Promotiedivisie

Promotiedivisie 2014-15

137 van 137 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 2014-15 →

GSBV De Groene Uilen werd kampioen van de Promotiedivisie 2014-15. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie 2014-15
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GSBV De Groene UilenGroene Uilen221931.7021.319+38338
2Red Giants MeppelRed Giants221931.7501.427+32338
3CBV BinnenlandBinnenland221661.7081.453+25532
4Cangeroes UtrechtCangeroes221571.6161.572+4430
5CobraNovaCobraNova221391.6251.594+3126
6The Black EaglesBlack Eagles2212101.6901.660+3024
7Punch DelftPunch Delft2211111.4531.519-6622
8Lions LandsmeerLions2211111.5611.640-7922
9Rotterdam City Basketball 2Rotterdam City 2226161.3481.516-16812
10EBV The JugglersJugglers226161.4001.574-17412
11ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2222201.3971.594-1974
12De HoppersDe Hoppers222201.3381.720-3824

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: Final Four
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 20 sep 2014
    ZZ Leiden 2De Hoppers
    7051
  • 20 sep 2014
    Red GiantsCangeroes
    9771
  • 20 sep 2014
    Punch DelftBlack Eagles
    6376
  • 20 sep 2014
    LionsBinnenland
    4671
  • 20 sep 2014
    CobraNovaRotterdam City 2
    6355
  • 20 sep 2014
    JugglersGroene Uilen
    5092
  • 26 sep 2014
    BinnenlandZZ Leiden 2
    8360
  • 26 sep 2014
    Rotterdam City 2Lions
    6982
  • 27 sep 2014
    Groene UilenCobraNova
    8083
  • 27 sep 2014
    De HoppersRed Giants
    4677
  • 27 sep 2014
    CangeroesPunch Delft
    7486
  • 27 sep 2014
    Black EaglesJugglers
    8777
  • 3 okt 2014
    Rotterdam City 2Groene Uilen
    5580
  • 4 okt 2014
    Red GiantsBinnenland
    6054
  • 4 okt 2014
    Punch DelftDe Hoppers
    7469
  • 4 okt 2014
    CobraNovaBlack Eagles
    9063
  • 4 okt 2014
    JugglersCangeroes
    5571
  • 5 okt 2014
    ZZ Leiden 2Lions
    6877
  • 11 okt 2014
    De HoppersJugglers
    4778
  • 11 okt 2014
    ZZ Leiden 2Red Giants
    6482
  • 11 okt 2014
    CangeroesCobraNova
    8277
  • 11 okt 2014
    LionsGroene Uilen
    6792
  • 11 okt 2014
    Black EaglesRotterdam City 2
    8552
  • 11 okt 2014
    BinnenlandPunch Delft
    8151
  • 25 okt 2014
    Groene UilenBlack Eagles
    5553
  • 25 okt 2014
    Red GiantsLions
    9072
  • 25 okt 2014
    Punch DelftZZ Leiden 2
    6552
  • 25 okt 2014
    CobraNovaDe Hoppers
    6755
  • 25 okt 2014
    JugglersBinnenland
    5481
  • 26 okt 2014
    Rotterdam City 2Cangeroes
    6973
  • 1 nov 2014
    De HoppersRotterdam City 2
    4557
  • 1 nov 2014
    Red GiantsPunch Delft
    8655
  • 1 nov 2014
    CangeroesGroene Uilen
    7288
  • 1 nov 2014
    LionsBlack Eagles
    8277
  • 1 nov 2014
    BinnenlandCobraNova
    7159
  • 2 nov 2014
    ZZ Leiden 2Jugglers
    6170
  • 7 nov 2014
    Rotterdam City 2Binnenland
    5866
  • 8 nov 2014
    Groene UilenDe Hoppers
    7658
  • 8 nov 2014
    Punch DelftLions
    6466
  • 8 nov 2014
    CobraNovaZZ Leiden 2
    7756
  • 8 nov 2014
    JugglersRed Giants
    5481
  • 8 nov 2014
    Black EaglesCangeroes
    9584
  • 22 nov 2014
    De HoppersBlack Eagles
    5490
  • 22 nov 2014
    Red GiantsCobraNova
    7869
  • 22 nov 2014
    LionsCangeroes
    7987
  • 22 nov 2014
    BinnenlandGroene Uilen
    6890
  • 23 nov 2014
    ZZ Leiden 2Rotterdam City 2
    5443
  • 29 nov 2014
    Groene UilenZZ Leiden 2
    6349
  • 29 nov 2014
    CangeroesDe Hoppers
    9763
  • 29 nov 2014
    JugglersLions
    9076
  • 29 nov 2014
    Black EaglesBinnenland
    9284
  • 29 nov 2014
    Rotterdam City 2Red Giants
    6479
  • 30 nov 2014
    CobraNovaPunch Delft
    6356
  • 6 dec 2014
    Red GiantsGroene Uilen
    5867
  • 6 dec 2014
    LionsDe Hoppers
    7656
  • 6 dec 2014
    JugglersCobraNova
    6273
  • 6 dec 2014
    BinnenlandCangeroes
    8166
  • 7 dec 2014
    ZZ Leiden 2Black Eagles
    7888
  • 12 dec 2014
    Rotterdam City 2Jugglers
    5452
