Dutch Basketball League

Dutch Basketball League 2016-17

133 van 133 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 1 · de piramide van 2016-17 →

Donar werd kampioen van de Dutch Basketball League 2016-17. Landstede Basketbal werd tweede. Er deden 8 teams mee, die samen 112 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Dutch Basketball League 2016-17
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1DonarDonar282622.3371.753+58452
2Landstede HammersLandstede282082.1761.947+22940
3ZZ LeidenZZ Leiden281992.0321.903+12938
4New Heroes BasketballDen Bosch2814142.0812.080+128
5Rotterdam City BasketballRotterdam City2812162.0862.212-12624
6BC Apollo AmsterdamApollo289192.0942.294-20018
7Aris LeeuwardenAris288202.0882.388-30016
8BS WeertBS Weert284241.9662.283-3178

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 13 apr 2017
    Den BoschRotterdam City
    8261
  • 15 apr 2017
    ZZ LeidenApollo
    7982
  • 17 apr 2017
    ApolloZZ Leiden
    7078
  • 17 apr 2017
    Rotterdam CityDen Bosch
    6579
  • 20 apr 2017
    ZZ LeidenApollo
    7556

Halve finale

  • 22 apr 2017
    DonarDen Bosch
    8476
  • 23 apr 2017
    LandstedeZZ Leiden
    8288
  • 25 apr 2017
    Den BoschDonar
    6096
  • 26 apr 2017
    ZZ LeidenLandstede
    8192
  • 29 apr 2017
    DonarDen Bosch
    7764
  • 30 apr 2017
    LandstedeZZ Leiden
    7864
  • 2 mei 2017
    Den BoschDonar
    6872
  • 2 mei 2017
    ZZ LeidenLandstede
    7667
  • 6 mei 2017
    LandstedeZZ Leiden
    8478
  • 9 mei 2017
    ZZ LeidenLandstede
    8460
  • 11 mei 2017
    LandstedeZZ Leiden
    8356

Finale

  • 13 mei 2017
    DonarLandstede
    8045
  • 16 mei 2017
    LandstedeDonar
    5196
  • 18 mei 2017
    DonarLandstede
    7479
  • 21 mei 2017
    LandstedeDonar
    4876
  • 25 mei 2017
    DonarLandstede
    8555