Dutch Basketball League

Dutch Basketball League 2014-15

145 van 166 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 2 uitslagen zijn betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 2014-15 →

SPM Shoeters Den Bosch werd kampioen van de Dutch Basketball League 2014-15. Donar werd tweede. Er deden 9 teams mee, die samen 144 wedstrijden speelden. Van 123 daarvan staat de uitslag in het archief.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Dutch Basketball League 2014-15
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1SPM Shoeters Den BoschShoeters282442.3741.884+49048
2ZZ LeidenZZ Leiden282262.4182.006+41244
3DonarDonar282172.2251.903+32242
4Landstede HammersLandstede282082.2331.999+23440
5Challenge Sports RotterdamRotterdam288202.2042.426-22216
6Aris LeeuwardenAris288202.2022.464-26216
7BC Apollo AmsterdamApollo285231.8802.297-41710
8BS WeertBS Weert284241.7652.322-5578
9Den Helder KingsDen Helder Kings1100859783+7616

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 4 okt 2014
    ZZ LeidenAris
    11381
  • 4 okt 2014
    RotterdamDonar
    5270
  • 5 okt 2014
    ApolloShoeters
    5288
  • 5 okt 2014
    LandstedeDen Helder Kings
    7565

    vervallen

  • 9 okt 2014
    ShoetersRotterdam
    8159
  • 11 okt 2014
    Den Helder KingsZZ Leiden
    7085

    vervallen

  • 11 okt 2014
    DonarLandstede
    7478
  • 11 okt 2014
    ArisBS Weert
    7361
  • 14 okt 2014
    BS WeertZZ Leiden
    5973
  • 15 okt 2014
    LandstedeShoeters
    8281
  • 16 okt 2014
    ApolloAris
    7682
  • 16 okt 2014
    DonarDen Helder Kings
    6367

    vervallen

  • 18 okt 2014
    Den Helder KingsBS Weert
    7562

    vervallen

  • 18 okt 2014
    ArisRotterdam
    9192
  • 18 okt 2014
    ZZ LeidenApollo
    9566
  • 19 okt 2014
    ShoetersDonar
    7659
  • 25 okt 2014
    RotterdamZZ Leiden
    7386
  • 26 okt 2014
    ApolloBS Weert
    6164
  • 26 okt 2014
    ShoetersDen Helder Kings
    7457

    vervallen

  • 26 okt 2014
    LandstedeAris
    8977
  • 28 okt 2014
    Den Helder KingsApollo
    8466

    vervallen

  • 28 okt 2014
    DonarAris
    8654
  • 28 okt 2014
    BS WeertRotterdam
    8183
  • 29 okt 2014
    ZZ LeidenLandstede
    7654
  • 1 nov 2014
    ArisShoeters
    7294
  • 2 nov 2014a
    RotterdamApollo
    9670
  • 2 nov 2014
    LandstedeBS Weert
    8559
  • 8 nov 2014
    ZZ LeidenShoeters
    6667
  • 8 nov 2014
    RotterdamDen Helder Kings
    6580

    vervallen

  • 8 nov 2014
    BS WeertDonar
    5371
  • 9 nov 2014
    ApolloLandstede
    4677
  • 13 nov 2014
    DonarZZ Leiden
    7072
  • 13 nov 2014
    RotterdamBS Weert
    9381
  • 15 nov 2014
    Den Helder KingsAris
    9891

    vervallen

  • 15 nov 2014
    BS WeertShoeters
    5688
  • 16 nov 2014
    ApolloDonar
    5685
  • 16 nov 2014
    LandstedeRotterdam
    9489
  • 20 nov 2014
    DonarBS Weert
    9262
  • 22 nov 2014
    Den Helder KingsLandstede
    9264

    vervallen

  • 22 nov 2014
    DonarRotterdam
    8575
  • 22 nov 2014
    ArisZZ Leiden
    81101
  • 25 nov 2014
    ShoetersApollo
    11160
  • 25 nov 2014
    Den Helder KingsRotterdam
    9178

