apr 2013
    EiffelTowersCollege
    10073
  • 13 apr 2013
    ApolloMatrixx Magixx
    8795
  • 13 apr 2013
    Den Helder KingsStepco
    7161
  • 13 apr 2013
    GroningenZZ Leiden
    7970
  • 13 apr 2013
    CollegeAris
    7587
  • 13 apr 2013
    LandstedeEiffelTowers
    7883

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 17 apr 2013
    EiffelTowersStepco
    8562
  • 17 apr 2013
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    6453
  • 18 apr 2013
    GroningenDen Helder Kings
    7761
  • 18 apr 2013
    ArisLandstede
    7367
  • 20 apr 2013
    Den Helder KingsGroningen
    5770
  • 20 apr 2013
    StepcoEiffelTowers
    6590
  • 20 apr 2013
    Matrixx MagixxZZ Leiden
    5667
  • 21 apr 2013
    LandstedeAris
    6776
  • 23 apr 2013
    GroningenDen Helder Kings
    8150
  • 23 apr 2013
    EiffelTowersStepco
    8262
  • 23 apr 2013
    ArisLandstede
    6867
  • 23 apr 2013
    ZZ LeidenMatrixx Magixx
    8864

Halve finale

  • 1 mei 2013
    EiffelTowersAris
    6782
  • 1 mei 2013
    ZZ LeidenGroningen
    7552
  • 3 mei 2013
    GroningenZZ Leiden
    5764
  • 5 mei 2013
    ArisEiffelTowers
    6260
  • 7 mei 2013
    EiffelTowersAris
    10663
  • 7 mei 2013
    ZZ LeidenGroningen
    6864
  • 9 mei 2013
    ArisEiffelTowers
    9376

Finale

  • 15 mei 2013
    ZZ LeidenAris
    7473
  • 18 mei 2013
    ArisZZ Leiden
    6368
  • 21 mei 2013
    ZZ LeidenAris
    7464
  • 23 mei 2013
    ArisZZ Leiden
    5965