Promotiedivisie

Promotiedivisie 2018-19

187 van 187 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 2018-19 →

Lokomotief Rijswijk werd kampioen van de Promotiedivisie 2018-19. Er deden 14 teams mee, die samen 182 wedstrijden speelden. Racing Beverwijk degradeerde. Punch Delft speelde het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie 2018-19
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Lokomotief RijswijkLokomotief262242.3041.646+65844
2GrasshoppersGrasshoppers262062.1051.775+33040
3Batouwe BasketballBatouwe262061.8561.614+24240
4CobraNovaCobraNova261882.1111.850+26136
5Zeemacht Den HelderZeemachta2614121.9631.949+1428
6UBALL Basketball UtrechtUBALLa2614121.9341.906+2828
7Almere PioneersPioneers2613131.7771.836-5926
8Red Giants MeppelRed Giants2612142.0482.111-6324
9ZZ Leiden 2ZZ Leiden 22611151.8611.915-5422
10HarlemlakersHarlemlakers2611151.9952.080-8522
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)11Punch DelftPunch Delft269171.6611.866-20518
12GSBV De Groene UilenGroene Uilen268181.6531.943-29016
13BV GroningenBV Groningen265211.6931.987-29410
Degradeert14Racing BeverwijkRacing265211.6982.181-48310
  1. aZeemacht Den Helder: Gelijk met UBALL Basketball Utrecht. Onderling 1–1, saldo +4. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Degradeert
  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BATBVGCOBGRAGROHARLOKPIOPUNRACREDUBAZEEZZL
BatouweBATBatouwe75–6272–5963–7086–5674–6577–6874–4251–4957–5970–7576–6787–6068–56
BV GroningenBVGBV Groningen43–5657–6567–8873–6072–8150–7161–7485–5458–6672–9377–7377–8155–53
CobraNovaCOBCobraNova64–75114–5780–7898–71115–7762–8272–82101–6892–6199–8870–5695–9773–53
GrasshoppersGRAGrasshoppers68–5792–6869–7882–6981–6057–7097–6279–65101–4896–7073–7595–7782–72
Groene UilenGROGroene Uilen73–6555–4663–7452–8175–8456–9072–6556–6651–7355–8450–6920–079–67
HarlemlakersHARHarlemlakers68–74100–7170–7469–9296–7659–8869–6778–77108–8067–7891–8387–7392–98
LokomotiefLOKLokomotief88–76109–4495–7466–7092–5876–6186–8095–42113–58107–50104–84122–6965–75
PioneersPIOPioneers52–5980–7661–6983–6761–6473–6757–9372–6773–6271–6566–7379–6865–62
Punch DelftPUNPunch Delft56–7664–6167–5358–6479–6480–6441–8366–5074–7866–7072–7060–7658–60
RacingRACRacing65–7667–9458–8961–8370–9555–7862–9646–8461–6982–9471–9160–8163–85
Red GiantsREDRed Giants62–8087–6871–11085–8080–8289–8677–10193–7071–7963–7582–6193–9690–94
UBALLUBAUBALL72–8068–6562–6982–8792–7178–5864–9372–5869–5592–8387–7360–6672–62
ZeemachtZEEZeemacht59–7389–6590–8882–9282–60105–8375–7062–65101–5696–7166–7879–8164–57
ZZ Leiden 2ZZLZZ Leiden 256–7972–6970–7456–8188–7076–7768–8174–8578–7388–6391–8775–8175–69

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 4 mei 2019
    BatouweGrasshoppers
    5967
  • 4 mei 2019
    CobraNovaLokomotief
    7080
  • 11 mei 2019
    LokomotiefCobraNova
    10778
  • 11 mei 2019
    GrasshoppersBatouwe
    7972

Finale

  • 18 mei 2019
    LokomotiefGrasshoppers
    8170