    vervallen

  • 29 nov 2014
    ZZ LeidenDen Helder Kings
    6080

    vervallen

  • 29 nov 2014
    RotterdamShoeters
    6590
  • 29 nov 2014
    BS WeertAris
    6594
  • 30 nov 2014
    LandstedeDonar
    7384
  • 3 dec 2014
    ArisApollo
    8997
  • 3 dec 2014
    ZZ LeidenBS Weert
    10255
  • 6 dec 2014
    DonarShoeters
    7867
  • 6 dec 2014
    RotterdamAris
    11085
  • 7 dec 2014
    ApolloZZ Leiden
    7587
  • 13 dec 2014
    ArisLandstede
    7987
  • 13 dec 2014
    ZZ LeidenRotterdam
    9789
  • 13 dec 2014
    BS WeertApollo
    7564
  • 16 dec 2014
    ArisDonar
    9286
  • 16 dec 2014
    LandstedeZZ Leiden
    7986
  • 20 dec 2014
    ZZ LeidenDonar
    7281
  • 20 dec 2014
    BS WeertLandstede
    5684
  • 21 dec 2014b
    ApolloRotterdam
    6690
  • 26 dec 2014
    ShoetersZZ Leiden
    8277
  • 7 jan 2015
    LandstedeApollo
    7747
  • 10 jan 2015
    DonarApollo
    7955
  • 10 jan 2015
    RotterdamLandstede
    8892
  • 11 jan 2015
    ShoetersBS Weert
    9557
  • 17 jan 2015
    ZZ LeidenAris
    9483
  • 17 jan 2015
    BS WeertDonar
    6467
  • 18 jan 2015
    ApolloShoeters
    7092
  • 24 jan 2015
    DonarApollo
    7455
  • 25 jan 2015
    ShoetersRotterdam
    10865
  • 25 jan 2015
    ArisBS Weert
    9185
  • 27 jan 2015
    BS WeertZZ Leiden
    5399
  • 29 jan 2015
    RotterdamDonar
    78104
  • 31 jan 2015
    DonarLandstede
    6878
  • 31 jan 2015
    ZZ LeidenApollo
    9761
  • 1 feb 2015
    ArisRotterdam
    8773
  • 5 feb 2015
    ShoetersLandstede
    7956
  • 7 feb 2015
    RotterdamZZ Leiden
    72109
  • 8 feb 2015
    ApolloBS Weert
    8262
  • 8 feb 2015
    LandstedeAris
    8456
  • 12 feb 2015
    ShoetersAris
    9366
  • 14 feb 2015
    DonarShoeters
    6963
  • 14 feb 2015
    ZZ LeidenLandstede
    9380
  • 14 feb 2015
    BS WeertRotterdam
    8382
  • 15 feb 2015
    ApolloAris
    8179
  • 18 feb 2015
    LandstedeBS Weert
    8454
  • 19 feb 2015
    RotterdamApollo
    7268
  • 24 feb 2015
    ArisDonar
    7997
  • 28 feb 2015
    ZZ LeidenDonar
    7672
  • 28 feb 2015
    BS WeertShoeters
    4980
  • 1 mrt 2015
    ApolloLandstede
    5872
  • 4 mrt 2015
    LandstedeRotterdam
    9485
  • 5 mrt 2015
    ShoetersApollo
    8757
  • 7 mrt 2015
    DonarBS Weert
    9250
  • 7 mrt 2015
    ArisZZ Leiden
    7689
  • 11 mrt 2015
    ZZ LeidenShoeters
    6569
  • 12 mrt 2015
    DonarRotterdam
    9377
  • 14 mrt 2015
    RotterdamShoeters
    7495
  • 14 mrt 2015
    BS WeertAris
    8675
  • 15 mrt 2015
    ApolloDonar
    6077
  • 18 mrt 2015
    ZZ LeidenBS Weert
    8545
  • 21 mrt 2015
    RotterdamAris
    7475
  • 22 mrt 2015
    ApolloZZ Leiden
    7376
  • 22 mrt 2015
    LandstedeDonar
    8183
  • 26 mrt 2015
    ShoetersAris
    10880
  • 28 mrt 2015
    ArisLandstede
    7783
  • 28 mrt 2015
    ZZ LeidenRotterdam
    10776
  • 28 mrt 2015
    BS WeertApollo
    6980
  • 1 apr 2015
    ShoetersLandstede
    7092
  • 4 apr 2015
    ShoetersDonar
    8479
  • 4 apr 2015
    RotterdamBS Weert
    8458
  • 4 apr 2015
    LandstedeZZ Leiden
