Promotiedivisie

Promotiedivisie 2019-20

107 van 107 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 2019-20 →

De Promotiedivisie 2019-20 werd afgebroken vanwege de coronapandemie; er is geen kampioen aangewezen. Er deden 12 teams mee, die samen 107 wedstrijden speelden. Virtus Werkendam speelde het seizoen erna een niveau lager.

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie 2019-20
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Batouwe BasketballBatouwe181621.6231.278+34532
2CobraNovaCobraNova181531.5421.309+23330
3GrasshoppersGrasshoppers181531.5771.360+21730
4Lokomotief RijswijkLokomotief181351.5811.359+22226
5UitsmijtersUitsmijters191271.5521.476+7624
6Zeemacht Den HelderZeemacht171071.3871.364+2320
7Almere PioneersPioneers186121.2921.450-15812
8GSBV De Groene UilenGroene Uilen185131.3161.376-6010
9UBALL Basketball UtrechtUBALL164121.1451.308-1638
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)10Virtus WerkendamVirtus184141.2781.449-1718
11HarlemlakersHarlemlakers184141.2781.576-2988
12ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2183151.2191.485-2666

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)

Reguliere competitie