  • 13 dec 2014
    Groene UilenPunch Delft
    8453
  • 13 dec 2014
    De HoppersBinnenland
    5092
  • 13 dec 2014
    CangeroesZZ Leiden 2
    6965
  • 13 dec 2014
    CobraNovaLions
    7369
  • 20 dec 2014
    Punch DelftRotterdam City 2
    6663
  • 20 dec 2014
    BinnenlandDe Hoppers
    8563
  • 10 jan 2015
    Groene UilenJugglers
    6753
  • 10 jan 2015
    De HoppersZZ Leiden 2
    8773
  • 10 jan 2015
    CangeroesRed Giants
    6764
  • 10 jan 2015
    BinnenlandLions
    7679
  • 11 jan 2015
    Black EaglesPunch Delft
    7563
  • 17 jan 2015
    Punch DelftCangeroes
    5871
  • 17 jan 2015
    LionsRotterdam City 2
    6156
  • 17 jan 2015
    CobraNovaGroene Uilen
    6288
  • 17 jan 2015
    JugglersBlack Eagles
    5869
  • 24 jan 2015
    Groene UilenRotterdam City 2
    7060
  • 24 jan 2015
    De HoppersPunch Delft
    6880
  • 24 jan 2015
    CangeroesJugglers
    6954
  • 24 jan 2015
    LionsZZ Leiden 2
    6562
  • 24 jan 2015
    Black EaglesCobraNova
    7184
  • 24 jan 2015
    BinnenlandRed Giants
    8176
  • 31 jan 2015
    Groene UilenLions
    6659
  • 31 jan 2015
    Red GiantsZZ Leiden 2
    7871
  • 31 jan 2015
    Punch DelftBinnenland
    7473
  • 31 jan 2015
    CobraNovaCangeroes
    7790
  • 31 jan 2015
    JugglersDe Hoppers
    6863
  • 31 jan 2015
    Rotterdam City 2Black Eagles
    8189
  • 7 feb 2015
    CangeroesRotterdam City 2
    6449
  • 7 feb 2015
    LionsRed Giants
    6388
  • 7 feb 2015
    BinnenlandJugglers
    7764
  • 8 feb 2015
    ZZ Leiden 2Punch Delft
    6774
  • 14 feb 2015
    De HoppersCobraNova
    8777
  • 14 feb 2015
    Punch DelftJugglers
    8155
  • 21 feb 2015
    ZZ Leiden 2Binnenland
    6174
  • 21 feb 2015
    Red GiantsDe Hoppers
    10073
  • 28 feb 2015
    Groene UilenCangeroes
    8253
  • 28 feb 2015
    Punch DelftRed Giants
    6895
  • 28 feb 2015
    CobraNovaBinnenland
    8580
  • 28 feb 2015
    JugglersZZ Leiden 2
    7666
  • 28 feb 2015
    Black EaglesLions
    8588
  • 1 mrt 2015
    Rotterdam City 2De Hoppers
    7965
  • 7 mrt 2015
    De HoppersGroene Uilen
    4281
  • 7 mrt 2015
    Red GiantsJugglers
    7052
  • 7 mrt 2015
    CangeroesBlack Eagles
    6660
  • 7 mrt 2015
    LionsPunch Delft
    5271
  • 7 mrt 2015
    BinnenlandRotterdam City 2
    7648
  • 8 mrt 2015
    ZZ Leiden 2CobraNova
    7879
  • 14 mrt 2015
    Groene UilenBinnenland
    7383
  • 14 mrt 2015
    CangeroesLions
    7370
  • 14 mrt 2015
    CobraNovaRed Giants
    6577
  • 14 mrt 2015
    JugglersPunch Delft
    6560
  • 14 mrt 2015
    Black EaglesDe Hoppers
    8575
  • 15 mrt 2015
    Rotterdam City 2ZZ Leiden 2
    6858
  • 21 mrt 2015
    De HoppersCangeroes
    6168
  • 21 mrt 2015
    Red GiantsRotterdam City 2
    8674
  • 21 mrt 2015
    LionsJugglers
    7673
  • 21 mrt 2015
    BinnenlandBlack Eagles
    8970
  • 22 mrt 2015
    ZZ Leiden 2Groene Uilen
    6079
  • 28 mrt 2015
    Black EaglesRed Giants
    6784
  • 29 mrt 2015
    Rotterdam City 2CobraNova
    6866
  • 4 apr 2015
    Punch DelftCobraNova
    7768
  • 10 apr 2015
    Rotterdam City 2Punch Delft
    4861
  • 11 apr 2015
    Groene UilenRed Giants
    5561
  • 11 apr 2015
    De HoppersLions
    6070
  • 11 apr 2015
    CangeroesBinnenland
    7482
  • 11 apr 2015
    CobraNovaJugglers
    7565
  • 11 apr 2015
    Black EaglesZZ Leiden 2
    7164
  • 18 apr 2015
    Red GiantsBlack Eagles
    8375
  • 18 apr 2015
    Punch DelftGroene Uilen
    5368
  • 18 apr 2015
    LionsCobraNova
    8693
  • 18 apr 2015
    JugglersRotterdam City 2
    7578
  • 19 apr 2015
    ZZ Leiden 2Cangeroes
    6075
  • 25 apr 2015
    Black EaglesGroene Uilen
    67106

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

  • 2 mei 2015
    CangeroesGroene Uilen
    7281
  • 2 mei 2015
    BinnenlandRed Giants
    7085
  • 9 mei 2015
    Groene UilenCangeroes
    8564
  • 9 mei 2015
    Red GiantsBinnenland
    7758
  • 16 mei 2015
    Groene UilenRed Giants
    7675