    7382
  • 6 apr 2015
    ApolloRotterdam
    8780
  • 6 apr 2015
    ArisShoeters
    7589
  • 7 apr 2015
    BS WeertLandstede
    6283
  • 9 apr 2015
    ShoetersBS Weert
    8061
  • 11 apr 2015
    ShoetersZZ Leiden
    9178
  • 11 apr 2015
    DonarAris
    8056
  • 12 apr 2015
    LandstedeApollo
    6866
  • 15 apr 2015
    LandstedeShoeters
    6566
  • 18 apr 2015
    DonarZZ Leiden
    7065
  • 18 apr 2015
    ArisApollo
    9791
  • 18 apr 2015
    RotterdamLandstede
    5889
  • datum onbekend
    ZZ LeidenDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    DonarDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    ShoetersDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    ApolloDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    ApolloDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    ArisDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    ArisDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    BS WeertDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    BS WeertDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsRotterdam
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsLandstede
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsShoeters
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsShoeters
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsDonar
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsDonar
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsBS Weert
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsZZ Leiden
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsAris
    afgelast
  • datum onbekend
    Den Helder KingsApollo
    afgelast
  • datum onbekend
    LandstedeDen Helder Kings
    afgelast
  • datum onbekend
    RotterdamDen Helder Kings
    afgelast
2 betwiste uitslagen
  1. aChallenge Sports Rotterdam – BC Apollo Amsterdam: De bond en Basketballleague.nl noemen 96–70, maar j-dus noemt 96–50.
  2. bBC Apollo Amsterdam – Challenge Sports Rotterdam: Bronnen geven een andere uitslag.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 22 apr 2015
    LandstedeRotterdam
    10562
  • 23 apr 2015
    DonarAris
    10166
  • 25 apr 2015
    ArisDonar
    7387
  • 25 apr 2015
    RotterdamLandstede
    7381

Halve finale

  • 2 mei 2015
    ShoetersLandstede
    8570
  • 2 mei 2015
    ZZ LeidenDonar
    8680
  • 5 mei 2015
    DonarZZ Leiden
    7863
  • 5 mei 2015
    LandstedeShoeters
    8766
  • 7 mei 2015
    ShoetersLandstede
    7478
  • 7 mei 2015
    ZZ LeidenDonar
    6979
  • 9 mei 2015
    DonarZZ Leiden
    6359
  • 10 mei 2015
    LandstedeShoeters
    7386
  • 12 mei 2015
    ShoetersLandstede
    8263
  • 12 mei 2015
    ZZ LeidenDonar
    8556
  • 14 mei 2015
    DonarZZ Leiden
    7771
  • 14 mei 2015
    LandstedeShoeters
    7868
  • 17 mei 2015
    ShoetersLandstede
    8777

Finale

  • 19 mei 2015
    ShoetersDonar
    9354
  • 21 mei 2015
    DonarShoeters
    6170
  • 23 mei 2015
    ShoetersDonar
    8072
  • 26 mei 2015
    DonarShoeters
    6762
  • 28 mei 2015
    ShoetersDonar
    8564